-->
Martin Johnsrud Sundby koster på oppover danskebakken på vei mot 3. plass på 15 km klassisk i Beitosprinten 2012. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Martin Johnsrud Sundby koster på oppover danskebakken på vei mot 3. plass på 15 km klassisk i Beitosprinten 2012. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Startliste Touren Onsdag Menn

Tour de Ski

Sammenlagtleder Alex Harvey har startposisjon 1 under fellesstarten klokken 13:00 onsdag, men Martin Johnsrud Sundby og Petter Northug jr. følger i posisjon 3 og 4. Se navnene på alle de 103 startende på neste side.

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Startnr Navn Født Nasjon
 1 HARVEY Alex  1988  CAN 
 2 HALFVARSSON Calle  1989  SWE 
 3 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 4 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR 
 5 ERIKSSON Jens  1987  SWE 
 6 NEWELL Andrew  1983  USA 
 7 KROGH Finn Haagen  1990  NOR 
 8 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 9 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS 
 10 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 11 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 12 RAZYM Ales  1986  CZE 
 13 LEGKOV Alexander  1983  RUS 
 14 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 15 JESPERSEN Chris   1983  NOR 
 16 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN 
 17 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 18 DUVILLARD Robin  1983  FRA 
 19 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT 
 20 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 21 TSCHARNKE Tim  1989  GER 
 22 JAKS Martin  1986  CZE 
 23 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 24 EISENLAUER Sebastian  1990  GER 
 25 REHEMAA Aivar  1982  EST 
 26 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 27 MANIFICAT Maurice  1986  FRA 
 28 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA 
 29 DOBLER Jonas  1991  GER 
 30 WURM Harald  1984  AUT 
 31 STAREGA Maciej  1990  POL 
 32 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN 
 33 TEICHMANN Axel  1979  GER 
 34 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI 
 35 KUEHNE Andy  1987  GER 
 36 DYRHAUG Niklas  1987  NOR 
 37 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE 
 38 BING Thomas  1990  GER 
 39 ANGERER Tobias  1977  GER 
 40 WIBAULT Mathias  1985  FRA 
 41 HOFER David  1983  ITA 
 42 WENZL Josef  1984  GER 
 43 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 44 BAUMANN Jonas  1990  SUI 
 45 PENTSINEN Anssi  1986  FIN 
 46 QUICKLUND Carl  1992  SWE 
 47 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA 
 48 SEMENOV Michail  1986  BLR 
 49 UTKIN Alexander  1986  RUS 
 50 RANKEL Raido  1990  EST 
 51 PERL Curdin  1984  SUI 
 52 JOHANSSON Martin  1984  SWE 
 53 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS 
 54 ROETHE Sjur  1988  NOR 
 55 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR 
 56 SOEDERGREN Anders  1977  SWE 
 57 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 58 FISCHER Remo  1981  SUI 
 59 DUERR Johannes  1987  AUT 
 60 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 61 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 62 NIZZI Enrico  1990  ITA 
 63 KOZISEK Dusan  1983  CZE 
 64 DOTZLER Hannes  1990  GER 
 65 KINDSCHI Joeri  1986  SUI 
 66 FILBRICH Jens  1979  GER 
 67 TAMMJARV Karel  1989  EST 
 68 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS 
 69 DI CENTA Giorgio  1972  ITA 
 70 ERIKSSON Gustav  1991  SWE 
 71 HORYNA Ondrej  1987  CZE 
 72 TURYSHEV Sergey  1985  RUS 
 73 YOUNG Andrew  1992  GBR 
 74 LIVERS Toni  1983  SUI 
 75 BABIKOV Ivan  1980  CAN 
 76 GULLO Giovanni  1983  ITA 
 77 BAUER Lukas  1977  CZE 
 78 LASUTKIN Alexander  1983  BLR 
 79 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR 
 80 PASINI Fabio  1980  ITA 
 81 GOERING Franz  1984  GER 
 82 RAGOZIN Roman  1993  KAZ 
 83 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 84 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO 
 85 MLYNAR Peter  1988  SVK 
 86 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 87 MORIGGL Thomas  1981  ITA 
 88 ANTOLEC Jan  1990  POL 
 89 HOFFMAN Noah  1989  USA 
 90 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 91 KARP Algo  1985  EST 
 92 BAJCICAK Martin  1976  SVK 
 93 MOELLER Martin  1980  DAN 
 94 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS 
 95 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA 
 96 GAZUREK Sebastian  1990  POL 
 97 MAGAL Jiri  1977  CZE 
 98 IVANOU Aliaksei  1980  BLR 
 99 SUN Qinghai  1988  CHN 
 100 MOELGAARD Lasse  1986  DAN 
 101 XU Wenlong  1987  CHN 
 102 SEDOV Petr  1990  RUS 
 103 ZHOU Hu  1989  CHN 

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus