-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

Skandinavisk cup - Vuokatti - 15 km fristil herrer

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

 

Herrer senior
Sij  #     Nimi  Joukkue  Fiscode Split 3,75 km Split 7,5 km Split 11,25 km Results 15 km
 87  Kristian Tettli Rennemo  Norway 3420317 7:40.5 15:46.0 23:51.7 31:54.4
 73  Fredrik Karlsson  Sweden 3500169 7:30.5 15:35.7 23:52.1 31:58.2
 82  Olli Ohtonen  Vuokatti Ski Team Kainuu 3180000 7:40.7 15:44.6 23:53.8 32:07.3
 94  Morten Eilifsen  Norway 3420160 7:50.2 15:54.8 24:04.7 32:15.4
 85  Niklas Dyrhaug  Norway 3420577 7:45.7 15:47.6 23:59.7 32:19.8
 83  Sjur Roethe  Norway 3420605 7:49.7 16:07.1 24:19.4 32:28.5
 79  Snorri Einarsson  Norway 3420468 7:50.9 15:58.4 24:18.1 32:34.8
 89  Erlend Hoff  Norway 1357030 7:55.9 16:06.6 24:19.7 32:36.8
 58  Inge Kristoffersen  Norway 3420179 8:00.6 16:10.4 24:27.9 32:43.0
10   93  Rickard Andrréasson  Sweden 1377885 8:00.2 16:12.4 24:24.9 32:44.3
11   70  Hans Petter Lykkja  Norway 3420299 7:53.8 16:10.4 24:29.6 32:44.5
12   61  Fredrik Byström  Sweden 3500005 8:04.0 16:22.7 24:30.7 32:45.3
13   63  Jens Eriksson  Sweden 3500529 7:43.0 15:54.4 24:23.0 32:51.2
14   56  Eeri Vahtra  Estonia 3390074 7:56.0 16:07.1 24:26.2 32:51.5
15   92  Tero Similä  Ylivieskan Kuula 1292331 7:56.6 16:15.6 24:31.0 32:53.0
16   47  Markus Ottosson  Sweden 3500172 7:52.9 16:07.6 24:24.4 32:55.7
17   88  Arne Post  Norway 3420084 8:04.4 16:26.3 24:40.2 32:56.9
18   78  Jussi Simula  Nakkilan Vire 3180132 7:58.2 16:19.8 24:39.0 33:00.6
19   52  Mikko Koutaniemi  Lahden Hiihtoseura 3180204 7:54.3 16:04.4 24:28.8 33:03.3
20   69  Oeyvind Gloeersen  Norway 3420377 8:00.4 16:19.2 24:49.2 33:06.0
21   37  Vasyl Koval  Ukraine 3690033 8:08.9 16:23.4 24:49.8 33:12.0
22   62  Karel Tammjaerv  Estonia 3390103 7:58.2 16:14.2 24:50.0 33:15.9
23   74  Thomas Ramstedt  Pargas If 3180028 7:54.4 16:11.9 24:40.2 33:17.0
24   25  Markus Pörsti  Kiteen Urheilijat 3180247 8:03.3 16:23.6 24:51.4 33:21.7
25   48  Vitaliy Shtun  Ukraine 3690022 8:02.7 16:26.8 24:51.6 33:21.8
26   105  Robin Norum  Sweden 3500326 7:57.2 16:16.8 24:50.5 33:21.9
27   67  Alexander Schwarz  Vuokatti Ski Team Kainuu 3180010 8:16.4 16:34.4 24:50.6 33:22.1
28   49  Toni Närväinen  Liperin Hiihtoseura 3180131 8:04.5 16:22.2 24:49.0 33:23.5
29   44  Johan Gustafsson  Borgå Akilles 3180034 7:54.3 16:22.6 24:45.4 33:24.0
30   81  Tiio Säderhjelm  Sweden 3500138 7:59.4 16:05.8 24:38.7 33:24.2
31   91  Roman Leybyuk  Ukraine 1277393 8:01.8 16:18.8 24:48.2 33:24.4
32   36  Heikki Palosaari  Oulun Hiihtoseura 3180413 8:18.1 16:43.9 25:10.2 33:26.5
33   96  Geir Ludvik Aasen Ouren  Norway 1262358 7:56.4 16:12.0 24:39.4 33:31.5
34   43  Hallvard Moian Nydal  Norway 3420642 8:04.4 16:32.1 25:00.2 33:32.1
35   54  Madis Vaikmaa  Estonia 3390038 7:57.1 16:21.7 24:58.6 33:32.8
36   45  Sam Sundberg  If Minken 1366439 7:57.8 16:27.2 24:59.6 33:34.5
37   76  Teemu Härkönen  Vuokatti Ski Team Kainuu 3180200 8:03.0 16:28.5 24:59.2 33:35.1
38   90  Lari Lehtonen  Imatran Urheilijat 3180301 8:15.3 16:38.8 25:07.4 33:35.2
39   23  Antti Lampinen  Mikkelin Hiihtäjät 3180183 8:07.0 16:36.7 25:04.0 33:37.8
40   46  Joachim Gustafsson  Borgå Akilles 3180033 8:05.9 16:32.8 25:07.5 33:37.8
41   26  Mikhail Gumenyak  Ukraine 3690003 8:09.4 16:33.1 25:03.1 33:38.6
42   103  Joonas Ojasalo  Kiteen Urheilijat 3180140 7:59.1 16:19.4 24:57.5 33:39.0
43   84  Kasper Kokk  Estonia 3390002 7:55.5 16:14.0 24:52.0 33:39.9
44   65  Olexandr Putsko  Ukraine 3690000 8:07.7 16:32.8 25:02.2 33:41.7
45   86  Kusti Kittilä  Kuhmo-Ski 1344808 8:03.2 16:32.4 25:13.9 33:42.4
46   20  Ivan Bilosyuk  Ukraine 3690014 8:01.4 16:17.9 24:56.2 33:44.1
47   35  Juha Mikkolainen  Valkeakosken Haka 3180350 8:16.8 16:45.4 25:18.3 33:49.8
48   64  Mikael Norberg  Sweden 3500324 8:20.2 16:53.3 25:22.4 33:50.4
49   106  Matti Aalto  Keuruun Kisailijat 3180333 8:05.8 16:35.3 25:09.1 33:50.6
50   104  Petter Skinstad  Norway 3420815 8:04.1 16:34.7 25:10.6 33:50.8
51   80  Eirik Kurlan Olsen  Norway 3420291 8:03.3 16:25.4 25:04.2 33:51.2
52   66  Anders Högberg  Sweden 1238787 8:13.9 16:37.1 25:27.8 34:04.3
53   38  Daniel Schwarz  Vuokatti Ski Team Kainuu 1378661 8:14.1 16:46.7 25:31.9 34:05.7
54   32  Risto Maegi  Estonia 3390078 8:16.9 16:42.5 25:21.8 34:07.3
55   136  Reima Idström  Kuusamon Erä-Veikot 3180144 8:04.6 16:35.1 25:13.0 34:08.7
56   21  Fredrik Jonsson  Sweden 3500755 8:13.0 16:53.5 25:34.3 34:10.8
57   128  Hannu Riipinen  Toijalan Vauhti 1163321 8:20.6 16:51.2 25:34.3 34:14.3
58   33  Heikki Kopakka  Alavieskan Viri 3180401 7:56.7 16:21.2 25:01.6 34:15.2
59   18  Iiro Niskanen  Lempäälän Kisa 3180302 8:06.6 16:42.1 25:28.2 34:15.9
60   31  Robert Blomqvist  If Minken 3180037 8:23.6 17:01.5 25:36.2 34:17.1
61   126  Jukka Vastaranta  Valkeakosken Haka 3180658 8:19.2 16:57.1 25:29.7 34:23.4
62   28  Olli Jarva  Imatran Urheilijat 3180155 8:15.5 16:50.3 25:33.8 34:23.9
63   99  Tomi-Pekka Riihivuori  Valkeakosken Haka 3180052 8:13.9 17:02.1 25:49.4 34:26.9
64   112  Markus Nilsson  If Minken 1366245 8:11.3 16:46.7 25:38.9 34:27.2
65   139  Pekka Kemppainen  Hyrynsalmen Isku 3180197 8:20.7 17:04.3 25:46.0 34:29.0
66   102  Ville-Petteri Saarela  Keminsuun Kisa 3180487 8:19.4 16:52.3 25:44.1 34:30.5
67   115  Keijo Priks  Estonia 3390081 8:16.0 16:49.4 25:36.6 34:31.3
68   131  Mikko Mustonen  Mikkelin Hiihtäjät 3180086 8:14.9 16:49.7 25:35.4 34:33.5
69   40  Lars Suther  Sweden 3500120 8:00.9 16:36.5 25:21.4 34:33.9
70   180  Kalle Koistinen  Espoon Hiihtoseura 3180089 8:13.4 16:53.9 25:48.5 34:39.6
71   130  Andriy Mashko  Ukraine 3690026 8:04.1 16:54.8 25:48.8 34:41.6
72   59  Calle Halfvarsson  Sweden 3500664 8:05.2 16:38.4 25:41.8 34:41.8
73   29  Jonas Lindell  If Länken 3180157 8:24.5 17:05.2 25:50.2 34:42.4
74   111  Andres Kollo  Estonia 3390056 8:13.0 16:54.5 25:59.3 34:43.1
75   140  Ville Tuukkanen  Perhon Kiri 3180133 8:11.5 16:52.6 25:47.8 34:43.6
76   30  Martti Himma  Estonia 3390049 8:04.2 16:45.0 25:33.3 34:47.6
77   50  Mikael Ojala  Sweden 3500142 8:09.7 17:04.6 26:00.5 34:51.0
78   164  Tuomas Huopana  Perhon Kiri 3180139 8:16.8 17:05.0 26:00.6 34:51.5
79   132  Mikko Maaranen  Anjalan Liitto 3180061 8:07.8 16:52.7 25:55.5 34:52.5
80   55  Anssi Pentsinen  Jämsänkosken Ilves 3180250 8:16.5 16:48.3 25:48.0 34:52.8
81   98  Tor Larsson  Sweden 3500192 8:14.6 17:06.2 26:03.5 34:53.2
82   113  Arttu Hänninen  Mikkelin Hiihtäjät 3180112 8:09.5 17:08.1 25:58.5 34:54.8
83   120  Mikael Östberg  Sweden 1243540 8:21.4 17:24.6 26:23.8 34:56.8
84   125  Hannu Hovila  Tammelan Ryske 3180007 8:27.2 17:14.6 26:07.1 34:57.8
85   114  Aki Pajunoja  Valkeakosken Haka 3180267 8:20.8 17:10.7 25:57.9 34:59.6
86   138  Jonas Thor Olsen  Denmark 1291070 8:11.7 16:58.0 25:57.2 35:05.7
87   107  Priit Talves  Estonia 3390041 8:07.2 17:01.9 25:58.6 35:06.7
88   108  Erko Jullinen  Estonia 3390062 8:14.6 16:53.6 26:05.6 35:08.9
89   13  Matti Hakala  Hämeenlinnan hiihtoseura 3180376 8:34.5 17:22.7 26:21.0 35:09.9
90   127  Timo Juursalu  Estonia 3390075 8:19.7 17:06.8 26:03.6 35:15.7
91   15  Teemu Köngäs  Puolangan Ryhti 3180434 8:39.2 17:34.8 26:29.3 35:23.5
92   143  Staffan Julin  If Minken 3180229 8:28.1 17:19.8 26:18.5 35:24.4
93   124  Sebastian Sørensen  Denmark 3170005 8:32.3 17:32.9 26:32.0 35:25.9
94   24  Esa Mursu  Posion Pyrintö 1164000 8:28.8 17:20.8 26:22.0 35:34.2
95   118  Kimmo Kymäläinen  Kuusamon Erä-Veikot 3180248 8:23.3 17:19.7 26:29.7 35:36.0
96   145  Lasse Mølgaard  Denmark 3170007 8:12.9 17:08.2 26:20.6 35:36.6
97   151  Mikko-Pekka Kuokkanen  Riistaveden Urheilijat 3180423 8:22.6 17:16.1 26:17.7 35:38.5
98   121  Asger Mølgaard  Denmark 3170013 8:16.0 17:19.2 26:31.8 35:42.0
99   160  Pasi Pelttari  Ylöjärven Urheilijat 3180367 8:25.6 17:23.8 26:25.3 35:46.4
100   162  Dmitri Reinmets  Estonia 3390069 8:40.1 17:41.5 26:49.0 35:56.9
101   141  Mikko Kuusela  Hämeenlinnan hiihtoseura 3180323 8:29.3 17:38.3 26:42.5 35:57.8
102   122  Eric Storvall  Ik Kronan 3180425 8:25.8 17:43.3 26:56.0 36:00.5
103   133  Esa Seppä  Joensuun Kataja 3180012 8:30.2 17:34.4 26:49.5 36:03.3
104   174  Atte Seppänen  Lappeen Riento 3180492 8:22.3 17:38.6 26:49.6 36:05.2
105   137  Jari Joutsen  Vetelin Urheilijat 1376430 8:29.0 17:27.8 26:48.9 36:06.7
106   135  Janne Tervo  Sotkamon Jymy 3180564 8:35.6 17:43.5 26:58.1 36:12.6
107   146  Niila Ahokas  Kausalan Yritys 3180519 8:41.5 17:43.6 26:58.9 36:12.7
108   148  Tuomas Juuti  Keuruun Kisailijat 3180235 8:32.9 17:41.8 27:00.7 36:16.3
109   5  Johnny Sjölind  Ik Kronan 3180438 8:35.6 17:40.0 26:59.3 36:17.0
110   134  Tuomas Säkkinen  Kuusamon Erä-Veikot 3180230 8:36.6 17:42.4 27:04.9 36:19.9
111   142  Ville Pirttijoki  Viialan Viri 3180349 8:33.0 17:39.0 26:55.0 36:20.7
112   177  Henri Jelonen  Jämsänkosken Ilves 3180345 8:41.8 18:00.5 27:17.6 36:27.3
113   161  Antti Haahti  Ounasvaaran Hiihtoseura 3180391 8:34.9 17:46.2 27:01.9 36:35.2
114   22  Siim Sellis  Estonia 3390055 8:24.7 17:42.2 27:12.0 36:37.8
115   171  Joni Seppä  Inarin Yritys 3180099 8:37.7 17:50.2 27:17.9 36:40.0
116   144  Antti Häkämies  Anjalan Liitto 3180175 8:32.2 17:37.8 27:18.2 36:44.2
117   159  Klas Nilsson  Sweden 3500234 8:39.2 17:52.9 27:24.9 36:46.4
118   158  Henri Kaukanen  Kuoreveden Kärki 3180598 8:51.6 17:54.3 27:22.4 36:52.2
119   149  Miska Sinisalo  Jämsänkosken Ilves 3180541 8:49.7 18:09.4 27:32.8 36:59.9
120   172  Antti Kirssi  Myllykosken Kilpa-Veikot 3180457 8:45.4 18:05.4 27:30.2 37:02.0
121   150  Nat Anglem  New Zealand 3410004 8:48.1 17:55.7 27:23.7 37:04.3
122   167  Markus Pessa  Oulun Hiihtoseura 3180310 8:55.3 18:14.7 27:39.1 37:05.9
123   165  Rami Petäsnoro  Oulun Hiihtoseura 3180491 8:32.0 18:01.0 27:48.9 37:06.1
124   169  Tuomo Niittylahti  Mikkelin Hiihtäjät 3180552 8:52.6 18:20.8 27:40.1 37:10.1
125   157  Antti Komulainen  Sotkamon Jymy 3180539 8:36.0 18:12.1 27:44.4 37:10.8
126   110  Juho Harjula  Lapin Veikot 3180152 8:44.8 18:13.5 27:39.7 37:15.7
127   16  Tobias Nybäck  If Minken 3180718 8:54.3 18:17.9 27:51.3 37:23.5
128   168  Antti Peltonen  Tampereen Pyrintö 3180548 9:00.6 18:15.5 27:48.5 37:30.5
129   153  Jens Hulgaard  Denmark 3170012 9:13.5 18:46.1 28:18.6 37:42.0
130   166  Ville Maunuksela  Valkeakosken Haka 3180504 8:42.5 18:18.2 27:59.3 37:45.2
131   11  Antti Ruuskanen  Rajamäen Kehitys 3180710 9:28.8 18:58.4 28:22.5 37:46.3
132   10  Teemu Karppinen  Paltamon Urheilijat 3180542 8:47.1 18:23.8 28:05.1 37:52.0
133   12  Sören Östman  IK Falken 3180472 9:11.1 18:39.8 28:09.3 37:55.1
134   129  Toni Ketelä  Lapuan Virkiä 3180404 8:48.0 18:16.3 28:19.4 38:20.2
135   170  Alexander Haga  If Brahe 3180510 9:09.8 18:56.6 28:52.6 38:30.7
136   8  Jonas Skog  Sk Åsen 3180742 9:26.4 19:21.2 29:41.6 39:58.0
137   155  Kauko Heinikoski  Iin Hiihtoseura 3180551 15:40.6 24:59.7 34:19.3 43:43.6

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut