Romjulsrennet på Skaret 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

 

G 12 år 2,0km fri

1 Olav Andreas Remmen Tiller IL 11

06:36

2 Ingar Folde Molde og Omegn IF 5

3 Sander Svendsen Molde og Omegn IF 8

4 Bernt Marius Rørstad Volda Il 3

5 Eskil Herje Sogge Skåla IL 14

6 Tobias Solgaard Vågstranda Il 7

7 Tore Larsen Skodjereite Stordal IL 6

8 Tor Magnus Skorgenes Tomrefjord IL 10

9 John Øverås Tomrefjord IL 12

10 Vebjørn Bårdsnes Tomrefjord IL 9

10 Trygve Holaas Heggem Skåla IL 2

12 Petter Holingsæter Småsund Molde og Omegn IF 13

DNF Thor Gustav With Due Molde og Omegn IF 4

Antall 13 Påmeldte: 13 Startende: 13

06:37 00:0106:50 00:1407:11 00:3507:23 00:4707:41 01:0507:52 01:1607:55 01:1907:57 01:2108:14 01:3808:14 01:3810:40 04:04

G 11 år 2,0km fri

1 Tore Andrè Sørås Oppegård IL 24

07:14

2 Tobias Vestre Tomrefjord IL 26

3 Fredrik Øie Stordal IL 23

4 Vegard Eidhamar Molde og Omegn IF 20

5 Erlend Hustad Molde og Omegn IF 19

6 Bjørn Erik Langstein Tomrefjord IL 18

7 Magnus Aspås Bredeli Hjelset-Fram il 22

8 Stian Hagbø Olsen Molde og Omegn IF 21

9 Stein Olve Gudjord Molde og Omegn IF 17

10 Andreas Gimse Hjelset-Fram il 25

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

07:22 00:0807:31 00:1707:46 00:3207:59 00:4508:00 00:4608:05 00:5108:24 01:1010:32 03:1810:33 03:19

J 12 år 2,0km fri

1 Martine Lorgen Øvrebust Stordal IL 32

06:48

2 Hanne Marte Eik Ellingsen Tomrefjord IL 33

3 Rikke Skiri Østigård Isfjorden IL 29

4 Laila Eik Frostad Tomrefjord IL 34

5 Emilie Bøe Njård 36

6 Hanna-marie Håndstad Lyngstad og Omegn IL 35

DNS Ragnhild Sofie Lid Tomrefjord IL 31

DNS Hanne Bjørsvik Molde og Omegn IF 30

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 6

07:46 00:5807:49 01:0108:18 01:3009:50 03:0210:29 03:41

J 11 år 2,0km fri

1 Ane Gjøvik Tingvoll IL 42

07:44

2 Hedda Haanæs Molde og Omegn IF 40

3 Ragnhild Folden Istad Osmarka IL 43

4 Synnøve Eik Tomrefjord IL 44

DNS Gina Julbø Johansen Molde og Omegn IF 41

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 4

09:12 01:2809:24 01:4010:30 02:46

eTiming versjon 3.0 28.12.08 14:17:55 Side:1

G 14 år 3,0km fri

1 Sindre Folkvord Sandnes IL 56

10:16

2 Gunnar Vincent Lid Tomrefjord IL 53

2 Henrik Pettersen Molde og Omegn IF 48

4 Håvard Venås Molde og Omegn IF 47

5 Simon Indrebø Halvorsen Sykkylven IL 49

6 Bo Solum Ness Molde og Omegn IF 50

7 Robert Sørås Stordal IL 52

8 Pål Nerbøberg Molde og Omegn IF 54

DNS Håkon Jerstad Emblem IL 51

DNS Vegard Kaland Sykkylven IL 55

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 8

11:38 01:2211:38 01:2211:54 01:3811:57 01:4112:08 01:5212:31 02:1514:58 04:42

G 13 år 3,0km fri

1 Erik Bøe Njård 71

10:59

2 Anders Bugge Eidsvåg IL 72

3 Jonas Solheimsnes Gjøvik SK 64

4 Iver Matias Linge Glomnes Valldal IL 69

5 Hans Kristian Folde Molde og Omegn IF 60

6 Lars Johannessen Ørn, IF 70

6 Knut Skovseth Bergsbakk Skåla IL 65

8 Johannes Moe Molde og Omegn IF 67

9 Hans Jørgen Vestre Tomrefjord IL 68

10 Magnus Asp Gjøvik Tingvoll IL 73

11 Eirik Hustad Åndalsnes If - Åif 57

12 Harald B Larsen Molde og Omegn IF 59

13 Erling Hovdenak Sylte Skåla IL 63

14 Sander Trondsen Hjelset-Fram il 66

15 Eirik Ukkelberg Nilsen Molde og Omegn IF 61

16 Martin Langstein Tomrefjord IL 58

17 Elias Odden Volda Il 74

18 Gøran Sildnes Gedde Dahl Eide IL 75

DNS Magnus Storli Osmarka IL 62

Antall 19 Påmeldte: 19 Startende: 19

11:06 00:0711:34 00:3511:50 00:5112:00 01:0112:29 01:3012:29 01:3012:57 01:5813:02 02:0313:05 02:0613:09 02:1013:16 02:1713:18 02:1914:16 03:1714:54 03:5515:02 04:0315:24 04:2516:30 05:31

J 14 år 3,0km fri

1 Ingvild Øye Hovdebygda IL 79

11:52

2 Aud Irene Bredeli Isfjorden IL 77

3 Camilla Gimse Hjelset-Fram il 78

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

12:04 00:1213:43 01:51

J 13 år 3,0km fri

1 Live Aandal Isfjorden IL 86

11:44

2 Ingvill Aasheim Isfjorden IL 83

3 Andrea Eikås Hovdebygda IL 89

4 Hanna Lyche Molde og Omegn IF 82

5 Helga Løset Skodjereite Stordal IL 84

6 Ane Glimsdal Molde og Omegn IF 88

DNS Tiril Olin Vestre Røkke Stordal IL 87

DNS Gunda Tolaas Skåla IL 85

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 7

G 16 år 5,0km fri

12:29 00:4512:41 00:5712:47 01:0314:10 02:2614:39 02:55

1 Hans Kristian Hjellbakk Hole Sunnylven IL 97

14:53

2 Bjørn Lundanes Emblem IL 98

3 Johannes Alnes Løkkeborg Emblem IL 102

4 Daniel Holm Sundet Tomrefjord IL 101

5 Simon Andre Tomren Tomrefjord IL 95

6 Tore Vikhagen Gjeitnes Skåla IL 94

7 Sebastian Skagøy Emblem IL 96

8 Espen Djupvik Tomrefjord IL 99

9 Sindre Nedrebøberg Molde og Omegn IF 100

10 Mikal Djupvik Tomrefjord IL 93

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

15:20 00:2715:26 00:3316:05 01:1216:27 01:3416:40 01:4717:32 02:3919:00 04:0719:30 04:3720:59 06:06

G 15 år 5,0km fri

1 Trond-Marius Vad Valldal IL 112

16:16

2 Simen Hølmo Tomrefjord IL 107

3 Morten Wenaas Molde og Omegn IF 106

4 Gunnar Johannessen Ørn, IF 111

5 Ole Martin Lid Tomrefjord IL 113

6 Eirik Havnen Hjelset-Fram il 110

DNS Jon Peder Bakke Unhjem Molde og Omegn IF 109

DNS Eirik Kaland Sykkylven IL 108

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 6

16:27 00:1116:32 00:1616:39 00:2317:49 01:3319:15 02:59

Kvinner senior 5,0km fri

1 Unni Ødegård Molde og Omegn IF 119

16:07

2 Elisabeth Gjerde Valldal IL 116

3 Hanne Vadseth Tomrefjord IL 117

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

16:51 00:4425:04 08:57

K 19/20 år 5,0km fri

1 Synnøve Solemdal Tingvoll IL 121

15:33

2 Karoline Bjerkeli Grøvdal NTG-L/ Isfjorden IL 125

3 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven IL 123

4 Kirsten Hindhammer MVS/ Skåla IL 122

5 Kjersti Hoel Valldal IL 124

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

16:01 00:2816:20 00:4717:43 02:1019:20 03:47

K 17 år 5,0km fri

1 Gunnhild Bugge Eidsvåg IL 132

18:11

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

J 16 år 5,0km fri

1 Fredrikke Pettersen Lyngstad og Omegn IL 139

18:57

2 Anne Kristin Hoel Valldal IL 138

3 Elisabeth Hole Stranda IL 136

DNS Trine Eirin Håndstad Lyngstad Lyngstad og Omegn IL 137

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 3

19:22 00:2519:28 00:31

J 15 år 5,0km fri

1 Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF 143

16:42

2 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 146

3 Kristin Solberg Stordal IL 145

4 Andrea Asp Gjøvik Tingvoll IL 144

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

18:12 01:3020:05 03:2321:32 04:50

Menn senior 10km fri

1 Knut Anders Hatlen Stranda IL 157

27:10

2 Olav Lundanes Emblem IL 152

3 Trond Are Hoel Grenland 150

4 Vegard Godø Emblem IL 155

5 Pål Bjørn Øvrebust Stordal IL 153

6 Bjørnar Øie Hovdebygda IL 148

7 Øyvind Bugge Eidsvåg IL 161

8 Tore Malo Ødegård NTNUI 149

9 Einar Raknes Brekke NTNUI 151

10 Thomas Sandhaug Molde og Omegn IF 158

11 Sylfest Glimsdal Molde og Omegn IF 154

12 Stian Øye Hovdebygda IL 156

13 Ole Ødegård Ekko/Aureosen IL 160

14 Øystein Orset Torvikbukt Il 147

DNS Emil Arne Melby Eide IL 159

Antall 15 Påmeldte: 15 Startende: 14

28:44 01:3428:55 01:4529:03 01:5329:25 02:1529:43 02:3329:51 02:4130:00 02:5030:17 03:0730:22 03:1231:00 03:5032:10 05:0033:19 06:0936:26 09:16

M 19/20 år 10km fri

1 Rune Malo Ødegård NTG-L/ Molde og 165

27:11

2 Runar Korsnes Emblem IL 167

3 Atle Smenes Rustad IL 166

4 Bjørnar Overvoll Hole Stranda IL 164

DNS Eirik André Helsem Stranda IL 168

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 4

28:08 00:5731:58 04:4734:30 07:19

M 18 år 10km fri

1 Lars Anders Hoel Valldal IL 175

28:43

2 Johan Bugge Eidsvåg IL 173

3 Tor Olav Øyen Molde og Omegn IF 172

4 Øivind Hjelle Molde og Omegn IF 176

5 Ivar Lundanes Emblem IL 177

6 Kristian Eliassen Molde og Omegn IF 170

7 Vegard Eliassen Molde og Omegn IF 171

DNS Sigve Ness Rolland Tingvoll IL 174

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 7

29:14 00:3130:29 01:4631:12 02:2932:02 03:1932:16 03:3332:40 03:57

M 17 år 10km fri

1 Håkon Støen Gussiås Molde og Omegn IF 185

30:14

2 Olav Erling Aaland Sunnylven IL 183

3 Øyvind Hole Sunnylven IL 187

4 Eric James Ryan Stordal IL 186

30:28 00:1431:09 00:5531:36 01:22

5 Andreas Foldal Hovdebygda IL 190

6 Geir Marius Øie Stordal IL 188

7 Lars Lyche Molde og Omegn IF 191

DNF Ola Myrset Molde og Omegn IF 184

DNS Stian Torsetnes Molde og Omegn IF 189

Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 8

31:53 01:3932:03 01:4933:20 03:06

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut