-->
Sjur Røthe har startnummer 1 og er således den første løperen av alle som innleder World Cup i langrenn 2019-2020. Foto: Modica/NordicFocus.

Sjur Røthe har startnummer 1 og er således den første løperen av alle som innleder World Cup i langrenn 2019-2020. Foto: Modica/NordicFocus.

Startliste - Verdenscup - Minitour Ruka - Fredag - Menn

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Menn
Hva: Sprint - Prolog
Teknikk: Klassisk
Første start: 10:45
Siste start: 11:11
Antall utøvere: 106
Antall nasjoner: 24

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 ROETHE Sjur 1988 NOR
2 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
3 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
4 COLOGNA Dario 1986 SUI
5 IVERSEN Emil 1991 NOR
6 TOENSETH Didrik 1991 NOR
7 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
8 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
9 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
10 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
11 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
12 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
13 LARKOV Andrey 1989 RUS
14 NISKANEN Iivo 1992 FIN
15 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
16 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
17 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
18 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
19 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
20 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
21 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
22 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
23 JOUVE Richard 1994 FRA
24 HAMILTON Simeon 1987 USA
25 VALNES Erik 1996 NOR
26 MAEKI Joni 1995 FIN
27 GOLBERG Paal 1990 NOR
28 SVENSSON Oskar 1995 SWE
29 SIMENC Miha 1995 SLO
30 MALTSEV Artem 1993 RUS

31 GROS Baptiste 1990 FRA
32 PETERSON Teodor 1988 SWE
33 HEDIGER Jovian 1990 SUI
34 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
35 BOLGER Kevin 1993 USA
36 NOVAK Michal 1996 CZE
37 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
38 STAREGA Maciej 1990 POL
39 VUORINEN Lauri 1995 FIN
40 ZELGER Stefan 1995 ITA
41 RASTELLI Maicol 1991 ITA
42 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR
43 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
44 HAARALA Juuso 1996 FIN
45 SEMIKOV Ilia 1993 RUS
46 KILP Marko 1993 EST
47 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
48 SELLER Ludek 1995 CZE
49 BJORNSEN Erik 1991 USA
50 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
51 SUHONEN Verneri 1997 FIN
52 LAMPIC Janez 1996 SLO
53 JONSSON Olof 1995 SWE
54 POROSHKIN Ilia 1995 RUS
55 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
56 RUEESCH Jason 1994 SUI
57 LEPISTO Lauri 1996 FIN
58 BRUGGER Janosch 1997 GER
59 BURY Dominik 1996 POL
60 BORTSOV Konstantin 1995 KAZ

61 BURY Kamil 1995 POL
62 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
63 KLEE Beda 1996 SUI
64 ROOS Henri 1998 EST
65 DYUSSENOV Asset 1997 KAZ
66 SCHNIDER Ueli 1990 SUI
67 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
68 MIKKONEN Juho 1990 FIN
69 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
70 BAUMANN Jonas 1990 SUI
71 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
72 KATZ Andreas 1988 GER
73 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE
74 SUN Qinghai 1988 CHN
75 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
76 VUORELA Markus 1996 FIN
77 NORRIS David 1990 USA
78 ZHU Mingliang 1998 CHN
79 BIKSE Indulis 1995 LAT
80 PARISSE Clement 1993 FRA
81 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR
82 WICK Thomas 1991 GER
83 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
84 LEHTONEN Lari 1987 FIN
85 DOBLER Jonas 1991 GER
86 SHANG Jincai 1993 CHN
87 BRATRUD Kyle 1993 USA
88 SEMENOV Michail 1986 BLR
89 EKSTROEM Axel 1995 SWE
90 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ

91 BOEGL Lucas 1990 GER
92 AHONEN Olli 1999 FIN
93 IKONEN Joel 1994 FIN
94 KORISTEK Jan 1996 SVK
95 HAKALA Karri 1996 FIN
96 PATTERSON Scott 1992 USA
97 LEE Geon-yong 1993 KOR
98 BABA Naoto 1996 JPN
99 HIMMA Martin 1999 EST
100 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM
101 BURMAN Jens 1994 SWE
102 KOSTRUBA Yan 1999 UKR
103 JEONG Jongwon 1992 KOR
104 KARPPANEN Miro 1998 FIN
105 POGHOSYAN Tadevos 1993 ARM
106 HYVARINEN Perttu 1991 FIN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut