Resultater: Rosa sløyfe-løpet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|
Petter Soleng Skinstad har kommandoen i feltet på skiathlon under NM på Røros 2015. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Petter Soleng Skinstad har kommandoen i feltet på skiathlon under NM på Røros 2015. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Skinstad leder FredagsBirken på 1:34:05 ved Kvarstadsetra - Topp 10

Ved passering Kvarstadsetra er 28 av 54 kilometer unnagjort i FredagsBirken. Her topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Passering for teten ved Kvarstadsetra i FredagsBirken - 18. mars 2016

* Oppdateres frem til det er 10 fra hver klasse

Uoffisielt - NB! Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.
Kvinner 16-39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60170 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 2:00:39
2 60132 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 2:03:20
3 60058 Heini Hartikainen SK Rye triathlon 2:03:33
4 60112 Terhi Martikainen Lempäälän Kisa 2:08:56
5 60374 Sara Johansson FM/LSS 2:11:54
6 61202 Mira Verås Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:15:13
7 60126 Marit Nersten   2:15:42
8 62130 Hilde Myklemyr Team Myklemyr 2:20:13
9 60218 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 2:21:30
10 61291 Christine Nerhagen NHHI langrenn 2:22:31


Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60244 Kristine Sollien Flaskerud Toten troll 2:02:09
2 60248 Nina Charlotte Hamre   2:12:58
3 61266 Linda Linnebo   2:14:40
4 60072 Camilla Lütken Jenssen   2:17:23
5 60184 Gro Ulset   2:20:16
6 60175 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 2:24:25
7 60257 Elin Merete Pedersen nammo.bil 2:25:00
8 63174 Ellen Hellebostad Toft   2:25:59
9 61257 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 2:28:37
10 62172 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 2:30:31


Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60158 Petter Soleng Skinstad   1:34:05
2 60321 Stein-Erik Eriksen   1:38:10
3 60247 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:57
4 62345 Ole Tobias Utne Bjerke   1:49:12
5 60188 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 1:50:01
6 60063 Jens Haugland Uno-X 1:52:13
7 60211 Anders Skar   1:52:14
8 60323 Andrè Bjugstad   1:52:38
9 60289 Frode Grandetrø   1:55:05
10 60240 Espen Berget MjøsSki 1:55:08


Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60201 Jan Byrkjeland Røa IL /Rystad Energy 1:44:37
2 60159 Åge Skinstad   1:45:22
3 60294 Øystein Killi Roterud IL 1:48:05
4 60088 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 1:50:04
5 60155 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 1:52:18
6 60070 Einar Marius Haaverstad Jardar 1:53:05
7 60125 Dagfinn Myklebust Ringom Husky 1:53:12
8 60285 Stein Erik Berthelsen ACK 1:54:55
9 60110 Leif Madsberg   1:56:47
10 60325 Halvor Lauvstad   1:57:17

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse