Erik Valnes. Foto: Modica/NordicFocus.

Erik Valnes. Foto: Modica/NordicFocus.

STARTLISTE: Verdenscup - Ruka MiniTour - Menn - Fredag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Menn
Hva: Sprint - Prolog
Teknikk: Klassisk
Antall utøvere: 87
Antall nasjoner: 19
Første start: 1040
Siste start: 1101

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
2 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
3 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
4 PARISSE Clement 1993 FRA
5 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
6 VALNES Erik 1996 NOR
7 IVERSEN Emil 1991 NOR
8 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
9 GOLBERG Paal 1990 NOR
10 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
11 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
12 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
13 NISKANEN Iivo 1992 FIN
14 COLOGNA Dario 1986 SUI
15 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
16 HYVARINEN Perttu 1991 FIN
17 ROETHE Sjur 1988 NOR
18 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
19 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
20 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
21 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
22 JOUVE Richard 1994 FRA
23 YOUNG Andrew 1992 GBR
24 HEDIGER Jovian 1990 SUI
25 MAEKI Joni 1995 FIN
26 GRATE Marcus 1996 SWE
27 JAY Renaud 1991 FRA
28 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
29 RASTELLI Maicol 1991 ITA
30 CHAUVIN Valentin 1995 FRA

31 VUORINEN Lauri 1995 FIN
32 SUHONEN Verneri 1997 FIN
33 SVENSSON Oskar 1995 SWE
34 BOLGER Kevin 1993 USA
35 HANNEMAN Logan 1993 USA
36 NOVAK Michal 1996 CZE
37 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
38 LAMPIC Janez 1996 SLO
39 VOKUEV Ermil 1992 RUS
40 SELLER Ludek 1995 CZE
41 KILP Marko 1993 EST
42 HAMILTON Simeon 1987 USA
43 STAREGA Maciej 1990 POL
44 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
45 LEPISTO Lauri 1996 FIN
46 SCHUMACHER Gus 2000 USA
47 BURY Kamil 1995 POL
48 SEMIKOV Ilia 1993 RUS
49 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA
50 MIKKONEN Juho 1990 FIN
51 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
52 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN
53 TOENSETH Didrik 1991 NOR
54 RUEESCH Jason 1994 SUI
55 HARATYK Mateusz 1998 POL
56 BURY Dominik 1996 POL
57 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
58 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
59 POROSHKIN Ilia 1995 RUS
60 MARKUN Luka 1998 SLO

61 VUORELA Markus 1996 FIN
62 EKSTROEM Axel 1995 SWE
63 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR
64 POROMAA William 2000 SWE
65 ANTOLEC Kacper 1996 POL
66 KLEE Beda 1996 SUI
67 BELOV Evgeniy 1990 RUS
68 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
69 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR
70 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
71 BAUMANN Jonas 1990 SUI
72 FELLNER Adam 1993 CZE
73 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
74 BOEGL Lucas 1990 GER
75 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS
76 BABA Naoto 1996 JPN
77 MOCH Friedrich 2000 GER
78 DRAHUN Dmytro 1997 UKR
79 STROLIA Tautvydas 1995 LTU
80 LAPALUS Hugo 1998 FRA
81 PAARSON Kaspar 2002 EST
82 DOBLER Jonas 1991 GER
83 KATZ Andreas 1988 GER
84 NOTZ Florian 1992 GER
85 KOIVISTO Petteri 2000 FIN
86 IKONEN Joel 1994 FIN
87 PATTERSON Scott 1992 USA


* Verdenscup Lahti - Snarveier: Program| TV-tider| Norges Tropp| Startlister| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse