Resultater: Stoltzekleiven opp| Opp Tryvann| Bråtesten| Berlin Marathon| Nordmarka Skogsmaraton| Sykkel VM| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Episode 1|
Illustrasjonsbilde. Foto: Guide World Classic Tour.

Illustrasjonsbilde. Foto: Guide World Classic Tour.

STARTLISTE TOTEN SKIFESTIVAL: 10 KM - FRI

Tips en venn  Skriv ut

Oversikten nedenfor viser påmeldte per tirsdag 15 juni ved lunsjtid til Toten Skifestival sitt renn i Karidalen fredag 18. juni 2021. Da fristen ved publiseringstidspunktet ikke var helt ved veis ende, kan det fortsatt komme til noen navn før startskuddet smeller. Følg med via arrangørenes sider for endelige startlister.

TOTEN SKIFESTIVAL

FREDAG 18. JUNI 2021

KARIDALEN - TOTEN

10 KM - FRI

--- --- ---

KVINNER SENIOR

Mari Nordlunde Follebu Skiklubb 1998

Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 2001

Tuva BAKKEMO Team Elon Innlandet/Gjøvik skiklubb 1999

Hedda Bakkemo Gjøvik skiklubb 2001

Maren Wangensteen Øystre Slidre IL 1991

Karoline Simpson-Larsen Vargar IL 1997

Ragnhild Haga Åsen IL 1991

Karen Amalie Nordseth Snertingdal IF Ski 2000

Johanne Hauge HARVIKEN Strandbygda IL 1997

Susann Fedreheim LYNGNES Hamar Skiklubb 2000

Mathilde Skjærdalen Myhrvold Vind IL 1998

Elisabeth Sveum Gjøvik Skiklubb 1989

Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 2001

Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 2000

Natascha Nina Silber Vind IL 2001

KVINNER JUNIOR

Ida Holmstad Østre Toten Skilag 2005

Tuva Johnsen Raufoss IL 2002

Julie Jeistad Lismarka skilag/NTG Lillehammer 2003

Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 2004

Synne Selberg Gjelleråsen IF 2003

Ingrid Dragerengen Team GTL -Raufoss IL Langrenn 2003

Jessica Silber Vind IL 2004

Milla G Andreassen Bækkelagets SK 2005

Karoline Røstøen Østre Toten Skilag 2004

Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 2003

Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 2003

Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 2004

Marthe Skram Botterud Team Vestmarka 2003

Solveig Steen Hofstad Eiker Ski 2003

--- --- ---

MENN JUNIOR

Lars Heggen Harestua il 2005

Eirik Sørbråten Gjelleråsen IF 2003

Eskil Engdal 2004

Jakob Lundby Østre Toten Skilag 2003

Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL 2002

Bjarte Bjertnæs Jevnaker Ski 2002

Magnus Kavli Fossum IF 2004

Magnus Tobiassen Eiker ski 2004

Oliver Alm Østre Toten Skilag 2005

Sivert Borgen Østre Toten Skilag 2004

Tobias Alm Østre Toten Skilag 2002

Torbjørn Rolstad Lørenskog skiklubb 2002

Per Ingvar Tollehaug Eiker Skiklubb 2003

Lars Petter Frydenlund Gjøvik Skiklubb 2002

Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 2003

Philip Georg Johansen Trysilgutten IL 2003

Sivert Stene Enger Røa IL 2004

Elias Østvold Almsbakken Østre Toten Skilag 2005

Håkon Laurits Flesvig Østre Toten Skilag 2004

Simen Monsrud Wien Harestua IL 2005

Erlend Gløgård Stensrud Nittedal IL 2003

Imre Sagbakken Myrland Raufoss IL 2003

Fabian von Saldern Runer Bærums Skiklub 2004

Fredrik Strandhaug Lillehammer Skiklub 2002

Simen Fossesholm Eiker skiklubb 2005

--- --- ---

MENN SENIOR

Heikki Korpela Northern Fish Hätälä 1990

Ivar Dragerengen Team GTL - Raufoss IL Langrenn 2001

Amund HOEL Team AF Håndverk/ Åsen IL 1997

Filip Holt Nes Ski 2000

Johan Unneberg Tistedalen FL 2000

Vetle Thyli Raufoss IL 1989

Ansgar Evensen Vind IL 2000

Gustav Heldal Drangedal IL 1991

Håvard Hovde MjøsSki 1999

Håvard Solås Taugbøl Lillehammer Skiklub 1993

Jørgen Stigen Hamar Skiklubb 1999

Marius Vesterås Varde IL 1999

Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag 1994

Morten Ramstad Gjøvik skiklubb 2001

Philip Drivenes| Nes Ski 2000

Sondre Pedersen Nes Ski 2000

Arngrim Sørumshaugen Gjøvik Skiklubb 2000

Bjørnar Kvåle Brandbu IF 1995

Fredrik HELGESTAD Hamar Skiklubb 1997

Martin Løwstrøm Nyenget Lillehammer Skiklubb 1992

Johannes Bordal MjøsSki 1998

Kristoffer Sverdrup Dombås IL 2000

Mathias Aas Rolid Heming, IL 1996

Nils Ingar Aadne Andebu IL 1982

Mårten Soleng Skinstad Vind IL 1997

Hans Christian Endrerud Team Synnfjell 1998

Kristoffer Alm Karsrud Raufoss & Gjøvik SK 2000

Magnus Nikolai Sedeniussen Lyn Ski 2001

Mathias Indrelid Haugen Østre Toten Skilag 2000

Mikkel Waldeland Gautvik Molde og Omegn IF - Ski 2001

Patrick Kristoffersen Gjerdrum IL - Ski 1998

Kristoffer Kvarstad Hamar Skiklubb 2000

Fredrik Fodstad Lillehammer Skiklub 2001

Birk Møller Gundersen Lyn Ski 2001

Håvard Kvam 2001

Jonas Vika MjøsSki 2001

SE OGSÅ: PROGRAM TOTEN SKIFESTIVAL


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse