-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

Romjulsrennet i Tromsø 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Hansen,Oskar Johan Kvaløysletta Skilag 08:13
  Hanssen,Jakob Fredrik Degerstrø Tromsø SK Langrenn 06:38
DNF Startnr,Ledig NOTEAM  
Resultatliste J 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Breivik,Nora Sofie Tromsø SK Langrenn 08:19
  Lundin,Maria Tromsø SK Langrenn 07:33
  Ravna,Anna Sofie Tromsø SK Langrenn 07:59
Resultatliste G 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Grimsgaard,Johannes Deraas Tromsø SK Langrenn 05:20
  Härmä,Martti Tromsø SK Langrenn 04:26
  Olsen,Vemund Raade Tromsø SK Langrenn 05:05
  Torbergsen,Jon-henrik Winther Medkila SL 05:44
Resultatliste J 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Isaksen,Oda Lyngen/Karnes IL 05:02
Resultatliste G 10 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Benoninsen,Ingar Andre Tromsø SK Langrenn 04:58
  Eikrem Frekhaug,Henrik Tromsø SK Langrenn 05:16
  Grønli,Sigurd Tromsø SK Langrenn 03:59
  Haldorsen,Kristoffer Tromsø SK Langrenn 05:34
  Johansen,Fredrik Tromsø SK Langrenn 04:56
  Johansen,Runar Tromsø SK Langrenn 04:54
  Ryvoll,Trygve Tromsø SK Langrenn 05:07
  Samuelsen,Sander Svemo Tromsø SK Langrenn 05:08
  Vatne,Kristian Tromsø SK Langrenn 06:32
Resultatliste J 10 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Breimo,Hedda Kvaløysletta Skilag 06:07
  Engen,Lene Tromsø SK Langrenn 05:29
  Hanssen,Otine Degerstrøm Tromsø SK Langrenn 05:44
  Lassen,Åsne Stuevoll Tromsø SK Langrenn 06:08
  Rørvik,Thea Mack Bardufoss og Omegn IF 05:07
  Valnes,Liss Amalie Bardufoss og Omegn IF 05:55
Resultatliste G 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jussila,Topias Kkv Skiklub Finland 05:58 + 00:00
2 Haapamæki,Hannu Kkv Skiklub Finland 06:09 + 00:11
3 Myhr,Gard Edvard Tromsø SK Langrenn 06:34 + 00:36
4 Granheim,Fredrik Nymo Mellembygd IL 06:38 + 00:40
5 Isaksen,Vebjørn Lyngen/Karnes IL 07:25 + 01:27
6 Pedersen,Runar Skjervøy Ik 07:45 + 01:47
7 Fareth,Nils Helge Tromsø SK Langrenn 08:00 + 02:02
8 Olsen,Niklas Andre Tromsø SK Langrenn 08:06 + 02:08
9 Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø SK Langrenn 08:56 + 02:58
10 Hansen,Henrik Adrian Kvaløysletta Skilag 10:29 + 04:31
11 Breivik,Markus Elias Tromsø SK Langrenn 11:13 + 05:15
DNS Benonisen,Robin Johan Tromsø SK Langrenn  
Resultatliste J 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jensen,Amalie Storaa Bardu IL 07:18 + 00:00
2 Waltenberg,Julie Lyngen/Karnes IL 07:20 + 00:02
3 Pedersen,Sara Tromsø SK Langrenn 07:39 + 00:21
4 Siljebråten,Amalie Bardu IL 08:28 + 01:10
5 Lundin,Helene Tromsø SK Langrenn 09:24 + 02:06
DNS Olsen,Idunn Raade Tromsø SK Langrenn  
Resultatliste G 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moen,Sivert Mellembygd IL 06:00 + 00:00
2 Benoninsen,Robin Johan Tromsø SK Langrenn 06:04 + 00:04
3 Sæbø,Vebjørn Tromsø SK Langrenn 06:09 + 00:09
4 Severinsen,Olav Lanes Tromsø SK Langrenn 06:22 + 00:22
5 Strømseng Eriksen,Lars Tromsø SK Langrenn 06:59 + 00:59
Resultatliste J 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ofstad,Ingvild Margrete Bardu IL 06:42 + 00:00
2 Solvang,Tora Johanne Storsteinnes IL 07:08 + 00:26
Resultatliste G 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Edøy,Sigbjørn Tromsø SK Langrenn 10:01 + 00:00
2 Lorentsen,Sondre Senja Ski 11:01 + 01:00
Resultatliste J 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bie,Nikoline Bardufoss og Omegn IF 12:00 + 00:00
Resultatliste G 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Valnes,Eirik Bardufoss og Omegn IF 08:42 + 00:00
2 Grønli,Simen Tromsø SK Langrenn 08:44 + 00:02
3 Pettersen,Oscar Tromsø SK Langrenn 08:45 + 00:03
4 Torbergsen,Sindre Andre Winther Medkila SL 09:01 + 00:19
5 Breimo,Håvard Kvaløysletta Skilag 09:31 + 00:49
6 Thorsen,Thor Andreas TUIL Tromsdalen Ski 10:03 + 01:21
7 Vangen,Martin Tromsø SK Langrenn 10:08 + 01:26
8 Arnfinsen,Torstein Tromsø SK Langrenn 10:25 + 01:43
9 Olsen,Sindre Raade Tromsø SK Langrenn 11:48 + 03:06
10 Flaten,Brynjar Tromsø SK Langrenn 13:36 + 04:54
Resultatliste J 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myhr,Synnøve Tromsø SK Langrenn 10:29 + 00:00
2 Härmä,Anna Tromsø SK Langrenn 10:53 + 00:24
DNS Rørvik,Sofie Mack Bardufoss og Omegn IF  
Resultatliste G 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Engen,Mats Tromsø SK Langrenn 13:08 + 00:00
2 Mikkelsen,Eirik Medkila SL 13:09 + 00:01
3 Bie,Maximillian Bardufoss og Omegn IF 13:19 + 00:11
4 Hovland,Torgeir Sulen Medkila SL 13:25 + 00:17
5 Frost,Edvin Kristoffer Tromsø SK Langrenn 13:50 + 00:42
6 Pedersen,Erlend Skjervøy Ik 14:04 + 00:56
7 Ravna,Ole Viktor Tromsø SK Langrenn 14:05 + 00:57
8 Jussila,Tuukka Kkv Skiklub Finland 14:06 + 00:58
DNF forsaa,fredrik Kvaløysletta Skilag  
Resultatliste J 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Heimdal,Lovise Bardu IL 15:15 + 00:00
2 Hessen,Ida Kvaløysletta Skilag 16:37 + 01:22
3 Edøy,Solveig Tromsø SK Langrenn 16:46 + 01:31
4 Hessen,Katrine Kvaløysletta Skilag 17:50 + 02:35
5 Gamst,Line Kvaløysletta Skilag 19:55 + 04:40
DNS Knotten,Karoline Bardufoss og Omegn IF  
Resultatliste J 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Theodorsen,Silje Kvaløysletta Skilag 15:04 + 00:00
2 Strømseng Eriksen,Ida Marie Tromsø SK Langrenn 16:00 + 00:56
3 Solvang,Line Birgitte Storsteinnes IL 16:02 + 00:58
4 Sollid,Susanne Bardu IL 16:33 + 01:29
5 Glomstad,Dagny Tromsø SK Langrenn 17:10 + 02:06
6 Idrupsen,Marte Kvaløysletta Skilag 18:03 + 02:59
DNS Sollid,Charlotte Bardu IL  
Resultatliste G 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristiansen,Edvard Tromsø SK Langrenn 12:53 + 00:00
2 Skogheim,Espen Hansen Tromsø SK Langrenn 13:14 + 00:21
3 Nilsen,Anders Skjervøy Ik 13:22 + 00:29
4 Grimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK Langrenn 14:33 + 01:40
5 Einarsson,Sturla Tromsø SK Langrenn 14:34 + 01:41
DNS Hol,Espen Bardufoss og Omegn IF  
Resultatliste K 17 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Frida Strand Tromsø SK Langrenn 14:38 + 00:00
1 Heimdal,Eline Bardu IL 14:38 + 00:00
3 Jussila,Tuulianni Kkv Skiklub Finland 14:53 + 00:15
4 Kvernmo,Katrine Bardu IL 15:18 + 00:40
5 Hansen,Gunilla Tromsø SK Langrenn 15:52 + 01:14
6 Vangen,Ida Marie Tromsø SK Langrenn 17:42 + 03:04
Resultatliste K 18 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myrseth,Merete Øverbygd IL 14:01 + 00:00
2 Grape,Lovise Tromsø SK Langrenn 15:22 + 01:21
3 Røkenes,Caroline Tromsø SK Langrenn 15:47 + 01:46
Resultatliste K 19/20 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andreassen,Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag 13:56 + 00:00
2 Jakobsen,Margrethe Kvaløysletta Skilag 14:05 + 00:09
3 Lange,Katrine Horsberg Tromsø SK Langrenn 14:42 + 00:46
4 Dahlkvist,Siren Ingeborg Øverbygd IL 15:10 + 01:14
5 Giverhaug,Anna Berg Kvaløysletta Skilag 16:11 + 02:15
6 Strømholt,Stine-Kathrin Tromsø SK Langrenn 16:15 + 02:19
Resultatliste Kvinner senior 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svendsen,Sara Tromsø SK Langrenn 12:57 + 00:00
2 Grønvoll,Maria Nysted Furuflaten Il 13:57 + 01:00
3 Heimdal,Line Elise Bardu IL 15:04 + 02:07
DNS Degerstrøm,Jorid Tromsø SK Langrenn  
Resultatliste M veteran 9 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aakre,Svein Tromsø SK Langrenn 27:52 + 00:00
Resultatliste M 17 år 9 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eikrem,Daniel Tromsø SK Langrenn 25:03 + 00:00
2 Waltenberg,Marius Lyngen/Karnes IL 25:16 + 00:13
3 Strømholt,Rune Tromsø SK Langrenn 25:56 + 00:53
4 Siljebråten,Mikal Bardu IL 26:09 + 01:06
5 Sivertsen,Arnfinn Fosse Tromsø SK Langrenn 30:50 + 05:47
Resultatliste M 18 år 9 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mikkelsen,Martin Medkila SL 23:05 + 00:00
2 johnsen,vebjørn Vesterfjell 24:21 + 01:16
3 Remmen,Torbjørn Nordreisa IL 24:30 + 01:25
Resultatliste M 19/20 år 12 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 31:10 + 00:00
2 Ofstad,Henning Andre Bardu IL 31:15 + 00:05
3 Nyvoll,Michael Tromsø SK Langrenn 31:25 + 00:15
4 Pedersen,Christoffer Nordreisa IL 32:48 + 01:38
Resultatliste Menn senior 12 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Einarsson,Snorri Tromsø SK Langrenn 28:54 + 00:00
2 Valnes,Thomas André Bardufoss og Omegn IF 34:47 + 05:53

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut