RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

STARTLISTE: VASALOPPET – KVINNER ELITE 2021

Første søndag i mars er det som alltid Vasaloppet, så også i år. Dette er damene som er påmeldt til årets utgave:

Tips en venn  Skriv ut

Første søndag i mars er det som alltid Vasaloppet, så også i år.

Oversikten nedenfor viser påmeldte løpere blant KVINNER ELITE til Vasaloppet 7. mars 2021. Årsaken til at det ikke er flere er å finne i strenge koronarestriksjoner som igjen har ført med seg at kun et begrenset antall løpere har fått startplass.

SE OGSÅ: Oversikt over Menn Elite

Liste i alfabetisk rekkefølge sortert på etternavn:

Abrahamsson, Hanna (SWE)

Adriansson, Sandra (SWE)

Angelsiöö, Julia (SWE)

Bergentz, Erika (SWE)

Bergström, Emma (SWE)

Björgen, Marit (NOR)

Brocard, Elisa (ITA)

Bångman, Evelina (SWE)

Bångman, Hedda (SWE)

Caminada, Chiara (ITA)

Dahl, Ida (SWE)

Donzallaz, Nicole (SUI)

Dybäck, Matilda (SWE)

Elebro, Sofie (SWE)

Eriksson, Carola (SWE)

Faivre Picon, Anouk (FRA)

Fjeld, Kristine (NOR)

Fleten, Emilie (NOR)

Flugstad Öistuen, Gina (NOR)

Forth, Linda (FIN)

Gjelten, Berit (NOR)

Gjerde Alnes, Anikken (NOR)

Grohova, Karolina (CZE)

Gräfnings, Maria (SWE)

Hansson, Olivia (SWE)

Hedenström, Karolina (SWE)

Heiskanen, Heli (FIN)

Heuberger, Carine (SUI)

Holmgård, Sofia (SWE)

Hujerova, Tereza (CZE)

Håkenstad Evertsen, Ronja (NOR)

Ivarsson, Emma (SWE)

Johansson, Angela (SWE)

Johansson Norgren, Britta (SWE)

Karaskova Erbenova, Helena (CZE)

Karlsson, Sara (SWE)

Kivikko, Noora (FIN)

Klementova, Andrea (CZE)

Klevmoen, Marita (NOR)

Korsgren, Lina (SWE)

Krokan Murud, Thea (NOR)

Kveli, Laila (NOR)

Lacroix, Roxana (FRA)

Lagerskog, Anna (SWE)

Larsson, Jenny (SWE)

Lindberg, Sofia (SWE)

Lindemark, Live (NOR)

Lindgren, Anna (SWE)

Lodin, Hanna (SWE)

Lundkvist, Helena (SWE)

Lycke, Kristina (SWE)

Mohlin, Elin (SWE)

Moravcová, Klára (CZE)

Nekrasova, Dina (RUS)

Nerdrum, Oda (NOR)

Nilsson, Mona (SWE)

Noehmeier, Hanna (GER)

Olsson, Caroline (SWE)

Palmberg, Ida (SWE)

Patini, Asia (ITA)

Paul, Katerina (AUS)

Pellegrini, Sara (ITA)

Pfäffli, Selina (SUI)

Pärnik, Piret (EST)

Ramstedt, Jenny (SWE)

Schöttes, Melina (GER)

Smutna, Katerina (CZE)

Sorum Gangso, Marie Renee (NOR)

Sterud Stutlien, Guro (NOR)

Sundström, Johanna (SWE)

Svanborg, Erika (SWE)

Söderström, Anna-Carin (SWE)

Sömskar, Linn (SWE)

Tsareva, Olga (RUS)

Vlasova, Anastasia (RUS)

Zingmark, Helena (SWE)

Öygard, Frida (NOR)


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse