Emil Iversen. Foto: Modica/NordicFocus.

Emil Iversen. Foto: Modica/NordicFocus.

Startliste Hommelvik Grand Prix - Rekordstor deltakelse

– Herrelandslagene stiller med 4 trøndere på startstreken i Hommelvik på lørdag.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Velkommen til Pluss-seksjonen!


Tegne abonnement
4 alternativer for abonnement; Uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles enkelt via denne linken!

* Enda bedre og fyldigere innhold finner du i vår Pluss-seksjon. Fremhever spesielt biblioteket av fagartikler om trening, styrke, utstyr, smøring, teknikk etc.

Tegne abonnement Langrenn.com Pluss

Om du har abonnement logger du deg inn via vinduet nedenfor.

Uleselig tekst

– Herrelandslagene stiller med 4 Trøndere på startstreken i Hommelvik på lørdag.

Det er arrangørene i Hommelvik IL som forteller dette til nettavisen Langrenn.com.

– Johanne Høsflot Klæbo utfordrer Niklas Dyrhaug, Emil Iversen og Didrik Tønseth, får vi videre vite, før det legges til; 

– Ellers er feltet rekordstort (se startlista nedenfor) med hele 110 deltakere i hovedfeltet som skal gå de spektakulære 18 km fra Hommelvik Sjøside og opp til Mostadmark (240 høydemeter).

Også i det 16 løper store kvinnefeltet er det mange navn, regn derfor med god kniving om plassene også der.

 

Startliste
Hommelvik Grand Prix 2017 - 07.10.2017
Startno - Navn - Klubb - Starttid - Brikke


Jenter 16 år
251 Malene Gunleiksrud Wold Strindheim IL 11.40.00 3660297
252 Hanna Spets Renå Hommelvik IL 11.40.00 3725207
253 Anette Nilsen Utleira IL 11.40.00 3607538
254 Jone Aurora Renå Hommelvik IL 11.40.00 3662277
255 Oda Pernille Groth Brodtkorb Strindheim IL 11.40.00 3681590

Jenter 15 år
261 Marina Trøen Ålen IL 11.40.00 3151453
262 Hedda Nordgård Jakobsen Hommelvik IL 11.40.00 3691276
263 Tuva Henden Grøtte Utleira IL 11.40.00 3648664
264 Hedda Aasbø Surnadal IL 11.40.00
265 Sara Hoven Valleraunet Hommelvik IL 11.40.00 3805868
266 Janne Alseth Haslum IL 11.40.00 3650751
267 Hedda Fevang Tveit Utleira IL 11.40.00
268 Viktoria Røvik Kvamvold Hommelvik IL 11.40.00 3712452
269 Ingrid Beate Østbyhaug Tydal IL 11.40.00

Jenter 14 år
281 Tuva Børseth Sokna IL 11.40.00

Gutter 16 år
201 Jonas Tyldum Snåsa IL 11.00.00 3652088
202 Preben Horven Bossmo og Ytteren IL 11.00.00 3732765
203 Iver Olaussen Byåsen IL 11.00.00 3319126
204 Aksel Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 11.00.00
205 Magnus Saksegård Antonsen Byåsen IL 11.00.00 3573185
206 Trym Nergård Rønning Skogn IL 11.00.00 3657665
207 Odin Aksnes Hommelvik IL 11.00.00 3636149
208 Simen Hegstad IL Aasguten 11.00.00
209 Sindre Østerås Strindheim IL 11.00.00 3660727
210 August Bertheussen Falkanger Byåsen IL 11.00.00 3567328
211 Albert Riseth Snåsa IL 11.00.00 3641610
212 Martin Riseth Strømøy Børsa IL 11.00.00 3818994
213 Andreas Aune Aakerli Heimdal Ski 11.00.00 3447935
214 Mads Richstad Ellingsen Hommelvik IL 11.00.00 3656345
215 Kristian Oleander Falmår Snåsa IL 11.00.00 3632601
216 Jonas Hylen Kvikne IL 11.00.00 3711557
217 Henrik Wist Byaasen Skiklubb 11:00:00

Gutter 15 år
221 Håvard Aarthun Åga IL 11.20.00 3860426
222 Nils Ole Fuglem Selbu IL 11.20.00 3653540
223 Amund Engesvold Flataker Hommelvik IL 11.20.00 3601887
224 Sindre Bogen Brurok Strindheim IL 11.20.00 3576758
225 August Lunde Byåsen IL 11.20.00 3648086

Gutter 14 år
231 Even Dybwad Utleira IL 11.20.00 3275328
232 Nils Oscar Bryøen Strindheim IL 11.20.00 3801982
233 Sander Svendgård Hommelvik IL 11.20.00 3821279
234 Christian Johannes Groth Brodtkorb Strindheim IL 11.20.00 3676020
235 Ørjan Fløttum Sokna IL 11.20.00 3804069
236 Johannes Gujord Byåsen IL 11.20.00 3610870
237 Edvard Fuglem Utleira IL 11.20.00 3647864
238 Mathias Vanem Aas Steinkjer SK 11.20.00 3660222
239 Ebbe Abrahamsson Gjersvold Østersunds SK 11.20.00
240 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklub 11.20.00 3648847
241 Birger Tuff Hommelvik IL 11.20.00
242 Oskar Forbord Malvik IL 11.20.00 3661972

Kvinner junior
111 Lea Fischer Henning Skilag 13.00.00
112 Alise Einmo MVS/ Surnadal IL 13.00.00 3604626
113 Maren Smulan Sagland MVS/ Henning Skilag 13.00.00 3574951
114 Hedda Aksnes MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3406535
115 Ragnhild Mogstad MVS/ Surnadal IL 13.00.00 3407111
116 Elise Nilsen Byåsen IL 13.00.00 3519469
117 Julie Karlsen NNS/ Melbo IL 13.00.00 3349297
118 Inger Kvåle Gissinger Malvik IL 13.00.00 3570413
119 Malin Einmo MVS/ Surnadal IL 13.00.00 3609948
120 Ingvild Tronstad Andersen IL Bevern 13.00.00 3478906

Menn junior
51 Geir Kristian Hoås Lånke IL 13.00.00
52 Henrik Lekang Nyvold MVS/ Innstrandens IL 13.00.00 3688967
53 Vegard Fosli Stjern MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3422441
54 Andreas Talseth Bostad MVS/ Ranheim SK 13.00.00 3589975
55 Kristian Bygland-Hansen Byaasen Skiklub 13.00.00 3503133
56 Sander Øwre Haugan MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3299518
57 Ole Jacob Forsmo MVS/ Halsøy IL Ski 13.00.00 3363058
58 Andreas Bjørvik Fugle MVS/ Førde IL 13.00.00 3566718
59 Marius Moe Renå MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3501285
60 Sivert Høiseth MVS/ Malvik IL 13.00.00 3669751
61 Sigurd Aarthun Åga IL 13.00.00 3589892
62 Fredrik Frich Oppdal IL 13.00.00 3320066
63 Håkon Gorseth Halvorsen Støren Sportsklubb 13.00.00 3508462
64 Emil Richstad Ellingsen MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3582756
65 Håkon Størset Grøtte Byåsen IL 13.00.00 3551801
66 Kristoffer Berset MVS/ Surnadal IL 13.00.00 3575321
67 William Fuglem Utleira IL 13.00.00 3557287
68 Brynjar Kvernstad MVS/ Kyrksæterøra IL 13.00.00 3391893
69 Sander Eggen Kjelstad Støren Sportsklubb 13.00.00 3571783
70 Tormod Garnes Flatjord Byaasen Skiklub 13.00.00 3723921
71 Martin Jenssen Sandvik Stjørdals-Blink, IL 13.00.00
72 Marcus Sveian Didriksen MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3658994
73 Bernt Emil Finserås Rognes Utleira IL 13.00.00 3705456
74 Liam Burton Åslia Skilag 13.00.00 3870110
75 Andreas Fjorden Ree Støren Sportsklubb 13.00.00 3508298
76 Axel Andersson Ranheim SK 13.00.00 3593530
77 Jonas Linset Skatval Skilag 13.00.00 3515327
78 Håvard Skistad Thorsnes MVS/ Malvik IL 13.00.00 3670866
79 Nikolai Solem Eiterjord MVS/ Innstrandens IL 13.00.00 3849130
80 Markus Svendgård Hommelvik IL 13.00.00
81 Jørn Troøyen Byaasen Skiklub 13.00.00 3334596
82 Ole Haldor Ensrud NTG-G/ Trøsken IL 13.00.00 3469269
83 Håkon Presthus MVS/ Strindheim IL 13.00.00 3650454
84 Håvard Kne Galåen Røros IL 13:00:00
85 Vetle Utheim Rikardsen Jonsvatnet IL 13:00:00

Kvinner senior
91 Anitra Vognild Bjerke IL Ski 13.00.00 3299575
92 Elise Røer Drabløs Bækkelagets SK 13.00.00 3227840
93 Lotte Lie Skatval Skilag 13.00.00 3238292
94 Marthe Karlsen NNS/ Melbo IL 13.00.00 3705498
95 Tine Marit Renå Hommelvik IL 13.00.00 3805090
96 Hanna Varjus imatran urheilijat 13.00.00
97 Renate Bergset Tjetland Gjesdal IL/ Team Veidekke Vest 13.00.00 3733516
98 Guro Bostad Strindheim IL 13.00.00 3642477
99 Eiril Fuglem Renå Hommelvik IL 13.00.00 3814027
100 Julie Myhre Byåsen IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3863719
101 Line Sundsvik Frol IL 13.00.00 3106572
102 Hanna Ruud Barland Mysen IF 13.00.00 3473436
103 Julie Victoria Berg Leksvik IL 13.00.00 3811023
104 Martine Lorgen Øvrebust Stordal IL 13.00.00 3778388
105 Anne Kjersti Kalvå Lundamo IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3634607
106 Emilie Fleten Gol il/Team Veidekke Innlandet 13:00;00

Menn senior
1 Niklas Dyrhaug Tydal IL 13.00.00 3019916
2 Didrik Tønseth Byåsen IL 13.00.00 3018082
3 Johannes Høsflot Klæbo Byåsen IL 13.00.00 3426756
4 Niklas Torgny Liederer Raumsau 13.00.00
5 Nils Magnus Bøen grave Il Korlevoll/ Team Veidekke Vest 13.00.00
6 Jonas Austad Henning Skilag 13.00.00 3322286
7 Sven-Erik Markhus Kaiser NTNUI 13.00.00 3484482
8 Jonas Aasbø Surnadal IL 13.00.00
9 Håkon Myrmo Rennebu IL 13.00.00 3652161
10 Truls Torvik IL Varden Meråker 13.00.00 3637733
11 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer Skiklub/ Team Veidekke 13.00.00 3099181
12 Simeon Deyanov Trillevallen 13.00.00
13 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3703949
14 Sivert Hansen Hauan Tromsø SK Langrenn 13.00.00 3593035
15 Svein Berg Fines Strindheim IL 13.00.00 3284718
16 Sindre Tungesvik IL Jardar/ Team Synnfjell 13.00.00 3219953
17 Jan Thomas Jenssen MVS/ Hommelvik IL/ Team Veidekke Midt- 13.00.00 3656261
18 Torstein Buan Røvik IL Varden Meråker 13.00.00 3809381
19 Aksel Rosenvinge Oseberg Skilag/ Team Jobzone 13.00.00
20 Ole Morten Engesvold Flataker MVS/ Hommelvik IL 13.00.00 3599909
21 Lars Ove Aunli Strindheim IL 13.00.00 3720133
22 Jørgen Sæternes Ulvang IL Varden Meråker 13.00.00 3343860
23 Tore Bjørseth Berdal Byåsen IL/ Team United Bakeries 13.00.00
24 Brian Nymo Holmstrøm Fauske IL Ski 13.00.00 3286622
25 Eirik Mysen Oseberg Skilag/ Team Veidekke Oslofjord 13.00.00 3829017
26 Johan Persson Trillevallen SK 13.00.00
27 Erik Olsvik Dengerud Kjelsås IL 13.00.00 3834587
28 Martin Riseth Byåsen IL 13.00.00 3604642
29 Lars Gunnar Skjevdal Tydal IL 13.00.00 3203114
30 Vegard Kvam Strindheim IL 13.00.00 3837879
31 Aleksander Morsund Karlsen Lier IL 13.00.00 3724838
32 Morten Torvik IL Varden Meråker 13.00.00 3300571
33 Thomas Ekren Strindheim IL 13.00.00 3824711
34 Thomas Albertsen Dahlen IL Varden Meråker 13.00.00 3015914
35 Sigve Ness Rolland Tingvoll IL 13.00.00 3738036
36 Gjermund Løfald Rindal IL 13.00.00 3652385
37 Mats Iversen IL Varden Meråker 13.00.00 3822111
38 Erling Engesvold Flataker Hommelvik IL 13.00.00 3609351
39 Torleif Syrstad Lundamo IL 13.00.00 3142056
40 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb/ Team Nordre 13.00.00 3401130
41 Hallvard Løfald Rindal IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3655917
42 Fredrik Riseth Byåsen IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3607207
43 Even Northug Strindheim IL/ Team Veidekke Midt-Norge 13.00.00 3731395
44 Kasper Lie MVS/ Skatval Skilag 13.00.00 3224334
45 Daniel Svensson IFK Mora SK 13.00.00
46 Einar Flaktveit Moxnes Tif Viking 13.00.00
47 Johan Hundseth Kolvereid 13:00.00
48 Emil Iversen IL Varden Meråker 13:00:00

Se også
Dyrhaug og Klæbo i spissen av sterkt felt i helgens TV-sendte renn


Gå raskere på ski
* 400 artikler: Trening, utstyr, teknikk, smøring, styrke med mere
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut