Pål Golberg. Foto: Modica/NordicFocus.

Pål Golberg. Foto: Modica/NordicFocus.

STARTLISTE: Ski Tour - 4. etappe - Menn - Torsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Menn
Hva: 34 km
Teknikk: Fri
Antall utøvere: 79
Antall nasjoner: 22
Første start: 13:30
Siste start: Fellesstart

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 GOLBERG Paal 1990 NOR
2 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
3 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
4 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
5 ROETHE Sjur 1988 NOR
6 VALNES Erik 1996 NOR
7 JAY Renaud 1991 FRA
8 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR
9 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
10 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
11 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
12 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
13 SPITSOV Denis 1996 RUS
14 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
15 COLOGNA Dario 1986 SUI
16 NISKANEN Iivo 1992 FIN
17 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
18 LARKOV Andrey 1989 RUS
19 FURGER Roman 1990 SUI
20 BELOV Evgeniy 1990 RUS
21 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
22 YOUNG Andrew 1992 GBR
23 IVERSEN Emil 1991 NOR
24 BURMAN Jens 1994 SWE
25 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
26 PARISSE Clement 1993 FRA
27 MALTSEV Artem 1993 RUS
28 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
29 BAUMANN Jonas 1990 SUI
30 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR

31 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
32 NORRIS David 1990 USA
33 BABA Naoto 1996 JPN
34 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE
35 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
36 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA
37 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
38 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
39 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
40 NOVAK Michal 1996 CZE
41 VENTURA Paolo 1996 ITA
42 DAPRA Simone 1997 ITA
43 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA
44 BURY Dominik 1996 POL
45 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
46 HAMILTON Simeon 1987 USA
47 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
48 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
49 KLEE Beda 1996 SUI
50 THORN Viktor 1996 SWE
51 IZQUIERDO-BERNIER Ricardo 1995 CAN
52 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
53 LEHTONEN Lari 1987 FIN
54 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
55 RUUS Marcus 1994 SWE
56 ROJO Imanol 1990 ESP
57 KENNEDY Russell 1991 CAN
58 VUORELA Markus 1996 FIN
59 DUMAS Alexis 1995 CAN
60 RUEESCH Jason 1994 SUI

61 DANIELSSON Filip 1996 SWE
62 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
63 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
64 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
65 ALEV Alvar Johannes 1993 EST
66 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN
67 VUORINEN Lauri 1995 FIN
68 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
69 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ
70 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
71 PETERSON Teodor 1988 SWE
72 BOLGER Kevin 1993 USA
73 BURY Kamil 1995 POL
74 STAREGA Maciej 1990 POL
75 SHANG Jincai 1993 CHN
76 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN
77 HANNEMAN Logan 1993 USA
78 SIMENC Miha 1995 SLO
79 LAMPIC Janez 1996 SLO


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut