Astrid Uhrenholdt Jacobsen er første norske løper ut fra startblokka under minitouren i finske Ruka fredag formiddag. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Astrid Uhrenholdt Jacobsen er første norske løper ut fra startblokka under minitouren i finske Ruka fredag formiddag. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Startliste - Verdenscup - Minitour Ruka - Fredag - Kvinner

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Kvinner
Hva: Sprint - Prolog
Teknikk: Klassisk
Første start: 10:00
Siste start: 10:23
Antall utøvere: 92
Antall nasjoner: 21

Se også: Herrenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
2 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
3 STADLOBER Teresa 1993 AUT
4 CALDWELL Sophie 1990 USA
5 HENNIG Katharina 1996 GER
6 NILSSON Stina 1993 SWE
7 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR
8 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR
9 SETTLIN Evelina 1992 SWE
10 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
11 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
12 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA
13 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
14 KALLA Charlotte 1987 SWE
15 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
16 WENG Heidi 1991 NOR
17 HAGA Ragnhild 1991 NOR
18 ISHIDA Masako 1980 JPN
19 DIGGINS Jessica 1991 USA
20 SUNDLING Jonna 1994 SWE
21 JOHAUG Therese 1988 NOR
22 VISNAR Katja 1984 SLO
23 LAURENT Greta 1992 ITA
24 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
25 SVENDSEN Anna 1990 NOR
26 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE
27 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
28 LUNDGREN Moa 1998 SWE
29 GIMMLER Laura 1993 GER
30 EIDE Mari 1989 NOR

31 SCARDONI Lucia 1991 ITA
32 CARL Victoria 1995 GER
33 BERANOVA Tereza 1998 CZE
34 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
35 BRENNAN Rosie 1988 USA
36 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
37 KERN Julia 1997 USA
38 MONONEN Laura 1984 FIN
39 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR
40 KREHL Sofie 1995 GER
41 JANATOVA Katerina 1997 CZE
42 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
43 TSAREVA Olga 1990 RUS
44 JULIN Andrea 1994 FIN
45 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
46 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
47 KARLSSON Frida 1999 SWE
48 GANZ Caterina 1995 ITA
49 MATINTALO Johanna 1996 FIN
50 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
51 RIBOM Emma 1997 SWE
52 ROENNLUND Elina 1996 SWE
53 FRAEBEL Antonia 1997 GER
54 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE
55 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
56 FINK Pia 1995 GER
57 SWIRBUL Hailey 1998 USA
58 SKINDER Monika 2001 POL
59 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS
60 KORVA Anita 1999 FIN

61 SERONOSOVA Polina 1993 BLR
62 MARCISZ Izabela 2000 POL
63 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
64 CHI Chunxue 1998 CHN
65 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS
66 COMARELLA Anna 1997 ITA
67 LI Xin 1992 CHN
68 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
69 PAJUNOJA Maaret 1990 FIN
70 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN
71 EIDUKA Patricija 2000 LAT
72 PATTERSON Caitlin 1990 USA
73 KALETA Weronika 1999 POL
74 NISSINEN Vilma 1997 FIN
75 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
76 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS
77 KAINULAINEN Anni 1992 FIN
78 OLKKONEN Tiia 1999 FIN
79 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
80 DURKINA Lidia 1997 RUS
81 GOLOVAN Diana 1994 RUS
82 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA
83 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS
84 BYKOVA Irina 1993 KAZ
85 KROL Yuliia 1998 UKR
86 ALAKOSKI Anni 1997 FIN
87 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
88 MA Chun 1994 CHN
89 MANDRIKA Olga 1993 KAZ
90 HAN Dasom 1994 KOR

91 GALSTYAN Katya 1993 ARM
92 LEE Eui Jin 2001 KOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut