UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Lina Korsgren jubler over seier i Vasaloppet 2021. Foto: Nisse Schmidt / Nisses Sportbild / Vasaloppet.

Lina Korsgren jubler over seier i Vasaloppet 2021. Foto: Nisse Schmidt / Nisses Sportbild / Vasaloppet.

SLUTTSTILLING: VISMA SKI CLASSICS 2020/2021 – NORDIC TROPHY – KVINNER

50 LØPERE TOK POENG

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

I langløpscupen Visma Ski Classics er det en egen delkonkurranse som gjelder innlagte renn i Norden, navnet er Visma Nordic Trophy.

Lina Korsgren ble her vinneren, mens Emilie Fleten og Ida Dahl fulgte på de nærmeste plassene.

* Disse 8 konkurransene har inngått etter at korona gjorde at det ble noen sjongleringer gjennom vinteren.

---

VISMA NORDIC TROPHY - KVINNER - SKI CLASSICS

(legg skjermen hvis hele tabellen ikke vises)

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS DETAILS
1 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN
850 
2 EMILIE FLETEN TEAM KOTENG
615 
3 IDA DAHL TEAM RAMUDDEN
580 
4 THEA KROKAN MURUD TEAM KAFFEBRYGGERIET
420 
5 ROXANE LACROIX TEAM DÉCATHLON EXPÉRIENCE
417 
6 SOFIE ELEBRO TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
355 
7 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM
341 
8 LINN SÖMSKAR TEAM NORDIC ATHLETE
338 
9 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM
335 
10 KATERINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM
330 
11 MARIT BJØRGEN TEAM RAGDE EIENDOM
250 
12 HELI HEISKANEN SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
249 
13 LAILA KVELI TEAM ENGCON
236 
14 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
211 
15 KLÁRA MORAVCOVÁ SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
205 
15 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM RAGDE EIENDOM
205 
17 EBBA ANDERSSON LAGER 157 SKI TEAM
200 
18 JENNY LARSSON TEAM RAMUDDEN
180 
18 TEREZA HUJEROVÁ SLAVIA POJIŠTOVNA SPORT TEAM
180 
20 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
165 
21 KAROLINA HEDENSTRÖM LAGER 157 SKI TEAM
157 
22 ODA NERDRUM TEAM KAFFEBRYGGERIET
150 
22 PIRET PÄRNIK TEAM NORDIC JOBS WORLDWIDE
150 
24 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN WINTER TEAM
140 
25 DINA NEKRASOVA RUSSIAN WINTER TEAM
132 
26 SILJE THEODORSEN TEAM KOTENG
130 
27 CARINE HEUBERGER TEAM BSV IBEX
116 
28 HEDDA BÅNGMAN TEAM NORDIC ATHLETE
105 
29 EMMA RIBOM TEAM RAGDE EIENDOM
100 
30 ANASTASIA RYGALINA RUSSIAN WINTER TEAM
95 
31 CÉLINE CHOPARD LALLIER TEAM FÉCLAZ FORMATION
80 
32 KATERINA MORAVCOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
78 
33 FRIDA ØYGARD TEAM NTNUI SWECO
73 
34 CLAIRE MOYSE TEAM FÉCLAZ FORMATION
72 
35 MARIA GRÄFNINGS VLTAVA FUND SKI TEAM
64 
36 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
51 
37 IDA PALMBERG TEAM NORDIC ATHLETE
45 
38 KATERINA PAUL TEAM BSV IBEX
42 
39 ELISA BROCARD TEAM ROBINSON TRENTINO
32 
40 HELENA KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM
31 
41 OLGA TSAREVA RUSSIAN WINTER TEAM
30 
42 ANOUK WIBAULT TEAM FÉCLAZ FORMATION
28 
43 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM
27 
44 KRISTINE FJELD TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN
23 
45 MELINA SCHÖTTES TEAM ZIPPS
18 
46 CHIARA CAMINADA TEAM ROBINSON TRENTINO
16 
47 HANNA NÖHMEIER TEAM ZIPPS
12 
48 SELINA PFÄFFLI TEAM BSV IBEX
10 
49 GINA FLUGSTAD ØISTUEN LYN SKI MOSETERASEN
50 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse