Snøkanoncrossen - Alta

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Alta, Finnmark - 17. desember 2011

Snøkanoncrossen

Sameiet Kaiskuru snekanonanlegg. Kretsrenn

Resultatliste per klasse

Resultatliste Jenter 9 år 1 km fri (Sonrerenn)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Monsen,Tuva Bertine Skaret Bossekop UL 05:20 + 00:00
2 Forsberg,Anne Marja Alta IF 06:35 + 01:15
3 Rødberg,Simone Bossekop UL 06:47 + 01:27
4 Ramstad,Elle Kari Hætta Bossekop UL 07:46 + 02:26
Resultatliste Gutter 9 år 1 km fri (Sonerenn)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hansen,Martin A. Alta IF 04:55 + 00:00
2 Bjørkli,Jonas Alta IF 04:58 + 00:03
3 Berg,Mats Alta IF 05:22 + 00:27
4 Hammari,Runar Bossekop UL 05:23 + 00:28
5 Suhr,Vinjar IL Frea 05:40 + 00:45
6 Holmvik,Teodor Sørnes Bossekop UL 07:00 + 02:05
Resultatliste Jenter 10 år 1 km fri (Sonerenn)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Kirsten Helsvig Alta IF 03:59 + 00:00
2 Jakobsen,Marit Klevstad Alta IF 04:10 + 00:11
3 Fiksen,Astrid Bossekop UL 04:48 + 00:49
4 Opgård,Synnøve Padøy Tverrelvdalen IL 05:21 + 01:22
5 Thomassen,Marthe Sofie Alta IF 05:29 + 01:30
6 Heitmann,Kjersti Johanne IL Frea 06:10 + 02:11
Resultatliste Gutter 10 år 1 km fri(Sonerenn)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Frost,Gard Alta IF 03:52 + 00:00
1 Svea,Kim Hugo Bossekop UL 03:52 + 00:00
3 Hove,Eskil Bossekop UL 04:21 + 00:29
4 Arntzen,Markus Bossekop UL 04:24 + 00:32
5 Suhr,Thomas IL Frea 04:35 + 00:43
6 Antonsen,Hans Fredrik Bossekop UL 04:37 + 00:45
7 Hågensen,Kristoffer Opgård Tverrelvdalen IL 04:44 + 00:52
8 Vegge,Anders Bossekop UL 04:45 + 00:53
9 Thomassen,Kasper Bossekop UL 04:56 + 01:04
10 Pedersen,Sigve Selnes Bossekop UL 05:00 + 01:08
11 Persen,Andre Alta IF 05:21 + 01:29
12 Frischknecht,Eskil Alta IF 06:08 + 02:16
Resultatliste Jenter 11 år 1 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Suhr,Vilde IL Frea 05:00 + 00:00
Resultatliste Gutter 11 år 1 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wilhelmsen,Nikolay Alta IF 03:43 + 00:00
2 Fiksen,Hermann Bossekop UL 03:46 + 00:03
3 Andersen,Erlend Bossekop UL 03:53 + 00:10
4 Birkeland,Sindre Alta IF 03:57 + 00:14
5 Bjørnstad,Brage Alta IF 03:58 + 00:15
6 Arnesen,Amadeus Alta IF 04:12 + 00:29
7 Utsi,Jon Ailu Tverrelvdalen IL 04:16 + 00:33
8 Falsen,Elias Hunsdal Bossekop UL 04:26 + 00:43
9 Ramstad,Per Erik Bossekop UL 04:53 + 01:10
10 Johansen,Kristian Elvedal Bossekop UL 05:17 + 01:34
11 Rasmussen,Kristian Bossekop UL 05:29 + 01:46
DNS Heggelund,Pål Even Bossekop UL  
Resultatliste Jenter 12 år 1 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jakobsen,Magni Klevstad Alta IF 03:44 + 00:00
2 Thomassen,Anna Karoline Alta IF 04:21 + 00:37
3 Forsberg,Charlotte Alta IF 05:01 + 01:17
4 Isaksen,Eline Tverrelvdalen IL 05:35 + 01:51
5 Rødberg,Sandra Bossekop UL 05:53 + 02:09
Resultatliste Gutter 12 år 1 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Fredrik Alta IF 03:16 + 00:00
2 Strøm,Jørgen Tverrelvdalen IL 03:41 + 00:25
3 Johansen,Torjus Bossekop UL 03:44 + 00:28
4 Strøm,Jørgen Oliver Alta IF 03:46 + 00:30
4 Nilsen,Johannes Helsvig Alta IF 03:46 + 00:30
6 Hansen,Mathias Andersen Alta IF 03:50 + 00:34
7 Hagberg,Børge Lampe Bossekop UL 03:57 + 00:41
8 Heimen,Henning Opgård Alta IF 04:04 + 00:48
9 Hågensen,Tom Egil Alta IF 04:05 + 00:49
10 Thomassen,Dagim Alta IF 04:07 + 00:51
10 Jørgensen,Lars-Harald Bossekop UL 04:07 + 00:51
12 Holmvik,Sebastian Sørnes Bossekop UL 04:26 + 01:10
13 Berg,Marius Alta IF 04:45 + 01:29
14 Bals,Aslak Mikkel Kautokeino IL 04:48 + 01:32
15 Pedersen,Marius Leijon Bossekop UL 05:04 + 01:48
Resultatliste Jenter 13 år 2 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Holsbø,Johanne Alta IF 07:19 + 00:00
2 Lillegård,Oda Alta IF 07:46 + 00:27
3 Johannessen,Erika Alta IF 09:22 + 02:03
Resultatliste Gutter 13 år 2 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Witte,Mathias Alta IF 07:11 + 00:00
2 Kristoffersen,Esben Alta IF 07:26 + 00:15
3 Alsen,Markus L Bossekop UL 07:58 + 00:47
4 Heitmann,Einar IL Frea 08:34 + 01:23
Resultatliste Jenter 14 år 2 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strøm,Anna Odine Alta IF 07:03 + 00:00
2 Sivertsen,Marie Tverrelvdalen IL 08:08 + 01:05
3 Turi,Marit Sofie Kautokeino IL 09:13 + 02:10
Resultatliste Gutter 14 år 2 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thomassen,Tor Magne Alta IF 06:41 + 00:00
2 Dahler,Eirik Skoglund Bossekop UL 06:46 + 00:05
3 Lyngstad,Severin Bossekop UL 06:59 + 00:18
3 Forsberg,Ruben Alta IF 06:59 + 00:18
5 Thomassen,Leykun Alta IF 07:26 + 00:45
Resultatliste Jenter 15 år 3 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Sirin Elisabeth Alta IF 10:10 + 00:00
2 Mikkelsen,Lene Alta IF 11:09 + 00:59
Resultatliste Gutter 15 år 3 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørkli,Tage Alta IF 09:04 + 00:00
2 Esjeholm,Magne Svendsen Alta IF 09:08 + 00:04
3 Johansen,Eirik Bossekop UL 09:53 + 00:49
4 Monsen,Thor Eirik Skaret Alta IF 10:11 + 01:07
5 Jørgensen,Vegar André Bossekop UL 11:07 + 02:03
Resultatliste Jenter 16 år 3 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Ane Kristine Øines Alta IF 11:50 + 00:00
2 Balto,Aile Margrethe Eira Kautokeino IL 11:53 + 00:03
Resultatliste Gutter 16 år 3 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vik,David Dong-Hee Alta IF 08:28 + 00:00
2 Haukland,Tobias Alta IF 08:50 + 00:22
3 Thomassen,Eirik Strøm Alta IF 09:21 + 00:53
4 Thomassen,Agnar Nikolai Alta IF 09:33 + 01:05
5 Bellika,Jens Rune Alta IF 09:37 + 01:09
6 Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta IF 09:40 + 01:12
7 Strøm,Fredrik Andrè Alta IF 09:52 + 01:24
8 Witte,Marius Alta IF 10:15 + 01:47
Resultatliste Kvinner 17 år 5 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thomassen,Ida Kristine Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 17:20 + 00:00
2 Foldvik,Åsta Eikeland Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 19:09 + 01:49
Resultatliste Kvinner 18 år 5 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 17:07 + 00:00
Resultatliste Menn 18 år 5 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Curzio,Samuele Alta IF 16:37 + 00:00
Resultatliste Menn 19/20 år 5 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eikeland,Odin Foldvik Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 14:38 + 00:00
2 Nilsen,Håkon Abrahamsen Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 14:40 + 00:02
3 Henriksen,Magne Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 16:15 + 01:37
4 Engstad,Jørn Mikael Alta IF / Team Nordlysbyen Ski 16:28 + 01:50
Resultatliste Menn senior 5 km fri    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Daniel Kviby IL 14:09 + 00:00
2 Nygaard,Bjørn Thomas Alta IF 14:28 + 00:19
3 Leirbakken,Daniel Boberg Burfjord IL 15:08 + 00:59

 

17.12.11 14:38:39 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Alta skiskytterlag

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut