Resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5|

Startliste for søndagens øvelser i Kuusamo

Vi bringer her startlistene for søndagens klassiske øvelser i Kuusamo. Husk at Finland ligger en time foran oss!
Tips en venn  Skriv ut
Annonse


10 km klassisk kvinner (start klokka 10:00:30 norsk tid)
1 LOUKKOLA Marjo FIN 11:00:30 116.76 nat
2 MALVALEHTO Mona-Liisa FIN 11:01:00 104.81
3 TARVONEN Silja FIN 11:01:30 92.99
4 MAEKINEN Anne FIN 11:02:00 92.23
5 MANNINEN Pirjo FIN 11:02:30 88.18
6 KORANDER Marjo FIN 11:03:00 71.36
7 SARASOJA Riikka FIN 11:03:30 71.15
8 PORVARI Pirjo FIN 11:04:00 66.80
9 VENAELAEINEN Kati FIN 11:04:30 51.01
10 SMUTNA Katerina AUT 11:05:00 9999.99 3
11 CRAWFORD Chandra CAN 11:05:30 155.66
12 VOLOSHENKO Yevgeniya KAZ 11:06:00 142.40
13 NATSUMI Madoka JPN 11:06:30 138.33
14 MAN Dandan CHN 11:07:00 120.30
15 GRYGORENKO Kateryna UKR 11:07:30 110.87
16 RANDALL Kikkan USA 11:08:00 108.76
17 AYDIN Kelime TUR 11:08:30 105.05
18 BENEDICIC Maja SLO 11:09:00 104.21
19 MANNIMA Tatjana EST 11:09:30 101.08
20 NILSEN Betty-Ann Bjerkreim NOR 11:10:00 88.96
21 BLECKUR Sofia SWE 11:10:30 85.68
22 JAKIMCHUK Vita UKR 11:11:00 84.10
23 GAIAZOVA Daria CAN 11:11:30 83.82
24 FUKUDA Nobuko JPN 11:12:00 83.64
25 TERENTJEVA Irina LTU 11:12:30 80.61
26 TCHEKALEVA Ioulia RUS 11:13:00 80.01
27 BONER Seraina SUI 11:13:30 79.65
28 JACOBSEN Astrid NOR 11:14:00 73.34
29 SANTER Stephanie ITA 11:14:30 69.09
30 HONGXUE Li CHN 11:15:00 69.08
31 NYVLTOVA Eva CZE 11:15:30 68.94
32 YOKOYAMA Sumiko JPN 11:16:00 68.11
33 ISHIDA Masako JPN 11:16:30 65.56 3
34 CONFORTOLA Antonella ITA 11:17:00 64.16
35 HENKEL Manuela GER 11:17:30 63.65
36 LINDBORG Sara SWE 11:18:00 62.32
37 SAARI JAUHO Milla FIN 11:18:30 60.29
38 ANDERSSON Lina SWE 11:19:00 59.37
39 KOLOMINA Elena KAZ 11:19:30 57.06
40 ARTEMOVA Irina RUS 11:20:00 50.79
41 RYDQVIST Maria SWE 11:20:30 48.50
42 RAJDLOVA Kamila CZE 11:21:00 48.13
43 MISCHOL Seraina SUI 11:21:30 45.84
44 ROCHAT Laurence SUI 11:22:00 45.37
45 BOEHLER Stefanie GER 11:22:30 39.03
46 VAELIMAA Kirsi FIN 11:23:00 38.82
47 JATSKAJA Oxana KAZ 11:23:30 36.45
48 MUERER STEMLAND Kristin NOR 11:24:00 27.86
49 BAUER Viola GER 11:24:30 22.38
50 GJOEMLE Ella NOR 11:25:00 50.17 2
51 SIDKO Alena RUS 11:25:30 40.09
52 ERBENOVA Helena CZE 11:26:00 71.54
53 PROCHAZKOVA Alena SVK 11:26:30 70.75
54 LIU Yuanyuan CHN 11:27:00 145.05
55 ZELLER Katrin GER 11:27:30 58.62
56 MALAHOVA Svetlana KAZ 11:28:00 31.73
57 PHILIPPOT Karine FRA 11:28:30 28.49
58 VALBUSA Sabina ITA 11:29:00 22.58
59 MEDVEDEVA Evgenia RUS 11:29:30 20.13
60 SACHENBACHER STEHLE Evi GER 11:30:00 9.06
61 KOWALCZYK Justyna POL 11:30:30 13.40
62 SAARINEN Aino Kaisa FIN 11:31:00 22.51
63 KUENZEL Claudia GER 11:31:30 13.52
64 KOROSTELEVA Natalia RUS 11:32:00 47.92
65 FOLLIS Arianna ITA 11:32:30 32.22
66 KUITUNEN Virpi FIN 11:33:00 12.73
67 LONGA Marianna ITA 11:33:30 9999.99
68 ROPONEN Riitta Liisa FIN 11:34:00 26.45
69 SAVIALOVA Olga RUS 11:34:30 12.48
70 MAJDIC Petra SLO 11:35:00 21.04
71 KALLA Charlotte SWE 11:35:30 57.38 2
72 PEDERSEN Hilde G. NOR 11:36:00 6.87
73 SKOFTERUD Vibeke W. NOR 11:36:30 39.92
74 SHEVCHENKO Valentina UKR 11:37:00 14.06
75 SMIGUN Kristina EST 11:37:30 4.91
76 NEUMANNOVA Katerina CZE 11:38:00 0.06 red shirt
77 BJOERGEN Marit NOR 11:38:30 1.65 1

15 km klassisk menn (start klokka 11:25:30 norsk tid)
1 VAEAENAENEN Jesse FIN 12:25:30 93.23 nat
2 TOLVANEN Olli-Pekka FIN 12:26:00 78.27
3 RATILAINEN Jouni FIN 12:26:30 75.50
4 STRANDVALL Matias FIN 12:27:00 72.27
5 RAMSTEDT Thomas FIN 12:27:30 66.84
6 MORKO Juha FIN 12:28:00 59.76
7 TAIPALE Kuisma FIN 12:28:30 44.25
8 OHTONEN Olli FIN 12:29:00 34.95
9 SIMILAE Tero FIN 12:29:30 31.44
10 KATTILAKOSKI Teemu FIN 12:30:00 24.82
11 VON ALLMEN Peter SUI 12:30:30 138.72 3
12 CHEREPANOV Sergey KAZ 12:31:00 119.39
13 SONGTAO Wang CHN 12:31:30 112.73
14 SOULIE Francesc AND 12:32:00 108.22
15 SIM Ben AUS 12:32:30 102.04
16 OGLAGO Sebahattin TUR 12:33:00 98.95
17 POLTARANIN Alexey KAZ 12:33:30 86.24
18 WAN Xia CHN 12:34:00 79.91
19 KUPILIK Vaclav CZE 12:34:30 71.28
20 COLOGNA Dario SUI 12:35:00 71.06
21 PYYKOENEN Lauri FIN 12:35:30 64.67
22 HEIKKINEN Matti FIN 12:36:00 60.31
23 GUMENYAK Mikhail UKR 12:36:30 60.22
24 OESTBERG Fredrik SWE 12:37:00 59.99
25 CHAMBERLAIN David USA 12:37:30 59.60
26 HELLNER Marcus SWE 12:38:00 55.66
27 MALAK Michal SVK 12:38:30 54.03
28 GELIANG Li CHN 12:39:00 53.54
29 ONDA Yuichi JPN 12:39:30 48.83
30 BRODAR Nejc SLO 12:40:00 48.76
31 FRASNELLI Loris ITA 12:40:30 47.15
32 PINTER Juergen AUT 12:41:00 45.47
33 LARSSON Martin SWE 12:41:30 43.92 3
34 JOHNSON Andrew USA 12:42:00 42.53
35 REHEMAA Aivar EST 12:42:30 41.46
36 OLLE Raul EST 12:43:00 39.89
37 MORIGGL Thomas ITA 12:43:30 38.49
38 NARUSK Priit EST 12:44:00 37.85
39 KOMAMURA Shunsuke JPN 12:44:30 37.14
40 DIEZIG Thomas SUI 12:45:00 36.92
41 VILARRUBLA Vicente SPA 12:45:30 35.96
42 KOKK Kaspar EST 12:46:00 34.61
43 GREY George CAN 12:46:30 33.61
44 LEYBYUK Roman UKR 12:47:00 33.02
45 STEBLER Christian SUI 12:47:30 33.00
46 RUIZ Diego SPA 12:48:00 31.38
47 KRECZMER Maciej POL 12:48:30 30.99
48 CHAUVET Benoit FRA 12:49:00 30.66
49 GOLOVKO Andrei KAZ 12:49:30 28.79
50 SEIFERT Benjamin GER 12:50:00 28.58
51 ZORZI Cristian ITA 12:50:30 23.45
52 AUKLAND Anders NOR 12:51:00 17.07
53 HJELMESET Odd-Bjoern NOR 12:51:30 15.81
54 ALYPOV Ivan RUS 12:52:00 15.68
55 MAE Jaak EST 12:52:30 15.29
56 SPERL Milan CZE 12:53:00 15.17
57 PANKRATOV Nikolai RUS 12:53:30 14.82
58 HETLAND Tor Arne NOR 12:54:00 13.60
59 OLSSON Johan SWE 12:54:30 13.51
60 ODNODVORTSEV Maxim KAZ 12:55:00 10.51
61 ROTCHEV Vassili RUS 12:55:30 9.77
62 TAUBER Martin AUT 12:56:00 8.89
63 DEMENTIEV Evgenji RUS 12:56:30 7.62
64 AASEN Geir Ludvig NOR 12:57:00 6.87
65 ROUSSELET Alexandre FRA 12:57:30 6.24
66 SANTUS Fabio ITA 12:58:00 4.94
67 BOTWINOV Mikhail AUT 12:58:30 4.53
68 SVARTEDAL Jens Arne NOR 12:59:00 3.02
69 SOMMERFELDT Rene GER 12:59:30 2.98
70 DI CENTA Giorgio ITA 13:00:00 1.26
71 ESTIL Frode NOR 13:00:30 1.11
72 SOEDERGREN Anders SWE 13:01:00 0.47 3
73 VITTOZ Vincent FRA 13:01:30 0.72 2
74 KREZELOK Janusz POL 13:02:00 36.68
75 BATORY Ivan SVK 13:02:30 18.03
76 FREDRIKSSON Mathias SWE 13:03:00 1.54
77 CHERNOUSOV Ilia RUS 13:03:30 69.53
78 JAUHOJAERVI Sami FIN 13:04:00 17.14
79 NOUSIAINEN Ville FIN 13:04:30 38.81
80 CHECCHI Valerio ITA 13:05:00 4.37
81 FREEMAN Kris USA 13:05:30 23.23
82 GAILLARD Jean Marc FRA 13:06:00 11.47
83 JONNIER Emmanuel FRA 13:06:30 3.10
84 KERSHAW Devon CAN 13:07:00 59.99
85 CLARA Roland ITA 13:07:30 19.05
86 BAJCICAK Martin SVK 13:08:00 7.32
87 MAGAL Jiri CZE 13:08:30 3.92
88 KOUKAL Martin CZE 13:09:00 13.57
89 FILBRICH Jens GER 13:09:30 1.85
90 ANGERER Tobias GER 13:10:00 0.00
91 LEGKOV Alexander RUS 13:10:30 16.04
92 TEICHMANN Axel GER 13:11:00 10.66
93 BAUER Lukas CZE 13:11:30 2.29
94 GOERING Franz GER 13:12:00 17.69
95 ROENNING Eldar NOR 13:12:30 17.19 1 yellow shirt

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut