RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

STARTLISTE: VM Oberstdorf - Menn - Torsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Menn
Hva: Sprint - Prolog
Teknikk: Klassisk
Antall utøvere: 159
Antall nasjoner: 54
Første start: 0950
Siste start: 1029

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 NOVAK Michal 1996 CZE
2 GROND Valerio 2000 SUI
3 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
4 CLUGNET James 1996 GBR
5 HEDIGER Jovian 1990 SUI
6 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
7 SVENSSON Oskar 1995 SWE
8 IVERSEN Emil 1991 NOR
9 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
10 SCHAAD Roman 1993 SUI
11 TERENTEV Alexander 1999 RUS
12 HANNEMAN Logan 1993 USA
13 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
14 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
15 MAKI Joni 1995 FIN
16 JOUVE Richard 1994 FRA
17 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
18 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
19 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
20 VALNES Erik 1996 NOR
21 VUORINEN Lauri 1995 FIN
22 BOLGER Kevin 1993 USA
23 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
24 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
25 GOLBERG Paal 1990 NOR
26 GRATE Marcus 1996 SWE
27 PERSSON Anton 1995 SWE
28 JAY Renaud 1991 FRA
29 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
30 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA

31 CERNY Ondrej 1999 CZE
32 RASTELLI Maicol 1991 ITA
33 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
34 KAESER Erwan 1992 SUI
35 SELLER Ludek 1995 CZE
36 STAREGA Maciej 1990 POL
37 MOSER Benjamin 1997 AUT
38 FOETTINGER Michael 1997 AUT
39 LAMPIC Janez 1996 SLO
40 RITCHIE Graham 1998 CAN
41 KILP Marko 1993 EST
42 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
43 MRKONJIC Lukas 1999 AUT
44 SOSSAU Anian 2000 GER
45 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR
46 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
47 MIKKONEN Juho 1990 FIN
48 BORTSOV Konstantin 1995 KAZ
49 HIMMA Martin 1999 EST
50 BRUGGER Janosch 1997 GER
51 SHPUNTAU Yahor 1999 BLR
52 KENNEDY Russell 1991 CAN
53 CRV Vili 1999 SLO
54 BURY Kamil 1995 POL
55 MOCELLINI Simone 1998 ITA
56 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
57 CYR Antoine 1998 CAN
58 PUEYO Jaume 2001 ESP
59 BING Thomas 1990 GER
60 VERMEULEN Mika 1999 AUT

61 OGDEN Ben 2000 USA
62 VIGANTS Raimo 1999 LAT
63 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS
64 CHANLOUNG Mark 1995 THA
65 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
66 ALEV Alvar Johannes 1993 EST
67 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
68 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL
69 VAICIULIS Modestas 1989 LTU
70 DE CAMPO Seve 1998 AUS
71 POPA Raul Mihai 1997 ROU
72 DRUSYS Jaunius 1995 LTU
73 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
74 DURSUN Hamza 1994 TUR
75 BIKSE Indulis 1995 LAT
76 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR
77 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR
78 ERIC Strahinja 2000 BIH
79 DROLET Remi 2000 CAN
80 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
81 STROLIA Tautvydas 1995 LTU
82 KONYA Adam 1992 HUN
83 SKENDER Marko 2001 CRO
84 HOGIU Petrica 1991 ROU
85 KIM Eunho 1996 KOR
86 DRAHUN Dmytro 1997 UKR
87 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL
88 SAULITIS Niks 2001 LAT
89 POLLOCK Mark 1992 AUS
90 SEROT Titouan 1999 BEL

91 DAL FARRA Franco 2000 ARG
92 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR
93 ANIC Stefan 1997 BIH
94 AYCICEK Omer 1995 TUR
95 MILOSAVLJEVIC Milos 1995 SRB
96 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU
97 SANTOS Victor 1997 BRA
98 JEONG Jongwon 1992 KOR
99 SILVA Manex 2002 BRA
100 FERNANDEZ Yonathan Jesus 1986 CHI
101 DE MARRE Thibaut 1998 BEL
102 SEYD Seyed Sattar 1987 IRI
103 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL
104 PESHKOV Daniel 2002 BUL
105 OGLAGO Amed 1998 TUR
106 VASCONCELLOS Matheus 2000 BRA
107 KAPARKALEJS Lauris 2003 LAT
108 SAVEHSHEMSHAKI Danial 1997 IRI
109 GOMEZ Gonzalo Angel 1997 ARG
110 JADA Stavre 1998 MKD
111 POUTOT Mathis 2002 BEL
112 HIESTAND Steve 1984 BRA
113 MALCHOV Todor 2001 BUL
114 ZAHARIJA Ivan 2002 CRO
115 BOZHILOV Kristiyan 2003 BUL
116 LAGLER Kristof 1994 HUN
117 KEYROUZ Paul 1988 LBN
118 DASHDONDOG Munkhgerel 1999 MGL
119 MICHELSEN Hjalmar 2002 DEN
120 SAUMA Mateo Lorenzo 2004 ARG

121 ANTONIADIS Angelos 2003 GRE
122 GRBOVIC Aleksandar 2003 MNE
123 PERUSIC Petar 2004 CRO
124 COLIC Milos 1999 BIH
125 SHEMSHAKI Yasin 1988 IRI
126 STEVIC Milos 2004 BIH
127 KIM Minwoo 1998 KOR
128 OTGONLKHAGVA Zolbayar 2002 MGL
129 MOGHDID Alireza 1989 IRI
130 MATIKANOV Mario 2004 BUL
131 UBERUAGA Juan Luis 2003 CHI
132 TAWK Elie 2002 LBN
133 WEEL ROSBO Jacob 2000 DEN
134 FLORES Martin 2002 CHI
135 GRONLUND Timo Juhani 1987 BOL
136 KENNEDY Brian 1990 IRL
137 VOSKANYAN Spartak 2003 ARM
138 VELIVASSIS Dimitris 1979 GRE
139 LOZOM Salim 2002 LBN
140 PETKOVSKI Nikola 2002 MKD
141 DJORDJEVIC Milos 2002 SRB
142 DIAZ Tomas 2003 CHI
143 PANOYAN Hrachya 2003 ARM
144 NEEMEH Charbel 1994 LBN
145 RANGEL Rodrigo 1990 MEX
146 MONTES DE OCA Pedro 1980 MEX
147 CABECA Jose 1996 POR
148 QUINTANA Carlos Andres 1985 COL
149 LAU Nicholas 1979 TTO
150 CRNKOVIC Kresimir 1995 CRO

151 SMRKOVIC Rejhan 1991 SRB
152 GYALLAI Soma Gergely 1997 HUN
153 WEEL ROSBO Joachim 1997 DEN
154 KARAMICHAS Kleanthis 1988 GRE
155 PAUNOVIC Djordje 2005 SRB
156 CABRITA Filipe 1979 POR
157 GONCALVES Andre 1988 POR
158 ARTEAGA Eduardo 1977 VEN
159 MOELLER Martin 1980 DEN

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse