Resultater: Valencia Half Marathon| Gråkallen Opp| Djupadalten| Fredrikstad Maraton| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Status "tidlig-snø"-løyper| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5|

Startliste for sprintprologen i Kuusamo

Her kommer startlista for lørdagens sprintprolog.
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Sprint klassisk kvinner

1 ROCHAT Laurence SUI 47.54 10:30:15
2 MANNINEN Pirjo FIN 48.51 10:30:30
3 KALLA Charlotte SWE 98.75 10:30:45
4 JACOBSEN Astrid NOR 47.56 10:31:00
5 SAARINEN Aino Kaisa FIN 19.91 10:31:15
6 NEUMANNOVA Katerina CZE 10:31:30
7 MALVALEHTO Mona-Liisa FIN 74.59 10:31:45
8 ANDERSSON Lina SWE 8.85 10:32:00
9 GJOEMLE Ella NOR 20.86 10:32:15
10 PHILIPPOT Karine FRA 10:32:30
11 MATVEEVA Natalia RUS 31.66 10:32:45
12 MAJDIC Petra SLO 21.58 10:33:00
13 BOEHLER Stefanie GER 45.46 10:33:15
14 SACHENBACHER STEHLE Evi GER 45.36 10:33:30
15 GENUIN Magda ITA 48.03 10:33:45
16 KUITUNEN Virpi FIN 22.21 10:34:00
17 NORGREN Britta SWE 31.93 10:34:15
18 FUKUDA Nobuko JPN 61.61 10:34:30
19 KUENZEL Claudia GER 34.59 10:34:45
20 FOLLIS Arianna ITA 13.75 10:35:00
21 PERAELAE Kirsi FIN 78.69 10:35:15
22 FABJAN Vesna SLO 79.04 10:35:30
23 RYUSINA Nina RUS 123.29 10:35:45
24 SOLLI Guro Stroem NOR 39.68 10:36:00
25 BJOERGEN Marit NOR 18.23 10:36:15
26 NATSUMI Madoka JPN 39.49 10:36:30
27 HENKEL Manuela GER 18.82 10:36:45
28 SIDKO Alena RUS 20.43 10:37:00
29 CRAWFORD Chandra CAN 31.18 10:37:15
30 VENAELAEINEN Kati FIN 38.93 10:37:30
31 STROEMSTEDT Anna Karin SWE 44.63 10:37:45
32 MISCHOL Seraina SUI 47.20 10:38:00
33 KOWALCZYK Justyna POL 50.60 10:38:15
34 FESSEL Nicole GER 54.08 10:38:30
35 RANDALL Kikkan USA 57.77 10:38:45
36 KOROSTELEVA Natalia RUS 64.42 10:39:00
37 SMIGUN Kristina EST 70.70 10:39:15
38 BAUER Viola GER 70.86 10:39:30
39 INGMARSDOTTER Ida SWE 72.61 10:39:45
40 PROCHAZKOVA Alena SVK 73.26 10:40:00
41 SKOFTERUD Vibeke W. NOR 92.43 10:40:15
42 SIRGE Kaili EST 93.17 10:40:30
43 GJEITNES Kari Vikhagen NOR 95.07 10:40:45
44 KOLOMINA Elena KAZ 98.14 10:41:00
45 JATSKAJA Oxana KAZ 104.27 10:41:15
46 ZELLER Katrin GER 111.51 10:41:30
47 NYVLTOVA Eva CZE 114.17 10:41:45
48 PORMEISTER Piret EST 117.93 10:42:00
49 TERENTJEVA Irina LTU 120.43 10:42:15
50 ERBENOVA Helena CZE 124.03 10:42:30
51 MALETS LISOGOR Marina UKR 133.76 10:42:45
52 GAIAZOVA Daria CAN 139.04 10:43:00
53 GARAJOVA Katarina SVK 142.19 10:43:15
54 MAN Dandan CHN 145.09 10:43:30
55 KASAKUL Anastasia RUS 150.54 10:43:45
56 BLECKUR Sofia SWE 152.91 10:44:00
57 MALAHOVA Svetlana KAZ 170.79 10:44:15
58 HONGXUE Li CHN 178.07 10:44:30
59 BO Song CHN 190.01 10:44:45
60 SHAPOVALOVA Evgenia RUS 246.27 10:45:00
61 AYDIN Kelime TUR 264.83 10:45:15
62 LIU Yuanyuan CHN 276.20 10:45:30
63 LI Huo CHN 317.27 10:45:45
64 LONGA Marianna ITA 10:46:00
65 SMUTNA Katerina AUT 10:46:15
66 SARASOJA Riikka FIN 45.53 10:46:30
67 VAELIMAA Kirsi FIN 49.65 10:46:45
68 SAARI JAUHO Milla FIN 109.94 10:47:00
69 PORVARI Pirjo FIN 123.78 10:47:15
70 KIILI Ulla FIN 128.59 10:47:30
71 HANNONEN Marianne FIN 149.37 10:47:45
72 TARVONEN Silja FIN 154.32 10:48:00
73 KORANDER Marjo FIN 10:48:15
74 LOUKKOLA Marjo FIN 10:48:30
75 RINTALA Mirva FIN 10:48:45

Sprint klassisk menn

1 KJOELSTAD Johan NOR 6.72 10:55:15
2 ONDA Yuichi JPN 21.70 10:55:30
3 IVERSEN Trond NOR 10.64 10:55:45
4 EIGENMANN Christoph SUI 35.19 10:56:00
5 PETTERSEN Oystein NOR 51.47 10:56:15
6 ZORZI Cristian ITA 22.33 10:56:30
7 ROENNING Eldar NOR 29.48 10:56:45
8 FANJAS CLARET Sylvain FRA 67.93 10:57:00
9 SVARTEDAL Jens Arne NOR 38.96 10:57:15
10 STOEGGL Thomas AUT 63.90 10:57:30
11 HAENEL Erik GER 95.57 10:57:45
12 HETLAND Tor Arne NOR 17.71 10:58:00
13 NEWELL Andrew USA 13.48 10:58:15
14 LIND Bjoern SWE 0.98 10:58:30
15 KOZISEK Dusan CZE 72.44 10:58:45
16 DARRAGON Roddy FRA 26.47 10:59:00
17 WENZL Josef GER 43.26 10:59:15
18 OESTBERG Fredrik SWE 33.70 10:59:30
19 JOUTSEN Jari FIN 43.74 10:59:45
20 NAESS Boerre NOR 25.18 11:00:00
21 BREDL Johannes GER 74.86 11:00:15
22 ROTCHEV Vassili RUS 19.23 11:00:30
23 FRASNELLI Loris ITA 27.97 11:00:45
24 FREDRIKSSON Thobias SWE 28.76 11:01:00
25 KOOS Torin USA 34.31 11:01:15
26 NARUSK Priit EST 34.51 11:01:30
27 ALYPOV Ivan RUS 36.18 11:01:45
28 SAAREPUU Anti EST 36.20 11:02:00
29 VON ALLMEN Peter SUI 44.35 11:02:15
30 KREZELOK Janusz POL 48.42 11:02:30
31 KERSHAW Devon CAN 48.66 11:02:45
32 FAFALIS Lefteris GRE 51.64 11:03:00
33 KUMMEL Peeter EST 52.14 11:03:15
34 PYYKOENEN Lauri FIN 54.20 11:03:30
35 KRECZMER Maciej POL 54.74 11:03:45
36 JOENSSON Emil SWE 56.34 11:04:00
37 HJELMESET Odd-Bjoern NOR 56.53 11:04:15
38 COOK Chris USA 56.75 11:04:30
39 KOSCHEVOY Yevgeniy KAZ 58.17 11:04:45
40 CHEBOTKO Nikolay KAZ 58.80 11:05:00
41 HELLNER Marcus SWE 65.42 11:05:15
42 UUSITALO Fredrik SWE 84.89 11:05:30
43 BRODAR Nejc SLO 85.72 11:05:45
44 TEICHMANN Axel GER 88.42 11:06:00
45 VYLEGZHANIN Maxim RUS 103.51 11:06:15
46 JAUHOJAERVI Sami FIN 104.01 11:06:30
47 PANKRATOV Nikolai RUS 106.20 11:06:45
48 SIMONLATSER Timo EST 106.77 11:07:00
49 STRANDVALL Matias FIN 106.97 11:07:15
50 STEBLER Christian SUI 112.62 11:07:30
51 SAFONOV Yevgeniy KAZ 119.01 11:07:45
52 RAZYM Ales CZE 121.53 11:08:00
53 KINDSCHI Joeri SUI 122.21 11:08:15
54 BILOSYUK Ivan UKR 122.22 11:08:30
55 NARUSE Nobu JPN 122.84 11:08:45
56 GREY George CAN 130.78 11:09:00
57 LARSSON Martin SWE 131.30 11:09:15
58 KRIUKOV Nikita RUS 142.59 11:09:30
59 CHAMBERLAIN David USA 143.50 11:09:45
60 CHAUVET Benoit FRA 147.69 11:10:00
61 HONDA Shohei JPN 151.50 11:10:15
62 SIM Ben AUS 152.96 11:10:30
63 CHEREPANOV Sergey KAZ 162.93 11:10:45
64 TOLVANEN Olli-Pekka FIN 163.31 11:11:00
65 SONGTAO Wang CHN 178.78 11:11:15
66 KIZILARSLAN Muhammet TUR 185.04 11:11:30
67 LEYBYUK Roman UKR 189.15 11:11:45
68 GUMENYAK Mikhail UKR 230.88 11:12:00
69 OGLAGO Sebahattin TUR 268.50 11:12:15
70 SUN Qinghai CHN 336.53 11:12:30
71 DI CENTA Giorgio ITA 11:12:45
72 TAUBER Martin AUT 11:13:00
73 CLARA Roland ITA 11:13:15
74 PINTER Juergen AUT 11:13:30
75 HIRNER Manuel AUT 11:13:45
76 KURTTILA Keijo FIN 51.65 11:14:00
77 LASSILA Kalle FIN 76.52 11:14:15
78 HAEKAEMIES Antti FIN 134.04 11:14:30
79 VERKAMA Ville FIN 142.12 11:14:45
80 KURUNMAEKI Veli-Pekka FIN 147.94 11:15:00
81 POIKELA Jari FIN 155.10 11:15:15
82 LEMMETYINEN Tero FIN 165.52 11:15:30
83 VAEAENAENEN Jesse FIN 174.27 11:15:45
84 RAMSTEDT Thomas FIN 202.39 11:16:00
85 NOUSIAINEN Ville FIN 11:16:15

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut