Kart over løypa til Norseman Xtreme Triathlon.

Kart over løypa til Norseman Xtreme Triathlon.

Startliste Norseman Xtreme Triathlon 2019

Norseman 2019 arrangeres lørdag 3. august. Her er startlisten til Isklar Norseman Xtreme Triathlon i sin helhet:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Isklar Norseman Xtreme Triathlon arrangeres lørdag 3. august 2019.

Dette er startlisten for årets utgave:

  Navn Klubb/Team Nasjon Kjønn  
  Alain VAUTIER Tri-Acadie Canada M  
  Alessio CAPPA Feralpi Triathlon Italy M  
  Alex GKELIS Red Star Triathlon Club Greece M  
  Alexandre HILT   France M  
  Alicia BLANCO   Mexico F  
  Amine BOUHEDDI Tarare Triathlon France M  
  Anders IDSØ   Norway M  
  Andi JENNI   Switzerland M  
  Andre MYRVOLD Bunde Bygg Norway M  
  Andreas MARTINUSSEN BundeGruppen / Fredensborg Fritid / Oslo Sportslager Norway M  
  Andreas SPAK Rjukan Friidrett og Triathlon Norway M  
  Andrew SCHLEIS COS coaching Singapore M  
  Andrey ESIPOV   United States M  
  Andrey SIDOROV 402 Triathlon Club Russian Federation M  
  Angie HORNETT Essex Roads United Kingdom F  
  Ann Åse STAVA Ck Haugaland Norway F  
  Anthony ZARRA ANGLET FRANCE TRIATHLON France M  
  Anton KHARCHENKO Cycleon Russian Federation M  
  Anton KALETIN   Estonia M  
  Antonella SPINELLI I muscoli del lario Italy F  
  Antti LAAKSONEN Kajo Triathlon Finland M  
  Are Wroldsen RIBE Argon 18 Tri Team Norway / Arendal Triathlon Norway M  
  Arild SOLHEIM BIK Boyz Norway M  
  Arkadiusz PTAK Spartans for Kids Poland M  
  Arttu LIUKKU   Finland M  
  Audun LØVSTAD Team Intersport Norway M  
  Barclay ROEDER   United States M  
  Bartosz POTYRALA   Poland M  
  Beate PAULSRUD Team Renault Norway F  
  Beate Lærum BERG Skagerrak Sportsklubb Norway F  
  Benjamin RONDREUX   France M  
  Benjamin DEWOST Stade Français Triathlon France M  
  Benoît THOMAS PDO Belgium M  
  Bjørn BURÅS Mjøsa Tri/ Trysil VGS Norway M  
  Bobby GRANGIER Speed Factory Racing United States M  
  Bogdan IONITA C.S. SPORTUL PENTRU TINE Romania M  
  Børre GJERSVIK Drammen CK Norway M  
  Brice MAILLARD TRIATHLON STORE - TRYCOACHING - Cushman & Wakefield - ASCFF France M  
  Bruce WILSON Edinburgh Triathletes United Kingdom M  
  Carl BÖRJESSON   Sweden M  
  Carsten KJÆR   Denmark M  
  Chaiyaporn WIBOONKIJ-ARPHAKUL Saint Gabriel TRI Thailand M  
  Chris CHOI   United States M  
  Christian SCHNEIDER WAPITI LARMOR PLAGE France M  
  Christian CARSTENSEN Team Dykkerteknikk Norway M  
  Christopher AALHOLM Oslofjord Triatlon Norway M  
  Claire CAMPBELL Wormit runners United Kingdom F  
  Clemens SASSEN FourCe Netherlands M  
  Corey MCKENNA CdA Tri Team United States M  
  Dagfinn ASKVIK Tempo Triathlon Club Norway M  
  Damian FAULKNER Stamullen CC Ireland M  
  Damien CHEVALLIER   France M  
  Daniel MARTIN   Austria M  
  Daniel CARLSSON IK Fyris Sweden M  
  Danne BOTERENBROOD Ferro Mosae Maastricht Netherlands F  
  David FRASER Edinburgh RC United Kingdom M  
  David EVANS   United Kingdom M  
  Dejan LJUSIC   Norway M  
  Dirk DELMARTINO   Belgium M  
  Dominic BERTIN AVENIR TRIATHLON CLUB CHARLEROI Belgium M  
  Doug HAHN SuLong Triathlon Club Canada M  
  Edward CRAWFORD   United Kingdom M  
  Edward MOLE   United Kingdom M  
  Einar HAGEMANN   Norway M  
  Eirik ROVIK Trondheim Triatlonklubb Norway M  
  Eirik GJØSÆTER Team Blikkenslagar Flotve Norway M  
  Eivind KITTILSEN Skagerak Sportsklubb Norway M  
  Eivind KARFJELL Asker CK/Team Merida Tri Norway M  
  Emil MOGSTAD Oslofjord Triatlon Norway M  
  Emma LAMBERT KISS Racing Team Austria F  
  Eric ELIASSE E.C.SARTROUVILLE TRIATHLON France M  
  Erik SPANGBERG Åskollen sykkelklubb Norway M  
  Erik JØRSTAD Powered by plants / Manstad sprint- og ultraforening Norway M  
  Erik HEIER   France M  
  Erik BLOM-DAHL Team Merida Tri / Kolbotn IL Triathlon Norway M  
  Erik Ryttervoll KVAMSHAGEN Team Pure Science Fuji Norway M  
  Eunice MACIAS T2 BIKES Mexico F  
  Fabienne DE SAINT PÉRIER   Switzerland F  
  Fathi JUNAIDI TRIULTRA Brunei Darussalam M  
  Filomena GOMES ONTRISPORTS Portugal F  
  Francis ROUSSET TEAM VIKING SPIRIT France M  
  Fraser RITCHIE Army Triathlon Association United Kingdom M  
  Frederic GELVE EFS RA TRIATHLON France M  
  Fredrik HERMANSEN HOC Tri / Team B.O.B Norway M  
  Fredrik Linge JOHNSEN Team BundeGruppen Norway M  
  Frode GULLIKSEN Pizzabakeren Norway M  
  Frode STUBBERUD Peri Norge AS Norway M  
  Frode JOHANSEN Skagerrak Sportsklubb / Olympia Sport Norway M  
  Gauthier NICAISE   Belgium M  
  Geir SIMONSEN Team Drøbak Multisport Norway M  
  Geir Olav LURAAS Tinn IL Norway M  
  Ghalib SALAM   Canada M  
  Giacomo MARITATI ASD TEAM SPARTANS Italy M  
  Giorgio IZAGUIRRE Liv2win Mexico M  
  Gordon DEVLIN Stirling Tri club United Kingdom M  
  Greg WHYTE HUUB United Kingdom M  
  Gunnar ALVIM Team Pure Science Fuji Norway M  
  Guy PEARL   Israel M  
  Håkon ARNSTORP Team Bundegruppen Norway M  
  Hans AASETH Hans Aaseth & Hans Orkester Norway M  
  Hans BOSMAN   Netherlands M  
  Hans Andre MANGEN OLSEN Rambøll BIL Norway M  
  Hans-Petter MELLERUD #teamZalaris /Asker Triathlon Klubb Norway M  
  Håvard BJØNNESS Blodsmak Sportsklubb Norway M  
  Hege Mørch FOSSE Bergen Triathlon Club Norway F  
  Henrik SKAGERLIND   Norway M  
  Henrik FAUSKANGER NTNUI Triatlon Norway M  
  Henrik Emil HØYERHOLT   Norway M  
  Igor MAJER MA Mayer Montenegro M  
  Ingrid AASAAREN First House Norway F  
  Ingun VAGLID Nordstrand IF Triathlon Norway F  
  Jacco FEENSTRA   Netherlands M  
  James BAYHACK ATC South Africa M  
  James TITMUS   United Kingdom M  
  James SPENCER Big Sexy Racing United States M  
  Jan FINSTAD   Norway M  
  Janne BJØRNSEN Stavanger Triathlonklubb Norway F  
  Jannicke KILDAHL Team Intersport Norway F  
  János PEPÓ   Hungary M  
  Jason VERBRACKEN Triathlon Club of San Diego United States M  
  Jason BULLEY Sandbach Striders United Kingdom M  
  Jay KNOBLOCH   United States M  
  Jean DION   Canada M  
  Jeff BEAUDETTE   United States M  
  Jens LAURIDSEN /tri club Denmark Denmark M  
  Jens Arne SVARTEDAL   Norway M  
  Jimmy BENOIST EC NOISY France M  
  Jo RINGHEIM BundeGruppen Norway M  
  Joe-Helge RUUD Skagerrak Sportsklubb Norway M  
  Joelle MAGNE Team Trail Paris France F  
  John HAYDEN Waterford Triathlon Club Ireland M  
  John BURSELL   United States M  
  John BRIERLEY   United Kingdom M  
  Johnny STRAND Julita Triathlon Sweden M  
  Johnny LITTLE PR Labs United States M  
  Jordan DEYRES BEST TRIATHLON France M  
  Jørgen YKSNØY RAKVÅG Sogn CK Norway M  
  Jörn BASEL Team Zoot Europe / trigether Switzerland M  
  Judy ALLEN-GRAHAM   Australia F  
  Julie WINTHER-LARSEN Mette Pettersen Moe Racing Team Norway F  
  Julien RAIMUNDO Vo2 TRIATHLON France M  
  Julien NICOLAS Stade Français Triathlon France M  
  Kaisa EKSE Tromsø Triathlonklubb Norway F  
  Karem PANTIN Team Liv2Win Mexico F  
  Karin HILSTAD Opptur Motbakkeklubb Norway F  
  Kelly LANGLEY   United Kingdom M  
  Kenneth BERGFLØDT Team Reanult Norway M  
  Kieran BALLARD TREMEER Tri Dubai United Arab Emirates F  
  Kilian GOURITEN Mytribe France M  
  Kjell Arne Barbat LILLELAND Team Barbat Norway M  
  Lars ERSÄNG Örebro Tri-Team Sweden M  
  Lars Christian WEDØE   Norway M  
  Laurence LESTANG Club Triatló Serradells Andorra F  
  Lauri ALAKUIJALA Helsinki Triathlon Finland M  
  Leif-Inge MJÅNES Haugesund Triathlonklubb Norway M  
  Lena HALVARI Team Rub a Dub Norway F  
  Libor DOCKALEK Nordic Team Czech Republic M  
  Linda GRANDT   Sweden F  
  Linn Bunse MØLLERHAGEN   Norway F  
  Lisbeth AUSTAD Team Renault Norway F  
  Liv HOLMBERG Skidar IF United States F  
  Liv Marit HARALDSRUD Bergen Triathlon Cl Norway F  
  Loris ALESSANDRI TT CESENATICO Italy M  
  Louise MINCHIN Chester Triathlon Club United Kingdom F  
  Ludovic LEVEQUE LEMON GRASS TRIATHLON TEAM France M  
  Luis Federico ARANDIA ADR Mexico M  
  Lukas BACH   Norway M  
  Maarten DE REU MTV Belgium M  
  Magdalena FORS Terrible Tuesdays Triathlon Sweden F  
  Maggie FOURNIER   United States F  
  Malin SJÖHOLM Heleneholms Tri Team Sweden F  
  Manuel GISCHARD LLOH Switzerland M  
  Marc BENAYOUN   France M  
  Marcin WANIEWSKI Waniewski Coaching Poland M  
  Marco EPIFANIO Red White And Blue United States M  
  Mark THRELFALL Global Triathlon Network United Kingdom M  
  Mårten WESTLUND Kattegatt Swimrun Sweden M  
  Martin NONSDAL Follo SK Norway M  
  Martin DELECLUSE P8 Belgium M  
  Martin CINDR AMULET ROHOZEC TEAM Czech Republic M  
  Mathias ALMENNINGEN Oslostudentenes IK Norway M  
  Mats HELLSTRÖM IK Fyris Triathlon Sweden M  
  Max RAUER Pulheimer SC | radteampulheim.de | radferien-mallorca.com Germany M  
  Maxim ANTOSIK   Russian Federation M  
  Maxime PICAUT Saint Grégoire triathlon Team M&C France M  
  Michael KOEHLE   Canada M  
  Michael GRAM-NIELSEN Multiatleterne Denmark M  
  Michael BUNN   United States M  
  Miki BEGERNO Tri z Israel M  
  Monika POLKOWSKA Velocity Poland F  
  Morten DAHL Soon Triathlonklubb Norway M  
  Natasha HAGEN Team far og datter Norway F  
  Nathanael NICOT USC TRI France M  
  Neil JONES   United Kingdom M  
  Nicolai HERLOFSON   Norway M  
  Nicolas SARTOUX team vikings spirit France M  
  Nicolas ROSELLO   France M  
  Nicolas JOSEPH USA TRIATHLON France M  
  Nicolas DIEPART TTF Belgium M  
  Nicolas BOISSONNEAU ASPTT MARMANDE Triathlon France M  
  Niina MAISNIEMI SKB Racing Triathlon Team Finland F  
  Nikita SAFONOV eBanshiki Russian Federation M  
  Niklas ØDEGAARD   Norway M  
  Nikolai TEFRE LUNDER Team BundeGruppen / Fredensborg Fritid Norway M  
  Nils SLÅEN Folldal IF Norway M  
  Nina Nygård MAGNUSSEN Bryne Triatlonklubb Norway F  
  Nissik JUELL Isklar Norway M  
  Njål LADSTEIN Team Pure Science Fuji Norway M  
  Øivind NYHAMMER Fana IL Norway M  
  Ole Jørgen RØD Asker CK Norway M  
  Ole Kenneth HØIE Rye Norway M  
  Ole Peder MOE Tønsberg Triathlonklubb Norway M  
  Ole Petter MATTHIESSEN Bergen Triathlon Club Norway M  
  Oleksandr NEDORUBA Nedoruba's team Ukraine M  
  Ondrej MATEJ SK MBKS Triathlon Slovakia M  
  Oussama BENKHADRA Rabat Running Team Morocco M  
  Øystein OMLAND   Norway M  
  Øyvind Aastad KJØS Førde CK - Triathlon Norway M  
  Pål ALMERUD   Norway M  
  Pasquale MUSCI Asd team Spartans Bologna Italy M  
  Patrick HEIDL Ironkoukou Germany M  
  Paul Hallan SVENDSEN Tønsberg Triathlonklubb Norway M  
  Pawel BUGAJNY TRUST Poland M  
  Per LINDEBERG MOB IF Sweden M  
  Per Egil BRÅTHEN   Norway M  
  Per-Erik S HOLM Argon 18 Tri Team Norway/Kirkens Bymisjon Norway M  
  Peter TOTH   Germany M  
  Peter GYARMATI Full Human Potential Sweden M  
  Peter BLECKERT IK Fyris Triathlon Sweden M  
  Petri AHTI TDC Finland M  
  Petter SOLHEIM   Norway M  
  Petter BJÖRKEBÄCK   Sweden M  
  Petter André LARSEN Oslofjord triatlon Norway M  
  Radek ULIASZ Arendal Triathlon/ Team Jævla 3Atleta Norway M  
  Renate SÆTHER   Norway F  
  Richard KNIGHT Wakefield Triathlon Club United Kingdom M  
  Rob WILHITE Well Fit United States M  
  Robert ŽAJDLÍK SLOVNAFT Slovakia M  
  Robin I. MONSEN Team ironduff Norway M  
  Roger GIRARD Trigang Canada M  
  Roger DALE Austevoll IK Norway M  
  Roo MURRAY   United Kingdom M  
  Rudi Robert YEOMANS Rjukan Friidrett og Triathlon Norway M  
  Rune RUGLAND Bryne Triatlonklubb Norway M  
  Russell CORN   United Kingdom M  
  Safak KOC Ankyra SK Turkey M  
  Sebastien FAURE Arctic Triathlon Ry France M  
  Shezad INAYAT Bryne Triatlonklubb / Equinor BIL Norway M  
  Silje LEIRA HAGBERG Colting Borssén Triathlon Club Sweden F  
  Simon HUGHES   United Kingdom M  
  Sindre Chr. JOHANSEN Cloud Connection Norway M  
  Sissel MØRTVEDT Oslofjord Triatlon / Team Merida Tri Norway F  
  Snorre GUNNARSCHJÅ Skagerrak Sportsklubb Norway M  
  Sofie BUER Asker Triatlon klubb Norway F  
  Solgunn BERSTAD Kristiansand Triathlon Norway F  
  Sophie WHITWORTH Meglio /GSHenley United Kingdom F  
  Stefano BERGER   Norway M  
  Stein STORENG Kolbotn IL Triathlon Norway M  
  Steinar HAUGEN Bykle il Norway M  
  Steven JOHANNESEN Fleet Feet Triathletes United Kingdom M  
  Stian HASDAHL Oslofjord Triatlonklubb Norway M  
  Stian SKJÆVESLAND Mandalitten SK Norway M  
  Stig Jaran VOJE Skagerrak Sportsklubb Norway M  
  Stuart WOOD   United Kingdom M  
  Terje SYSTAD Osloford triatlon Norway M  
  Thomas HÅLAND Tempo Triathlon Club Norway M  
  Thor SØDAL Kyrksæterøra Il Norway M  
  Tim BENNETT Røa triathlon/ Team Merida tri Norway M  
  Tim WEBSTER Northants Tri United Kingdom M  
  Tim-Nicolas KORF Team Erdinger Alkoholfrei Germany M  
  Timo KNOCH Eidfjord IL Norway M  
  Tomislav CVITANUSIC TRITON SARAJEVO Bosnia And Herzegovina M  
  Tommy ISAKSSON SUMO Cycling Club Sweden M  
  Tore SUNDERO Ottadalen Sykkelklubb Norway M  
  Ulf ZIMMERMANN TSV Jahn Freising 1861 Germany M  
  Ulf BOHMAN Östersunds Triathlon Sweden M  
  Valeriy GERASHCHENKO   Russian Federation M  
  Venke JOHANSEN Arendal Triathlon Norway F  
  Victor YOUNG Kilkenny triathlon club Ireland M  
  Victor MARQUIÉ Tri Club Doha Qatar M  
  Vojtech DAVID SixMonkeys Czech Republic M  
  Warat TANGTIPHONGKUL   Thailand M  
  Warren APPLEGATE   United Kingdom M  
  Wim DEVOS   Belgium M  
  Yoann RICHARD UA Société Générale France M  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut