Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Startliste Kanalrennet 2018

Sommarland Skifestival avsluttes med det 50 kilometer lange Kanalrennet ved Telemarkskanalen søndag. Startlista er fryktinngytende.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Kanalrennet går langs Telemarkskanalen med start og mål i Lunde sentrum og arrangeres søndag 1. juli som en del av Sommarland Skifestival.

Hoveddistansen er 50 kilometer i klassisk stil, mens det også er 25 kilometer for turklassen.

Mange landslagsløpere og store deler av langløpseliten stiller også til start.

---

UOFFISIELL startliste Kanalrennet - 25 og 50 km
Lunde, Telemark - 1. juli 2018

Hans Haugen, KRISTIANSAND S - Nr. 201 - Menn Senior 21+
Eric Swensson, LANGHUS - Nr. 202 - Menn Senior 21+
Marius Kaspersen, DRAMMEN - Nr. 203 - Menn Senior 21+
Jonny Andersson, EIKSMARKA - Nr. 204 - Menn Senior 21+
Thomas Baumgartner, SIGRISWIL - Nr. 205 - Menn Senior 21+
André Daae Tvedt, Canes AS - Nr. 206 - Menn Senior 21+
Thomas Wergeland, Fossum IF - Nr. 207 - Menn Senior 21+
Trond Are Hoel, Grenland Hundekjørerklubb - Nr. 208 - Menn Senior 21+
Vidar Igeltjørn, Hamar Skiklubb - Nr. 209 - Menn Senior 21+
Espen Lunde, Skade - Nr. 210 - Menn Senior 21+
Mikkel Helweg, Skade, IL - Nr. 211 - Menn Senior 21+
Geir Sveum, Sport1 - Nr. 212 - Menn Senior 21+
Per-Gunnar MUSTAD, Stathelle og Omegn IL / Ststhelle il - Nr. 213 - Menn Senior 21+
Mårten Soleng Skinstad, Vind IL / Team Sport 1 Skinstad - Nr. 214 - Menn Senior 21+
Roger Estensen, Weber - Nr. 215 - Menn Senior 21+

Ingvill Odden, SULDALSOSEN - Nr. 216 - Kvinner Senior 21+

Karl Christian OEVREBOE, Åmdal IL - Nr. 217 - M 18-20 år
Axel Holth-Siegel, Ås IL / Hovden Skigymnas - Nr. 218 - M 18-20 år
Martin HAARSTAD, Asker Skiklubb - Nr. 219 - M 18-20 år
Tor Olav Svaland, Birkenes IL - Nr. 220 - M 18-20 år
Vegard Ek Hagen, Driv IL - Nr. 221 - M 18-20 år
Jørgen Solberg, Drøbak-Frogn IL - Nr. 222 - M 18-20 år
Jonas Johansen, Fet Skiklubb - Nr. 223 - M 18-20 år
Martin Solberg, Froland IL - Nr. 224 - M 18-20 år
August Jarbeaux, Gjelleråsen IG - Nr. 225 - M 18-20 år
Torbjørn Uttian, Gjerdrum IL - Ski - Nr. 226 - M 18-20 år
Kristian Skogvold, Gjerdrum IL - Ski - Nr. 227 - M 18-20 år
Håvard Myhra, Gulset IF - Nr. 228 - M 18-20 år
Marcus Linheim, Gulset IF - Nr. 229 - M 18-20 år
Magnus Polsrød, Gulset IF Ski/Tit/Grenland Ski - Nr. 230 - M 18-20 år
Philip Rüger, Gulset If/Grenland ski - Nr. 231 - M 18-20 år
Herman Sjøboden, Hauken, IL - Nr. 232 - M 18-20 år
Lars Erik Gyving Hoppestad, Heddal IL - Nr. 233 - M 18-20 år
Sigurd Nicolaysen, Heming, IL - Ski / Heming il - Nr. 234 - M 18-20 år
Anders Olav Hoff Husøy, Hof IL - Nr. 235 - M 18-20 år
Jonas Hammelow Fridlund, Larvik ski - Nr. 236 - M 18-20 år
Sondre Pedersen, Nes Ski - Nr. 237 - M 18-20 år
Markus Fet Støtvig, Oseberg Skilag - Nr. 238 - M 18-20 år
Matias Øvrum, Runar IL - Nr. 239 - M 18-20 år
Daniel Hetland, Rygene IL / Rygene ski - Nr. 240 - M 18-20 år
Martin Hetland Strand, Sandnes IL - Nr. 241 - M 18-20 år
Andreas Lillemoen TREFFEN, Sjåstad/Vestre Lier IL / Team Drammen - Nr. 242 - M 18-20 år
Christian Jøtun Corneliussen, Skedsmo Skiklubb - Nr. 243 - M 18-20 år
Sivert Rønningen, Skedsmo Skiklubb - Nr. 244 - M 18-20 år
Mats Tallakstad, Svarstad IL - Nr. 245 - M 18-20 år
Andreas Bergsland, Trøsken IL - Nr. 246 - M 18-20 år
Peder Steimoen, Trøsken IL - Nr. 247 - M 18-20 år

Live  Mannsåker, SANDNES - Nr. 248 - K 18-20 år

Eskil Tveiten, VOSS - Nr. 249 - M 16-17
Lars Lybekk Bertelrud, Bagn IL - Nr. 250 - M 16-17
Lars Håkonsen, Botne Skiklubb/Tnv - Nr. 251 - M 16-17
Per Ingvar Tollehaug, Eiker Skiklubb - Nr. 252 - M 16-17
Simen Fritzner, Gjelleråsen - Nr. 253 - M 16-17
Fredrik Hoksrud Myhre, Gulset if - Nr. 254 - M 16-17
Sondre Aarli, Gulset IF / Grenland ski - Nr. 255 - M 16-17
Chrisopher Valøy, Heming, IL - Ski - Nr. 256 - M 16-17
Erik B.ringhus, I.L Rein - Nr. 257 - M 16-17
Kasper Engeset, IL Jardar - Nr. 258 - M 16-17
Morten Hermansen, IL Rein - Nr. 259 - M 16-17
Aksel Ødegård, Imås, IL - Nr. 260 - M 16-17
Jan Ronny A.  Gulbrandsen, Imås, IL - Nr. 261 - M 16-17
Thomas  Blom, Imås, IL - Nr. 262 - M 16-17
Lukas Jordbru, Larvik Ski - Nr. 263 - M 16-17
Daniel Andersen Pedersen, Morgedal IL - Nr. 264 - M 16-17
Oskar Myrvang Olsen, Runar, IL - Nr. 265 - M 16-17
Amund Aalvik, Runar, IL - Nr. 266 - M 16-17
Ole Teodor Trøim, Runar, IL - Nr. 267 - M 16-17
Jesper Skaug, Runar, IL - Nr. 268 - M 16-17
Marius R Skaug, Svarstad IL - Nr. 269 - M 16-17
Sondre Østervold, Vindbjart, IL / Vindbjart Ski - Nr. 270 - M 16-17
Halvor Kleiv, Vinje IL - Nr. 271 - M 16-17

Maja Marie O. Andresen, KOLBJØRNSVIK - Nr. 272 - K 16-17
Regine Hørsdal, Imås, IL - Nr. 273 - K 16-17
Tuva Anine Brusveen-Jensen, Lyn Ski - Nr. 274 - K 16-17

Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Heming, IL - Ski - Nr. 1 - Kvinner Elite
Tiril Udnes WENG, Nes Ski - Nr. 2 - Kvinner Elite
Anne Kjersti Kalvå, Lundamo IL - Nr. 3 - Kvinner Elite
Silje Øyre Slind, Oppdal IL - Nr. 4 - Kvinner Elite
Thea Krokan MURUD, Søre Ål IL - Nr. 5 - Kvinner Elite
Lotta Weng, Nes Ski - Nr. 6 - Kvinner Elite
Guro Jordheim, Hemsedal IL - Nr. 7 - Kvinner Elite
Marte Mæhlum Johansen, Østre Toten Skilag / Rekruttlandslaget - Nr. 8 - Kvinner Elite
Hedda Østberg Amundsen, Asker Skiklubb - Nr. 9 - Kvinner Elite
Amalie Håkonsen Ous, Nes Ski - Nr. 10 - Kvinner Elite
Tiril Liverud Knudsen, Konnerud IL - Nr. 11 - Kvinner Elite
Magni Smedås, Lillehammer Skiklub - Nr. 12 - Kvinner Elite
Marthe Bjørnsgaard, Lillehammer Skiklub / Lillehammer Skiklub/Team Veidekke Innlandet - Nr. 13 - Kvinner Elite
Mari Nordlunde, Follebu Skiklubb - Nr. 14 - Kvinner Elite
Kari Vikhagengjeitnes, Henning Skilag / Team Ragde Eiendom - Nr. 15 - Kvinner Elite
Amalie Honerud OLSEN, Mjøndalen IF - Nr. 16 - Kvinner Elite
Caroline MADSEN, Konnerud IL / Team Telemark - Nr. 17 - Kvinner Elite
Johanne Hauge HARVIKEN, Strandbygda IL / Team Veidekke Innlandet - Nr. 18 - Kvinner Elite
Therese Johaug, Nansen, IL - Nr. 19 - Kvinner Elite

Gunn Karoline Høgset, Ål IL - Nr. 275 - Kvinner Senior 21+
Susann SAGSTUEN, Gjøvik Skiklubb / Gjøvik Skiklubb/Team Telemark - Nr. 276 - Kvinner Senior 21+
Marianne HERMANSEN, IL Rein - Nr. 277 - Kvinner Senior 21+
Brita Cecilie Mustad, Stathelle og Omegn IL - Nr. 278 - Kvinner Senior 21+
Katie Feldman, Sun Valley Gold Team - Nr. 279 - Kvinner Senior 21+
Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Vind IL - Nr. 280 - Kvinner Senior 21+

Elin Uppstad, VALLE - Nr. 281 - K 18-20 år
Jenny Pedersen, Bækkelagets SK - Nr. 282 - K 18-20 år
Sigrid BYE, Eidsvold Værksskiklubb - Nr. 283 - K 18-20 år
Tuva BAKKEMO, Gjøvik Skiklubb - Nr. 284 - K 18-20 år
Bethina Staulen Fredin, Gulset Ski/ TiT - Nr. 285 - K 18-20 år
Kine KRISTOFFERSEN, Kragerø IF Ski / Grenland ski - Nr. 286 - K 18-20 år
Ebba Andresen, Larvik Ski - Nr. 287 - K 18-20 år
Stine NICOLAYSEN, Runar, IL - Nr. 288 - K 18-20 år
Marianne Nygaard, Sandnes IL - Nr. 289 - K 18-20 år
Melanie Kristiansen, Stathelle og Omegn IL - Nr. 290 - K 18-20 år
Ingeborg K. Hoftun, Suldal IL - Nr. 291 - K 18-20 år
Marte Sletten Bergsland, Trøsken IL - Nr. 292 - K 18-20 år
Ragnhild Aarekol, Vindafjord IL - Nr. 293 - K 18-20 år

Ella Honningdal Nilsen, SKIEN - Nr. 294 - K 16-17
Helene Martinsen, Fana IL - Nr. 295 - K 16-17
Thea Johansen, Fet Skiklubb - Nr. 296 - K 16-17
Synne Mæland Herheim, Geilo IL - Nr. 297 - K 16-17
Andrea Eie Svendsen, Melum IL - Nr. 298 - K 16-17
Ingerid Vadder, Morgedal IL - Nr. 299 - K 16-17
Gunhild Kvålseth, Morgedal IL - Nr. 300 - K 16-17
Amalie Frigstad, Otra IL - Nr. 301 - K 16-17
Ingrid Bergene Aabrekk, Runar, IL - Nr. 302 - K 16-17
Maja Kjærås Moland, Stokke IL / Stokke Ski - Nr. 303 - K 16-17
Aurora Aarekol, Vindafjord IL - Nr. 304 - K 16-17

Martin Johnsrud Sundby, Røa IL - Nr. 21 - Menn Elite
Simen Hegstad Krüger, Lyn Ski - Nr. 22 - Menn Elite
Johannes Høsflot Klæbo, Byåsen IL - Nr. 23 - Menn Elite
Didrik Tønseth, Byåsen IL - Nr. 24 - Menn Elite
Sjur Røthe, Voss IL - Nr. 25 - Menn Elite
Emil IVERSEN, IL Varden Meråker - Nr. 26 - Menn Elite
Eirik Augdal, Ringkollen Skiklubb - Nr. 27 - Menn Elite
Sindre Bjørnestad Skar, Bærums Verk IF - Nr. 28 - Menn Elite
Daniel STOCK, Vadsø Skiklubb - Nr. 29 - Menn Elite
Mattis STENSHAGEN, Follebu Skiklubb - Nr. 30 - Menn Elite
Martin Løwstrøm Nyenget, Lillehammer Skiklub - Nr. 31 - Menn Elite
Per Kristian Nygård, Vestre Spone If/Team Splitkon - Nr. 32 - Menn Elite
Tord Gjerdalen, Kjelsås - Nr. 33 - Menn Elite
Morten Eide PEDERSEN, Lillehammer Skiklub / Team Bn Bank - Nr. 34 - Menn Elite
Andreas Nygaard, Burfjord IL / Team Ragde Eiendom - Nr. 35 - Menn Elite
Anders AUKLAND, Oseberg Skilag / Team Ragde Eiendom - Nr. 36 - Menn Elite
Øyvind Fjeld, Kjelsås IL - Nr. 37 - Menn Elite
Oskar Kardin, Team Ragde Eiendom - Nr. 38 - Menn Elite" 
Mikael GUNNULFSEN, Ørn, IF / Team Telemark - Nr. 39 - Menn Elite
Harald Oestberg Amundsen, Asker Skiklubb / Team Norconsult - Nr. 40 - Menn Elite
Simen ØSTENSEN, Fossum IF/ Team Bn Bank - Nr. 41 - Menn Elite
Eirik BRANDSDAL, Kjelsås IL - Nr. 42 - Menn Elite
Jørgen Lippert, Trøsken IL - Nr. 43 - Menn Elite
Erland KVISLE, Asker Skiklubb / Team Norconsult - Nr. 44 - Menn Elite
Runar Skaug MATHISEN, Vinje IL / Team Telemark - Nr. 45 - Menn Elite
Magnus Bøe, Fossum IF / Team Norconsult - Nr. 46 - Menn Elite
Heikki Korpela, Team Korpela - Nr. 47 - Menn Elite
Karstein Johaug, Røa IL - Nr. 48 - Menn Elite
Petter Northug Jr., Strindheim IL - Nr. 49 - Menn Elite
Eirik Mysen, Oseberg Skilag / Team Telemark - Nr. 50 - Menn Elite
Thomas A Dahlen, IL Varden/Team Telemark - Nr. 51 - Menn Elite
Håvard Solås Taugbøl, Lillehammer Skiklub - Nr. 52 - Menn Elite
Eirik Sørgård Anderssen, Lyn Ski - Ski - Nr. 53 - Menn Elite
Ånund Lid Byggland, Høydalsmo IL - Nr. 54 - Menn Elite
Kjetil Andre Bjerkrheim, Nesbyen Il/Team Hallingdal - Nr. 55 - Menn Elite
Sondre RAMSE, Otra i.l - Nr. 56 - Menn Elite
Even KRISTOFFERSEN, Kragerø IF Ski / Team Telemark - Nr. 57 - Menn Elite
Kristoffer Liset, Ivrig, IL / Team Telemark - Nr. 58 - Menn Elite
Kasper STADAAS, Heming, IL - Ski - Nr. 59 - Menn Elite
Magnus Vesterheim, Kvæfjord IL / Team Kaffebryggeriet - Nr. 60 - Menn Elite
Eirik Asdøl, Asker Skiklubb / Team Norconsult - Nr. 61 - Menn Elite
Sivert Halfdan BERGAN, Larvik Ski - Nr. 62 - Menn Elite
Vinjar Skogsholm, Team Parkettpartner - Nr. 63 - Menn Elite
Thomas Gifstad, Rustad IL / Team Oslo Sportslager Rustad IL - Nr. 64 - Menn Elite
Braden Becker, Williams College Ski Team - Nr. 65 - Menn Elite
Stian BERG, Hamar Skiklubb / Team Kaffebryggeriet - Nr. 66 - Menn Elite
Joar Thele, Lyn Ski / Team Ragde Eiendom - Nr. 67 - Menn Elite
Anders Mølmen Høst, Lyn Ski / Team Serneke - Nr. 68 - Menn Elite
Ola Jordheim, Hemsedal IL - Nr. 69 - Menn Elite
Sivert KNOTTEN, Runar, IL / Team Telemark - Nr. 70 - Menn Elite
Håkon Svaland, Birkenes IL / Bendiks Olje - Nr. 72 - Menn Elite
Trym Halbjørhus, Hemsedal IL - Nr. 73 - Menn Elite
Eirik Aabrekk, Runar, IL - Nr. 74 - Menn Elite
Ulrik Måbø, Lillehammer Skiklub - Nr. 75 - Menn Elite
Maks Zechel, Asker Skiklubb / Team Norconsult - Nr. 76 - Menn Elite
Andreas Magnussen, Nittedal IL - Nr. 77 - Menn Elite
Thomas GJESTRUMBAKKEN, Moss Skiklubb / Team Parkettpartner - Nr. 78 - Menn Elite
Christopher Grindhaug, Heming, IL - Ski / IL Heming - Nr. 79 - Menn Elite
Lars Aasheim Svaland, Birkenes IL - Nr. 80 - Menn Elite
Sondre Turvoll Fossli, Hokksund IL - Nr. 81 - Menn Elite
Mats Breda, Sande Sportsklubb / Team Telemark - Nr. 82 - Menn Elite
Even Seeberg, Nittedal IL - Nr. 83 - Menn Elite
Ian Moore, University of Vermont - Nr. 84 - Menn Elite
Erling Stølen, Team Parkettpartner - Nr. 85 - Menn Elite
Sondre Båsen Eriksen, Vikersund IF - Nr. 86 - Menn Elite
Aleksander Skarpeid, NTNUI - Nr. 87 - Menn Elite
Thomas Hetland, Helleland IL - Nr. 88 - Menn Elite
Kjetil Tyrom, Team Parkettpartner - Nr. 89 - Menn Elite
Nils-Ingar Aadne, FORNEBU - Nr. 90 - Menn Elite
Runar Muribø Brusletto, Geilo IL - Nr. 91 - Menn Elite
Bob Niemi-Impola, FJUGESTA - Nr. 92 - Menn Elite
Sam Wood, Middlebury Ski Team - Nr. 93 - Menn Elite
Simen Løbak, ASKER - Nr. 110 - M 19-20
Emil Intelhus Brøto, Gol IL - Nr. 111 - Menn Elite
Vebjørn Weldingh Nilsen, Gulset IF - Nr. 112 - M 19-20
Olaf Talmo, Koll IL - Nr. 113 - M 17-18
Amund August Korsæth, Trøsken IL - Nr. 114 - M 19-20
Aron Åkre Rysstad, Valle IL - Nr. 115 - M 19-20

Joachim Helstad, OSLO - Nr. 116 - Menn Senior 21+
Dag Rune Bekkemellem, FORNEBU - Nr. 117 - Menn Senior 21+
Adam BLOMBERG, GÖTEBORG - Nr. 118 - Menn Senior 21+
Lars Berghagen, Ådal IL - Nr. 119 - Menn Senior 21+
Espen Tjørn Tobiasson, Bækkelagets SK - Nr. 120 - Menn Senior 21+
Gustav J. Heldal, Drangedal IL - Nr. 121 - Menn Senior 21+
Ulf Erik Forsbakk, Driv IL / Team Milslukern - Driv Trening - Nr. 122 - Menn Senior 21+
Kristoffer Pettersen, Fløy Ski / Fløyski - Nr. 123 - Menn Senior 21+
Ståle Grøthe, Gjelleråsen IF - Nr. 124 - Menn Senior 21+
Tor Jøran Ravndal, Gjesdal IL - Nr. 125 - Menn Senior 21+
Vebjørn Ryen, Heddal IL - Nr. 126 - Menn Senior 21+
Terje Bakke, Hei, IL - Ski / Team Grenland ski - Nr. 127 - Menn Senior 21+
Frode Talmo, Koll IL / Bahr - Nr. 128 - Menn Senior 21+
Torjus Narvesen Fossli, Nissedal IL - Nr. 129 - Menn Senior 21+
Knut LYNGAR, Oppegård IL - Nr. 130 - Menn Senior 21+
Lars FURUSETH, Oseberg Skilag - Nr. 131 - Menn Senior 21+
Johan Kanto, Raceone - Nr. 132 - Menn Senior 21+
Jan Olaf Uleberg, Setesdal Bilruter BIL - Nr. 133 - Menn Senior 21+
Kjell Terje Slettemeås, Skarphedin, IL - Nr. 134 - Menn Senior 21+
Torstein Rønningen, Vegårshei IL - Nr. 135 - Menn Senior 21+
Einar Skogby, Vegårshei IL - Nr. 136 - Menn Senior 21+
Geir SKOGBY, Vegårshei IL - Nr. 137 - Menn Senior 21+
Gjermund Hellerud, Vikersund IF - Ski - Nr. 138 - Menn Senior 21+

* Sjekk alltid arrangørens nettside for offisielle informasjoner og siste versjoner


* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus