-->
Anne Kjersti Kalvå. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Anne Kjersti Kalvå. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Startliste - Verdenscup Ruka MiniTour - Lørdag - Kvinner

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Kvinner
Hva: 10 km
Teknikk: Klassisk
Første start: 09:45
Siste start: 10:28
Antall utøvere: 87
Antall nasjoner: 20

Se også: Herrenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 SWIRBUL Hailey 1998 USA
2 SERONOSOVA Polina 1993 BLR
3 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS
4 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
5 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
6 DURKINA Lidia 1997 RUS
7 GANZ Caterina 1995 ITA
8 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
9 BRENNAN Rosie 1988 USA
10 GOLOVAN Diana 1994 RUS
11 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS
12 FINK Pia 1995 GER
13 COMARELLA Anna 1997 ITA
14 FRAEBEL Antonia 1997 GER
15 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS
16 HAGA Ragnhild 1991 NOR
17 CARL Victoria 1995 GER
18 TSAREVA Olga 1990 RUS
19 HENNIG Katharina 1996 GER
20 ISHIDA Masako 1980 JPN
21 MONONEN Laura 1984 FIN
22 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
23 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS
24 WENG Heidi 1991 NOR
25 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
26 STADLOBER Teresa 1993 AUT
27 KARLSSON Frida 1999 SWE
28 KALLA Charlotte 1987 SWE
29 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
30 JOHAUG Therese 1988 NOR

31 LUNDGREN Moa 1998 SWE
32 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
33 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
34 NILSSON Stina 1993 SWE
35 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
36 CALDWELL Sophie 1990 USA
37 ROENNLUND Elina 1996 SWE
38 GIMMLER Laura 1993 GER
39 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA
40 DIGGINS Jessica 1991 USA
41 KERN Julia 1997 USA
42 LAURENT Greta 1992 ITA
43 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE
44 SVENDSEN Anna 1990 NOR
45 MARCISZ Izabela 2000 POL
46 SCARDONI Lucia 1991 ITA
47 SETTLIN Evelina 1992 SWE
48 RIBOM Emma 1997 SWE
49 MATINTALO Johanna 1996 FIN
50 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
51 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
52 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
53 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
54 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR
55 PATTERSON Caitlin 1990 USA
56 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
57 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
58 SUNDLING Jonna 1994 SWE
59 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
60 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA

61 NISSINEN Vilma 1997 FIN
62 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN
63 MANDRIKA Olga 1993 KAZ
64 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE
65 JANATOVA Katerina 1997 CZE
66 EIDE Mari 1989 NOR
67 BYKOVA Irina 1993 KAZ
68 KREHL Sofie 1995 GER
69 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
70 KORVA Anita 1999 FIN
71 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
72 ALAKOSKI Anni 1997 FIN
73 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
74 EIDUKA Patricija 2000 LAT
75 KROL Yuliia 1998 UKR
76 KAINULAINEN Anni 1992 FIN
77 LI Xin 1992 CHN
78 KALETA Weronika 1999 POL
79 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
80 JULIN Andrea 1994 FIN
81 SKINDER Monika 2001 POL
82 HAN Dasom 1994 KOR
83 CHI Chunxue 1998 CHN
84 LEE Eui Jin 2001 KOR
85 PAJUNOJA Maaret 1990 FIN
86 OLKKONEN Tiia 1999 FIN
87 MA Chun 1994 CHN

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut