Kart over løypa til Norseman Xtreme Triathlon.

Kart over løypa til Norseman Xtreme Triathlon.

Startliste Norseman Xtreme Triathlon 2018

Norseman 2018 arrangeres lørdag 4. august. Her er startlisten til Isklar Norseman Xtreme Triathlon i sin helhet:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Isklar Norseman Xtreme Triathlon arrangeres lørdag 4. august 2018.

Dette er startlisten for årets utgave:

Fornavn Etternavn Kjønn Født Nasjon Klubb/Team/Firma
Ørjan Svaland Aas M 1990 Norway  
Andreas Aaberg M 1979 Norway  
Per Otto Østenstad M 1987 Norway  
David Xu M 1984
United States
ITL
Emil Wydarty M 1983 Poland elkapitano.pl
Harry Wiltshire M 1983
United Kingdom
Team Huub
Timothy Williams M 1976
United Kingdom
Hellfire Tri
Gerold Wiesinger M 1966 Austria  
Joe White M 1980
United States
Endurance Concepts
Jarle Wermskog M 1983 Norway Royal Sport
Mark Walker M 1982
United Kingdom
Alena Vrátná F 1965
Czech Republic
Krušnoman Triatlon Team Litvínov
Lars Christian Vold M 1991 Norway Team Intersport
Christine Vindenes F 1980 Norway  
Franck Vincent M 1973 France WIN E TEAM
Jean-François VIAUD M 1978 France La Rochelle Triathlon
Hendrik-Jan Verhaegen M 1989 Belgium  
Antoinette Vaughan F 1970
United States
Miller endurance training
Rob Vanderpost M 1974 Canada  
Thomas Vandehey II M 1985
United States
Virgin Islands Triathlon Federation
Sigridur Valsdottir F 1977 Iceland  
Jørund Vala M 1995 Norway NTNUI
Pia- Camilla Tømmernes F 1976 Norway Bergen triathlon club
Erik Tscherning M 1967 Norway Soon Triathlon
Martin Tröndle M 1965 Germany Tri Team Hochrhein
Sebastian Torgersen M 1994 Norway NTNUI
Iain Todd M 1977
United Kingdom
Glasgow Triathalon Club
Debreceni Thomas M 1988 France Epernay Triathlon
Rolf Kristian Tangen M 1979 Norway  
Peter Tandlich M 1975 Slovakia Triax
Terje Systad M 1973 Norway ASKO
Christoffer Syse M 1987 Norway
Nord-Jarlsberg Politiidrettslag
Kjell Sundli M 1968 Norway 3T Byåsen
Kim Nicolai Strømsborg M 1972 Norway Nordstrand IF, Triathlon
Henrik Strøm-Roum M 1972 Norway Lynski
Hårek Stranheim M 1967 Norway Skagerrak Sportsklubb
Lars Petter Stormo M 1980 Norway Royal Sport
Trude Wermskog Stormo F 1980 Norway Royal Sport
Chris Stirling M 1982
United Kingdom
Edward Stevens M 1980
United Kingdom
Kingswood tri
Anders Stenvall M 1979 Sweden Strängnäs Triathlon
Hallvard Stensland M 1981 Norway
Bodø Cykleklubb / Pure Science Fuji
Andreas Stavis M 1988 Norway I2IF
Andreas Spak M 1976 Norway
Rjukan IL Friidrett og Triathlon
odd ivar solvold M 1969 Norway Runar/ Team Supersport
Amber Snooks F 1969
United Kingdom
East Essex tri
Nicolai Klemeyer Smith M 1986 Norway SKP / Arkwright
Vivian Skjeie F 1976 Norway Bergen Triathlonclub
Pål Simonsen M 1960 Norway Romerike Ultraløperklubb
Heiko Sepp M 1982 Estonia BundeGruppen
Brooke Bjorge Schohl F 1979
United States
Smashfest Queen
Christian Schneider M 1971 France WAPITI Larmor Plage
Morten Schau M 1974 Norway Team MERIDA Tri
Frédéric Schaffner M 1980 France JOOL TEAM
Michele Santilhano F 1970
United States
Team Sheeper
Petter Sandelin M 1980 Sweden TwinPeaksTriathlonklubb
Neil Kristian Samuelsen M 1974 Norway Team BundeGruppen
ronald røysland M 1971 Norway Arendal Triathlon
Rune Rørvik M 1979 Norway Team BundeGruppen
Bent Ove Rønningen M 1969 Norway Kverneland ski
Ottar Røed M 1959 Norway Oslofjord Triatlon
Hans-Jacob Rødø M 1956 Norway ASKER TRIATHLON KLUBB
Ole Jørgen Rød M 1975 Norway Asker Cykleklubb
Bryan Rusche M 1975 Canada  
Tabea Ruegge F 1983 Switzerland
Tab-di.com/Bigfriends.ch/Velovirus.ch
Richard Rozok M 1983 Slovakia Drammen Triathlon Club
Vaillant Romuald M 1981 France Club triathlon
Pierre ROMANET M 1966 France echirolles triathlon
ILDEFONSO ROMAN M 1971 Spain TRIATLON INDALO
Oddbjørn Rogn M 1978 Norway ISKLAR
Eric Roe M 1983
United States
Sølve Robstad M 1973 Norway  
ILYA REUTSKY M 1979 Latvia Evolution Triathlon Club
Adrien Reinwalt M 1997 France  
Eirik Ravnan M 1989 Norway
Drammen Triathlon Club/Team Smartfish Fuji
João Ramires M 1971 Brazil Coca-Cola
Philippe Rambert M 1964 France guatemala team
Greg Ralston M 1959
United States
Flow Racing
Bjørn Olav Raknes M 1972 Norway Arendal Triathlon Klubb
Sebastien Raibon M 1990 France  
Mirko Querfeld M 1972 Germany Team Erdinger Alkoholfrei
Alexander Prudnikov M 1983 Latvia Zoorbagan
Roman Protsyk M 1985 Ukraine  
Roman Potapov M 1976 Russia  
Emma Pooley F 1982
United Kingdom
Norges Geotekniske Institutt
Joao Pombinho M 1982 Portugal  
Francesca Poli F 1982 Italy T3 Triathlon ASD
satu pippola F 1969 Finland TuUL
Jaroslaw Perkowski M 1971 Poland Kierunek Ultra
Tom Perkins M 1976
United Kingdom
Fabio Pellegrini M 1979 Brazil Kaha Multisports
Jan Christer Pedersen M 1984 Norway Sterk Helse AS
Odd-Heine Pedersen M 1971 Norway Ck Sotra
Tom Peach M 1979
United Kingdom
Rémi Payre M 1973 France
CA villenave d'ornon Triathlon
Sebastian Parris M 1983
United Kingdom
Ilford AC
Jon Pain M 1966
United Kingdom
MAMG Tri
Jone Owe M 1975 Norway Bergen Triatlon Club
Albert Oude Nijhuis M 1987 Netherlands Hellas
Thomas OSTRE M 1988 France  
Anders Olstad M 1967 Norway Oslofjord Triatlon
Bjørn Arne Olsen M 1969 Norway Nanset sykkel
Florian Oeser M 1985 Germany Team Dowe Sportswear
Peter Nørgaard M 1979 Denmark Snæfellsnes Járnkarl
Håvard Nordgård M 1961 Norway  
Christer Nordby M 1979 Norway  
Hielke Nienhuis M 1969 Netherlands SVFriesland
Thorbjørn Netteland M 1967 Norway Mjøsa Triathlon
Rolf Arne Myraunet M 1994 Norway  
Geir Harald Movold M 1962 Norway Sandnes Sykkel klubb
Mauricio Motilla M 1990 Mexico Sensuales
Karen Mornet F 1990 France Avignon le pontet tri
Erik Moresco M 1973 Switzerland  
Asbjørn Moen M 1963 Norway
Asker Triathlon Klubb/Ironingman
Aleksandr Mochalov M 1972 Russia  
Alina Mikriukova F 1991 Russia I One Team
Andreas Mikkelsen M 1989 Norway  
Rita Midthaug F 1969 Norway Team Drøbak Multisport
Fredrik Meyer-Lampe M 1977 Norway
Bergen Triathlon Club / Team TriVest
Joan Mestres M 1985 Spain  
Ermes Meloni M 1975 Italy Desenzano Triathlon
Leonardo Mello M 1971 Brazil  
Hans-Petter Mellerud M 1960 Norway Zalaris ASA
Brendan McKee M 1966
United States
Alaska Triathlon Club
Peter John McIntosh M 1969
United Kingdom
Tempo (Sola) Triathlon Club / Spirit Friidrettslag
Louise McCarthy F 1984 Ireland Kilkenny
Andreas Martinussen M 1984 Norway Solon Eiendom
Stuart Marshall M 1971
United Kingdom
Leeds & Bradford Triathlon club
Alexandre Marc M 1975 France Team So Watt
Laura Malcolm F 1987
United States
Triple Threat Triathlon Team
Mateusz Mackos M 1981 Poland  
Espen Lynne M 1973 Norway  
narve lybeck M 1981 Norway Modum Triathlon klubb
Chaussard Ludovic M 1974 France Xtrem Team France
Zhenhan Liu M 1983 Taiwan  
Josh Lisac M 1980
United States
Fredrikstad Triatlonklubbf
Svein Olav Lindtveit M 1969 Norway IK HERO
Daniel Lillienberg M 1985 Sweden Apladalens triathlon
Yoram Levav M 1962 Norway Team eye can
Anatoly Leskovets M 1989 Russia I Love Triathlon
Alessio Leo M 1979 Italy Padova Nuoto Triathlon
Sébastien lefebvre M 1979 Canada  
Grégory LE DRET M 1985 France  
Kristoffer Lavik M 1986 Norway
MENY/ISKLAR/United Bakeries
Line Mari Langseth F 1986 Norway
Team Arctic Triathlon/ Royal Sport
Anders Kvisle M 1991 Norway FDPC
Remi kvalheim M 1987 Norway Bergen Triathlon Club
charlotte kunz F 1979 Norway  
Kenneth Kragh M 1989 Denmark
Fit & Sund Triathlon Horsens
Prof. Dr. Tim-Nicolas
Korf M 1980 Germany
Willi Korf in Memoiren Team
Artem Kokoteev M 1983 Russia  
Charlotte Knudsen F 1973 Norway Royal Sportsklubb
Christopher Knudsen M 1976 Norway Oslofjord Triatlon
Fredrik Kind M 1985 Norway Team Kind
Kanat Kelsinbekov M 1987 Kyrgyzstan KRTF
Mikael Katajainen M 1978 Finland TriathlonSuomi
Pål Kamfjord M 1976 Norway
Nanset Triathlon/Argon 18 Tri Team/ABAX AS
Peter Jönsson M 1979 Sweden Karlshamns SK Triathlon
Anders Jæger M 1989 Norway  
Gareth Jones M 1984
United Kingdom
Thames Turbo
Fredrik Linge Johnsen M 1984 Norway Team BundeGruppen
Tommy Johnsen M 1969 Norway Tempo Triathlon Club
Frode Johansen M 1969 Norway
Bergen løpeklubb / Bergen Triathlon Club
Joacim Johansen M 1983 Norway PRIVATmegleren
Andrea Jochems F 1981 Netherlands Kijani
Antonio TJ Jimenez M 1967 Philippines CELLIFE TEAM
Jose Jimenez M 1974 Spain PENALVA TEAM
Mathieu Infante M 1978 France USO Bezons
Kaisa
Ilvesmäki-Jakobsen
F 1963 Finland NextLevelCamp
Herbert Idink M 1980 Netherlands Zwefilo
Rikke Haagensen F 1974 Norway Moss ck
Paul Hurden M 1976
United Kingdom
Tri Preston
Paul Howlett M 1967
United Kingdom
Blackpool Triathlon Squad
Morgan Hovden M 1979 Norway
Team Smartfish Fuji / Oslofjord Triatlon
Allan Hovda M 1986 Norway Haugesund Triathlonklubb
Sandy Holt F 1985
United States
Triattic
Mattias Hjälmered M 1972 Sweden Triathlon väst
Paavo Hiltunen M 1982 Finland TT Aquaterra Kuopio
Tobias Hiller M 1974 Germany
Hardtseemafia Triathlon / Tri-Team Fantastic Five
Paul HESELWOOD M 1977
United Kingdom
Monster Racing
Magnus Hellid M 1977 Sweden  
Ariel Heller M 1968 Israel MyWay
Jonas Hedeback M 1978 Sweden Traithlon Väst
Gunnar Hauso M 1966 Norway Haugesund Triathlon klubb
Jens Ivar Hauge M 1970 Norway  
Heini Hartikainen F 1985 Finland
Team Arctic Triathlon by Wikborg Rein
Ari Luis Tranari Halos M 1971 Philippines UPLB Trantados
Petr Gyske M 1985 Russia
adidas Triathlon team/Temp
Snorre Gunnarschjå M 1967 Norway Skagerrak Sportsklubb
Jonny Griffiths M 1979
United Kingdom
West Coast Triathlon
Charles Granquist M 1970 Norway
Kolbotn Triathlon / Team Sportsmanden / DNB
Eline
Granne Andresen
F 1992 Norway  
Sergey Golovin M 1974 Russia HydroSportClub
Conrad Goeringer M 1988
United States
Michael Gay M 1970
United States
Jaroslaw Gancarz M 1982 Poland  
Pimo Gakenholz M 1968 Germany SV Altencelle TRI
Douglas Gabler M 1978
United States
Vegard Furulund M 1979 Norway Team BundeGruppen
Dag Fossum M 1968 Norway SK Rye
Line Foss F 1978 Norway Royal Sport
michal forland M 1963 Norway Bergen Triathlon Club
Kari Flottorp Lingsom F 1980 Norway
RØA IL / Team Smartfish Fuji
Julie Flakne Andresen F 1990 Norway Milslukern sport
Eirik Fjeld M 1981 Norway Skagerrak Sportsklubb
thorsten firlus M 1969 Germany Fortuna Düsseldorf TRI
Yudiana Fianto M 1975 Indonesia Ironboys
richard fernand M 1969
United States
Jonathan Feddock M 1981
United States
Big Sexy Racing
Rulevskiy Evgeniy M 1989 Russia Rullez
Sébastien Escola-Fasseur M 1982 France Quimper Triathlon
Seyda Erkahraman F 1968 Turkey Yuzbinkos
Jenna Epifanio F 1985
United States
Ane Daabach Elvemo F 1991 Norway  
Marius Elvedal M 1988 Norway IK Hero
Jens Peter
Elton Gransæther
M 1972 Norway Kolbotn
Verena Eisenbarth F 1985 Germany Trisalve Annemasse Agglo
Vebjørn Hånes Egge M 1994 Norway  
Pernille Dørstad F 1979 Norway
Oslofjord Triatlon / Statnett BIL
Dennis Duarte M 1976 South Africa PartySpot
Bjørn Dillekås M 1959 Norway Oslofjord Triatlon
Violeta Dialetara F 1981 Greece papadopoulos k&v o.e.
Arnaud Despierre M 1972 France  
Sari Dahlsten F 1974 Finland SSU Triathlon
Maciej Czajkowski M 1979 Poland NTT Triada
Wouter Coussement M 1987 Belgium  
Matias Corona M 1986 Norway Norwegian BIL
giuliano conconi M 1976 Italy njoy triathlon varese
David COLOMBAN M 1973 France Team Ohana
Flora Colledge F 1986
United Kingdom
Marek Chrzanowski M 1971 Canada  
MASSA Christophe M 1972 France  
Even Chiodera M 1972 Norway
Team MERIDA Tri/ Royal Sport
Ricardo Chemmer M 1972 Brazil CYC Cyclist/ Marcio Lazari
Morgan Chaffin F 1983
United States
Gabriele Celette F 1956 Germany Triathlon Freunde Saarlouis
Daniele Castrorao M 1971 Italy TCPA2
Roger Canham M 1964
United Kingdom
Rutland Posse
Jose Mari Cagurangan M 1975 Philippines  
Kim Børresen M 1981 Norway  
Kristin Bærland F 1988 Norway Team Renault
Paul Burgess M 1980
United Kingdom
Christian Brækken M 1985 Norway Lyn ski
Henriette Brynthe F 1988 Norway Sarpsborg SK
Theresa Brynildsen F 1986 Norway  
Charlie Brookes M 1970
United Kingdom
PACTRAC
Jérôme Bresson M 1982 Canada
Endurance Aventure / Sherbrooke Triathlon
Andre Bratli M 1991 Norway Team Renault
Thorkell Brandson M 1958 Canada Whitby Tigers
Daniel Boyd M 1985
United Kingdom
SixPhysio
Pierig Bouret M 1982 France PPTC
Alexandre Borges M 1979 France  
Bjarne Boge M 1962 Norway Eidfjord I.L.
Trond Blomberg M 1973 Norway Statoil BIL
Stas Blagin M 1986 Russia World Chess
Lars Bjertnaes M 1964 Norway SK Rye
Rasmus Lindhardt
Birkelid M 1985 Norway
Kolbotn triathlonklubb/ Team Merida Tri
Øyvind
Bertelsen-Tangvik
M 1978 Norway Trondheim Triatlonklubb
Kine Jeanette
Bergum Hjellegjerde
F 1986 Norway  
Fredrik Bergman M 1971 Sweden Utbrytarna
Johannes Bergler M 1982 Germany DJK Weiden
Lars Berget M 1971 Norway CK NOR / Politiet
Lucas Benjamin M 1983 Brazil KAHA MULTISPORT
Hidde Bekhuis M 1984 Netherlands 2Sports tri team
Jon Barlinn M 1961 Norway Oslofjord Triatlon
max bagard M 1959 France triathète club narbonne
Arne Aspevoll M 1985 Norway Sweco
Kjell Magnus Antonsen M 1974 Norway Team Merida / Kolbotn SK
ONDER ANILTURK M 1973 Turkey  
Erik Andersen M 1974 Norway Milslukern sport
Hans-Thomas Andersen M 1972 Norway  
Håkon Andersen M 1994 Norway OSI Langrenn
Javier Alvarez M 1980 Spain TriTraining
Stian Alnes M 1981 Norway Oslofjord triatlon
Jon Almaas M 1967 Norway Oslo Sportslager
Sharon Almagor F 1975 Israel Team eye can
Richard Allinson M 1988
United Kingdom
Stian Aleksandersen M 1978 Norway
Oslofjord triatlon /Kongsvinger Knights Elite
Hilde Ackenhausen F 1975 Norway Spiridon LLL/Team Coop
Michael Achermann M 1989 Switzerland Achermann Sport Team

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut