-->

Romjulsrennet i Hurdal 2009

På grunn av kulde var det kun junior og senior klassene som startet.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste J 8 år Return
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 DNS	Karoliussen,Hannah              Ullensaker Skiklubb    3:21:19  
 DNS	Svartedal,Hanne                 Høybråten og Stovner I 3:35:31  
  
Resultatliste G 9 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 DNS	Bjørk Dahl,Marius               Nes Ski                         
  
Resultatliste K 17 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Myrvoll,Tonje                   Rustad IL                16:06 +  00:00 
 2	Blystad,Oda Hovelstuen          Hamar Skiklubb           16:39 +  00:33 
 3	Torgersen,Kristine K.           Vind IL                  16:45 +  00:39 
 4	Korsbrekke,Synne A.             Rustad IL                17:16 +  01:10 
 5	Hvalbye,Inger Pernille          Vind IL                  17:18 +  01:12 
 6	Paulsen,Pia Helene              Rustad IL                17:23 +  01:17 
 7	Myrvollen,Mari                  Bever'n, IL              17:32 +  01:26 
 8	Kant,Marte Krtistin             Hernes IL                17:35 +  01:29 
 9	Byfuglien,Marianne              Brumunddal Ski           17:36 +  01:30 
 10	Svendby,Kine Hagelund           Brumunddal Ski           17:49 +  01:43 
 11	Aamodt,Berit                    Bjerke IL Ski            18:12 +  02:06 
 12	Andersen,Tina                   Åslia Skilag             18:33 +  02:27 
 13	Klaesson,Thea Håvelsrud         Rustad IL                19:49 +  03:43 
 14	Solbakken,Andrea                Team Synnfjell           20:03 +  03:57 
 DNS	Jevne,Karianne                  Heming, IL                      
 DNS	Solvoll,Oda                     Rustad IL                       
 DNS	Dybvig,Rebekka                  Nes Ski                         
 DNS	Nordgården,Sigrid               Vestringen IL                   
  
Resultatliste K 18 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Enger,Kristine Vårnes           Vind IL                  16:24 +  00:00 
 2	Moen,Kristine Klægstad          Eiker-Kvikk, IF          17:12 +  00:48 
 3	Tveita,Elise                    Rustad IL                17:36 +  01:12 
 4	Bergendahl,Mari                 Lyn Ski                  18:34 +  02:10 
 5	Thomsen,Ida Malene              Spydeberg IL             19:45 +  03:21 
 DNS	Haugen,Eirin                    Eiker-Kvikk, IF                 
 DNS	Sandholt,Sina                   Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Breen,Trine                     Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Dalgaard,Vilde                  Gjerdrum IL - Ski               
  
Resultatliste K 19/20 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Staver,Tuva Toftdahl            Heming, IL               14:47 +  00:00 
 2	Falla,Maiken Caspersen          Gjerdrum IL - Ski        15:04 +  00:17 
 3	Holmstrand,Kerstin              Åmotsfors IF             16:44 +  01:57 
 4	Skjerstad,Emma                  Nittedal IL              17:02 +  02:15 
 5	Tveit,Linda                     Redalen IL               19:18 +  04:31 
 DNS	Dæhli,Dina                      Veldre Ski                      
 DNS	Næss,Kristin Solhaug            Driv IL                         
 DNS	Irgens,Malin                    Fossum IF                       
 DNS	Muren,Marit                     Njård                           
 DNS	Kongsten,Martine                Skimt                           
 DNS	Haga,Ragnhild                   Heming, IL                      
  
Resultatliste Kvinner seniorReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Jacobsen,Astrid Uhrenholdt      Heming, IL               14:45 +  00:00 
 2	Braathen,Solfrid                Høybråten og Stovner I   14:58 +  00:13 
 3	Weltzien,Ingunn                 Kjelsås IL - ski         15:27 +  00:42 
 4	Klaesson,Linn Håvelsrud         Rustad IL                15:57 +  01:12 
 5	Nygaard,Martine Fossem          Asker Skiklubb           17:10 +  02:25 
 DNS	Huseby,Ann-Karin                Harestua IL                     
 DNS	Bøhler,Heidi Maria              Nittedal IL                     
 DNS	Løvbrøtte,Ingrid                Harestua IL                     
 DNS	Vikman,Ingrid                   Kjelsås IL - ski                
 DNS	Harsem,Kathrine Rolsted         Fossum IF                       
 DNS	Skjølås,Mailene                 Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Monrad-Hansen,Marte             Team Sector Alarm               
 DNS	Hansson,Sandra                  Rustad IL                       
  
Resultatliste M 17 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Frøshaug,Hans-Ola               Hærland IL               28:31 +  00:00 
 2	Fjell,Anders                    Konnerud IL              28:50 +  00:19 
 3	Skåttun,Eskild                  Høybråten og Stovner I   29:08 +  00:37 
 4	Torgersen,Jens Gunnar           Asker Skiklubb           29:10 +  00:39 
 5	Gifstad,Henrik                  Oppegård IL              29:19 +  00:48 
 6	Trollebø,Dag Frode              Njård                    29:40 +  01:09 
 7	Dyrberg Ek,Aleksander           Jutul  IL                30:01 +  01:30 
 8	Vaksdal,Fridtjof                Kjelsås IL - ski         30:09 +  01:38 
 9	Celius,Brage                    Team Synnfjell           31:01 +  02:30 
 10	Myrvoll,Bjørnar                 Rustad IL                31:08 +  02:37 
 11	Lamøy,Kristoffer Maskin         Åsen IL                  31:39 +  03:08 
 12	Kampenhøy,Anders                Furnes Skiløperforenin   33:53 +  05:22 
 DNF	Skraastad,Lars Erik Tiset       Bærums Verk IF                  
 DNS	Nystad,Espen                    Rustad IL                       
 DNS	Ruud-Jr,Hans Håkon              Team Synnfjell                  
 DNS	Bjertnes,Henrik                 Team Synnfjell                  
 DNS	Dalby,Håvard                    Ottestad IL                     
 DNS	Ellingsen,Jonas                 Hamar Skiklubb                  
 DNS	Hustad,Jørgen                   Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Johansen,Kristian               Jevnaker Idrettsforeni          
 DNS	Muren,Lars Maukon               Njård                           
 DNS	Gulbrandsen,Mattis              Fossum IF                       
 DNS	Tosterud,Ola Kristoffer         Feiring IL                      
 DNS	Fridtun,Sigurd Tenold           Fossum IF                       
 DNS	Arnesen,Simen Jevne             Hamar Skiklubb                  
 DNS	Løchting,Sindre                 Strandbygda IL                  
 DNS	Von Essen,Thomas Andre          Spydeberg IL                    
  
Resultatliste M 18 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Hallén,Martin                   Kjelsås IL - ski         29:03 +  00:00 
 2	Angel,Balder                    Heming, IL               29:08 +  00:05 
 2	Kinneberg,Eskil                 Gjerdrum IL - Ski        29:08 +  00:05 
 2	Gifstad,Thomas                  Oppegård IL              29:08 +  00:05 
 5	Fagerås,Sondre Jakobsen         Strømmen og Lillestrøm   30:09 +  01:06 
 6	Kristiansen,Brian Otterdal      Runar, IL                30:10 +  01:07 
 7	Johnsen,Magnus Askautrud        Drøbak-Frogn IL          30:32 +  01:29 
 8	Tobiassen,Piera N               Forsøk, IL               31:00 +  01:57 
 9	Stokstad,Øyvind                 Ullensaker Skiklubb      31:34 +  02:31 
 10	Larsen,Simen Kringsjå           Furnes Skiløperforenin   32:34 +  03:31 
 11	Langdal,Preben                  Oppegård IL              33:22 +  04:19 
 12	Schurke,Peter                   Hedmark Skikrets         33:53 +  04:50 
 DNF	Stubbe,Erland Vedeler           Njård                           
 DNS	Befring,Bendik Brandvold        Kjelsås IL - ski                
 DNS	Stenslet,Daniel                 Frogner IL                      
 DNS	Stenhammer,Eivind               Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Bråten,Erik                     Rustad IL                       
 DNS	Aronsveen,Espen                 Njård                           
 DNS	Fahle,Hans Fredrik              Lillomarka Skiklubb             
 DNS	Haugrud,Hans Yngvar             Furnes Skiløperforenin          
 DNS	Høydal,Johannes Hov             Fossum IF                       
 DNS	Frorud,Jonas                    Skiptvet IL                     
 DNS	Berg,Kristoffer Hovland         Bærums Verk IF                  
 DNS	Hovland,Magnus Hatlestad        Jardar IL                       
 DNS	Westgaard,Markus Johansen       Trøsken IL                      
 DNS	Theodorsen,Martin               Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Sveen,Pål Bilit                 Vind IL                         
 DNS	Benestad,Sindre Lysne           Fossum IF                       
 DNS	Austrheim,Sondre Eilertsen      Røa IL                          
 DNS	Eriksen,Sondre Hansen           Team Synnfjell                  
 DNS	Sutcliffe,Thomas Edward         Skedsmo Skiklubb                
  
Resultatliste M 19/20 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Klemoen,Eivind                  Oppland Skikrets         26:15 +  00:00 
 1	Thoner,Halvor Korbøl            Slåstad IL               26:15 +  00:00 
 3	Hillestad,Andreas               Konnerud IL              26:47 +  00:32 
 3	Vike,Ingar                      Lismarka Skilag          26:47 +  00:32 
 5	Resaland,Mats Rudin             Bever'n, IL              27:01 +  00:46 
 6	Nøstvik,Christian Fredrik Bryhn Team Synnfjell           27:24 +  01:09 
 7	Moe,Bendik                      Moen Sportsklubb         27:32 +  01:17 
 8	Grindland,Ola                   Team Synnfjell           27:38 +  01:23 
 9	Nilsen,Martin Bekken            Sjåstad/Vestre Lier IL   27:50 +  01:35 
 10	Granrud Madsgård,Mads           Konnerud IL              28:33 +  02:18 
 11	Børnick,Daniel                  Konnerud IL              28:44 +  02:29 
 12	Hestengen,Truls Even            Rustad IL                29:16 +  03:01 
 13	Stadaas,Peder                   Heming, IL               29:18 +  03:03 
 14	Solberg,Eivind Odden            Rustad IL                29:21 +  03:06 
 15	Mykland,Martin                  Oppegård IL              29:27 +  03:12 
 16	Huitfeldt,Peder                 Heming, IL               30:02 +  03:47 
 17	Christensen,Herman K            Konnerud IL              30:11 +  03:56 
 18	Olsen,Hans Andre Mangen         Konnerud IL              30:12 +  03:57 
 19	Strøm,Mads Ek                   Bærums Verk IF           31:21 +  05:06 
 20	Nafstad,Sjur Messel             Byåsen IL                32:59 +  06:44 
 DNF	Andersen,Joakim Hald            Asker Skiklubb                  
 DNS	Stenberg,Are Martin             Kjelsås IL - ski                
 DNS	Hay,Audun Formo                 Lyn Ski                         
 DNS	Andersen,Bendik Persch          Lyn Ski                         
 DNS	Grønvold,Christian              Team Kollen                     
 DNS	Bakke,Eirik                     Lillomarka Skiklubb             
 DNS	Fosnæs,Eirik Austgulen          Fossum IF                       
 DNS	Olsen,Erik                      Lørenskog Skiklubb              
 DNS	Frorud,Espen Udjus              Skiptvet IL                     
 DNS	Struksnæs,Henrik                Kjelsås IL - ski                
 DNS	Unhjem-Teigenes,Henrik          Bærums Verk IF                  
 DNS	Jensen,Jarle Andreas            Norges Skiforbund               
 DNS	Jakobsen,Jens                   Nes Ski                         
 DNS	Pettersen,Joachim               Strømmen og Lillestrøm          
 DNS	Tajet,Jonas                     Raufoss IL                      
 DNS	Torgersen,Jonas                 Asker Skiklubb                  
 DNS	Myhre Hellerud,Kristian         Kongsvinger IL Ski              
 DNS	Lund Hansen,Magne               Runar, IL                       
 DNS	Bakke,Magnus                    Lillomarka Skiklubb             
 DNS	Kabbe,Ole-Henrik                Bærums Verk IF                  
 DNS	Rischmann,Sebastian Bjørgan     Nittedal IL                     
 DNS	Sandbakken,Sindre               Røa IL                          
 DNS	Selvig,Sindre                   Kjelsås IL - ski                
 DNS	Myroldhaug,Sondre               Bærums Verk IF                  
 DNS	Unnestad,Sondre Carelius Løveha Skiptvet IL                     
 DNS	Underdal,Sondre Gårdsrud        Kjelsås IL - ski                
 DNS	Johansen,Torgeir                Jevnaker Idrettsforeni          
 DNS	Breen,Vegard                    Eidsvold Værks Skiklub          
 DNS	Helstad,William                 Njård                           
 DNS	Klemetsdal,Øystein S.           Asker Skiklubb                  
 DNS	Røe,Åsmund Treu                 Fossum IF                       
  
Resultatliste Menn seniorReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Johansson,Martin                Ifk Mora                 25:06 +  00:00 
 2	Gundersen,Tore Martin Søbak     Team Norgeshus           25:36 +  00:30 
 3	Eilifsen,Morten                 Henning Skilag           25:46 +  00:40 
 4	Kristoffersen,Inge              Vind IL                  25:49 +  00:43 
 5	Bjerke,Espen Harald             Lillehammer Skiklub      25:55 +  00:49 
 6	Hanssen,John Christian Deighan  Asker Skiklubb           26:02 +  00:56 
 7	Braathen,Kristian               Høybråten og Stovner I   26:17 +  01:11 
 8	Hallén,Stian                    Kjelsås IL - ski         26:47 +  01:41 
 9	Jensen,Vegar Hattestad          Ørje IL                  27:36 +  02:30 
 10	Kaas,Martin Waaler              Heming, IL               27:41 +  02:35 
 11	Kaas,Sverre Waaler              Heming, IL               27:51 +  02:45 
 12	Andersen,Remi                   Bækkelagets SK           28:02 +  02:56 
 13	Gullhav,Anders Nordby           NTNUI - Ski              29:32 +  04:26 
 14	Næss,Harald Solhaug             Driv IL                  30:06 +  05:00 
 15	Hagen,Trond Wiggo               Spydeberg IL             32:10 +  07:04 
 16	Molle,Thorstein                 Spydeberg IL             34:29 +  09:23 
 17	Andersen,Atle                   Drøbak-Frogn IL          34:51 +  09:45 
 DNS	Svien,Aleksander                Heming, IL               32:17  
 DNS	Follerås,Anders                 Lillehammer Skiklub             
 DNS	Ree,Andreas                     Asker Skiklubb                  
 DNS	Høye,Andreas Wold               Heming, IL                      
 DNS	Lunde,Daniel                    Harestua IL                     
 DNS	Smith,Didrik                    Fossum IF                       
 DNS	Olsen,Eirik Kurland             Team Manpower                   
 DNS	Weng,Emil Udnes                 Nes Ski                         
 DNS	Løvenskiold,Harald              Bærums Verk IF                  
 DNS	Ziesler,Jacob Cornelius Øxnevad Sandnes IL                      
 DNS	Sørlund,Kristian                Mesnali Skilag                  
 DNS	Karlsen,Lars Christian T.       Mjøndalen IF                    
 DNS	Jensen,Ludvig Søgnen            Bærums Verk IF                  
 DNS	Mæhlum,Nils Einar               Brøttum IL                      
 DNS	Moe,Ola Erik Heen               Gjerdrum IL - Ski               
 DNS	Nordgård,Rune                   Hurdal IL                       
 DNS	Høydahl,Sigve Fredrik           Bærums Verk IF                  
 DNS	Østensen,Simen Håkon            Fossum IF                       
 DNS	Stokke,Sindre Clementsen        Stokke IL                       
 DNS	Sandvik,Sondre                  Rustad IL                       
 DNS	Grov,Sveinung                   Rælingen Skiklubb               
 DNS	Braathen,T                      Høybråten og Stovner I          
 DNS	Hellebostad,Tor-Håkon           Nesodden IF                     
 DNS	Kjølhamar,Vegard                Fossum IF                       
 DNS	Trøen,Øyvind                    Brumund IF - ski                


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut