---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Sjusjørennet/Sjusjøcup 1 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Sjusjørenet/Sjusjøcup 1 2008
Offisiell resultatliste
Sjusjøen Idrettsanlegg BA 14.12.2008
Gutter 10 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Lars Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 8 04:46
Sigurd Ranheim Brynestad Brumunddal Ski 5 04:51
Viktor Steen Eriksen Bækkelagets SK 17 04:26
Hauk Fossen Moelven IL 4 04:47
Filip Gustafsson Moelven IL 3 06:51
Håvard Hovde Veldre Ski 7 05:10
Kristian Fodstad Karlsen Jømna/Heradsbygd Langrenn 6 04:35
Kristian Larsen Veldre Ski 9 05:04
Erik Høisveen Nannestad Veldre Ski 13 05:00
Halvor Nordhagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 15 05:41
Håkon Sandnes Brumunddal Ski 19 05:26
Olav Sandnes Brumunddal Ski 14 05:08
Albert Sperstad Bærums Verk IF 10 05:05
Eivind Bang Støeng Hamar Skiklubb 12 05:15
Vebjørn Sveen Redalen IL 16 04:21
Sander Østensen Østre Toten Skilag 18 04:39
DNS Erik Honganvik Holen Magnor UL 11
Fullførte1: 6 Påmeldte:17 Premier:1 Startende: 16
Jenter 10 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Ingvil Ahlsand Kjelsås IL - ski 30 05:23
Ingeborg Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 23 04:58
Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 26 05:07
Skogsholm Fransizka Åslia Skilag 33 04:52
Julie Juvik Sand IF 22 05:03
Anine Lome Ottestad IL 29 04:46
Tina Rusten Brøttum IL 32 05:43
Silje Therese Skyttermoen Follebu Skiklubb 28 05:01
Sigrid Stakston Søre Ål IL 27 04:31
Ida Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 31 05:14
Anna-Frida Vinger Østre Toten Skilag 24 05:43
Ida Vågsmyr Engen Mesnali Skilag 25 05:35
Fullførte1: 2 Påmeldte:12 Premier:1 Startende: 12
Gutter 9 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Håkon Gjestvang Bolle Østre Toten Skilag 37 06:13
Magnus Brandbo Næroset IL 45 06:27
Didrik Lundhaug Brenna Magnor UL 39 05:16
Sindre Brække Veldre Ski 41 05:40
Erik Fodstad Østre Toten Skilag 50 05:57
Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 40 05:24
Jesper Juvik Sand IF 36 05:35
Njaal Ellegaard Melby Vang Skiløperforening 42 05:18
Petter Myhr Vallset IL 38 04:51
Mats Opsal Veldre Ski 43 05:39
Kristian Aleksander Toresen Bækkelagets SK 49 05:11
Kim Trøen Vang Skiløperforening 47 04:59
Andreas Østensen Østre Toten Skilag 48 05:30
Jonas Aass Østre Toten Skilag 46 06:12
DNS Jakob Lande Vaaler IF 44
Fullførte1: 4 Påmeldte:15 Premier:1 Startende: 14
Jenter 9 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Katrine Evensen Næroset IL 54 06:27
Pernille Gullikstad Søre Ål IL 56 05:38
Andrine Korslund Roterud IL 53 05:58
Mari Victoria Lien Hamar Skiklubb 57 05:45
Elida Veidal Martinsen Vang Skiløperforening 59 06:01
Hanne Myhr Vallset IL 58 05:29
Hanne Nilsen Nybygda IL 61 06:19
Lotte Noren Hamar Skiklubb 55 05:53
Hege Lindvik Stubrud Søre Ål IL 60 05:10
Fullførte9: Påmeldte:9 Premier:1 Startende: 9
Gutter 8 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Lars Ranheim Brynestad Brumunddal Ski 70 05:52
Frikk Dukefoss Lillehammer Skiklub 68 05:55
Håvard Gjestvang Østre Toten Skilag 69 06:08
Eirik C. Haugen Mesnali Skilag 65 05:51
Sondre Lien Hamar Skiklubb 67 06:24
Torbjørn Rindal Biri IL 66 05:38
Ola Rusten Brøttum IL 71 07:23
Fullførte7: Påmeldte:7 Premier:1 Startende: 7
Jenter 8 år 1,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum IL 78 06:55
Tuva Kletthagen Redalen IL 79 07:40
eTiming Utskrevet:14.12.2008 14:38:06 Side:2
Kamilla Lome Ottestad IL 75 06:32
Ingvild Snuggerud Biri IL 77 05:47
Amalie Storlien Veldre Ski 76 07:25
Fullførte5: Påmeldte:5 Premier:1 Startende: 5
Gutter 12 år 2,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 85 07:10 00:00
2 Petter Stakston Søre Ål IL 110 07:14 00:04
Håkon Kjonerud Roterud IL 111 07:14 00:04
4 Eivind Stikbakke Østre Toten Skilag 99 07:24 00:14
5 Fredrik Myrvang Hernes IL 102 07:28 00:18
6 Sindre Berg Jømna/Heradsbygd Langrenn 103 07:30 00:20
7 Eirik Sømoen Vang Skiløperforening 97 07:36 00:26
8 Lars Saugstad Brumunddal Ski 105 07:39 00:29
9 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 106 07:43 00:33
10 Magnus Ulsrud Østre Toten Skilag 101 07:46 00:36
11 Simen Eide Brøste Lillehammer Skiklub 96 07:50 00:40
12 Sverre Bang Støeng Hamar Skiklubb 100 07:54 00:44
13 Odd Gundersen Sagbakken Tolga IL 89 07:58 00:48
14 Christian Skyttermoen Follebu Skiklubb 92 08:00 00:50
15 Martinus Strømsvåg Roterud IL 98 08:03 00:53
16 Sivert Lomsdalen Redalen IL 86 08:05 00:55
17 Håkon Myhr Vallset IL 95 08:07 00:57
18 Emil Ellingsen Hamar Skiklubb 82 08:08 00:58
19 Selmer Lande Vaaler IF 91 08:11 01:01
20 Oscar Alexander Hafslund Nordbygda/Løten Ski 94 08:12 01:02
21 Sondre Rynning Furnes Skiløperforening 88 08:15 01:05
Ola Kullsveen Søbye Lillehammer Skiklub 93 08:15 01:05
23 Vetle Kletthagen Redalen IL 104 08:18 01:08
24 Emil Volungholen Vallset IL 87 08:19 01:09
25 Truls Hovelstuen Blystad Hamar Skiklubb 90 08:50 01:40
26 Eirik Fosnes Østre Toten Skilag 83 08:58 01:48
27 Henrik Roland Granseth Lillehammer Skiklub 107 09:04 01:54
28 Lars Even Karlstad Vaaler IF 109 09:05 01:55
29 Haagen Fossen Moelven IL 84 09:41 02:31
DNS Jarl Audun Frydenlund Furnes Skiløperforening 108
Fullførte2: 9 Påmeldte:30 Premier:1 Startende: 29
Jenter 12 år 2,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag 120 07:32 00:00
2 Vilde Aaseth Jømna/Heradsbygd Langrenn 131 08:04 00:32
3 Kristin Nilsen Nybygda IL 143 08:19 00:47
4 Karoline Weea Johansen Nordbygda/Løten Ski 122 08:23 00:51
5 Christina Sveen Strandbygda IL 141 08:26 00:54
6 Madelen Rydning Tvedt Skiptvet IL 126 08:30 00:58
7 Dorte Narum Hamar Skiklubb 138 08:32 01:00
8 Ane Nyløkken Helseth Ottestad IL 137 08:33 01:01
9 Johanne Lægran Kjelsås IL - ski 119 08:35 01:03
10 Stine Madslien Bakken Kjelsås IL - ski 121 08:36 01:04
11 Vilde Vingebakken Østre Toten Skilag 125 08:38 01:06
12 Ruth-Emily Vinger Østre Toten Skilag 118 08:39 01:07
Kristin L Nilsen Bærums Verk IF 142 08:39 01:07
14 Elise Pedersen Nybygda IL 135 08:40 01:08
15 Oda Lægran Kjelsås IL - ski 124 08:51 01:19
16 Sara Græsli Hamar Skiklubb 127 08:56 01:24
17 Martine Ek Strøm Bærums Verk IF 140 08:58 01:26
18 Sigrid Bjørgen Hamar Skiklubb 123 09:04 01:32
19 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 132 09:05 01:33
20 Ida Gotaas Buøen Bærums Verk IF 115 09:29 01:57
Eivor Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 136 09:29 01:57
22 Mina Røyse Østre Toten Skilag 114 09:30 01:58
Helene Sandberg Bærums Verk IF 128 09:30 01:58
24 Elise H. Evensen Søre Ål IL 129 09:40 02:08
25 Martine Slokvik Ottestad IL 139 09:41 02:09
26 Mari Jahren Herud Lommedalens IL 134 09:51 02:19
27 June Rangmel Hovde Hamar Skiklubb 116 10:11 02:39
28 Oda Beheim Skjolden Bærums Verk IF 117 10:30 02:58
DNS Kristine Fjeld Brumunddal Ski 130
DNS Stine Karlsen Skiptvet IL 133
Fullførte2: 8 Påmeldte:30 Premier:1 Startende: 28
Gutter 11 år 2,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Iver Skaarseth Lillehammer Skiklub 150 08:04 00:00
2 Amund Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 161 08:10 00:06
3 Per Helge Hvalbye Biri IL 155 08:33 00:29
4 Jørgen Uglem Mobakken Lillomarka Skiklubb 158 08:34 00:30
5 Audun Roland Granseth Lillehammer Skiklub 169 08:39 00:35
6 Vegar Tiller Moelven IL 165 08:42 00:38
7 Vemund Holm Åslia Skilag 157 08:48 00:44
Johannes Bordal Veldre Ski 164 08:48 00:44
9 Sivert Aaseth Moelven IL 151 08:49 00:45
10 Eivind Krokan Murud Roterud IL 162 08:59 00:55
11 Erik Hatterud Startnr Roterud IL 146 09:09 01:05
12 Markus Evensen Næroset IL 163 09:11 01:07
13 Anton H. Evensen Søre Ål IL 167 09:16 01:12
14 Erik Olav Rindal Biri IL 160 09:17 01:13
15 Daniel D. Medlien Moelven IL 168 09:28 01:24
16 Leopold Sørfonden Mesnali Skilag 166 09:30 01:26
17 Vegard Brække Veldre Ski 156 09:40 01:36
18 Even Grini Veldre Ski 154 09:45 01:41
19 Vebjørn Hallberg BakkestuenBrøttum IL 159 09:52 01:48
20 Marius Branbo Næroset IL 149 09:57 01:53
21 Torstein Storlien Veldre Ski 148 10:25 02:21
22 Mats Hagelund Svendby Brumunddal Ski 153 11:11 03:07
DNS Espen Harviken Jømna/Heradsbygd Langrenn 152
DNS Kristoffer Nyberg Åslia Skilag 147
Fullførte2: 2 Påmeldte:24 Premier:1 Startende: 22
Jenter 11 år 2,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristin Sandbæk Østre Toten Skilag 186 08:14 00:00
2 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal SK 179 08:22 00:08
3 Mari Nordlunde Follebu Skiklubb 188 08:24 00:10
4 Andrine Løberg Vang Skiløperforening 177 08:44 00:30
5 Trude Aasen Sukke Jømna/Heradsbygd Langrenn 185 08:49 00:35
6 Hanne Mo Vaadal Roterud IL 176 08:58 00:44
7 Hermine Skarpenes Bækkelagets SK 182 09:00 00:46
8 Jenny Engeskaug Nielsen Hamar Skiklubb 181 09:08 00:54
9 Kristine Korsvold Vang Skiløperforening 184 09:17 01:03
10 Hanna Snarvold Sletten Vaaler IF 192 09:20 01:06
11 Martine Korslund Roterud IL 174 09:21 01:07
12 Sigrid Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 180 09:42 01:28
13 Sigrid Snuggerud Biri IL 175 09:45 01:31
14 Kine Midtsundstad Vaaler IF 187 10:00 01:46
15 Emma Aass Østre Toten Skilag 178 10:23 02:09
16 Vilde Dahlsveen Moelven IL 183 10:42 02:28
17 Malin Markrud Lismarka Skilag 191 10:48 02:34
18 Inger Marit Linvollen Roterud IL 190 10:50 02:36
19 Tanja F Halvorsen Næroset IL 173 11:23 03:09
Fullførte1: 9 Påmeldte:19 Premier:1 Startende: 19
Gutter 14 år 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Andreas Rivenes Vaaler IF/ Team Solør Ski 233 08:47 00:00
2 Kristian Jevanord Moelven IL 220 09:04 00:17
3 Henrik Skarpnord Brumunddal Ski 242 09:06 00:19
4 Tormod Stikbakke Østre Toten Skilag 223 09:10 00:23
5 Vebjørn Strypet Tolga IL 221 09:15 00:28
Anders Skaarseth Lillehammer Skiklub 227 09:15 00:28
7 Håvard Petterson Østre Toten Skilag 237 09:20 00:33
8 Sondre Bollum Gjøvik Skiklubb 224 09:27 00:40
9 Kjetil Tyrom Follebu Skiklubb 216 09:30 00:43
10 Kristian Græsli Hamar Skiklubb 199 09:31 00:44
11 Henrik Emilsen Nordbygda/Løten Ski 213 09:32 00:45
12 Elling Fossheim Asplin Follebu Skiklubb 234 09:35 00:48
13 Tord Høisveen Nannestad Veldre Ski 230 09:37 00:50
Martin Thon Skiptvet IL 225 09:37 00:50
15 Jonas Madslien Bakken Kjelsås IL - ski 240 09:43 00:56
16 Jørgen Elisenberg Hamar Skiklubb 211 09:46 00:59
17 Hans-Petter Bøe Varteig IL 203 09:50 01:03
18 Vegard Børsheim Lillehammer Skiklub 222 09:54 01:07
19 Erik Gjellan Bjerkevoll Bækkelagets SK 232 10:00 01:13
20 Vegard Andersen Åslia Skilag 243 10:03 01:16
21 Henrik Sandnes Brumunddal Ski 238 10:06 01:19
22 Martin Sagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 218 10:07 01:20
23 Håvard Sagbakken Saanum Tolga IL 229 10:08 01:21
24 Simen Bordal Veldre Ski 212 10:12 01:25
Henrik Netteland Nordbygda/Løten Ski 215 10:12 01:25
26 Lars Hammer Nustad Lillehammer Skiklub 210 10:13 01:26
27 Sivert Dæhli Veldre Ski 228 10:21 01:34
28 Sivert Sliper Lillehammer Skiklub 244 10:26 01:39
29 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 231 10:28 01:41
30 Sander Baksjøberget Vang Skiløperforening 205 10:30 01:43
31 Sverre Sveen Ulven Moelven IL 239 10:32 01:45
Inge Brennmoen Tollan Tolga IL 245 10:32 01:45
33 Arne Markus Vinger Østre Toten Skilag 235 10:36 01:49
34 Ole Edvard Husebråten Ørje IL 198 10:48 02:01
35 Oddgeir Hauksaas Bjerke Lillehammer Skiklub 202 10:49 02:02
36 Eivind Grimstad Lillehammer Skiklub 236 10:53 02:06
37 Lars Øivind W. Owren Østre Toten Skilag 207 10:58 02:11
Ola Sandbæk Østre Toten Skilag 209 10:58 02:11
Erling Bjørnson Follebu Skiklubb 246 10:58 02:11
40 Eirik Stonor Lillehammer Skiklub 214 11:07 02:20
41 Halvor Lindvik Råbøl Søre Ål IL 217 11:14 02:27
42 Simen Fodstad Østre Toten Skilag 201 11:38 02:51
43 Amund Larsen Furnes Skiløperforening 208 11:49 03:02
Erlend Leinan Lund Tolga IL 241 11:49 03:02
45 Jan Martin Stubbom Veldre Ski 204 12:04 03:17
46 Martin Brandbo Næroset IL 219 13:42 04:55
DNS Jørgen Mjørlund Østre Toten Skilag 226
DNS Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 200
DNS Vebjørn Aaseth Strandbygda IL 206
Fullførte4: 6 Påmeldte:49 Premier:1 Startende: 46

Jenter 14 år 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mille Bøhm Syversen Bækkelagets SK 267 09:53 00:00
2 Magni Smedås Nansen, IL 264 09:56 00:03
3 Anna Emilie Kant Hernes IL 253 10:09 00:16
4 Siri Østensen Østre Toten Skilag 266 10:15 00:22
5 Pernille Skarpenes Bækkelagets SK 254 10:16 00:23
6 Selma Ahlsand Kjelsås IL - ski 273 10:21 00:28
7 Kristina Hovland Berg Bærums Verk IF 265 10:34 00:41
8 Thea Jahren Herud Bærums Verk IF 272 10:44 00:51
9 Monika Nygård Skiptvet IL 258 10:48 00:55
10 Ingvild Tvedt Westlie Vang Skiløperforening 250 10:53 01:00
11 Oda Christine Løberg Vang Skiløperforening 269 11:01 01:08
12 Siri Clausen Haugen Mesnali Skilag 255 11:04 01:11
Maren Engeskaug Nielsen Hamar Skiklubb 270 11:04 01:11
Ida Meli Narbuvoll Os IL 276 11:04 01:11
15 Elena Steen Eriksen Bækkelagets SK 261 11:08 01:15
16 Ingrid O. Haugli Bærums Verk IF 251 11:09 01:16
17 Heidi Ytterhaug Nansen, IL 268 11:17 01:24
18 Eldbjørg Narum Hamar Skiklubb 262 11:25 01:32
19 Ellen Merethe Schjeldrup Skarpsno Alvdal IL 277 11:28 01:35
20 Ingeborg Melby Vang Skiløperforening 252 11:39 01:46
21 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 263 11:41 01:48
22 Anne Larsen Veldre Ski 275 11:45 01:52
23 Mina Sandbæk Håland Åsmarka IL 260 11:51 01:58
24 Frida Kristina Frydenlund Furnes Skiløperforening 271 12:18 02:25
25 Karoline Bjørgan Ødegård Vang Skiløperforening 257 12:21 02:28
DNS Amalie Nerby Solberg Nordbygda/Løten Ski 274
DNS Celia Aass Østre Toten Skilag 256
DNS Elise Langkaas Bærums Verk IF 259
Fullførte2: 5 Påmeldte:28 Premier:1 Startende: 25
Gutter 13 år 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øystein Tallhaug Engelstad Brumunddal Ski 298 09:36 00:00
2 Joachim Aurland Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 317 09:39 00:03
3 Simen Nordhagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 303 09:41 00:05
4 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 313 09:50 00:14
5 Andreas Nygaard Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 284 09:52 00:16
6 Sindre Bergan Jakobsen Roterud IL 322 09:58 00:22
7 Torjus Bern Hansen Kjelsås IL - ski 299 10:15 00:39
8 Aksel Madslien Kjelsås IL - ski 297 10:18 00:42
Oddvar Sagbakken Saanum Tolga IL 305 10:18 00:42
10 Henning Tronbøl Sand IF 314 10:24 00:48
11 Truls Sagen Bråten Jømna/Heradsbygd Langrenn 301 10:27 00:51
12 Arne Fodstad Karlsen Jømna/Heradsbygd Langrenn 286 10:28 00:52
Jonas Uglem Mobakken Lillomarka Skiklubb 328 10:28 00:52
14 Håvard Mo Vaadal Roterud IL 315 10:33 00:57
15 Øivind Klynderud Østre Toten Skilag 294 10:34 00:58
Håkon Lindvik Stubrud Søre Ål IL 304 10:34 00:58
17 Eskil Reitan Riibe Hamar Skiklubb 285 10:35 00:59
18 Iver Andreas Hanslien Lillehammer Skiklub 293 10:36 01:00
19 Vetle Løchting Strandbygda IL 318 10:39 01:03
20 Torstein Hagen Tynset IF 295 10:40 01:04
21 Jens Petter Toresen Bækkelagets SK 292 10:45 01:09
22 Gjermund Korbøl Thoner Slåstad IL 302 10:51 01:15
23 Eirik Josten Lillehammer Skiklub 300 10:52 01:16
24 jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 283 10:54 01:18
25 Bjønne Kleiven Follebu Skiklubb 319 10:57 01:21
26 Henrik Bordal Veldre Ski 311 11:02 01:26
27 simen Lillekjendlie Nybu Hernes IL 289 11:03 01:27
Matias Sølvsberg Noren Hamar Skiklubb 291 11:03 01:27
Johannes Urdahl Haugen Roterud IL 312 11:03 01:27
30 Krister Hovde Veldre Ski 306 11:08 01:32
31 Mats Hanstad Sørskogbygda IL 326 11:16 01:40
32 Martin Skjøstad Andersen Furnes Skiløperforening 282 11:18 01:42
Mats Gjestvang Østre Toten Skilag 296 11:18 01:42
34 Ola Bergfall Brovold Tynset IF 290 11:20 01:44
Daniel Bergebakken Jømna/Heradsbygd Langrenn 323 11:20 01:44
36 Håkon Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 327 11:32 01:56
37 Peder Fossheim Asplin Follebu Skiklubb 321 11:37 02:01
38 Andre Bjugstad Brøttum IL 325 11:38 02:02
39 Lasse Ringkilen Sand IF 308 11:45 02:09
40 Mikal Thorsheim Selmer Tolga IL 309 11:48 02:12
41 Vebjørn Tråseth Roterud IL 288 11:50 02:14
42 Joakim Narvesen Bråthen Magnor UL 307 12:17 02:41
43 Einan Nicholas Nybygda IL 310 12:20 02:44
44 Håkon Clausen Nybygda IL 324 13:50 04:14
DNS Jan Henning Rynning Furnes Skiløperforening 316
DNS Karl Jonas Johnsen Follebu Skiklubb 287
DNS Vebjørn Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 320
Fullførte4: 4 Påmeldte:47 Premier:1 Startende: 44
Jenter 13 år 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marte Håkenstad Bråten Lillehammer Skiklub 349 10:29 00:00
2 Marte Nordlunde Follebu Skiklubb 351 10:37 00:08
3 Karoline Haug Hamar Skiklubb 332 10:42 00:13
Anne Marthe Brenden Redalen IL 337 10:42 00:13
5 Anine Ahlsand Kjelsås IL - ski 345 10:43 00:14
6 Anna Bergehagen Lillehammer Skiklub 352 10:49 00:20
7 Sigrid Linn Follebu Skiklubb 333 11:04 00:35
8 Jenny Nygaard Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 338 11:17 00:48
9 Astrid Sugaren Tolga IL 353 11:18 00:49
10 Marte Welhaven Hamar Skiklubb 343 11:19 00:50
11 Emma Vestby Kornstad Vaaler IF 342 11:28 00:59
12 Marit Østvang Tolga IL 341 11:43 01:14
13 Nora Hui Andersen Hamar Skiklubb 334 11:44 01:15
14 Mari Aasen Sukke Jømna/Heradsbygd Langrenn 340 11:48 01:19
15 Malika Skogsholm Åslia Skilag 348 11:50 01:21
16 Kristiane Snarvold Sletten Vaaler IF/ Team Solør Ski 346 12:00 01:31
17 Hilde Brennmoen Tollan Tolga IL 347 12:14 01:45
18 Kristina Linesdatter Bakken Hamar Skiklubb 350 12:17 01:48
19 Andrea Freng Brøttum IL 344 12:38 02:09
20 Helene Storlien Veldre Ski 335 12:51 02:22
21 Johanne Holm Åslia Skilag 336 13:19 02:50
22 Kristine Slokvik Ottestad IL 339 13:31 03:02
DNS Thea Olstad Nybygda IL 331
Fullførte2: 2 Påmeldte:23 Premier:1 Startende: 22
Kvinner junior FH Stå 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marie Karlsen Vind IL 355 15:44 00:00
Fullførte1: Påmeldte:1 Startende: 1
Menn senior FH Stå 3,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Morten Hulleberg Nybygda IL 357 21:18 00:00
Fullførte1: Påmeldte:1 Startende: 1
Jenter 15 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Thea Krokan Murud Roterud IL 365 17:12 00:00
2 Ingvild Kildal Jardar IL 373 17:52 00:40
3 Solveig Benum Vestre Bærums Verk IF 367 18:46 01:34
4 Hildegunn Smedås Nansen, IL 362 18:59 01:47
5 Silje Skjelsvik Lillehammer Skiklub 364 19:00 01:48
6 Kristin Sandeggen Alvdal IL 363 19:22 02:10
Nathalie Skyttermoen Follebu Skiklubb 374 19:22 02:10
8 Maiken Lillehagen Olden Gjøvik Skiklubb 371 20:13 03:01
9 Thea Oland Ørn, IF 372 20:22 03:10
10 Victoria Johansen Skiptvet IL 376 20:50 03:38
11 Nora Gotaas Buøen Bærums Verk IF 370 20:53 03:41
12 Karoline Strømsvåg Roterud IL 368 21:01 03:49
13 Marte Nyløkken Helseth Ottestad IL 366 21:27 04:15
14 Lise Skaug Gustavsen Mesnali Skilag 375 22:22 05:10
15 Stine Bakke Hei, IL - Ski 361 23:55 06:43
DNS Eline Kokvoll Nansen, IL 369
Fullførte1: 5 Påmeldte:16 Premier:1 Startende: 15
Jenter 16 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Sigrid Nordgården Vestringen IL 405 16:55 00:00
2 Hilde Losgård Landheim Tynset IF 381 17:10 00:15
3 Maja Solbakken Engerdal SP.kl. 395 17:32 00:37
4 Berit Kvernstad Haugen Ringebu/Fåvang Skiklubb 397 17:34 00:39
5 Pia Sofie Måbø Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski389 17:40 00:45
6 Marthe Sem Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski391 17:56 01:01
7 Sylvia Nordskar Bærums Verk IF 394 17:57 01:02
8 Oda Hovelstuen Blystad Hamar Skiklubb 403 18:00 01:05
9 Lene Berg Ådlandsvik Sørskogbygda IL 401 18:07 01:12
10 Kine Hagelund Svendby Brumunddal Ski 387 18:15 01:20
11 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 390 18:21 01:26
Kristine K. Torgersen Vind IL 404 18:21 01:26
13 Malin Brynhildsvoll Nansen, IL 385 18:22 01:27
14 Marianne Byfuglien Brumunddal Ski 398 18:27 01:32
15 Marte Kristin Kant Hernes IL 406 18:56 02:01
16 Tina Andersen Åslia Skilag 382 18:59 02:04
17 Inger Pernille Hvalbye Vind IL 388 19:11 02:16
18 Julie Størmer Bærums Verk IF 396 19:25 02:30
19 Ann Kristin Strøm Hamar Skiklubb 386 19:30 02:35
20 Sigrid Sugaren Tolga IL 393 19:50 02:55
21 Marianne Stenseth Vang Skiløperforening 402 19:58 03:03
22 Linda N. Hanstad Sørskogbygda IL 399 20:09 03:14
23 Ida Jahren Herud Bærums Verk IF 400 20:21 03:26
24 Eline Sund Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 383 20:33 03:38
25 Marie Gotaas Buøen Bærums Verk IF 384 21:04 04:09
26 Guro Vassend Ørn, IF/ Team Grenland Ski 380 22:05 05:10
DNS Maria Theresia Austberg Øyer-Tretten IF 392
Fullførte2: 6 Påmeldte:27 Startende: 26

Kvinner 17 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Britt Thorshaug Granrud Rendalen IL 414 17:26 00:00
2 Raghild M. Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 419 17:30 00:04
3 Kristine Vårnes Enger Vind IL 413 17:34 00:08
4 Hanne Jonassen NTG-L/ Fauske IL 422 17:38 00:12
5 Marhe Cecilie Roland UdnæsLillehammer Skiklub 421 17:41 00:15
6 Ingrid Marie Lindstrøm Gulset IF/ Team Grenland Ski 410 18:05 00:39
7 Marianne Dybdal Hernes IL 420 18:21 00:55
8 Hilde Pandum Grønvold Vang Skiløperforening 415 19:21 01:55
9 Anja Kokvoll Nansen, IL 418 19:29 02:03
10 Maja Knutsen Kilebygda IL/ Team Grenland Ski 416 20:37 03:11
11 Heidi Engelstad Brumunddal Ski 412 20:45 03:19
12 Kari Gabrielsen Vang Skiløperforening 417 21:57 04:31
13 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 411 22:49 05:23
Fullførte1: 3 Påmeldte:13 Startende: 13
Kvinner 18 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Audhild Bakken Rognstad NTG-L/ Søre Ål IL 437 16:45 00:00
2 Emilie Kristoffersen NTG-L/ Alta IF 435 17:12 00:27
3 Dina Dæhli Veldre Ski 439 17:27 00:42
4 Tina Tomter Hamar Skiklubb 438 17:41 00:56
5 Katrine Horsberg Lange NTG-L/ Tromsø Skiklubb Langrenn 426 17:50 01:05
6 Ingvild Gundersen SagbakkeTnolga IL 434 18:05 01:20
7 Oda Urseth Tolga IL 429 18:18 01:33
8 Marte Bjørli Hamar Skiklubb 440 18:30 01:45
9 Karoline Moen Guidon Trysilgutten, IL 427 19:04 02:19
10 Oda Oland Ørn, IF/ Team Grenland Ski 436 19:12 02:27
11 Barbro Sætha Øyer-Tretten IF 428 19:27 02:42
12 Tonje Andersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 430 19:36 02:51
13 Ane Sofie Ytterhaug Nansen, IL 433 19:49 03:04
14 Stine Sveen Sørskogbygda IL 432 20:47 04:02
DNS Nina Kværnæs Rendalen IL 431
Fullførte1: 4 Påmeldte:15 Startende: 14
Kvinner 19/20 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hilde Lauvhaug NTG-L/ Skrautvål IL 444 16:37 00:00
2 Bente Størmer Steira NTG-L/ Forsøk, IL 443 17:15 00:38
3 Marthe Mina Thornes Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen 446 17:43 01:06
4 Thea-Karoline Nomerstad Moelven IL 442 18:19 01:42
5 Oda Elgshøen Trysilgutten, IL 445 19:50 03:13
Fullførte5: Påmeldte:5 Startende: 5
Kvinner senior 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eldbjørg Dirdal Moxnes Gjerdrum IL 451 16:58 00:00
2 Anne Storslett Moelven IL/ Team Sjusjøen 452 17:24 00:26
3 Ragnhild Bolstad Åslia Skilag 450 17:36 00:38
4 Ingeborg Scheve Rendalen IL 449 18:55 01:57
Fullførte4: Påmeldte:4 Startende: 4
Gutter 15 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 490 15:33 00:00
2 Håvard Nymoen Tolga IL 488 15:50 00:17
3 Remi Trøen Vang Skiløperforening 491 16:03 00:30
4 Karl Henrik Nordbakken Gjerdrum IL 464 16:04 00:31
5 Torstein Vestli Strandbygda IL 492 16:21 00:48
6 Vetle Juliussen Varteig IL 458 16:24 00:51
7 vinjar skogsholm Åslia Skilag 474 16:27 00:54
8 Kristoffer Nordlunde Follebu Skiklubb 475 16:44 01:11
9 Amund Holtklimpen Roterud IL 467 16:51 01:18
Eirik Auråen Drøbak-Frogn IL 495 16:51 01:18
11 Gunnar Johannessen Ørn, IF 465 16:52 01:19
Kristian Kjonerud Roterud IL 478 16:52 01:19
13 Bård Østvang Tolga IL 480 16:58 01:25
Kristian Hoffsbakken Skar Ring IL 483 16:58 01:25
15 Fredrik Midtsundstad Vaaler IF/ Team Solør Ski 473 17:02 01:29
Oliver Sugaren Tolga IL 494 17:02 01:29
17 Sivert Fandrem Lillehammer Skiklub 461 17:05 01:32
Bjarne Korbøl Thoner Slåstad IL/ Team Odal 462 17:05 01:32
19 Emil Skjelstad Østre Toten Skilag 476 17:17 01:44
20 Per Buttingsrud Aas-Eng Tolga IL 482 17:19 01:46
21 Anders Thorshaug Granrud Rendalen IL 459 17:38 02:05
Vegard Osvold Strandbygda IL 471 17:38 02:05
23 Aleksander Grande Redalen IL 463 17:42 02:09
24 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 457 17:44 02:11
Harald Fæste Drøbak-Frogn IL 484 17:44 02:11
26 Tobias Utby Ottestad IL 470 17:46 02:13
27 Espen Honganvik Holen Magnor UL 472 17:48 02:15
Stian Berg Jømna/Heradsbygd Langrenn 489 17:48 02:15
29 Johan N Bråthen Magnor UL 485 17:49 02:16
30 Henrik Snarvold Sletten Vaaler IF/ Team Solør Ski 481 17:53 02:20
31 Erlend Fjeld Brumunddal Ski 479 18:01 02:28
32 Sigurd Unnestad Skiptvet IL 487 18:29 02:56
33 Håkon Kristiansen Brumunddal Ski 493 19:00 03:27
34 Jens Stabell Finborud Brumunddal Ski 469 19:02 03:29
35 Anders Urset Tolga IL 460 19:06 03:33
36 Kristian Engeskaug Brumunddal Ski 466 19:29 03:56
37 Marius Vestby Kornstad Vaaler IF/ Team Solør Ski 477 19:53 04:20
DNS Arne Laurit Rossebø Lie Vaaler IF/ Team Solør Ski 486
DNS Eirik Bråten Richenberg Lillehammer Skiklub 496
DNS Eirik Kilen Myhren Hernes IL 498
DNS Jonas Nymoen Os IL 468
DNS Tobias Solli Ørn, IF 497
Fullførte3: 7 Påmeldte:42 Premier:1 Startende: 37
Gutter 16 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer Skiklub 506 15:26 00:00
2 Jonas Nergård Åslia Skilag 509 15:43 00:17
3 Vebjørn Gilde Hernes IL 524 15:44 00:18
4 Olav Stubhaug Drangsland Gulset IF/ Team Grenland Ski 503 15:46 00:20
5 Vegard Hamnes Øyer-Tretten IF 502 15:56 00:30
6 Fredrik Ole Oldereid Andersen Koll IL 529 15:57 00:31
7 Sondre Bonkerud Veldre Ski 530 16:01 00:35
Mikael Gunnulfsen Hei, IL - Ski/ Team Grenland Ski 533 16:01 00:35
9 Johannes Narum Hamar Skiklubb 517 16:10 00:44
10 Eirik Danielsen Gjerdrum IL 516 16:16 00:50
Truls Engen Korsæth Lillehammer Skiklub 522 16:16 00:50
12 Odin Gundersen Kjellmyra IL 531 16:19 00:53
13 Ola Viken Smedås Hamar Skiklubb 508 16:24 00:58
14 Sindre Løchting Strandbygda IL 514 16:25 00:59
Ola Westby Aamodt Vang Skiløperforening 525 16:25 00:59
Robert Roland Granseth Lillehammer Skiklub 526 16:25 00:59
17 Simen Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 532 16:31 01:05
18 Haakon Skjelbæk Ottestad IL 510 16:32 01:06
19 Johnny Christoffer Adsen Jømna/Heradsbygd Langrenn 512 16:43 01:17
20 Jørgen Strand Gulset IF 528 16:52 01:26
21 Erik Hoffsbakken Biri IL 535 16:54 01:28
22 Eivind Aasrum Midtgarden Hei, IL - Ski/ Team Grenland Ski 515 16:56 01:30
23 Jonas Ellingsen Hamar Skiklubb 534 17:10 01:44
24 Anders Kampenhøy Furnes Skiløperforening 511 17:21 01:55
25 Kristian Klevgård Åslia Skilag 507 17:26 02:00
26 Jostein Øby Varteig IL 521 17:30 02:04
27 Haakon-Aksel Skarpnord Brumunddal Ski 520 17:47 02:21
28 Fabian Vikestad Varteig IL 504 17:52 02:26
29 Halvor Løkken Nilsgård Åslia Skilag 519 17:53 02:27
30 Vetle T. Westlie Vang Skiløperforening 505 18:17 02:51
31 Tarald Gåsbakk Skiptvet IL 518 18:18 02:52
32 Ola Græsli Hamar Skiklubb 523 18:23 02:57
33 Pål Flattum Østre Toten Skilag 527 18:43 03:17
DNS Håvard Dalby Ottestad IL 513
Fullførte3: 3 Påmeldte:34 Startende: 33
Menn 17 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Karstein Johaug jr. Nansen, IL 559 14:40 00:00
2 Markus Johansen WestgaardNTG-L/ Trøsken IL 545 14:42 00:02
3 Vigleik Skei Stathelle og Omegn IL 537 14:48 00:08
4 Martin Berg Tuveng Nansen, IL 551 14:53 00:13
5 Magnus Hatlestad Hovland Jardar IL 540 15:16 00:36
Stian Storsveen Jømna/Heradsbygd Langrenn 562 15:16 00:36
7 Henrik Bye Øren NTG-L/ Lillehammer Skiklub 555 15:17 00:37
8 Hans Christian Tungesvik Jardar IL 543 15:28 00:48
9 Ivar Lycke Jardar IL 556 15:44 01:04
10 Hans Yngvar Haugrud Furnes Skiløperforening 546 15:45 01:05
11 Martin Olsen Østre Toten Skilag 549 15:52 01:12
12 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 539 15:53 01:13
13 Simen Larsen Furnes Skiløperforening 550 15:54 01:14
14 Odd Erlend Hansen Berg Grue IL/ Team Solør Ski 552 16:07 01:27
15 Tony Gjendahl Vang Skiløperforening 553 16:10 01:30
16 Håkon Rønning Jømna/Heradsbygd Langrenn 548 16:22 01:42
17 Thomas Strøm Veldre Ski 542 16:29 01:49
18 Erland Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 538 16:44 02:04
19 Didrik Strand Jonsjord Gulset IF/ Team Grenland Ski 557 17:01 02:21
20 Christian Bakke Hei, IL - Ski/ Team Grenland Ski 558 17:03 02:23
21 Jørgen Skårdal Kilebygda IL/ Team Grenland Ski 560 17:20 02:40
22 Anders Juul Weiby Jardar IL 554 17:30 02:50
23 lars hemma Brøttum IL/ Team Sjusjøen 544 17:31 02:51
24 Håvard Bertelsen Hei, IL - Ski/ Team Grenland Ski 541 17:41 03:01
25 Jørgen Thomasgaard BusteruVdang Skiløperforening 561 18:14 03:34
26 Martin Dalen Vang Skiløperforening 547 18:23 03:43
Fullførte2: 6 Påmeldte:26 Startende: 26
Menn 18 år 5,0km
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Halvor Korbøl Thoner NTG-L/ Slåstad IL/ Team Odal 569 14:41 00:00
2 Jonas Tajet NTG-L/ Raufoss IL 567 14:54 00:13
3 Henning Andrè Ofstad NTG-L/ Bardu IL 577 15:05 00:24
4 Ingar Fauskrud Vike Lismarka Skilag/ Team Sjusjøen 570 15:18 00:37
5 Njål Engen Ekre Søre Ål IL 574 15:23 00:42
6 Torgeir Skjeldnes Brøttum IL/ Team Sjusjøen 580 15:26 00:45
7 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening 571 15:28 00:47
8 Sondre Carelius Løvehaug UnnestadSkiptvet IL 575 15:47 01:06
9 Ola Doksrød Strande Gjerpen IF/ Team Grenland Ski 572 15:53 01:12
10 Audun Sveen Frogner Vang Skiløperforening 581 15:57 01:16
11 Håkon Hermann Furnes Skiløperforening 578 16:02 01:21
12 Hans Høisveen Nannestad Veldre Ski 568 16:19 01:38
13 Haakon Utby Hamar Skiklubb 582 17:11 02:30
14 Sondre Bakke Arvesen Hauken, IL/ Team Grenland Ski 573 18:02 03:21
DNS Eskild Skov Pedersen Jardar IL 566
DNS Johan Leistad Vaaler IF/ Team Solør Ski 576
Fullførte1: 4 Påmeldte:16 Startende: 14
Menn 19/20 år 10km (2x5)
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Erik Bergfall Brovold Tynset IF 586 29:47 00:00
2 Anders Senderud Hagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 587 30:05 00:18
3 Eirik Dimmen Sæle Lillehammer Skiklub 595 30:18 00:31
4 Robert Engan Nansen, IL 604 30:24 00:37
5 Eivind Schjeldrup Skarpsno Alvdal IL 594 31:11 01:24
6 Jørgen Henriksen Skoppum IL 591 31:16 01:29
Even Langseth Berg Grue IL/ Team Solør Ski 592 31:16 01:29
8 Kent Rune Jansen Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen 588 31:40 01:53
9 Amund Strømnes ØverjordetEidsvold Værks Skiklub 597 31:50 02:03
10 Sondre Clausen Haugen Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen 596 32:23 02:36
11 Teodor Nilseng Danielsen Nittedal IL/ Team Synnfjell 590 32:24 02:37
12 Marius Osvold Jømna/Heradsbygd Langrenn 606 32:32 02:45
13 Stein Wilhelm Andresen Aarnes Nittedal IL/ Team Synnfjell 601 32:36 02:49
14 Emil Haukåssveen Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen 593 32:52 03:05
15 Morten Nilsen Nybygda IL 603 32:59 03:12
16 Lars Stenseth Vang Skiløperforening 610 33:04 03:17
17 Vegard Opsahl Grue IL/ Team Solør Ski 607 33:07 03:20
18 Martin Kihle Løberg Ørn, IF 600 34:06 04:19
19 Magnus Torp Antonsen Hernes IL/ Team Eidsiva 602 34:21 04:34
20 Morten Buchholdt Stor-Elvdal SK 599 34:24 04:37
21 Einar Furulund Kjellmyra IL 598 34:29 04:42
22 Kristian Myhre Hellerud Kongsvinger IL Ski 605 34:39 04:52
23 Ole Endre Kallhovd Otra IL 609 34:54 05:07
24 Ture Lange Nielsen Lillehammer Skiklub 589 36:52 07:05
DNS Erik Rønning Jømna/Heradsbygd Langrenn 608

Menn senior 10km (2x5)
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Roger Aa Djupvik Fjellhug / Vereide - Hyen skik 640 27:47 00:00
2 Espen Harald Bjerke Lillehammer Skiklub/ Team Hedmark 621 28:17 00:30
3 Emil Mikael Søbak GunderseVnang Skiløperforening/ Team Norgeshus 619 28:31 00:44
4 Tommy Åsen Hamar Skiklubb 639 28:55 01:08
5 Martin Andersen Engerdal SP.kl./ Team Norgeshus632 28:58 01:11
6 Ole Christian Mork Lillehammer Skiklub/ Team Hedmark 617 29:00 01:13
Lars Vingli Odsæter Lillehammer Skiklub 630 29:00 01:13
8 Eirik Sæves Gjerdrum IL 615 29:10 01:23
9 Joachim Jacobsen Bækkelagets SK 624 29:24 01:37
10 Simen Andreas Sveen Ring IL/ Team Sjusjøen 627 29:31 01:44
11 Tore Krogsveen Henning Skilag 616 29:51 02:04
12 Nils Einar Mæhlum Brøttum IL/ Team Sjusjøen 618 30:06 02:19
13 Reinar Aaland Hornindal IL 622 30:18 02:31
14 Tor-Atle Fuglerud Raufoss IL 631 30:49 03:02
15 Frode Korsmo Moelven IL/ Team Sjusjøen 636 31:34 03:47
16 Geir Evensen Søre Ål IL 620 32:48 05:01
17 Gudbrand Lien Hamar Skiklubb 623 32:50 05:03
18 Øivind Thorvald Due Trier Heming, IL 638 33:05 05:18
19 Oddvin Offigstad Øyer-Tretten IF 635 33:09 05:22
20 Eivind Karfjell Asker Skiklubb 629 33:37 05:50
21 Rune Gilde Hernes IL 614 34:12 06:25
22 Gerhard Steinnes Vindafjord IL 626 34:35 06:48
23 Odd Eilif Aspebakken Lillehammer Skiklub 634 35:25 07:38
24 Rolf Bakken Hernes IL 628 36:21 08:34
25 Stian Evensen Oslostudentenes IK - Ski 613 37:52 10:05
26 Dag Erichsrud Oslostudentenes IK - Ski 641 40:17 12:30
DNS Christoffer Moen Ørn, IF 637
DNS Kjell Arne Bangen Johnsen Tynset IF 625
DNS Lars A. Toftegaard Brøttum IL/ Team Sjusjøen 633
Fullførte2: 6 Påmeldte:29 Startende: 26
Totalt: Antall: 569
eTiming Utskrevet:14.12.2008 14:38:07 Side:16
Emit as


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut