Tetklynga i damenes 30 kilometer fellesstart under VM i Holmenkollen 2011. Foto: Hemmersbach/NordicFocus.

Tetklynga i damenes 30 kilometer fellesstart under VM i Holmenkollen 2011. Foto: Hemmersbach/NordicFocus.

Startliste TdS - Kvinner 2. etp. jakt

Basert på gårsdagens resultatliste, justert for bonussekunder, skal kvinnene fredag ut på 10 kilometer jaktstart i klassisk stil. Arenaen er også i dag å finne i tyske Oberhof.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

10 km - klassisk - jaktstart
Oberhof, Tyskland - 30. desember 2011

 
nb! Tabellen nedenfor viser resultatlista fra prologen 29. desember. Justert for henholdsvis 15, 10 og 5 bonussekunder til de tre beste. Første start for damene fredag er klokka 14:15 og det vil bli startet i henhold til differansene i resultatlista nedenfor.

Startnr.   Navn Født Nasjon Tid prolog, justert for bonus
1   KOWALCZYK Justyna 1983 POL 6:48.7
2   BJOERGEN Marit 1980 NOR 6:54.1
3   BRODIN Hanna 1990 SWE 7:02.7
4   SARASOJA-LILJA Riikka 1982 FIN 7:07.8
5   KRISTOFFERSEN Marthe 1989 NOR 7:07.9
6   ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 7:10.0
7   SAARINEN Aino- Kaisa 1979 FIN 7:10.2
8   KOROSTELEVA Natalia 1981 RUS 7:10.6
9   KALLA Charlotte 1987 SWE 7:10.7
10   RANDALL Kikkan 1982 USA 7:10.9
11   HERRMANN Denise 1988 GER 7:12.6
11   OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 7:12.6
13   JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 7:12.8
14   JOHAUG Therese 1988 NOR 7:15.9
15   KOLB Hanna 1991 GER 7:16.0
16   BARTHELEMY Laure 1988 FRA 7:16.2
17   INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 7:17.0
18   LAHTEENMAKI Krista 1990 FIN 7:17.3
19   JEAN Aurore 1985 FRA 7:19.2
20   FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 7:19.7
21   BROCARD Elisa 1984 ITA 7:20.5
22   FABJAN Vesna 1985 SLO 7:21.3
23   HUGUE Coraline 1984 FRA 7:21.8
24   BOEHLER Stefanie 1981 GER 7:21.9
25   STEIRA Kristin Stoermer 1981 NOR 7:23.2
26   ZELLER Katrin 1979 GER 7:23.9
26   AHERVO Laura 1984 FIN 7:23.9
28   HAAG Anna 1986 SWE 7:24.3
29   NISKANEN Kerttu 1988 FIN 7:24.4
30   KYLLOENEN Anne 1987 FIN 7:25.2
31   NYVLTOVA Eva 1986 CZE 7:25.4
32   LARSEN Lisa 1990 SWE 7:26.6
33   SHEVCHENKO Valentina 1975 UKR 7:26.7
34   DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 7:26.8
35   FESSEL Nicole 1983 GER 7:26.9
36   SMUTNA Katerina 1983 AUT 7:27.5
37   STEPHEN Elizabeth 1987 USA 7:27.8
37   RINGWALD Sandra 1990 GER 7:27.8
39   DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA 7:28.0
40   CEBASEK Alenka 1989 SLO 7:28.1
41   ISHIDA Masako 1980 JPN 7:29.0
42   RUPIL Silvia 1985 ITA 7:29.2
42   BACHMANN Tina 1986 GER 7:29.2
44   TIKHONOVA Julia 1986 RUS 7:29.4
45   WENG Heidi 1991 NOR 7:29.8
46   JEZERSEK Barbara 1986 SLO 7:31.3
47   ANGER Lucia 1991 GER 7:31.6
48   VISNAR Katja 1984 SLO 7:32.2
49   IVANOVA Julia 1985 RUS 7:33.1
50   MATVEEVA Natalia 1986 RUS 7:34.8
51   JANECKOVA Ivana 1984 CZE 7:35.0
52   JASKOWIEC Sylwia 1986 POL 7:36.3
53   BROOKS Holly 1982 USA 7:37.3
53   ERIKSSON Mia 1987 SWE 7:37.3
55   ANTSYBOR Maryna 1987 UKR 7:37.6
56   MEDVEDEVA Polina 1989 RUS 7:38.0
57   MARCISZ Ewelina 1991 POL 7:39.2
57   MANNIMA Tatjana 1980 EST 7:39.2
59   SIEGEL Monique 1989 GER 7:40.0
60   RYDQVIST Maria 1983 SWE 7:40.2
61   SHAIDUROVA Larisa 1987 RUS 7:40.7
62   KOLOMINA Yelena 1981 KAZ 7:40.8
63   AGREITER Debora 1991 ITA 7:41.5
64   IKSANOVA Alija 1984 RUS 7:41.8
65   DOTSENKO Anastasia 1986 RUS 7:42.3
66   PILLER Marina 1984 ITA 7:43.1
66   DABUDYK Aurelie 1988 FRA 7:43.1
68   MATROSSOVA Marina 1990 KAZ 7:43.2
69   MACIUSZEK Paulina 1985 POL 7:44.0
70   CAVALLAR Veronica 1983 ITA 7:47.8
71   YATSKAYA Oxana 1978 KAZ 7:48.1
72   OSSIPOVA Tatyana 1987 KAZ 7:54.7
73   OJASTE Triin 1990 EST 7:56.2
74   GUSCHINA Mariya 1989 RUS 7:57.6

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus