-->
Group

Tour de Ski, Oberhof - jakstart, 2010 Hemmersbach/NordicFocus

Startliste TdS - Menn 2. etp. jaktstart

Også fredag er det Oberhof i Tyskland som gjelder når Tour de Ski fortsetter med 2. etappe. Basert på gårsdagens resultatliste, justert for bonussekunder, er det jaktstart på programmet i dag.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

15 km - klassisk - jaktstart
Oberhof, Tyskland - 30. desember 2011

 
nb! Tabellen nedenfor viser resultatlista fra prologen 29. desember. Justert for henholdsvis 15, 10 og 5 bonussekunder til de tre beste. Første start for herrene fredag er klokka 15:15 og det vil bli startet i henhold til differansene i resultatlista nedenfor.

Startnr.
  Navn Født Nasjon Tid prolog, justert for bonus
1   NORTHUG Petter jr. 1986 NOR 7:43.3
2   COLOGNA Dario 1986 SUI 7:49.0
3   MANIFICAT Maurice 1986 FRA 7:57.3
4   HELLNER Marcus 1985 SWE 8:03.9
5   CHERNOUSOV Ilia 1986 RUS 8:05.1
6   HARVEY Alex 1988 CAN 8:05.2
7   LEGKOV Alexander 1983 RUS 8:05.6
8   MORILOV Nikolay 1986 RUS 8:06.9
9   VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 8:07.1
10   DUVILLARD Robin 1983 FRA 8:08.3
11   MIRANDA Cyril 1985 FRA 8:09.0
12   KERSHAW Devon 1982 CAN 8:09.1
13   TSCHARNKE Tim 1989 GER 8:09.9
14   DYRHAUG Niklas 1987 NOR 8:10.1
15   TURYSHEV Sergey 1985 RUS 8:10.9
16   JOENSSON Emil 1985 SWE 8:11.3
17   TEICHMANN Axel 1979 GER 8:12.0
18   ROETHE Sjur 1988 NOR 8:14.8
19   FILBRICH Jens 1979 GER 8:16.0
20   SEMENOV Michail 1986 BLR 8:16.4
21   ANGERER Tobias 1977 GER 8:16.7
22   HEIKKINEN Matti 1983 FIN 8:16.9
23   BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 8:17.2
23   PERRILLAT Christophe 1979 FRA 8:17.2
25   JAPAROV Dmitriy 1986 RUS 8:17.3
26   RENNEMO Kristian Tettli 1984 NOR 8:17.5
27   BAUER Lukas 1977 CZE 8:19.0
28   MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 8:19.1
29   NEWELL Andrew 1983 USA 8:19.5
30   WENZL Josef 1984 GER 8:19.6
30   NOUSIAINEN Ville 1983 FIN 8:19.6
32   HOFER David 1983 ITA 8:19.7
33   FISCHER Remo 1981 SUI 8:20.3
34   MORIGGL Thomas 1981 ITA 8:20.5
35   TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 8:20.6
36   WIBAULT Mathias 1985 FRA 8:20.7
36   KUEHNE Andy 1987 GER 8:20.7
38   BABIKOV Ivan 1980 CAN 8:20.9
39   GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 8:21.1
40   CHECCHI Valerio 1980 ITA 8:21.7
41   PERL Curdin 1984 SUI 8:22.2
41   DI CENTA Giorgio 1972 ITA 8:22.2
43   JAKS Martin 1986 CZE 8:22.4
43   CLARA Roland 1982 ITA 8:22.4
45   KRECZMER Maciej 1981 POL 8:22.6
46   HATTESTAD Ola Vigen 1982 NOR 8:23.0
47   CLEMENTI Fabrizio 1988 ITA 8:23.2
48   JAUHOJAERVI Sami 1981 FIN 8:23.7
49   RAZYM Ales 1986 CZE 8:23.9
49   REHEMAA Aivar 1982 EST 8:23.9
51   PASINI Fabio 1980 ITA 8:24.0
52   RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 8:24.4
53   NOECKLER Dietmar 1988 ITA 8:24.5
54   PETERSON Teodor 1988 SWE 8:24.8
55   ELIASSEN Petter 1985 NOR 8:25.5
55   REICHELT Tom 1982 GER 8:25.5
57   ROENNING Eldar 1982 NOR 8:26.1
58   CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 8:26.6
59   KATZ Andreas 1988 GER 8:27.6
60   LUUSUA Ari 1988 FIN 8:27.9
61   GOERING Franz 1984 GER 8:28.1
62   DOBLER Jonas 1991 GER 8:28.2
63   HAMILTON Simeon 1987 USA 8:29.3
64   FREEMAN Kris 1980 USA 8:29.9
65   PETUKHOV Alexey 1983 RUS 8:30.8
66   DUERR Johannes 1987 AUT 8:31.0
67   JONSSON Fredrik 1990 SWE 8:31.4
68   MAGAL Jiri 1977 CZE 8:32.4
68   LASUTKIN Alexander 1983 BLR 8:32.4
70   VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 8:33.3
71   KUMMEL Peeter 1982 EST 8:33.5
72   DOLIDOVICH Sergei 1973 BLR 8:33.6
73   SCOLA Fulvio 1982 ITA 8:33.8
74   LEHTONEN Lari 1987 FIN 8:34.3
75   LIVERS Toni 1983 SUI 8:36.2
76   TAMMJARV Karel 1989 EST 8:36.4
77   BING Thomas 1990 GER 8:36.9
78   PELLEGRINO Federico 1990 ITA 8:37.0
79   KRIUKOV Nikita 1985 RUS 8:37.6
80   YOSHIDA Keishin 1987 JPN 8:37.7
80   BAJCICAK Martin 1976 SVK 8:37.7
82   NELSON Lars 1985 SWE 8:38.4
83   VAHTRA Eeri 1988 EST 8:38.7
84   STAREGA Maciej 1990 POL 8:39.5
85   FURGER Roman 1990 SUI 8:39.8
86   MLYNAR Peter 1988 SVK 8:40.0
87   MATVIYENKO Gennadiy 1988 KAZ 8:40.4
88   HEUN Daniel 1986 GER 8:42.2
89   MARSCHALL Philipp 1988 GER 8:43.1
90   WURM Harald 1984 AUT 8:50.1
91   HORYNA Ondrej 1987 CZE 8:51.4
92   HIRNER Manuel 1985 AUT 8:51.7
93   SIMONLATSER Timo 1986 EST 8:52.0
94   KARP Algo 1985 EST 8:53.9
95   MICHALEK Mariusz 1987 POL 8:55.1
96   SHVIDKIY Oleksiy 1986 UKR 9:02.7
97   AKHMADIYEV Yerdos 1985 KAZ 9:04.0
98   EINASTE Kein 1985 EST 9:10.2
99   BILOSYUK Ivan 1984 UKR 9:11.8

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus