Resultater: Stoltzekleiven opp| Opp Tryvann| Bråtesten| Berlin Marathon| Nordmarka Skogsmaraton| Sykkel VM| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Episode 1|

STARTLISTE: Bislett Night of Highlights 2021

15 ulike konkurranser

Alle startlister for Bislett Night of Highlights 2021.

Tips en venn  Skriv ut

STARTLISTER

Bislett Night of Highlights

4. juni 2021

Oslo

--- --- ---

SE OGSÅ: KOMPLETT PROGRAM / TIDSSKJEMA

--- --- ---

STARTLISTER FOR ALLE ØVELSER

LENGDE MENN

Henrik Flåtnes, Tønsberg FIK

Toralv Opsal, Dimna IL

Abraham Vogelsang, IK Tjalve

--- --- ---

LENGDE KVINNER

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

Thea Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

Kornelia Roppen, Dimna IL

--- --- ---

200 METER KVINNER

Line Kloster, SK Vidar

Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve

Helene Rønningen, IL Tyrving

Marte Pettersen, Trondheim Friidrett

Maren Bakke Amundsen, Moelven IL

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

Vilde Marstein, SK Vidar

Elisabeth Slettum, IL Skjalg  

På venteliste:

Alice Ulla Berg, IL Tyrving

Hanne Arstein, Bergens Turnforening     

--- --- ---

200 METER MENN

Mathias Hove Johansen, IL Skjalg

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

Filip Bøe, IL Norna-Salhus

Andreas Haara Bakketun, IL Gular

Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF

Jonas Andre Ose, Dimna IL

Even Pettersen, IL Tyrving

Mike Lubsen, IL Skjalg

100 METER HEKK KVINNER

Magdeli Støten, Sarpsborg IL

Andrea Rooth, Lambertseter IF

Josefina Biernacki, IL i BUL

Kajsa Rooth, IK Tjalve

Elea Bock, IL i BUL

Emilie Sandberg, Sandnes IL

Tonje Nedberg, IL Sandvin

Ingrid Pernille Rismark, SK Vidar

--- --- ---

800 METER KVINNER

Ingeborg Østgård, FIK Ren-Eng

Anne Hjort Arntsen, Sørild FIK

Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve

Amanda Grefstad Frøynes, Sem IL

Eilen Brenne, Herkules Friidrett

Christine Næss, IL Tyrving

Hare: Line Helland, IK Tjalve 

--- --- ---                    

800 METER MENN

Markus Einan, IL i BUL

Leon Douglas, IL i BUL

Luca Thompson, IK Tjalve

Ole Jakob Solbu, Ås IL

Sander Dybwad Mathiesen, SK Vidar

Ånung Viken, Vollan IK

Hare: Thomas Roth, Ull/Kisa IL

400 METER HEKK KVINNER

Nora Wold, Fredrikstad IF

Andrea Rooth, Lambertseter IF

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

Marin Stray Gautadottir, IL Skjalg

--- --- ---

400 METER KVINNER

Naomi van den Broeck, TIF Viking

Linn Oppegård, Moss IL

Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve

Nora Haugen, Sandnes IL

Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL

--- --- ---

1500 METER KVINNER

Amalie Sæten, Ull/Kisa IL

Malin Edland, IK Tjalve

Sigrid Alvik, IL Tyrving

Sara Busic, IL Skjalg

Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve

Ina Halle Haugen, IL Runar

Maren Halle Haugen, IL Runar

Mari Roligheten Ruud, IL Runar

Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve

Ingeborg Løvnes, IK Tjalve

Kristin Svendby Otervik, Lørenskog FIL

Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve

Hare: Trine Mjaaland, Kristiansand IF

--- --- ---

1500 METER MENN

Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve

Fredrik Sandvik, Ull/Kisa IL

Moa A Bollerød, Sem IF

Sondre Arne Hoff, IL Gular

Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL

Anders Bjørndal, IL Gneist

Kristoffer Sagli, Aure IL

Hare: Oliver Vedvik, Tønsberg FIK

Hare: Markus Høgne, Aurskog Høland

5000 METER MENN

Narve Gilje Nordås, Sandnes IL

Per Svela, Ull/Kisa IL

Simen Halle Haugen, IL Runar

Mathias Flak, Steinkjer FIK

Petter Rypdal, IK Tjalve

Marius Vedvik, IL Gular

Erik U. Pedersen, Ull/Kisa IL

Eivind Øygard, Jølster IL

Sigurd Ruud Skjeseth, Ull/Kisa IL

Senay Fissehatsion, Ull/Kisa IL

Moa Bollerød, Sem IL

Mats Hauge, IL Gular

Hare: Trym Tønnesen, Halden IL

Hare: Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF

Hare: Ådne Andersen, Dimna IL

--- --- ---

300 METER HEKK MENN

Karsten Warholm, Dimna IL

Herman Ellingsen, IL Gneist

Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF

Alfred Hauane, Larvik Turn & IF

--- --- ---

3000 METER KVINNER

Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve

Hare: Eivind Trym Wikshåland, IL Gular

--- --- ---

10000 METER MENN

Sondre Nordstad Moen, IL i ROS

Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger FIK

Hare: Sindre Buraas, Hurdal IL

Hare: Fredrik Sandvik, Ull/Kisa IL

SE OGSÅ: KOMPLETT PROGRAM / TIDSSKJEMA


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse