Emilie Fleten ble beste norske løper i Visma Ski Classics sammenlagt for sesongen 2020/2021. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics/NordicFocus.

Emilie Fleten ble beste norske løper i Visma Ski Classics sammenlagt for sesongen 2020/2021. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics/NordicFocus.

SLUTTSTILLING: VISMA SKI CLASSICS 2020/2021 – CHAMPION – KVINNER

65 LØPERE TOK POENG


Annonse

Med sin tredjeplass ble Emilie Fleten fra Team Koteng beste norske løper i langløpscupen Visma Ski Classics totalt gjennom sesongen 2020-2021.

* Disse 8 konkurransene har inngått etter at korona gjorde at det ble noen sjongleringer gjennom vinteren.

---

CHAMPION KVINNER - Visma Ski Classics sin hovedkonkurranse

(legg skjermen hvis hele tabellen ikke vises)

Plass Utøver Nasjon Team Poeng
1 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN
1820 
2 IDA DAHLY TEAM RAMUDDEN
1330 
3 EMILIE FLETEN TEAM KOTENG
1295 
4 KATERINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM
850 
5 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM
771 
6 JENNY LARSSONY TEAM RAMUDDEN
760 
7 ROXANE LACROIX TEAM DÉCATHLON EXPÉRIENCE
741 
8 SOFIE ELEBRO TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
730 
9 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM
525 
10 HELI HEISKANEN SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
476 
11 OLGA TSAREVA RUSSIAN WINTER TEAM
445 
12 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM RAGDE EIENDOM
442 
13 LINN SÖMSKAR TEAM NORDIC ATHLETE
438 
14 THEA KROKAN MURUD TEAM KAFFEBRYGGERIET
420 
15 ANASTASIA RYGALINAY RUSSIAN WINTER TEAM
419 
16 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
414 
17 LAILA KVELI TEAM ENGCON
372 
18 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN WINTER TEAM
362 
19 HEDDA BÅNGMANY TEAM NORDIC ATHLETE
350 
20 TEREZA HUJEROVÁY SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
344 
21 KLÁRA MORAVCOVÁ SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
326 
22 MARIA GRÄFNINGS VLTAVA FUND SKI TEAM
286 
23 JULIA ANGELSIÖÖY TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
250 
23 MARIT BJØRGEN TEAM RAGDE EIENDOM
250 
25 KAROLINA HEDENSTRÖMY LAGER 157 SKI TEAM
228 
26 CARINE HEUBERGERY TEAM BSV IBEX
221 
27 PIRET PÄRNIK TEAM NORDIC JOBS WORLDWIDE
207 
28 EBBA ANDERSSONY LAGER 157 SKI TEAM
200 
29 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG
195 
30 DINA NEKRASOVAY RUSSIAN WINTER TEAM
180 
31 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
176 
32 CÉLINE CHOPARD LALLIER TEAM FÉCLAZ FORMATION
170 
33 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM
165 
34 HELENA KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
159 
35 CLAIRE MOYSEY TEAM FÉCLAZ FORMATION
157 
36 ODA NERDRUMY TEAM KAFFEBRYGGERIET
150 
37 KATERINA MORAVCOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
149 
38 SILJE THEODORSEN TEAM KOTENG
130 
39 ANDREA KLEMENTOVÁY VLTAVA FUND SKI TEAM
125 
40 CHIARA CAMINADA TEAM ROBINSON TRENTINO
112 
41 SELINA PFÄFFLIY TEAM BSV IBEX
108 
42 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM
105 
43 KATERINA PAULY TEAM BSV IBEX
101 
44 EMMA RIBOMY TEAM RAGDE EIENDOM
100 
45 ANOUK WIBAULT TEAM FÉCLAZ FORMATION
98 
46 ANNA-MARIE HEJNÁY SILVINI MADSHUS TEAM
93 
46 SARA PELLEGRINI TEAM ROBINSON TRENTINO
93 
48 FRIDA ØYGARD TEAM NTNUI SWECO
73 
49 MELINA SCHÖTTESY TEAM ZIPPS
69 
50 ANNA SIXTOVÁY ED SYSTEM BAUER TEAM
62 
51 KATI ROIVAS TEAM DÉCATHLON EXPÉRIENCE
60 
52 ILENIA DEFRANCESCOY SOTTOZERO TRENTINO TEAM ZORZI MAX
54 
53 MEG LANEY ENDLESS LOCAL NORDIC TEAM
51 
54 MERILIN JÜRISAARY TEAM NORDIC JOBS WORLDWIDE
48 
55 IDA PALMBERGY TEAM NORDIC ATHLETE
45 
56 LENKA BLAŽKOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
41 
57 JOGSCHA ABDERHALDENY TEAM BSV IBEX
39 
58 KARIN WELTERT XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM
34 
59 ELISA BROCARD TEAM ROBINSON TRENTINO
32 
59 HANNA NÖHMEIER TEAM ZIPPS
32 
61 STEFANIA CORRADINIY SOTTOZERO TRENTINO TEAM ZORZI MAX
30 
62 JULIA ROHRERY ENDLESS LOCAL NORDIC TEAM
25 
63 KRISTINE FJELDY TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
23 
64 MELINA MAYERY XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM
21 
65 GINA FLUGSTAD ØISTUENY LYN SKI MOSETERASEN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse