SC/NC - Lygna - 15 km klassisk herrer

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Menn senior   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svartedal,Jens Arne Trøsken Il 38:56,2 + 00:00,0
2 Djupvik,Roger Aa Fjellhug / Vereide - Hyen Skik 40:05,8 + 01:09,6
3 Persson,Ferdrik Kilsmo Ik 40:13,7 + 01:17,5
3 Gjerdalen,Tord Asle Il Holeværingen 40:13,7 + 01:17,5
5 Post,Arne Kjelsås Il - Ski 40:28,8 + 01:32,6
6 Olsen,Eirik Kurland Ros, Il 40:37,8 + 01:41,6
7 Aasen Ouren,Geir Ludvig Oddersjaa Ssk 40:38,8 + 01:42,6
8 Oestberg,Fredrik Sverige 40:39,3 + 01:43,1
9 Bjerke,Espen harald Lillehammer Skiklub 40:52,9 + 01:56,7
10 Østlien,Espen Raufoss Il 40:54,7 + 01:58,5
11 Andreasson,Rikard Sverige 40:59,3 + 02:03,1
12 Horntvedt,Kristian Stokke Il 41:00,0 + 02:03,8
13 Omori,Wataru Japan 41:09,9 + 02:13,7
14 Røthe,Sjur Voss Il 41:11,6 + 02:15,4
15 Sinnes,Svein Tore Tonstad Il 41:12,1 + 02:15,9
16 Hoff,Erlend Medkila Sl 41:14,3 + 02:18,1
17 Kanamaru,Tomio Japan 41:17,6 + 02:21,4
18 Suther,Lars Ifk Mora SK 41:20,4 + 02:24,2
19 Pedersen,Morten Eide Lillehammer Skiklub 41:21,9 + 02:25,7
20 Bach,Ole-Marius Byåsen Il 41:23,3 + 02:27,1
21 Granmo,Jan Gisle Sokna Il 41:23,4 + 02:27,2
22 Ebisawa,Katsuhito Japan 41:23,8 + 02:27,6
23 Larsen,Bjørnar Vindafjord Il 41:24,7 + 02:28,5
24 Saeves,Eirik Gjerdrum Il 41:25,6 + 02:29,4
25 Haugsbø,Andre Gaular Il 41:26,6 + 02:30,4
26 Kozu,Masaaki Japan 41:28,9 + 02:32,7
27 Karlsson,Fredrik Sverige 41:30,9 + 02:34,7
28 Loefstroem,Hakan Falun-borlänge SK 41:31,0 + 02:34,8
29 Kristoffersen,Inge Vind Il 41:31,4 + 02:35,2
30 Emanuelsen,Espen Lierne Ski 41:32,6 + 02:36,4
31 Opsahl,Eivind Vang Skiløperforening 41:40,9 + 02:44,7
32 Peterson,Teodor Åsarna Ik 41:43,3 + 02:47,1
33 Karlsson,Niklas Ifk Mora SK 41:43,4 + 02:47,2
34 Larsson,Martin Sverige 41:45,7 + 02:49,5
35 Thun,Stein Vidar Klæbu Il 41:49,3 + 02:53,1
36 Eilifsen,Morten Henning Skilag 41:50,3 + 02:54,1
37 Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad Il 41:51,6 + 02:55,4
38 Laugaland,Audun Hjelmeland Il 41:53,1 + 02:56,9
39 Ramstedt,Thomas Finland 41:53,4 + 02:57,2
40 Andresen,Jan Egil Hamar Skiklubb 41:58,7 + 03:02,5
41 Søderhielm,Tiion Østersund 41:59,0 + 03:02,8
42 Braathen,Joergen Høybråten Og Stovner Il 42:00,5 + 03:04,3
43 Gloersen,Oeyvind N. Rustad Il 42:05,1 + 03:08,9
44 Ulsund,Einar Askevold Byåsen Il 42:10,6 + 03:14,4
45 Berglund,Gustaf Åsarna Ik 42:10,7 + 03:14,5
46 Tynell,Rikard Falun-borlänge SK 42:11,3 + 03:15,1
47 Yamagishi,Osamu Japan 42:11,7 + 03:15,5
48 Andersen,Martin Engerdal Sp.kl. 42:14,8 + 03:18,6
49 Ziesler,Jacob Sandnes Il 42:18,0 + 03:21,8
50 Graefnings,Kalle Falun-borlänge SK 42:18,6 + 03:22,4
51 Lehtonen,Lari Finland 42:23,2 + 03:27,0
52 Jensen,Vegar Hattestad Ørje Il 42:23,8 + 03:27,6
53 Olimb,Henrik Jevnaker Idrettsforening Ski 42:24,0 + 03:27,8
54 Eliassen,Petter Byaasen Skiklub 42:27,0 + 03:30,8
55 Ree,Andreas Asker Skiklubb 42:28,0 + 03:31,8
55 Callesen,Christoffer Asker Skiklubb 42:28,0 + 03:31,8
57 Aardal,Asgeir Jølster Il 42:28,2 + 03:32,0
58 Uusitalo,Fredrik Sverige 42:29,4 + 03:33,2
59 Utistog,Svein Olav Fossum If/team United Bakeries 42:29,7 + 03:33,5
60 Henriksen,Thomas Fossum If/team United Bakeries 42:30,4 + 03:34,2
61 Oyama,Katsuhiro Japan 42:31,3 + 03:35,1
62 Berdal,Tore Bjørseth Byåsen Il / Team Ntnu 42:31,6 + 03:35,4
63 Jacobsen,Joachim Bækkelagets SK 42:34,3 + 03:38,1
64 Nydal,Hallvard Moian Njård 42:38,3 + 03:42,1
65 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen Il 42:38,7 + 03:42,5
66 Sveen,Simen Andreas Ring Il 42:39,3 + 03:43,1
67 Nygård,Per Kristian Vestre Spone If 42:39,9 + 03:43,7
68 PAULSEN,Steffen Saeterhagen Rustad Il 42:41,9 + 03:45,7
69 Pentsinen,Anssi Finland 42:44,4 + 03:48,2
70 Johansson,Martin Ifk Mora SK 42:46,0 + 03:49,8
71 Kolstad,Jonas Austmo Henning Skilag 42:48,6 + 03:52,4
72 Clausen,Kent-Ove Steinkjer Skiklubb 42:51,3 + 03:55,1
73 Lunde,Daniel Harestua Il 42:52,6 + 03:56,4
74 Hatlen,Knut Anders Stranda Il 42:54,5 + 03:58,3
75 Myhr,Magnus Åsarna Ik 42:56,5 + 04:00,3
76 Moslet,Kristoffer Robin Stokke Il 42:58,1 + 04:01,9
77 Hammer,Martin Steinkjer Skiklubb 43:02,4 + 04:06,2
78 Berge,Harald Byåsen Il 43:02,5 + 04:06,3
79 Myhte,Per Oeyvind Hemsedal Il 43:02,6 + 04:06,4
80 Aagaard,Morgan Lierne Ski 43:04,9 + 04:08,7
81 Frisk,David Ifk Mora SK 43:06,4 + 04:10,2
82 Sandbakk,Sindre Ntnui - Ski 43:08,3 + 04:12,1
83 Braathen,Kristian Høybråten Og Stovner Il 43:08,6 + 04:12,4
84 Fjeld,Oeyvind Moen Kjelsås Il - Ski 43:10,5 + 04:14,3
85 Blomqvist,Robert Finland 43:13,3 + 04:17,1
86 Dyrhaug,Niklas Tydal Il 43:14,4 + 04:18,2
87 Fuglerud,Tor-Atle Raufoss Il 43:14,7 + 04:18,5
88 Rennemo,Kristian Tettli Leksevil Il - Team Trøndelag 43:20,1 + 04:23,9
89 Pettersen,Morten Harjo Vadsø Skiklubb 43:20,9 + 04:24,7
90 Toftegaard,Lars Amund Brøttum Il 43:22,4 + 04:26,2
91 Fenre,Tobias Dahl Røa Il 43:23,3 + 04:27,1
92 Hammarberg,Gunnar Østersund 43:24,3 + 04:28,1
93 Bjoergen,Per Egil Trønder-lyn Il 43:24,4 + 04:28,2
94 Bjertnaes,Jens Jevnaker Idrettsforening Ski 43:27,2 + 04:31,0
95 Egge,Vegard Kjøs Lillehammer Skiklub 43:35,3 + 04:39,1
96 Hansen,Haavard Strindheim Il 43:37,9 + 04:41,7
97 Moe,Ola Erik Heen Gjerdrum Il 43:41,1 + 04:44,9
98 Schjellerud,Tor Erik Vind Il 43:43,1 + 04:46,9
99 Rønning,Ole Skogn Il 43:44,0 + 04:47,8
100 Norberg,Mikael Piteå Elit 43:45,6 + 04:49,4
101 Lorentsen,Eirik Inderøy Il 43:49,9 + 04:53,7
102 Solås,Lars Andreas Alta If 43:53,2 + 04:57,0
103 Moland,Stig Andebu Il 43:58,0 + 05:01,8
104 Westman,Tobias Ragunda If 43:59,6 + 05:03,4
105 Odsæter,Lars Vingli Lillehammer Skiklub 44:00,3 + 05:04,1
106 Løvenskiold,Harald Bærums Verk If 44:05,9 + 05:09,7
107 Soebak Gundersen,Emil Mikael Vang Skiløperforening 44:07,3 + 05:11,1
108 Hanssen,John Chris D. Asker Skiklubb 44:19,0 + 05:22,8
109 Sæther,Jonas H. Leksvik Il 44:22,5 + 05:26,3
110 Kümmel,Peeter Estland 44:25,4 + 05:29,2
111 Børsheim,Torjus Ulvik Il 44:29,4 + 05:33,2
112 Svinsås,Morten Rindals-troll, Ik 44:36,0 + 05:39,8
113 Olsen,Jon Høybråten Og Stovner Il 44:39,8 + 05:43,6
114 Mork,Ole Christian Lillehammer Skiklub 44:40,2 + 05:44,0
115 Nordvik,Eirik Henning Skilag 44:41,6 + 05:45,4
116 Godø,Vegard Emblem Il 44:43,9 + 05:47,7
117 Yokohama,Mirai Japan 44:51,0 + 05:54,8
118 Bjonviken,Tore Fossum If 44:53,3 + 05:57,1
119 Steen,Andreas Myran Leksvik Il 44:56,3 + 06:00,1
120 Jelstad,Stian S. Vikersund If 44:58,7 + 06:02,5
121 Karlsen,Svein Tverrelvdalen Il 45:03,5 + 06:07,3
122 Mikkelsen,Espen Vadsø Skiklubb 45:04,1 + 06:07,9
123 Solum,Eirik J. Oslostudentenes Ik - Ski 45:05,1 + 06:08,9
123 Hohl,Christian Strindheim Il 45:05,1 + 06:08,9
125 Landfald,Simon Sivertsen Leirådal Il 45:08,5 + 06:12,3
126 Bjeglerud,Lars Nordre Land Il 45:09,8 + 06:13,6
127 Nordkvelde,Christian Vingrom Il 45:13,1 + 06:16,9
128 Karlstrøm,Vegard Burfjord Il 45:19,1 + 06:22,9
129 Hyttehaug,Lars Budal Il 45:19,5 + 06:23,3
130 Brendehaug,Magnus Hardbagg Il 45:27,5 + 06:31,3
131 Håpnes,Mats Alta If 45:40,0 + 06:43,8
132 Jørstad,Per Lillehammer Skiklub 45:41,9 + 06:45,7
133 Bånerud,Martin Stuge Kjelsås Il - Ski 45:46,2 + 06:50,0
134 Einaste,Kein Estland 45:46,8 + 06:50,6
135 Nordgaard,Rune Hurdal Il 45:49,1 + 06:52,9
136 Moelgaard,Lasse Danmark 45:54,1 + 06:57,9
137 Vinsnesbakk,Baard Singsås Il 45:57,2 + 07:01,0
137 Sandvik,Tor Einar Meldal Il 45:57,2 + 07:01,0
139 Odsæter,Morten Vingli Lillehammer Skiklub 46:01,8 + 07:05,6
140 Kaas,Sverre Waaler Heming, Il 46:09,9 + 07:13,7
141 Nævestad,Peder Lyn Ski 46:16,6 + 07:20,4
142 Ghisler,Ulrich Danmark 46:24,5 + 07:28,3
143 Halseth,Petter Steinkjer Skiklubb 46:28,2 + 07:32,0
144 Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik Skiklubb 46:32,3 + 07:36,1
145 Spiller,Leon Falun-borlänge SK 46:32,4 + 07:36,2
146 Platt,Simon James Scottland 46:36,3 + 07:40,1
147 Hoff,Sindre Gaular Il 46:40,3 + 07:44,1
148 Aasteboel,Truls Høybråten Og Stovner Il 46:44,9 + 07:48,7
149 Standen,Alexander Scottland 46:46,4 + 07:50,2
150 Svien,Aleksander Heming, Il 46:53,7 + 07:57,5
151 Nygaard,Anders Rudaa Rustad Il 47:01,2 + 08:05,0
152 Udnes Weng,Emil Njård 47:11,0 + 08:14,8
153 Buenger,Troels Hein Skiteam Danmark 47:18,0 + 08:21,8
154 Haugen,Baard Erik Rustad Il 47:21,3 + 08:25,1
155 Steen,Tobias Vik Bækkelagets SK 47:51,5 + 08:55,3
156 Moelgaard,Asger Fisher Danmark 47:59,1 + 09:02,9
157 Hegdahl,Jan Peder Orkdal Il 48:38,3 + 09:42,1
158 Granberg,Lars Vindafjord Il 48:53,5 + 09:57,3
159 Buffett,Rhodri Scottland 49:20,5 + 10:24,3
160 Bjerregaard,Eirik Krødsherad Il 49:30,7 + 10:34,5
161 Naess,Harald Solhaug Driv Il 50:16,4 + 11:20,2
162 Spencer,Simon Scottland 51:02,8 + 12:06,6
163 Trier,Oeivind Thorvald Due Heming, Il 51:08,9 + 12:12,7
164 Aoki,Masakazu Japan 52:37,7 + 13:41,5
DNF Syvertsen,Christopher Rygene Il  
DNF Steinnes,Gerhard Vindafjord Il  
DNF Storsveen,Svein Egil Kragerø If Ski  
DNF Heer,Joel Il Varden  
DNF Hov,Ørjan Førde Il  
DNF Bækken,Simen Hemsedal Il  
DNF Korsmo,Frode Moelven Il  
DNF Vollset,B Klæbu Il  
DNF Litlere,Lars Byåsen Il  
DNF Kittilae,Kusti Finland  
DNF Aaland,Reinar Hornindal Il  
DNF Krogsveen,Tore Henning Skilag  
DNS Sonntag,Daniel Bodens SK  
DNS Nielsen,Jonas Lørenskog Skiklubb  
DNS Aspelin,Jacob Søndre Ål Sportsklubb  
DNS Jespersen,Chris Andre Byåsen Il  
DNS Roenbeck,Thomas Viddelaget  
DNS Alsgaard,Thomas Team Mekonomen  
DNS Rennemo,Anders Tettli Leksevil Il - Team Trøndelag  
DNS Aasen,Tommy Hamar Skiklubb  
DNS Gjerdalen,Njål Tage Il Holeværingen  
DNS Tynell,Daniel Grycksbo If Ok  
DNS Gjerdalen,Gard Filip Il Holeværingen  
DNS Hilmo,Jo Vegard Tydal Il  
DNS Jensen,Lars Trønder-lyn Il  
DNS Pedersen,Eivind Juul Harestua Il  
DNS Oiala,Mikael Østersund  
DNS Elvestad,Glenn Gjerdrum Il  
DNS Fremo,Thomas Fjellørnen Il  
DNS Storrønning,Christer Tydal Il  
NC Leistad,Petter Vaaler If  
NC Vestbø,Thomas Vindafjord Il


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut