-->
BLINK direktelinker rett under nyhet nr. 2
RESULTATER: Lysebotn Opp| BLINK (alle renn)| Andre konkurranser

STARTLISTER: EM TERRENGLØP LISBOA 2019

EM i terrengløp gjennomføres i Portugal tidlig i desember 2019. Dette er startlistene:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Startlister EM Terrengløp
Lisboa, Portugal - 8. desember 2019

ANTALL PÅMELDTE 
* 266 kvinner
* 336 menn
* 602 utøvere totalt
* 40 nasjoner

VIKTIG 
* Klasserekkefølgen sortert slik den var satt opp fra arrangørhold, altså ikke etter starttidspunkt. Klikk her for rask oversikt over fullt program med alle klokkeslett.

--- ---

MENN U20
* 115 utøvere fra 29 nasjoner 
* Start klokka 11:00

ANA - Popov Artyom 05/07/2001
AUT - Frey Sebastian 28/05/2002
BEL - Leunckens Ward 10/11/2000
BEL - Meganck Simon 27/02/2000
BEL - Van De Velde Tim 01/02/2000
BEL - Verheyden Ruben 22/12/2000
CRO - Ciban Karlo 22/07/2000
CZE - .RYiþHFK Martin 24/06/2001
CZE - Pešava Jan 29/10/2000
CZE - Sasyn René 20/09/2000
CZE - Šlapák David 20/04/2003
DEN - Bjørnsen Andreas Bock 01/01/2000
DEN - Kjeldsen Markus Kirk 07/01/2001
DEN - Lillesø Joel Ibler 17/11/2003
DEN - Møller Ebbe 20/07/2001
DEN - Østdal Anton 02/12/2001
DEN - Risvig Jeppe 18/11/2001
ESP - Baidal Miguel 20/07/2001
ESP - De - Miguel Hugo 08/08/2001
ESP - Hernando Novo Daniel 07/04/2000
ESP - Maijo Adam 26/04/2001
ESP - Onis Alejandro 02/02/2001
ESP - Oriach Pol 20/09/2002
ESP - Quijada Alejandro 07/03/2001
ESP - Serroukh Hicham 15/04/2000
EST - Telpt Robert 09/01/2001
FIN - Kangasniemi Oskari 03/03/2002
FIN - Keronen Leevi 14/11/2000
FIN - Kotiranta Mika 28/07/2000
FRA - Bordeau Pierre 24/12/2000
FRA - Bresc Valentin 27/05/2001
FRA - Daguinos Etienne 15/02/2000
FRA - Fournival Axel 24/05/2001
FRA - Gervais Arthur 28/02/2000
FRA - Guyon Baptiste 17/01/2001
FRA - Szot Flavien 06/09/2001
GBR - Armitt Hamish 24/06/2002
GBR - Barnicoat Will 24/03/2003
GBR - Hickey Hamish 28/10/2000
GBR - Hicks Charles 25/07/2001
GBR - Mahamed Zakariya 29/11/2000
GBR - Stonier Matthew 24/09/2001
GBR - Wigfield Joe 18/01/2000
GBR - Willis Matthew 04/02/2000
GER - Abele Marius 10/10/2000
GER - Bremm Florian 14/08/2000
GER - Feuerer Paul 27/06/2001
GER - Müller Dominik 11/09/2000
GER - Schreml Elias 12/10/2000
GER - Specht Paul 13/12/2002
GIB - Ahammad Abdullah 11/01/2000
HUN - Palkovits István 27/12/2000
HUN - Szemerei Levente 25/01/2000
IRL - Battle Jamie 03/03/2000
IRL - Devane Donal 23/04/2000
IRL - Gidey Efrem 03/09/2000
IRL - Kilrehill Keelan 29/09/2000
IRL - McElhinney Darragh 09/11/2000
IRL - McEvoy Shay 01/06/2001
IRL - McStay Thomas 16/11/2000
ISR - Abebe Degu 22/02/2002
ISR - Ayele Derebe 10/03/2002
ISR - Chekole Dereje 01/01/2000
ISR - Guadia Adisu 11/09/2002
ISR - Harari Assaf 03/07/2001
ISR - Zamano Moche 01/01/2000
ITA - Alfieri Luca 31/10/2000
ITA - Choury Yassin 23/04/2000
ITA - Fontana Granotto Marco 13/05/2000
ITA - Guerra Francesco 17/07/2001
ITA - Vecchi Enrico 15/12/2000
ITA - Zoldan Marco 19/05/2001
LAT - Kadiševs Arsenijs 28/03/2002
LAT - Pastors Edgars 05/09/2001
LAT - Puks Rojs 05/02/2000
LAT - Setkovskis Santis 13/04/2001
LTU - 9DOLQþLXV Giedrius 20/01/2000
LUX - Thull Tim 13/11/2000
LUX - Weicherding Gil 01/02/2001
NED - Ijtsma Job 16/06/2000
NED - Martens Illian 08/08/2000
NED - Oosting Ryan 09/05/2001
NED - Verbaandert Tim 17/07/2000
NOR - Buras Ibrahim 21/08/2001
NOR - Ingebrigtsen Jakob 19/09/2000
NOR - Myhre Magnus Tuv 15/06/2000
NOR - Stavik Håkon 30/03/2000
NOR - Vedvik Jonatan 02/05/2000
POL - Czeronek 0LNRáDM 15/11/2000
POL - Górski àXNDV] 24/10/2001
POL - Jatczak àXNDV] 11/03/2000
POL - Skalski Szymon 08/02/2002
POL - :LaFHN Aleksander 02/07/2000
POR - Amaral Rúben 26/04/2001
POR - Barros Etson 16/03/2001
POR - Gomes Duarte 24/11/2000
POR - Moreira Miguel 24/11/2000
POR - Pereira Nuno 27/11/2000
POR - Ribeiro Miguel 25/06/2000
SLO - Rizmal Matija 11/04/2001
SUI - Berthold Leon 07/07/2000
SUI - Christen Maurice 16/01/2000
SUI - Hofer Jonathan 22/04/2003
SUI - Stalhandske Julien 28/04/2000
SWE - Ismail Omar 18/02/2000
SWE - Jälknäs Erik 07/02/2000
SWE - Millán de la Oliva Emil 24/07/2001
SWE - Nuur Omar 12/01/2001
TUR - Aslanhan Ayetullah 01/01/2001
TUR - Çatal Muhammet Can 24/10/2002
TUR - Demir 7DUÕN 15/05/2001
TUR - Mutlu Ahmet 05/01/2000
UKR - Chornobryvyi Oleksandr 20/09/2000
UKR - Krakovetskyy Andriy 23/04/2000
UKR - Sabunyak Vasyl 02/01/2000

--- ---

MENN U23
* 92 utøvere fra 27 nasjoner
* Start klokka 11:55

AND - Carabaña Nahuel 10/11/1999
AUT - Rattinger Tobias 24/11/1997
BEL - Da Silva Lucas 05/07/1999
BEL - Deflandre Clement 14/12/1997
BEL - Grimard Guillaume 18/02/1999
BEL - Heymans John 09/01/1998
BEL - Lonneux Oussama 12/05/1997
BLR - Skudny Viachaslau 09/11/1998
CRO - Svalina Filip 29/07/1998
CZE - Chrascina Marek 16/09/1997
CZE - Šinágl Viktor 03/07/1997
CZE - Vích Damián 14/08/1998
ESP - Alegre Sergio 20/03/1999
ESP - Ardjoun Hamza 01/05/1997
ESP - Fontes Ignacio 22/06/1998
ESP - Jiménez Carlos 01/05/1998
ESP - Mechaal Said 23/05/1998
ESP - Novales Tariku 08/03/1998
ESP - Oukhelfen Abdessamad 18/12/1998
FIN - Ihamäki Antti 02/02/1997
FRA - El Bouajaji Mohamed-Amine 26/07/1997
FRA - Gilavert Louis 01/01/1998
FRA - Gressier Jimmy 04/05/1997
FRA - Hay Hugo 28/03/1997
FRA - Jocteur-Monrozier Pierrik 23/03/1998
FRA - Mischler Baptiste 23/11/1997
FRA - Palcau Fabien 22/06/1997
GBR - Cairess Emile 27/12/1997
GBR - Mahamed Mahamed 18/09/1997
GBR - Makepeace Euan 31/05/1997
GBR - Millar John 18/12/1997
GBR - Mortimer Tom 07/01/1999
GBR - Sweeney Sol 04/12/1998
GBR - Williamson Jamie 03/03/1997
GBR - Yee Alexander 18/02/1998
GER - Bienenfeld Davor Aaron 25/09/1997
GER - Görger Markus 12/01/1998
GER - Mohumed Mohamed 24/03/1999
GER - Seelhöfer Jannik 25/07/1997
GER - Tortell Marc 26/12/1997
GER - Voigt Nils 02/05/1997
GRE - Anagnóstou Mários 08/10/1999
IRL - Dalton Cormac 01/09/1998
IRL - Doyle Cathal 12/11/1997
IRL - Fay Brian 09/11/1998
IRL - Lynch Peter 26/11/1997
IRL - McGlynn David 05/05/1999
IRL - Murchan Pierre 06/05/1997
IRL - O'Leary Jack 04/11/1997
ISR - Admasu Getu 15/03/1998
ISR - Belachew Godadaw 22/01/1997
ISR - Getahon Tadesse 20/12/1997
ISR - Malede Bukayaw 01/01/1997
ISR - Worku Eshetu 21/10/1999
ITA - Chiappinelli Yohanes 18/08/1997
ITA - De Marchi Jacopo 21/10/1998
ITA - Mugnosso Riccardo 21/04/1997
ITA - Parolini Sebastiano 09/02/1998
ITA - Polikarpenko Sergiy 06/06/1998
ITA - Selvarolo Pasquale 28/11/1999
LAT - %IQLV Andrejs 02/07/1999
LAT - Medveds $UW?UV1LNOIYV 17/11/1999
MKD - Ivanovski Dario 15/05/1997
MLT - Cassar Dillon 01/03/1997
NOR - Fosser Kasper 21/04/1999
NOR - Haugen Simen Halle 09/01/1999
NOR - Nordås Narve Gilje 30/09/1998
NOR - Sandvik Fredrik 23/03/1998
POL - %RUDWEVNL Dariusz 26/09/1997
POR - Borges Cristiano 13/07/1999
POR - Ferreira Ricardo 16/10/1998
POR - Figueiredo Alexandre 04/10/1999
POR - Moreira Jorge 06/01/1997
POR - Nader Isaac 17/08/1999
POR - Vitorino Filipe 13/05/1998
ROU - Chis Laviniu Madalin 17/03/1997
ROU - Cochior Mihai 31/08/1999
ROU - Garcea Adrian 01/06/1999
ROU - Rusu Dorin Andrei 30/11/1998
ROU - Turcu Marius Sorin 02/12/1999
SRB - Bibic Elzan 08/01/1999
SUI - Kölle Bjarne 12/01/1999
SWE - Danielsson Emil 05/09/1997
SWE - Hassan Suldan 01/04/1998
SWE - Nilsson Sebastian 04/06/1998
SWE - Sundström Simon 04/02/1998
TUR - $ONDQR÷OX Ahmet 29/07/1999
TUR - Can Hüseyin 27/01/1999
TUR - 6DUÕ Kenan 15/02/1999
UKR - Alfimov Artem 20/10/1998
UKR - Hrabovskyy Anton 09/01/1998
UKR - Lonskyy Vadym 31/05/1999

MENN SENIOR
* 102 utøvere fra 29 nasjoner
* Start klokka 13:35

ALB - Këllëzi Ilir 08/07/1988
ANA - Akhmadiyev Rinas 25/05/1989
ANA - Nadyrov Ildar 22/04/1994
AND - Carmona Parada Francesc 02/11/1984
AND - Gómez Lozano Carles 21/02/1994
AUT - Sinn Luca 05/05/1996
AUT - Vojta Andreas 09/06/1989
BEL - Bouchikhi Lahsene 01/06/1993
BEL - Bouchikhi Soufiane 22/03/1990
BEL - Kimeli Isaac 09/03/1994
BEL - Somers Michael 02/03/1995
BUL - Nikolov Yolo 04/02/1984
CZE - +RPROiþ -LGt 25/02/1990
CZE - Zemaník Jakub 21/06/1995
DEN - Abrahamsen Jakob Dybdal 29/07/1994
DEN - Ernst Frederik 15/07/1995
DEN - Nijhuis Thijs 20/09/1992
DEN - Rønn Marcus 14/11/1993
DEN - Simonsen Jacob 01/01/1995
ESP - Abadía Antonio 02/07/1990
ESP - Ben Daoud Hamid 19/02/1996
ESP - Carro Fernando 01/04/1992
ESP - Hassaous Nassim 23/03/1994
ESP - Jelloul Mohamed 30/06/1994
ESP - Mayo Carlos 18/09/1995
ESP - Merzougui Abdelaziz 30/08/1991
ESP - Oumaiz Ouassim 30/03/1999
EST - Allase Olavi 28/05/1993
EST - Hussar Karel 18/06/1995
EST - Mäe Karl 18/01/1994
FRA - Charik Abderrazak 19/09/1997
FRA - Denissel Simon 22/05/1990
FRA - Habz Azeddine 19/07/1993
FRA - Mischler Baptiste 23/11/1997
FRA - Roudolff Emmanuel 30/07/1995
FRA - Schrub Yann 20/03/1996
GBR - Butchart Andrew 14/10/1991
GBR - Connor Ben 17/10/1992
GBR - Crowe Jamie 09/06/1995
GBR - Dever Patrick 05/09/1996
GBR - Evans Tom 03/02/1992
GBR - Hickey Adam 30/05/1988
GBR - Jones Kristian 04/03/1991
GBR - Millington Ross 19/09/1989
GER - Boch Simon 18/04/1994
GER - Motschmann Johannes 03/08/1994
GER - Sibhatu Samuel Fitwi 01/01/1997
GIB - Blagg Richard 03/11/1988
GIB - Dixon Harvey 02/11/1993
GIB - Payas Cameron 12/08/1998
GIB - Rogers Arnold 04/09/1990
GIB - Turnock Maurice 04/05/1974
IRL - Bradley Conor 06/10/1987
IRL - Brady Liam 14/08/1992
IRL - Everard Eoin 23/04/1986
IRL - Landers Damien 12/06/1991
IRL - Maunsell Kevin 06/05/1981
IRL - Rossiter Jayme 11/11/1991
IRL - Tobin Seán 20/07/1994
ISL - Andrésson Hlynur 16/09/1993
ISR - Abuhay Yitayew 01/12/1996
ITA - Crippa Nekagenet 16/09/1994
ITA - Crippa Yemaneberhan 15/10/1996
ITA - El Otmani Said 14/10/1991
ITA - Fontana Michele 13/06/1991
ITA - Gerratana Giuseppe 08/11/1992
LAT - Hartmanis Reinis 04/01/1994
LAT - Serjogins Dmitrijs 23/02/1993
LAT - Sumskis Edgars 03/04/1988
LAT - 9Lã?HUV -IQLV 30/03/1989
LTU - .DQþV Remigijus 17/07/1987
LUX - Bertemes Bob 15/03/1994
MLT - Debono Charlton 11/08/1984
NED - Foppen Mike 29/11/1996
NED - Niesten Stan 19/11/1996
NOR - Andersen Ådne 18/01/1994
NOR - Ingebrigtsen Filip 20/04/1993
NOR - Svela Per 19/03/1992
NOR - Tønseth Didrik 10/05/1991
POR - Almeida Hugo 01/09/1988
POR - Barbosa Paulo 04/06/1994
POR - Marques Miguel 10/01/1995
POR - Pereira André 10/08/1995
POR - Saraiva Luís 11/11/1993
POR - Teixeira Rui 22/03/1982
SUI - Graf Christoph 26/06/1993
SUI - Raess Jonas 08/03/1994
SUI - Wanders Julien 18/03/1996
SWE - Abraha Adhanom 24/08/1977
SWE - Ekvall Mikael 18/06/1989
SWE - Engholm Elmar 02/10/1992
SWE - Fsiha Robel 07/03/1996
SWE - Lundgren Daniel 04/07/1985
SWE - Nilsson David 16/04/1987
SWE - Solomon Napoleon 14/02/1994
TUR - Ataç Sezgin 21/03/1998
TUR - Kaya Ali 20/04/1994
TUR - Kaya Aras 04/04/1994
TUR - Özdemir Ramazan 06/07/1991
UKR - Horodyskyy Bohdan-Ivan 18/05/1994
UKR - Siruk Dmytro 12/04/1991
UKR - Strebkov Ivan 28/09/1991

KVINNER U20
* 100 utøvere fra 27 nasjoner
* Start klokka 11:30

ANA - Kuznetsova Kseniya 02/12/2000
ANA - Shipitsyna Irina 18/06/2000
AUT - Götschl Katharina 17/08/2002
AUT - Reicht Carina 04/07/2001
AUT - Seiler Lotte Luise 12/05/2001
BEL - Triest Febe 28/08/2000
BLR - Novik Ina 13/12/2000
BUL - Todorova Elitsa 16/07/2001
CRO - 5DNLMDãLü Paula 06/07/2000
CZE - .ROiþNRYi Adéla 11/07/2001
DEN - Astrup Laura 30/01/2000
DEN - Gam Mie 06/10/2001
DEN - Hansen Klara 11/10/2003
DEN - Petersen Laura Valgreen 28/12/2000
DEN - Risvig Katrine 01/10/2003
DEN - Søefeldt Sophie 21/04/2000
ESP - Arce Pereira Carla 22/07/2000
ESP - Berzosa Alicia 10/09/2000
ESP - Forero Maria 24/03/2003
ESP - Gonzalez Maite 26/05/2000
ESP - González María 12/01/2001
ESP - Romero Andrea 20/04/2000
ESP - Saura Elia 05/10/2000
ESP - Viciosa Angela 29/05/2002
FIN - Blomqvist Nathalie 20/04/2001
FIN - Kotinurmi Pinja 17/06/2002
FIN - Unkila Heljä-Viivi 16/05/2002
FIN - Vänttinen Janette 07/03/2002
FRA - Charlier Leonie 21/08/2001
FRA - Egler Ana 17/02/2000
FRA - Fulchiron Berenice 17/02/2000
FRA - Palou Claire 26/12/2001
FRA - Renaud Emilie 03/08/2000
FRA - Renouard Flavie 10/09/2000
FRA - Trapp Manon 01/08/2000
GBR - Carson Grace 10/02/2000
GBR - Fry Izzy 04/05/2000
GBR - Gemmell Cera 02/07/2002
GBR - Grice Maisie 29/06/2000
GBR - Keith Megan 23/04/2002
GBR - Mason Olivia 14/10/2001
GBR - Millard Saskia 12/07/2000
GBR - Samuels Amelia 09/05/2001
GER - Dörfel Blanka 24/04/2002
GER - Gürth Olivia 31/05/2002
GER - Papenfuß Josina 24/09/2000
GER - Pfüller Antje 15/01/2002
GER - Schneiders Paula 20/02/2001
GER - Vortmeier Anneke 18/03/2002
HUN - Varga Gréta 19/12/2003
IRL - Carr Niamh 31/01/2001
IRL - Donegan Danielle 05/04/2001
IRL - Gallagher Maeve 10/09/2001
IRL - Kelly Sarah 23/01/2000
IRL - Maher Eimear 10/08/2003
IRL - McCann Jodie 03/02/2000
IRL - O'Cuill Aoife 03/05/2001
ITA - Arnaudo Anna 18/10/2000
ITA - Battocletti Nadia 12/04/2000
ITA - Cavalli Ludovica 20/12/2000
ITA - Licandro Giada 05/02/2000
ITA - Mattevi Angela 12/12/2000
ITA - Pellicoro Laura 24/12/2000
LAT - Petrakova Anna Marija 14/06/2000
LTU - Jekabsone Marija 20/05/2003
LTU - .DULQDXVNDLWo Greta 11/02/2001
LTU - 3HWUDãNDLWo Dominyka 27/05/2001
LUX - Bruls Margaux 27/02/2001
POL - Bielak Natalia 10/05/2002
POL - Breza Olimpia 14/02/2002
POL - Dudek Zofia 25/12/2001
POL - Kazimierska Klaudia 03/09/2001
POL - Mikszuta Emilia 01/08/2001
POL - Sarnecka Oliwia 20/12/2001
POR - Gomes Camila 17/08/2002
POR - Lemos Lia 13/07/2001
POR - Machado Mariana 12/11/2000
POR - Neiva Barbara 01/11/2001
POR - Pereira Catia 15/08/2001
POR - Silva Mónica 10/04/2000
ROU - Olenici Angela Veronica 24/09/2000
ROU - Pacurariu-Nagy Helen 20/04/2000
ROU - Sirbu Madalina Elena 07/05/2003
ROU - Spiridon Georgiana 14/03/2001
SLO - Lukan Klara 08/09/2000
SUI - Häring Sibylle 07/11/2000
SUI - Rosamilia Valentina 27/01/2003
SUI - Saurer Leonie 06/09/2002
SUI - Sclabas Delia 08/11/2000
SUI - Sönning Alina 21/04/2000
SUI - Wespe Livia 15/08/2002
SVK - Duškova Elena 25/07/2001
SVK - Hazuchová Líza 23/07/2002
TUR - Ecer $úH 08/11/2001
TUR - Ergün 6ÕOD 07/07/2003
TUR - Özdemir (OLIùXUD 02/06/2003
TUR - <ÕOGÕUÕP Hatice 01/01/2002
UKR - Kukh Ivanna 21/08/2001
UKR - Onisimova Kateryna 13/06/2002
UKR - Severianova Tamara 20/06/2001

--- ---

KVINNER U23
* 68 utøvere fra 18 nasjoner
* Start klokka 12:30

ANA - Tropina Anna 03/11/1998
AUT - Millonig Lena 25/03/1998
AUT - Pesendorfer Katharina 11/10/1999
BEL - Swannet Laura 25/08/1999
CRO - 9XNDQþLü Katarina 08/10/1999
CZE - Chlebiková Aneta 25/06/1997
DEN - Møller Anna Emilie 28/07/1997
ESP - Ait Alibou Naima 29/06/1999
ESP - Antón Célia 23/01/1997
ESP - Barreiro Isabel 26/04/1999
ESP - Casajoana Laia 18/02/1999
ESP - Luengo Laura 18/08/1997
ESP - Pérez Uxía 31/10/1997
ESP - Ruiz Cristina 16/01/1999
FRA - Delanis Emeline 22/03/1997
FRA - Hadji Leila 01/01/1998
FRA - Houel Marine 08/11/1997
FRA - Lejarraga Julie 07/02/1998
FRA - Mitard Alice 07/03/1998
FRA - Rollin Meline 17/06/1998
FRA - Senechal Mathilde 24/01/1998
GBR - Bolton Eleanor 23/04/1999
GBR - Bridson-Hubbard Niamh 19/07/1998
GBR - Dannatt Charlotte 12/05/1999
GBR - Hughes Cari 15/03/1999
GBR - Nuttall Hannah 07/07/1997
GBR - Owen Bronwen 21/01/1997
GBR - Quirk Amelia 18/12/1999
GBR - Tank Poppy 05/12/1997
GER - Dattke Miriam 24/06/1998
GER - Flacke Johanna 15/06/1998
GER - Hanle Leah 15/10/1997
GER - Kistner Sarah 11/12/1997
GER - Meyer Lea 16/09/1997
GER - Tertsch Lisa 01/12/1998
IRL - Cotter Stephanie 27/01/1999
IRL - Dermody Lauren 04/05/1997
IRL - Fagan Claire 18/05/1998
IRL - Flanagan Eilish 02/05/1997
IRL - Flanagan Roisin 02/05/1997
IRL - McAllister Sorcha 18/04/1998
IRL - Sweeney Fian 29/01/1998
ITA - Colli Gaia 01/04/1999
ITA - Majori Micol 04/06/1998
ITA - Zanne Federica 14/08/1997
LTU - -XNQWo *LQWDUo 01/04/1997
LTU - /LQNXWo $XNVo 24/12/1999
LTU - Morenaite Egle 14/11/1997
LTU - 9DLGåLXOWo .DPLOo 17/04/1998
NED - Bakker Jasmijn 11/10/1999
NED - Heinst Famke 30/03/1999
NED - Lau Jasmijn 11/03/1999
NED - van Es Diane 22/03/1999
POR - Duarte Sara 25/05/1999
POR - Ferreira Joana 04/06/1997
POR - Martins Lilia 31/03/1997
POR - Martins Manuela 10/09/1998
POR - Monteiro Sara 31/05/1999
POR - Rodrigues Beatriz 22/04/1999
SWE - Christiansson Sara 21/07/1997
TUR - Atalay Bahar 01/10/1998
TUR - Çelik Damla 25/06/1997
TUR - Erol Sümeyye 15/06/1997
TUR - Gülengül Betül 01/02/1999
TUR - Subatan Burcu 22/11/1997
UKR - Semyonova Bohdana 26/08/1999
UKR - Shkurko Viktoriia 25/12/1997
UKR - Yastreb Yaroslava 19/06/1998

KVINNER SENIOR
68 utøvere fra 21 nasjoner
Start klokka 14:20

AUT - Mayer Julia 20/01/1993
CZE - Stewartová Moira 09/06/1995
DEN - Alm Maja 10/07/1988
DEN - Ehrenreich Karen 24/09/1984
DEN - Glad Simone 12/08/1990
DEN - Pedersen Line Brandt 04/06/1991
ESP - Alvarez Beatriz 16/12/1994
ESP - Díaz Maria Azucena 19/12/1982
ESP - Espejo Cristina 13/10/1994
ESP - Lozano Ana 22/02/1991
ESP - Martín Diana 01/04/1981
ESP - Pérez María José 12/06/1992
ESP - Sánchez Irene 25/08/1992
ESP - Urbina Teresa 20/03/1985
EST - Ardel Johanna 18/12/1996
FIN - Peiponen Johanna 18/12/1990
FRA - Duarte Sophie 31/07/1981
FRA - Guerin Aurore 01/04/1990
FRA - Korotchansky Aude 12/09/1991
FRA - Ledhem Fadouwa 28/09/1987
FRA - Westphal Liv 22/12/1993
GBR - Arter Charlotte 18/06/1991
GBR - Avery Kate 10/10/1991
GBR - Donnelly Abbie 02/09/1996
GBR - Griffiths Amy 22/03/1996
GBR - Holt Katie 07/09/1992
GBR - Hosker Thornhill Emily 27/10/1992
GBR - Judd Jessica 07/01/1995
GBR - Nesbitt Jenny 24/01/1995
GER - Burkard Elena 10/02/1992
GER - Mayer Domenika 09/10/1990
GER - Schöneborn Deborah 13/03/1994
GRE - Petrouláki Elefthería 20/11/1991
IRL - Britton Una 14/04/1990
IRL - Finn Michelle 16/12/1989
IRL - Mageean Ciara 12/03/1992
IRL - McCormack Fionnuala 24/09/1984
IRL - Mulhare Mary 14/02/1993
IRL - Richardson Aoibhe 16/11/1996
IRL - Ross Fionnuala 05/11/1990
ITA - Lonedo Rebecca 05/12/1996
ITA - Merlo Martina 19/02/1993
ITA - Oggioni Silvia 18/08/1995
ITA - Roffino Valeria 09/04/1990
ITA - Sugamiele Federica 27/04/1996
LUX - Hoffmann Vera 02/11/1996
MLT - Bezzina Lisa Marie 05/11/1979
NOR - Grøvdal Karoline Bjerkeli 14/06/1990
NOR - Våg Sigrid Jervell 06/06/1992
NOR - Wågan Maria Sagnes 22/05/1992
POR - Félix Dulce 23/10/1982
POR - Francisco Susana 10/05/1991
POR - Rocha Carla Salomé 25/04/1990
ROU - Augsburger Julia Milena 07/12/1996
ROU - Baltoi Adelina Paulina 19/09/1992
ROU - %kUFa Roxana 22/06/1988
ROU - Prisecaru Claudia 02/09/1997
SUI - Egger Nicole 10/03/1985
SUI - Iseli Rea 02/10/1994
SUI - Scherrer Chiara 24/01/1996
SWE - Mengsteab Samrawit 15/04/1990
TUR - $NGD÷ Meryem 05/08/1992
TUR - Aydemir Esma 01/01/1992
TUR - Can Yasemin 11/12/1996
TUR - Erman Remziye 25/01/1995
UKR - Bubnyak Iryna 05/08/1993
UKR - Khapilina Viktoriya 23/04/1992
UKR - Mykhaylova Darya 29/04/1989

MENN MIKS STAFETT 
* 32 utøvere fra 12 nasjoner 
* Start klokka 13:05

BEL - Baeten Stijn 03/06/1994
BEL - Crestan Elliott 22/02/1999
BEL - Delvoie Maxime 03/10/1997
BEL - Hendrix Robin 14/01/1995
BLR - Kalachou Artsiom 07/09/1995
BLR - Platonau Siarhei 12/12/1990
ESP - Jiménez Sergio 07/01/1995
ESP - Sánchez Pablo 27/09/1993
FRA - Khelaf Yani 07/02/1998
FRA - Miellet Alexis 05/05/1995
FRA - Mischler Baptiste 23/11/1997
GBR - Davies Jonny 28/10/1994
GBR - McMurray James 18/01/1995
GBR - Sesemann Phil 03/10/1992
GBR - Williamson Jamie 03/03/1997
IRL - McCann Luke 12/03/1998
IRL - Pierce Eoin 20/05/1989
IRL - Travers John 16/03/1991
ITA - El Kabbouri Soufiane 05/03/1993
ITA - Zerrad Mohamed 23/12/1993
LAT - Jocis 8?LV 13/09/1993
LAT - Razgalis -IQLV 26/05/1985
LTU - Bertašius Simas 31/10/1993
LTU - Mickus Benediktas 26/03/1997
POR - Monteiro Luís 13/05/1998
POR - Rosário Paulo 21/04/1994
SWE - Engholm Elmar 02/10/1992
SWE - Kramer Andreas 13/04/1997
SWE - Lundgren Daniel 04/07/1985
SWE - Rohlén Robin 05/05/1990
UKR - Kayafa Oleh 04/04/1989
UKR - Kishchenko Yuriy 04/08/1991

--- ---

KVINNER MIKS STAFETT 
32 utøvere fra 12 nasjoner
Start klokka 13:05

BEL - Muls Camille 24/03/1999
BEL - Scaunet Vanessa 09/07/1996
BEL - Van Accom Sofie 07/06/1989
BLR - Karneyenka Katsiaryna 17/03/1988
BLR - Nemahai Volha 27/05/1989
ESP - Campo Lidia 26/03/1991
ESP - Guerrero Esther 07/02/1990
ESP - Pereira Solange Andreia 16/12/1989
FRA - Beuviere Sandra 19/04/1990
FRA - Fleury Aurore 04/12/1993
FRA - Normand Elodie 06/10/1988
GBR - Bell Alexandra 04/11/1992
GBR - Hosker Thornhill Emily 27/10/1992
GBR - McDonald Sarah 02/08/1993
GBR - Tracey Adelle 27/05/1993
IRL - O'Donoghue Amy 27/01/1994
IRL - O'Sullivan Maisy 11/02/1993
IRL - Power Nadia 11/01/1998
ITA - Bortoli Elisa 28/09/1994
ITA - Mattagliano Joyce 03/05/1994
LAT - Strausa Agata 02/12/1989
LAT - Velvere /UJD 10/02/1990
LTU - %DOþL?QDLWo (JOo 31/10/1988
LTU - .DQþWo Loreta 20/07/1994
POR - Afonso Salomé 19/11/1997
POR - Silva Patricia 09/12/1999
SWE - Bahta Meraf 24/06/1989
SWE - Christiansson Sara 21/07/1997
SWE - Lindh Lovisa 09/07/1991
SWE - Nilsson Linn 15/10/1990
UKR - Didovodyuk Olesya 25/07/1990
UKR - Kilyarska Valentyna 02/07/1990

ps! Beklager at det på noen utøvere har blitt vesentlige avvik på tegnsett i forbindelse med bearbeiding av startlistene!


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus