---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour
Katerina Smutna og John Kristian Dahl vant La Sgambeda 2015 og tok dermed ledelsen i Ski Classics. Foto: Visma Ski Classics.

Katerina Smutna og John Kristian Dahl vant La Sgambeda 2015 og tok dermed ledelsen i Ski Classics. Foto: Visma Ski Classics.

Ski Classics 2015/2016 - Sammenlagt etter La Sgambeda

Etter åpningshelgen for Visma Ski Classics i Livigno er stillingen i samtlige cuper slik:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

SC Champion Women

# name team points
1 Kateřina Smutná SANT 250
2 Britta Johansson Norgren L157 220
3 Lina Korsgren PIIN 170
4 Seraina Boner TEXS 150
5 Masako Ishida UNBA 145
6 Sara Lindborg SBER 140
7 Justyna Kowalczyk SANT 140
8 Astrid Øyre Slind UNBA 130
9 Adéla Boudíková ATLA 125
10 Annika Löfström TEXS 120
11 Tuva Toftdahl Staver TEXS 116
12 Emilia Lindstedt SKIP 112
13 Viktoria Melina RUSM 104
14 Solfrid Braathen SKIP 100
15 Klára Moravcová SILV 97
16 Ekaterina Yadovina MASS 94
17 Valentina Shevchenko FUTU 88
18 Alena Procházková PIIN 58
19 Nina Lintzén PLNS 50
20 Riitta Liisa Roponen TXLS 50
21 Karolína Bícová ATLA 50

SC Champion Men

# name team points
1 John Kristian Dahl UNBA 250
2 Eugeniy Dementiev FUTU 220
3 Johan Kjølstad UNBA 190
4 Morten Eide Pedersen TEXS 170
5 Tord Asle Gjerdalen SANT 150
6 Anders Aukland SANT 145
7 Fredrik Byström L157 140
8 Ville Nousiainen PELT 135
9 Petter Eliassen LEAS 125
10 Bill Impola TEXS 116
11 Daniel Richardsson TEXS 112
12 Antti Lampinen PELT 108
13 Stian Hoelgaard LEAS 104
14 Christoffer Callesen LEAS 100
15 Markus Ottosson L157 94
16 Stanislav Řezáč SILV 85
17 Marcus Johansson L157 81
18 Nikolay Bolotov RUSM 79
19 Øystein Pettersen UNBA 77
20 Anders Høst LEAS 75
21 Jimmie Johnsson TEXS 74
22 Jiří Ročárek ATLA 72
23 Petr Novák PIIN 71
24 Tore Bjørseth Berdal UNBA 70
25 Snorri Einarsson SANT 70
26 David Frisk MORA 68
27 Algo Kärp PIIN 67
28 Øyvind Moen Fjeld SANT 66
29 Jörgen Brink L157 65
30 Alexey Dvoskin RUSM 64
31 Kjetil Dammen LEAS 63
32 Andreas Holmberg MORA 62
33 Ivan Pavlov RUSM 61
34 Ondřej Horyna PIIN 58
35 Kalle Gräfnings SBER 56
36 Markus Jönsson UDEN 53
37 Václav Sedláček SILV 52
38 Audun Laugaland L157 51
39 Linus Larsson SBER 50
40 Pasi Vuori PELT 50
41 Riccardo Mich FUTU 50
42 Martin Holmstrand SBER 50
43 Anders Solin MORA 50
44 Erik Melin Söderström UDEN 50
45 Nicolas Bormolini FUTU 50
46 Thomas Bormolini FUTU 50
47 Pavel Ondrášek ATLA 50
48 Jan Šrail PIIN 50
49 Jakub Pšenička SILV 50
50 Daniel Nordebo UDEN 50
51 Adam Fellner ATLA 50
52 Andreas Nygaard SANT 47
53 Bruno Debertolis TXLS 33
54 Robin Bryntesson NOVO 9
55 Klas Nilsson PLNS 5

SC Sprint

# name team points
1 Andreas Nygaard SANT 80
2 Morten Eide Pedersen TEXS 30
3 Ville Nousiainen PELT 30
4 Anders Aukland SANT 20
5 Vetle Thyli UNBA 20
6 Markus Ottosson L157 10
7 John Kristian Dahl UNBA 10
8 Øyvind Moen Fjeld SANT 5
9 Daniel Richardsson TEXS 5

SC Teams

# name team points
1 Team Santander SANT 670
2 Team United Bakeries UNBA 665
3 Team Exspirit TEXS 461
4 Lager 157 Ski Team L157 434
5 Team Futura Robinsonpetshop FUTU 283
6 Team PIONEER Investments - Craft PIIN 258
7 Team Peltonen PELT 239
8 Russian Marathon Team RUSM 192
9 Team LeasePlan Go LEAS 191
10 Team Skistart.com SBER 186
11 Atlas Craft Team ATLA 182
12 Silvini Madshus team SILV 164
13 Team Xcalibur Lill Sport TXLS 103
14 Team SkiProAm SKIP 100
15 IFK Mora Skidklubb MORA 88
16 Team Mass Sport MASS 85
17 Team Udéns Ski UDEN 57
18 Pelagia/Northsport.se Ski Team PLNS 55
19 Team Synnfjell SYNN 47
20 Team Like2Skike LISK 44
21 Skimarathon Team Austria SKIA 35
22 Team Tynell TTYN 33
23 Skiteam Novo Nordisk NOVO 9
24 Pro Team Austria PTAT undefined
25 xc-ski.de A|N Skimarathon Team XCSK undefined
26 Team Parkettpartner PARK undefined
27 Outnorth Ski team OUTN undefined
28 Team Träningskonsulten TTRK undefined

SC Youth Women

# name team points
1 Tuva Toftdahl Staver TEXS 116
2 Emilia Lindstedt SKIP 112
3 Ekaterina Yadovina MASS 94

SC Youth Men

# name team points
1 Stian Hoelgaard LEAS 104
2 Marcus Johansson L157 81
3 Anders Høst LEAS 75
4 Andreas Holmberg MORA 62
5 Riccardo Mich FUTU 50
6 Nicolas Bormolini FUTU 50
7 Thomas Bormolini FUTU 50
8 Pavel Ondrášek ATLA 50
9 Jan Šrail PIIN 50
10 Jakub Pšenička SILV 50
11 Adam Fellner ATLA 50
12 Andreas Nygaard SANT 47

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus