Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Ski Classics 2018/2019 - Stilling sammenlagt før Reistadløpet

Etter Vasaloppet er dette stillingen for samtlige cuper i Ski Classics 2018/2019. TIl helgen er det klart for Reistadløpet, 50 km fra Setermoen til Bardufoss i Troms.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, tre måneder eller ett år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Champion Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 1079
2 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 1008
3 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 864
4 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 828
5 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 736
6 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 652
7 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 618
8 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 616
9 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 549
10 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 530
11 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 518
12 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 514
13 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 504
14 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 466
15 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 458
16 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 455
17 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 439
18 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 436
19 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 435
20 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 361
21 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 354
22 KLAS NILSSON TEAM IGNE 345
23 ANDERS HØST TEAM SERNEKE 337
24 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 321
25 SIMEN ENGEBRETSEN NORDLI TEAM PARKETTPARTNER 311
26 JOHN KRISTIAN DAHL TEAM KOTENG 305
27 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 285
28 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 274
29 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 273
30 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 235

Champion Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 1370
2 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 1085
3 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 1021
4 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 1010
5 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 734
6 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 636
7 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 605
8 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 599
9 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 558
10 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 545
11 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 509
12 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 422
13 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 407
14 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 351
15 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 346
16 LAILA KVELI TEAM TYNELL 293
17 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 275
18 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 272
19 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 264
20 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 246
21 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM 228
22 CHIARA CAMINADA TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 220
23 MARTHE KRISTINE HAFSAHL KARSET VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 218
23 ANNA JÖNSSON HAAG TEAM RAMUDDEN 218
25 VIKTORIA MELINA RUSSIAN MARATHON TEAM 217
26 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 216
27 EVELINA BÅNGMAN TEAM MÄENPÄÄ 201
27 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 201
29 INGEBORG DAHL TEAM XPND 191
30 ANN-CATHRIN UHL TEAM FOREVER NORDIC 189

Visma Nordic Trophy Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 330
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 300
3 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 268
4 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 265
5 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 191
6 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 184
7 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 180
8 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 176
9 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 171
10 JOHN KRISTIAN DAHL TEAM KOTENG 166
11 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 153
12 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 148
12 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 148
14 OSCAR PERSSON TEAM SERNEKE 145
15 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 141
16 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 136
17 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 105
18 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 104
19 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 99
20 SIMEN ENGEBRETSEN NORDLI TEAM PARKETTPARTNER 89
21 RUNAR SKAUG MATHISEN TEAM TELEMARK 87
22 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 80
22 VEGARD VINJE LYN SKI MOSETERÅSEN 80
24 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 76
25 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 73
26 MAGNUS BLEKEN TEAM PARKETTPARTNER 70
27 KLAS NILSSON TEAM IGNE 69
28 VINJAR SKOGSHOLM TEAM PARKETTPARTNER 65
29 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 60
29 ALEKSANDR GREBENKO RUSSIAN MARATHON TEAM 60

Visma Nordic Trophy Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 370
2 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 275
3 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 270
4 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 255
5 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 225
6 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 200
7 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 180
7 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 180
9 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 162
10 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 135
11 MASAKO ISHIDA TEAM KOTENG 130
12 LAILA KVELI TEAM TYNELL 126
13 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 109
14 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 107
15 IDA DAHL LAGER 157 SKI TEAM 90
16 MARTHE KRISTINE HAFSAHL KARSET VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 89
17 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 88
18 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 76
19 BARBRO SAETHA LYN SKI MOSETERÅSEN 72
20 ELIN HAGAVOLD TEAM XPND 68
21 ŠÁRKA VYŠTEJNOVÁ ZELENKOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 64
21 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 64
23 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM 61
24 EVELINA BÅNGMAN TEAM MÄENPÄÄ 54
24 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 54
26 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 51
26 BERTHE ANNETTE SVENKERUD TEAM SYNNFJELL 51
28 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 48
29 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 39
29 MERETE MYRSETH TEAM IGNE 39

Visma Alp Trophy Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 530
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 475
3 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 420
4 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 372
5 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 310
6 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 278
7 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 275
8 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 274
9 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 261
10 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 254
11 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 246
12 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 227
13 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 220
14 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 196
15 KLAS NILSSON TEAM IGNE 195
16 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 186
17 ANDERS HØST TEAM SERNEKE 184
18 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 160
19 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 149
20 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 131
21 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 123
22 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 116
23 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 112
24 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 109
25 JOHAN LÖVGREN TEAM IGNE 107
26 ALEXEY DVOSKIN RUSSIAN MARATHON TEAM 106
27 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 101
28 PONTUS NORDSTRÖM TEAM SERNEKE 91
29 ALEKSANDR GREBENKO RUSSIAN MARATHON TEAM 88
30 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 84

Visma Alp Trophy Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 550
2 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 450
2 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 450
4 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 405
5 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 390
6 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 305
7 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 285
8 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 270
9 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 245
10 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 192
11 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 175
12 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 171
13 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 170
14 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 166
15 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 144
16 CARINE HEUBERGER BSV PRO TEAM NORDIC 128
17 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 126
18 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 125
19 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 121
20 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 119
21 CHIARA CAMINADA TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 113
22 JOGSCHA ABDERHALDEN BSV PRO TEAM NORDIC 105
23 INGEBORG DAHL TEAM XPND 102
23 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 102
25 ANNA JÖNSSON HAAG TEAM RAMUDDEN 100
26 VIKTORIA MELINA RUSSIAN MARATHON TEAM 85
27 CAMILLA LIE TEAM NTNUI SWECO 72
28 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 68
29 MARTINE KORSLUND TEAM PARKETTPARTNER 67
30 KARIN WELTERT XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM 61

Youth Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 530
2 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 455
3 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 436
4 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 321
5 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 285
6 ALEKSANDR GREBENKO RUSSIAN MARATHON TEAM 231
7 VINJAR SKOGSHOLM TEAM PARKETTPARTNER 217
8 VIKTOR MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 152
8 LUDWIG TÄRNING TEAM SERNEKE 152
10 THOMAS CHAMBELLANT TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 151
11 FRANCESCO FERRARI TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 137
12 FABIÁN ŠTOČEK VLTAVA FUND SKI TEAM 135
13 THOMAS GJESTRUMBAKKEN TEAM PARKETTPARTNER 133
14 MICHAEL KUISLE TEAM FOREVER NORDIC 123
15 RUNAR SKAUG MATHISEN TEAM TELEMARK 104
16 ANTOINE AUGER E-LIBERTY SKI TEAM 101
17 MART KEVIN POLLUSTE TEAM SYNNFJELL 93
18 FABIO LECHNER BSV PRO TEAM NORDIC 87
19 ROBIN FROST TEAM FOREVER NORDIC 76
19 HANNES MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 76
21 OLOF JONSSON TEAM RAMUDDEN 71
21 THÉO DESWAZIÈRE E-LIBERTY SKI TEAM 71
23 KJETIL TYROM TEAM PARKETTPARTNER 66
23 JAN ČECH SILVINI MADSHUS TEAM 66
25 LAURO BRÄNDLI BSV PRO TEAM NORDIC 59
26 SIGURD SOLLIEN HULBAK TEAM SYNNFJELL 57
27 SONDRE GRØNVOLD LYN SKI MOSETERÅSEN 54
27 LORENZO BUSIN TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 54
29 ANTOINE AGNELLET E-LIBERTY SKI TEAM 51
30 ISAC HOLMSTRÖM TEAM MÄENPÄÄ 50

Youth Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 605
2 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 509
3 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 407
4 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 346
5 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 272
6 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 264
7 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 201
8 ANN-CATHRIN UHL TEAM FOREVER NORDIC 189
9 TEREZA TVARŮŽKOVÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 180
10 CARINE HEUBERGER BSV PRO TEAM NORDIC 178
11 REBECCA IMMONEN RUSSIAN MARATHON TEAM 159
12 MARTINE KORSLUND TEAM PARKETTPARTNER 145
13 SELINA PFÄFFLI BSV PRO TEAM NORDIC 120
14 JOGSCHA ABDERHALDEN BSV PRO TEAM NORDIC 105
15 JENNY LARSSON TEAM RAMUDDEN 102
16 JESSICA WIRTH TEAM FOREVER NORDIC 93
17 IDA DAHL LAGER 157 SKI TEAM 90
17 FRANZISKA MÜLLER TEAM FOREVER NORDIC 90
19 CAMILLA LIE TEAM NTNUI SWECO 80
20 CONSTANCE VULLIET E-LIBERTY SKI TEAM 77
21 TEREZA TUŽILOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 65
22 CORALIE BENTZ E-LIBERTY SKI TEAM 45
23 GINA FLUGSTAD ØISTUEN LYN SKI MOSETERÅSEN 43
24 KAROLINE BYE ØREN TEAM PARKETTPARTNER 29
25 BÁRA MÜLLEROVÁ SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 10

Sprint Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 206
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 156
3 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 151
4 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 123
5 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 109
6 OLOF JONSSON TEAM RAMUDDEN 94
7 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 82
8 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 52
9 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 50
9 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 50
11 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 47
12 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 42
13 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 40
14 THOMAS CHAMBELLANT TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 39
15 ADRIEN MOUGEL TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 34
16 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 33
17 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 32
18 JAN ŠRAIL ED SYSTEM BAUER TEAM 24
19 THÉO DESWAZIÈRE E-LIBERTY SKI TEAM 21
20 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 20
21 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 19
21 MICHAEL KUISLE TEAM FOREVER NORDIC 19
23 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 17
24 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 16
25 JIŘÍ PLISKA SILVINI MADSHUS TEAM 12
26 JOHAN PERSSON TEAM RAMUDDEN 10
26 MAXIM KOVALEV RUSSIAN MARATHON TEAM 10
28 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 8
28 ERMIL VOKUEV RUSSIAN MARATHON TEAM 8
30 MAGNUS BLEKEN TEAM PARKETTPARTNER 7

Sprint Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 236
2 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 143
3 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 130
4 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 65
5 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 32
6 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 24
6 ELISABETH SCHICHO TEAM FOREVER NORDIC 24
8 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 17
9 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 9
10 MARTINE EK HAGEN TEAM KAFFEBRYGGERIET 8
11 LAILA KVELI TEAM TYNELL 6
12 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 4
12 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 4

Climb Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 228
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 181
3 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 149
4 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 139
5 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 136
6 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 67
7 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 63
8 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 58
9 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 52
10 ERMIL VOKUEV RUSSIAN MARATHON TEAM 50
11 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 44
12 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 42
13 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 31
14 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 30
15 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 22
16 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 19
16 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 19
18 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 15
18 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 15
20 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 12
20 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 12
22 MAURO BRIGADOI TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 10
23 NIKO KOSKELA TEAM MÄENPÄÄ 7
24 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 6
25 KLAS NILSSON TEAM IGNE 1
25 OSCAR PERSSON TEAM SERNEKE 1
25 THOMAS GJESTRUMBAKKEN TEAM PARKETTPARTNER 1

Climb Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 164
2 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 111
3 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 104
4 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 72
5 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 70
6 MASAKO ISHIDA TEAM KOTENG 17
7 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 13
8 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 9
8 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 9
10 LAILA KVELI TEAM TYNELL 5
11 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 4
11 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 4
11 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 4

Pro Team

RANK PRO TEAM POINTS
1 TEAM KOTENG 1400
2 LAGER 157 SKI TEAM 1380
3 TEAM RAGDE EIENDOM 1308
4 TEAM BN BANK 1097
5 ED SYSTEM BAUER TEAM 1065
6 TEAM RAMUDDEN 725
7 TEAM PARKETTPARTNER 671
8 TEAM KAFFEBRYGGERIET 662
9 TEAM SERNEKE 607
10 VLTAVA FUND SKI TEAM 606
11 RUSSIAN MARATHON TEAM 574
12 TEAM SYNNFJELL 519
13 E-LIBERTY SKI TEAM 498
14 TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 485
15 TEAM FOREVER NORDIC 401
16 SILVINI MADSHUS TEAM 395
17 TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 393
18 TEAM MÄENPÄÄ 390
19 SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 351
20 TEAM IGNE 317
21 TEAM TYNELL 310
22 TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 301
23 SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 273
24 BSV PRO TEAM NORDIC 263
25 XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM 239
26 TEAM XPND 236
27 TEAM NTNUI SWECO 231
28 VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 165
29 LYN SKI MOSETERÅSEN 158
30 TEAM TELEMARK 135
31 JBRINK SKI TEAM 108
32 TEAM MOSETERTOPPEN SKILINE 0

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut