Sonerenn Pioner 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Sonerenn 20.12.2008 IL Pioner ,20.12.2008
 
G 10 år 1,0km klas.
OK,Simen Nordmo Lundamo, Bardufoss og Omegn IF, 04:30, OK,Iver Walør Sagerup,
Salangen IF-Ski, 10:04, OK,Snorre Øverås Bendiksen, Salangen IF-Ski, 09:53,
OK,Anders Leiknes Sivertsen, Pioner Ski, IL, 11:16, OK,Lars Olav Rege, SOIL
Ski/Senja, 08:24, OK,Petter Dypvik, Bardufoss og Omegn IF, 10:49, OK,Erling
Stangnes, SOIL Ski/Senja, 08:15, OK,Fredrik Nymo Granheim, Mellembygd IL, 06:41,
OK,Vegard Hansen, Pioner Ski, IL, 08:48, OK,Egil Espnes, SOIL Ski/Senja, 06:17,
DNS,Henrik Johnsgård, SOIL Ski/Senja, 00:00, 
G 9 år 1,0km klas.
OK,Lars Nikolai Jensen, Salangen IF-Ski, 09:46, OK,Michael Olsen, SOIL Ski/Senja,
10:14, OK,Krister Svendsen, Bardu IL, 09:33, OK,Jørgen Larsen, Pioner Ski, IL,
08:13, OK,Erik Nicolaisen, SOIL Ski/Senja, 08:57, OK,Vegard Stenvold Simonsen, Bardu
IL, 08:34, OK,Lasse Brustad Horn, SOIL Ski/Senja, 08:16, DNS,Mathias Nymo,
Mellembygd IL, 00:00, DNS,Henrik Sivertsen, SOIL Ski/Senja, 00:00, 
G 8 år 1,0km klas.
OK,Sigurd Alterskjær Eriksen, Målselv IL - Ski, 03:45, OK,Mathias Johnsgård, SOIL
Ski/Senja, 05:55, OK,Vegard Spets, Bardu IL, 04:57, OK,Emil Westgaard, SOIL
Ski/Senja, 04:50, OK,Morten Hol, Bardufoss og Omegn IF, 03:48, OK,Oskar Uteng, SOIL
Ski/Senja, 04:09, OK,Halvor Heimdal, Bardu IL, 04:33, OK,adrian Nymo Melseth,
Mellembygd IL, 04:03, OK,Leonhard Westgaard, SOIL Ski/Senja, 05:20, DNS,Jakob
Granheim, Bardufoss og Omegn IF, 00:00, 
J 10 år 1,0km klas.
OK,Hanne Kristin Johnsen, Pioner Ski, IL, 07:17, OK,Amalie Siljebråten, Bardu IL,
05:53, OK,Frida Nordmo, Vesterfjell og Omegn IL, 05:06, OK,Marte Nyborg, Bardufoss
og Omegn IF, 04:50, DNS,Inger Ann  Jensberg, Mellembygd IL, 00:00, 
J 9 år 1,0km klas.
OK,Emilie  Melkild, Målselv IL - Ski, 06:50, OK,Sofie Schjølseth, Målselv IL - Ski,
06:21, OK,Erika  Wingstad, Bardufoss og Omegn IF, 05:58, OK,Andrine  Daleng,
Salangen IF-Ski, 06:46, OK,Silje Storaa, Bardufoss og Omegn IF, 05:49, OK,Adelie
Hoel, Pioner Ski, IL, 06:20, OK,Ingunn Moen, Mellembygd IL, 06:06, OK,Nora Solberg,
Bardufoss og Omegn IF, 06:29, OK,Yngvild Henriksen, Pioner Ski, IL, 07:03, OK,Thea
Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn IF, 05:29, 
J 8 år 1,0km klas.
OK,Dorthe  Øverås Bendiksen, Salangen IF-Ski, 07:20, OK,Anna Emilie Hoel Heitmann,
Pioner Ski, IL, 05:17, OK,Vilde Spets, Bardu IL, 05:35, OK,Ingrid Nordmo,
Vesterfjell og Omegn IL, 05:36, DNS,Ane Granheim Øvergård, Målselv IL - Ski, 00:00,
DNS,Edvarda Iselvmo, Mellembygd IL, 00:00, 
G 12 år 2,0km klas.
1,Christian Magnussen, Pioner Ski, IL, 07:25, 2,Amund Siljebråten, Bardu IL, 07:27,
3,Sondre Lorentsen, SOIL Ski/Senja, 07:37, 4,Andreas Nilsen, Bardufoss og Omegn IF,
07:51, 5,Anders Granheim Øvergård, Målselv IL - Ski, 08:10, DNS,Snorre Arntzen,
Bardufoss og Omegn IF, 00:00, DNS,Sturla Granheim, Bardufoss og Omegn IF, 00:00,
DNS,Johan Walør Sagerup, Salangen IF-Ski, 00:00, 
G 11 år 2,0km klas.
1,Markus Johnsgård, SOIL Ski/Senja, 06:43, 2,Sivert Moen, Mellembygd IL, 07:12,
3,William Nymo Melseth, Mellembygd IL, 07:19, 4,Bendik Krudtå, Bardufoss og Omegn
IF, 07:50, 5,Ole Johan Hoel Heitmann, Pioner Ski, IL, 08:07, 6,Eirik Nymo,
Mellembygd IL, 08:18, 7,Sander Arnesen, Pioner Ski, IL, 08:26, 8,Håkon Gløtta
Kristiansen, Pioner Ski, IL, 09:26, 9,Nils Aldegarmann, Vesterfjell og Omegn IL,
10:01, 10,Mathias Andre Jensen, Salangen IF-Ski, 11:22, 11,Steven Lauknes, Pioner
Ski, IL, 12:26, DNS,Viljar Simonsen, Pioner Ski, IL, 00:00, 
J 12 år 2,0km klas.
1,Anna Sandbakken, Bardufoss og Omegn IF, 08:20, 2,Nikoline Bie, Bardufoss og Omegn
IF, 08:21, 3,Lise Lund, Bardufoss og Omegn IF, 08:45, 4,Katrine Brustad Horn, SOIL
Ski/Senja, 09:01, DNS,Maiken Hillestad, Pioner Ski, IL, 00:00, DNS,Hege Johanne
Fredheim, Bardu IL, 00:00, 
J 11 år 2,0km klas.
1,Johanne Heimdal, Bardu IL, 07:56, 2,Synne Arnesen, SOIL Ski/Senja, 08:03, 3,Emma
Kjerstine Martinsen Walle, Bardu IL, 08:10, 4,Ingvild Margrete Ofstad, Bardu IL,
08:49, 5,Silje Bjørkli Olsen, SOIL Ski/Senja, 09:03, 6,Agnethe Henriksen, Pioner
Ski, IL, 09:06, 7,Marte Solberg, Bardufoss og Omegn IF, 09:30, 8,Anne Rebekka
Eriksen, Bardufoss og Omegn IF, 09:35, 9,Rebekka Nordli Markhus, Bardufoss og Omegn
IF, 09:43, 10,Birgitte Nygård, SOIL Ski/Senja, 10:22, 11,Marie Ling Hoel, Pioner
Ski, IL, 10:24, DNS,Emilie Midttun Dahlen, Bardu IL, 00:00, 
Menn senior 15km klas.
1,Svein Are Paulsen, Bardu IL, 34:47, 2,Håvar Hovde Østvik, Bardu IL, 35:31,
3,Thomas A. Valnes, Krigsskolen IL, 35:42, 4,Tim Uteng, SOIL Ski/Senja, 40:07,
DNS,Torstein  Stenersen, Målselv IL - Ski, 00:00, 
M 19/20 år 15km klas.
1,Espen Johansen, Bardufoss og Omegn IF, 38:51, 
G 14 år 3,0km klas.
1,Erlend Nyhus, Bardu IL, 08:53, 2,Maxsimiliam Bie, Bardufoss og Omegn IF, 09:03,
3,Tobias Bjørkli, Vesterfjell og Omegn IL, 09:13, 4,Sindre Solberg, Bardufoss og
Omegn IF, 10:04, 
G 13 år 3,0km klas.
1,Erik Valnes, Bardufoss og Omegn IF, 08:48, 2,Erik Olsen, Bardu IL, 08:54, 3,Tobias
Sørensen, SOIL Ski/Senja, 10:10, 4,Sondre Simonsen, Bardu IL, 10:30, 5,Sture Nyborg,
Bardufoss og Omegn IF, 10:40, 6,Markus Svendsen, Bardu IL, 10:52, 7,Jøran Gamst,
Bardufoss og Omegn IF, 10:53, 8,Ole Henrik Johansen, Ibestad IL, 11:32, 9,Jon
Kristian Netland Andersen, Bardu IL, 11:41, DNS,Vegard Evertsen, SOIL Ski/Senja,
00:00, DNS,Markus Emil Wilhelmsen, Bardu IL, 00:00, 
J 14 år 3,0km klas.
1,Lovise Heimdal, Bardu IL, 09:54, 2,Solveig Edøy, Tromsø SK Langrenn, 10:18,
3,Kristin Eriksen, Bardufoss og Omegn IF, 10:58, 4,Frida Constanse Johansen, Ibestad
IL, 11:43, 
J 13 år 3,0km klas.
1,Synnøve Myhr, Tromsø SK Langrenn, 10:43, 2,Sofie Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn
IF, 11:42, 3,Synnøve Arntzen, Bardufoss og Omegn IF, 11:54, DNS,Malin Eidissen, SOIL
Ski/Senja, 00:00, DNS,Vilde Arnesen, SOIL Ski/Senja, 00:00, 
M 18 år 10km klas.
1,Ruben Bjørkli Olsen, SOIL Ski/Senja, 24:33, 2,Magnus Stefanussen, Bardufoss og
Omegn IF, 26:43, 
M 17 år 10km klas.
1,Marius Hol, Bardufoss og Omegn IF, 22:35, 2,Vebjørn Johnsen, Vesterfjell og Omegn
IL, 23:29, 3,Olav Johan Hillestad, Pioner Ski, IL, 23:59, 
Kvinner senior 10km klas.
1,Ingrid Elise Krane Heimdal, Bardu IL, 26:27, 2,Line Elise Heimdal, Bardu IL,
27:38, 
G 16 år 5,0km klas.
1,Erik Lomås, Salangen IF-Ski, 12:07, 2,Mikal Siljebråten, Bardu IL, 12:15, 3,Sigurd
Bjørstad, Salangen IF-Ski, 14:01, DNS,Ole Thomas Norby Theisen, Pioner Ski, IL,
00:00, 
G 15 år 5,0km klas.
1,Eivind Krane Heimdal, Bardu IL, 11:23, 2,Fredrik Mack Rørvik, Bardufoss og Omegn
IF, 12:02, 3,Adrian Nilssen Vestad, Vesterfjell og Omegn IL, 13:15, 4,Espen H
Skogheim, Tromsø SK Langrenn, 13:25, 5,Ørjan Mikal Antonsen, Salangen IF-Ski, 13:47,
6,Rasmus  Teisen, Mellembygd IL, 14:49, 7,Espen Hol, Bardufoss og Omegn IF, 15:01,
8,Adrian H. Johansen, Bardufoss og Omegn IF, 15:25, 
K 19/20 år 5,0km klas.
1,Anna Svendsen, Tromsø SK Langrenn, 13:03, 2,Emma Myrseth, Øverbygd IL, 14:11,
3,Stine-Kathrin Strømholt, Tromsø SK Langrenn, 14:34, 
K 18 år 5,0km klas.
1,Katrine Horsberg Lange, Tromsø SK Langrenn, 12:54, 2,Siren Ingeborg Dahlkvist,
Øverbygd IL, 13:21, 3,Margrethe Jakobsen, Kvaløysletta Skilag, 14:24, 
K 17 år 5,0km klas.
1,Merete Myrseth, Øverbygd IL, 12:46, 
J 16 år 5,0km klas.
1,Eline Heimdal, Bardu IL, 13:05, 2,Kathrine Kvernmo, Salangen IF-Ski, 13:40,
DNS,Ingrid Rist, Sortland og Omegn SK, 00:00, 
J 15 år 5,0km klas.
1,Silje Theodorsen, Kvaløysletta Skilag, 13:32, 2,Charlotte Sollid, Bardu IL, 15:04,
3,Anja Gamst, Bardufoss og Omegn IF, 15:14, 4,Marte Vestermo Nesje, Salangen IF-Ski,
15:25, 5,Susanne Sollid, Bardu IL, 15:46, DNS,Marte Idrupsen, Kvaløysletta Skilag,
00:00,


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut