UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Team Ragde Eiendom etter å ha sikret seg 3. plass sammenlagt i Ski Classics sesongen 2020/2021. Foto: Magnus Östh / Visma Ski Classics / NordicFocus.

Team Ragde Eiendom etter å ha sikret seg 3. plass sammenlagt i Ski Classics sesongen 2020/2021. Foto: Magnus Östh / Visma Ski Classics / NordicFocus.

SLUTTSTILLING: VISMA SKI CLASSICS 2020/2021 – LAGKONKURRANSE – PRO TEAM

35 LAG PLUKKET POENG

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

I langløpscupen Visma Ski Classics er det en egen delkonkurranse som gjelder beste lag sammenlagt, her teller både damer og menn inn i den felles poengsankingen.

5 norske team nådde opp blant de 10 beste, anført av Team Ragde Eiendom som på 3. plass sikret seg en bit av seierspallen. Videre har vi Team Koteng inne som nr. 5, Team XPND Fuel of Norway på 7. plass, plassen bak følger Team Parkettpartner Sjusjøen, mens Team Kaffebryggeriet inntok plass nummer 10.

Aller best var de svenske lagene Team Ramudden og Lager 157 Ski Team, med henholdsvis 1.540 og 1.440 poeng. For Team Ragde Eiendom på siste pallplass ble fasiten 1160 poeng.

* Disse 8 konkurransene har inngått etter at korona gjorde at det ble noen sjongleringer gjennom vinteren.

--- --- ---

LAGKONKURRANSE - PRO TEAM - VISMA SKI CLASSICS

(legg skjermen hvis hele tabellen ikke vises)

Plass LAG / PRO TEAM Poeng
1 TEAM RAMUDDEN
1540
2 LAGER 157 SKI TEAM
1440
3 TEAM RAGDE EIENDOM
1160
4 RUSSIAN WINTER TEAM
1085
5 TEAM KOTENG
945
6 TEAM NORDIC ATHLETE
880
7 TEAM XPND FUEL OF NORWAY
642
8 TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
635
9 TEAM DÉCATHLON EXPÉRIENCE
625
10 TEAM KAFFEBRYGGERIET
615
11 VLTAVA FUND SKI TEAM
585
12 TEAM ENGCON
513
13 SLAVIA POJIŠŤOVNA SPORT TEAM
455
14 SILVINI MADSHUS TEAM
450
15 ED SYSTEM BAUER TEAM
440
16 TEAM FÉCLAZ FORMATION
349
17 TEAM BSV IBEX
290
18 SOTTOZERO TRENTINO TEAM ZORZI MAX
280
19 TEAM CURIRA
251
20 TEAM NORDIC JOBS WORLDWIDE
225
21 TEAM ROBINSON TRENTINO
224
22 TEAM COOP
192
23 ENDLESS LOCAL NORDIC TEAM
110
23 TEAM ZIPPS
110
25 TEAM FUTURA TRENTINO ALTA QUOTA
82
26 TEAM RUSTAD IL OSLO
78
27 TEAM ES ENDURANCE
76
28 TEAM NTNUI SWECO
69
29 TEAM SYNNFJELL
58
30 XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM
52
31 TEAM TELEMARK
44
32 TEAM ELECTROFIT
22
33 TEAM STRAYE KÄSTLE
20
33 LYN SKI MOSETERASEN
20
35 SKIMARATHON TEAM AUSTRIA
18

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse