Mattis Stenshagen under verdenscupsprinten i Falun 2019. Foto: Modica/NordicFocus.

Mattis Stenshagen under verdenscupsprinten i Falun 2019. Foto: Modica/NordicFocus.

Startliste - Verdenscup Davos - Menn - Søndag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Menn
Hva: 15 km
Teknikk: Fri
Første start: 14:55
Siste start: 15:39
Antall utøvere: 88
Antall nasjoner: 28

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 YOUNG Andrew 1992 GBR
2 LAPALUS Hugo 1998 FRA
3 DANUSER Dajan 1996 SUI
4 HAMILTON Simeon 1987 USA
5 LEHTONEN Lari 1987 FIN
6 RUEESCH Jason 1994 SUI
7 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
8 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
9 BIELER Livio 1993 SUI
10 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
11 NOVAK Michal 1996 CZE
12 BURY Dominik 1996 POL
13 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE
14 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
15 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
16 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
17 MALTSEV Artem 1993 RUS
18 BRATRUD Kyle 1993 USA
19 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
20 POROSHKIN Ilia 1995 RUS
21 BAUMANN Jonas 1990 SUI
22 BABA Naoto 1996 JPN
23 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
24 PATTERSON Scott 1992 USA
25 BOEGL Lucas 1990 GER
26 KLEE Beda 1996 SUI
27 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR
28 NORRIS David 1990 USA
29 LIVERS Toni 1983 SUI
30 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA

31 DOBLER Jonas 1991 GER
32 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
33 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS
34 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
35 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
36 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
37 PARISSE Clement 1993 FRA
38 COLOGNA Dario 1986 SUI
39 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
40 PRALONG Candide 1990 SUI
41 FELLNER Adam 1993 CZE
42 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
43 DANUSER Marius 1992 SUI
44 IVERSEN Emil 1991 NOR
45 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
46 NISKANEN Iivo 1992 FIN
47 FANTON Paolo 1991 ITA
48 BURMAN Jens 1994 SWE
49 KNOP Petr 1994 CZE
50 HYVARINEN Perttu 1991 FIN
51 JAY Renaud 1991 FRA
52 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
53 KENNEDY Russell 1991 CAN
54 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
55 KAESER Erwan 1992 SUI
56 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
57 ZELGER Stefan 1995 ITA
58 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
59 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
60 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR

61 MIKKONEN Juho 1990 FIN
62 SPITSOV Denis 1996 RUS
63 MAEKI Joni 1995 FIN
64 TOENSETH Didrik 1991 NOR
65 EKSTROEM Axel 1995 SWE
66 ROETHE Sjur 1988 NOR
67 FURGER Roman 1990 SUI
68 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
69 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
70 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
71 ROJO Imanol 1990 ESP
72 CAPELLI Marino 1996 SUI
73 ALEV Alvar Johannes 1993 EST
74 BERGLUND Gustaf 1998 SWE
75 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
76 DYUSSENOV Asset 1997 KAZ
77 SEMENOV Michail 1986 BLR
78 ROMANO Lorenzo 1997 ITA
79 BIKSE Indulis 1995 LAT
80 HARATYK Mateusz 1998 POL
81 BURY Kamil 1995 POL
82 AYCICEK Omer 1995 TUR
83 ERIC Strahinja 2000 BIH
84 CLUGNET James 1996 GBR
85 SIMENC Miha 1995 SLO
86 RABAKUKK Karl Erik 1997 EST
87 POLLOCK Mark 1992 AUS
88 HEDIGER Jovian 1990 SUI


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut