RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

STARTLISTE: VM Oberstdorf - Kvinner - Torsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Kvinner
Hva: Sprint - Prolog
Teknikk: Klassisk
Antall utøvere: 112
Antall nasjoner: 43
Første start: 0900
Siste start: 0928

Se også: Herrenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
2 MEIER Alina 1996 SUI
3 SVAHN Linn 1999 SWE
4 JANATOVA Katerina 1997 CZE
5 MATSOKINA Hristina 1998 RUS
6 SORINA Tatiana 1994 RUS
7 CALDWELL HAMILTON Sophie 1990 USA
8 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
9 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
10 DIGGINS Jessie 1991 USA
11 SUNDLING Jonna 1994 SWE
12 KREHL Sofie 1995 GER
13 KERN Julia 1997 USA
14 STUPAK Yulia 1995 RUS
15 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
16 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
17 BRENNAN Rosie 1988 USA
18 LAURENT Greta 1992 ITA
19 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
20 SCARDONI Lucia 1991 ITA
21 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
22 BERANOVA Tereza 1998 CZE
23 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
24 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE
25 UREVC Eva 1995 SLO
26 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
27 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR
28 SVENDSEN Anna 1990 NOR
29 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
30 MATINTALO Johanna 1996 FIN

31 GIMMLER Laura 1993 GER
32 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
33 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
34 QUINTIN Lena 1998 FRA
35 HENNIG Katharina 1996 GER
36 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR
37 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
38 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
39 EIDUKA Patricija 2000 LAT
40 BEATTY Dahria 1994 CAN
41 SKINDER Monika 2001 POL
42 MACISAAC-JONES Maya 1995 CAN
43 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
44 MARCISZ Izabela 2000 POL
45 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN
46 MONSORNO Nicole 2000 ITA
47 GANZ Caterina 1995 ITA
48 MALEC Vedrana 1990 CRO
49 LOHMANN Lisa 2000 GER
50 RYAZHKO Darya 1995 KAZ
51 UDRAS Johanna 2002 EST
52 LECLAIR Laura 1997 CAN
53 UUSTALU Aveli 2000 EST
54 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
55 KAASIKU Kaidy 2001 EST
56 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
57 KALETA Karolina 2002 POL
58 SHURYGA Angelina 1996 KAZ
59 KAASIKU Keidy 2001 EST
60 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK

61 CHANLOUNG Karen 1996 THA
62 KROL Yuliia 1998 UKR
63 PAUL Katerina 1996 AUS
64 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR
65 IGLESIAS Maria 2001 ESP
66 RAKISHEVA Aisha 2002 KAZ
67 DRNDIC Maida 1999 SRB
68 AUZINA Kitija 1996 LAT
69 OLEKH Viktoriya 1993 UKR
70 ILIC Anja 1998 SRB
71 HADZIC Tena 2004 CRO
72 BEYRAMI BAHER Samaneh 1991 IRI
73 JAGECIC Nika 2003 CRO
74 HAN Dasom 1994 KOR
75 MOURA Bruna 1994 BRA
76 LEE Eui Jin 2001 KOR
77 KUKUCZKA Karolina 2002 POL
78 DUMAN Aysenur 1999 TUR
79 KRAMPE Samanta 2003 LAT
80 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL
81 KUSMUK Sanja 1996 BIH
82 DOMINGUEZ Maria Cecilia 1981 ARG
83 LORINCZ Timea 1992 ROU
84 LADOPOULOU Paraskevi 1979 GRE
85 TIR Sahel 2000 IRI
86 MOURAO Jaqueline 1975 BRA
87 SAVICKAITE Egle 2004 LTU
88 TITA Nefeli 2003 GRE
89 NTANOU Maria 1990 GRE
90 PLAKALOVIC Sara 2004 BIH

91 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL
92 REZASOLTANI Farzaneh 1985 IRI
93 KEIROUZ Nour 1993 LBN
94 KACMAZ Seher 1998 TUR
95 BARSNYAM Nomin-Erdene 2004 MGL
96 BYGRAVE Tuva 2001 AUS
97 SAVEHSHEMSHAKI Zahra 1994 IRI
98 DAINYTE Ieva 2005 LTU
99 BUCYTE Emilija 2005 LTU
100 PICIN Mirlene 1980 BRA
101 NEDYALKOVA Kalina 2001 BUL
102 AYALA Natalia 2004 CHI
103 VOLFA Estere 2005 LAT
104 BUCYTE Gabija 2005 LTU
105 PONYA Sara 1999 HUN
106 MKHITARYAN Anna 1996 ARM
107 SUKKAR Raquel 1992 LBN
108 FAKHRY Huguette 1999 LBN
109 HODZIC Dzenana 2005 SRB
110 MARKOVIC Andrea 2005 SRB
111 BULATOVIC Marija 1995 MNE
112 DA SILVA Angelika 1978 POR

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse