---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn
FIS-logo

Startliste for onsdagens klassiske øvelser i Cogne

Her er startlista...
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

 

 

Kvinner 10 km klassisk

1 BACHMANN Valentina ITA 09:15:30 199.53 nat

2 PEYROT Lara ITA 09:16:00 173.85

3 ANTONELLI Barbara ITA 09:16:30 161.86

4 MORODER Karin ITA 09:17:00 157.15

5 BROCARD Elisa ITA 09:17:30 120.31

6 IELLICI Daniela ITA 09:18:00 116.81

7 PILLER Marina ITA 09:18:30 96.25

8 MORIGGL Barbara ITA 09:19:00 77.64

9 RUPIL Silvia ITA 09:19:30 76.31

10 GENUIN Magda ITA 09:20:00 66.56

11 CRAWFORD Chandra CAN 09:20:30 155.66 3

12 NATSUMI Madoka JPN 09:21:00 138.33

13 ORGUE Laura SPA 09:21:30 110.10

14 ISSACHENKO Natalya KAZ 09:22:00 105.49

15 MALVALEHTO Mona-Liisa FIN 09:22:30 104.81

16 JASKOWIEC Sylwia POL 09:23:00 94.07

17 WEIBEL Caroline FRA 09:23:30 91.25

18 GAIAZOVA Daria CAN 09:24:00 83.82

19 FUKUDA Nobuko JPN 09:24:30 83.64

20 VASILJONOK Olga BLR 09:25:00 78.84

21 HUGUE Coraline FRA 09:25:30 75.20

22 ERBENOVA Helena CZE 09:26:00 71.54

23 PROCHAZKOVA Alena SVK 09:26:30 70.75

24 SHABLOUSKAYA Ludmilla BLR 09:27:00 70.14

25 SANTER Stephanie ITA 09:27:30 69.09

26 ISHIDA Masako JPN 09:28:00 65.56

27 BOURGEOIS PIN Elodie FRA 09:28:30 64.95

28 SANNIKOVA Alena BLR 09:29:00 64.37

29 CONFORTOLA Antonella ITA 09:29:30 64.16

30 HENKEL Manuela GER 09:30:00 63.65

31 LINDBORG Sara SWE 09:30:30 62.32

32 ANDERSSON Lina SWE 09:31:00 59.37

33 ZELLER Katrin GER 09:31:30 58.62

34 KOLOMINA Elena KAZ 09:32:00 57.06

35 ARTEMOVA Irina RUS 09:32:30 50.79

36 RYDQVIST Maria SWE 09:33:00 48.50 3

37 RAJDLOVA Kamila CZE 09:33:30 48.13

38 MISCHOL Seraina SUI 09:34:00 45.84

39 SIDKO Alena RUS 09:34:30 40.09

40 BOEHLER Stefanie GER 09:35:00 39.03

41 JATSKAJA Oxana KAZ 09:35:30 36.45

42 NORGREN Britta SWE 09:36:00 33.54

43 MALAHOVA Svetlana KAZ 09:36:30 31.73

44 TCHEKALEVA Ioulia RUS 09:37:00 80.01 2

45 VALBUSA Sabina ITA 09:37:30 22.58

46 MEDVEDEVA Evgenia RUS 09:38:00 20.13

47 MANNINEN Pirjo FIN 09:38:30 88.18

48 SMUTNA Katerina AUT 09:39:00

49 MUERER STEMLAND Kristin NOR 09:39:30 27.86

50 KOWALCZYK Justyna POL 09:40:00 13.40

51 FOLLIS Arianna ITA 09:40:30 32.22

52 KOROSTELEVA Natalia RUS 09:41:00 47.92

53 GJOEMLE Ella NOR 09:41:30 50.17

54 PHILIPPOT Karine FRA 09:42:00 28.49

55 BAUER Viola GER 09:42:30 22.38

56 STEIRA Kristin NOR 09:43:00 7.54

57 ROCHAT Laurence SUI 09:43:30 45.37

58 SACHENBACHER STEHLE Evi GER 09:44:00 9.06

59 KUENZEL Claudia GER 09:44:30 13.52

60 NILSEN Betty-Ann Bjerkreim NOR 09:45:00 88.96

61 LONGA Marianna ITA 09:45:30

62 SAVIALOVA Olga RUS 09:46:00 12.48

63 SAARINEN Aino Kaisa FIN 09:46:30 22.51

64 ROPONEN Riitta Liisa FIN 09:47:00 26.45

65 MAJDIC Petra SLO 09:47:30 21.04

66 PEDERSEN Hilde G. NOR 09:48:00 6.87

67 SKOFTERUD Vibeke W. NOR 09:48:30 39.92

68 SHEVCHENKO Valentina UKR 09:49:00 14.06

69 KUITUNEN Virpi FIN 09:49:30 12.73

70 SMIGUN Kristina EST 09:50:00 4.91

71 NEUMANNOVA Katerina CZE 09:50:30 0.06 red shirt

72 BJOERGEN Marit NOR 09:51:00 1.65

source : www.fis-ski.com

15 km klassisk menn

1 FIORENTINI Marco ITA 10:40:30 nat

2 PASINI Renato ITA 10:41:00

3 PASINI Fabio ITA 10:41:30 100.01

4 SCOLA Fulvio ITA 10:42:00 86.73

5 ORLANDI Luca ITA 10:42:30 73.76

6 CHIODA Daniele ITA 10:43:00 56.79

7 ZORTEA Agostino ITA 10:43:30 53.67

8 CARRARA Bruno ITA 10:44:00 44.44

9 SCHWIENBACHER Freddy ITA 10:44:30 23.09

10 DI CENTA Giorgio ITA 10:45:00 1.26

11 CHEREPANOV Sergey KAZ 10:45:30 119.39 3

12 SOULIE Francesc AND 10:46:00 108.22

13 IVANOV Aleksey BLR 10:46:30 89.64

14 POLTARANIN Alexey KAZ 10:47:00 86.24

15 FLINKFELT David SWE 10:47:30 76.34

16 KUPILIK Vaclav CZE 10:48:00 71.28

17 HEUN Daniel GER 10:48:30 70.98

18 GUMENYAK Mikhail UKR 10:49:00 60.22

19 RAZYM Ales CZE 10:49:30 60.04

20 HONDA Shohei JPN 10:50:00 58.95

21 HIRNER Manuel AUT 10:50:30 57.37

22 MALAK Michal SVK 10:51:00 54.03

23 ONDA Yuichi JPN 10:51:30 48.83

24 JAKS Martin CZE 10:52:00 48.18

25 HOFER David ITA 10:52:30 47.99

26 NARUSE Nobu JPN 10:53:00 47.66

27 FRASNELLI Loris ITA 10:53:30 47.15

28 GULLO Giovanni ITA 10:54:00 46.84

29 DJUPVIK Roger Aa NOR 10:54:30 42.80

30 LASUTKIN Alexander BLR 10:55:00 42.21

31 REHEMAA Aivar EST 10:55:30 41.46

32 OLLE Raul EST 10:56:00 39.89

33 NOUSIAINEN Ville FIN 10:56:30 38.81

34 MORIGGL Thomas ITA 10:57:00 38.49

35 KOMAMURA Shunsuke JPN 10:57:30 37.14

36 DIEZIG Thomas SUI 10:58:00 36.92 3

37 VYLEGZHANIN Maxim RUS 10:58:30 36.79

38 VILARRUBLA Vicente SPA 10:59:00 35.96

39 BOCHERT Kay GER 10:59:30 35.10

40 GREY George CAN 11:00:00 33.61

41 LEYBYUK Roman UKR 11:00:30 33.02

42 STEBLER Christian SUI 11:01:00 33.00

43 CHEBOTKO Nikolay KAZ 11:01:30 32.95

44 SIMILAE Tero FIN 11:02:00 31.44

45 RUIZ Diego SPA 11:02:30 31.38

46 LARSSON Mats SWE 11:03:00 31.00

47 KRECZMER Maciej POL 11:03:30 30.99

48 CHAUVET Benoit FRA 11:04:00 30.66

49 EBISAWA Katsuhito JPN 11:04:30 29.92

50 GOLOVKO Andrei KAZ 11:05:00 28.79

51 SEIFERT Benjamin GER 11:05:30 28.58

52 ZORZI Cristian ITA 11:06:00 23.45

53 LIVERS Toni SUI 11:06:30 23.26

54 BURGERMEISTER Reto SUI 11:07:00 22.71

55 DOLIDOVICH Sergei BLR 11:07:30 21.64

56 PERRILLAT Christophe FRA 11:08:00 18.82

57 BATORY Ivan SVK 11:08:30 18.03

58 ALYPOV Ivan RUS 11:09:00 15.68

59 PANKRATOV Nikolai RUS 11:09:30 14.82

60 OLSSON Johan SWE 11:10:00 13.51

61 HASLER Markus LIE 11:10:30 11.90

62 NORTHUG Petter NOR 11:11:00 10.50

63 TAUBER Martin AUT 11:11:30 8.89

64 DEMENTIEV Evgenji RUS 11:12:00 7.62

65 ROUSSELET Alexandre FRA 11:12:30 6.24

66 SANTUS Fabio ITA 11:13:00 4.94

67 BOTWINOV Mikhail AUT 11:13:30 4.53

68 SVARTEDAL Jens Arne NOR 11:14:00 3.02

69 SOMMERFELDT Rene GER 11:14:30 2.98

70 ROTCHEV Vassili RUS 11:15:00 9.77 2

71 ESTIL Frode NOR 11:15:30 1.11

72 KERSHAW Devon CAN 11:16:00 59.99

73 LARSSON Martin SWE 11:16:30 43.92

74 CLARA Roland ITA 11:17:00 19.05

75 BAJCICAK Martin SVK 11:17:30 7.32

76 MAGAL Jiri CZE 11:18:00 3.92 2

77 HJELMESET Odd-Bjoern NOR 11:18:30 15.81

78 AUKLAND Anders NOR 11:19:00 17.07

79 GAILLARD Jean Marc FRA 11:19:30 11.47

80 KOUKAL Martin CZE 11:20:00 13.57

81 HETLAND Tor Arne NOR 11:20:30 13.60

82 JAUHOJAERVI Sami FIN 11:21:00 17.14

83 MAE Jaak EST 11:21:30 15.29

84 FREDRIKSSON Mathias SWE 11:22:00 1.54

85 FILBRICH Jens GER 11:22:30 1.85

86 LEGKOV Alexander RUS 11:23:00 16.04

87 SOEDERGREN Anders SWE 11:23:30 0.47

88 VITTOZ Vincent FRA 11:24:00 0.72

89 ROENNING Eldar NOR 11:24:30 17.19

Source www.fis-ski.com


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut