RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

STARTLISTE: VM Oberstdorf - Menn - Lørdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Menn
Hva: 30 km - Skiathlon
Teknikk: Klassisk + Fri
Antall utøvere: 76
Antall nasjoner: 31
Første start: 1330
Siste start: Fellesstart

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RSF
2 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RSF
3 BELOV Evgeniy 1990 RSF
4 ROETHE Sjur 1988 NOR
5 IVERSEN Emil 1991 NOR
6 COLOGNA Dario 1986 SUI
7 CHERVOTKIN Alexey 1995 RSF
8 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
9 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
10 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
11 LAPALUS Hugo 1998 FRA
12 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
13 NOTZ Florian 1992 GER
14 PARISSE Clement 1993 FRA
15 NISKANEN Iivo 1992 FIN
16 BOEGL Lucas 1990 GER
17 DOBLER Jonas 1991 GER
18 POROMAA William 2000 SWE
19 BURMAN Jens 1994 SWE
20 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
21 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
22 BAUMANN Jonas 1990 SUI
23 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
24 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE
25 BABA Naoto 1996 JPN
26 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
27 RUEESCH Jason 1994 SUI
28 MOCH Friedrich 2000 GER
29 GARDENER Stefano 1990 ITA
30 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL

31 VENTURA Paolo 1996 ITA
32 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
33 VUORELA Markus 1996 FIN
34 DAPRA Simone 1997 ITA
35 ROJO Imanol 1990 ESP
36 LAPIERRE Jules 1996 FRA
37 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
38 PATTERSON Scott 1992 USA
39 PRALONG Candide 1990 SUI
40 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
41 WONDERS Hunter 1998 USA
42 CYR Antoine 1998 CAN
43 LEPISTO Lauri 1996 FIN
44 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
45 KNOP Petr 1994 CZE
46 FELLNER Adam 1993 CZE
47 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
48 BESTAK Jonas 1995 CZE
49 KENNEDY Russell 1991 CAN
50 BOUCHER Philippe 1997 CAN
51 VIGANTS Raimo 1999 LAT
52 NORRIS David 1990 USA
53 MIKKONEN Juho 1990 FIN
54 KORISTEK Jan 1996 SVK
55 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
56 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ
57 DROLET Remi 2000 CAN
58 OGDEN Ben 2000 USA
59 ALEV Alvar Johannes 1993 EST
60 ERIC Strahinja 2000 BIH

61 HARATYK Mateusz 1998 POL
62 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM
63 UDA Takatsugu 1991 JPN
64 MILOSAVLJEVIC Milos 1995 SRB
65 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR
66 JEONG Jongwon 1992 KOR
67 DEYANOV Simeon 1994 BUL
68 POGHOSYAN Tadevos 1993 ARM
69 ANTOLEC Kacper 1996 POL
70 DRAHUN Dmytro 1997 UKR
71 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
72 COLIC Milos 1999 BIH
73 MALCHOV Todor 2001 BUL
74 DAL FARRA Franco 2000 ARG
75 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS
76 POLLOCK Mark 1992 AUS

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse