Johannes Høsflot Klæbo under Toppidrettsveka 2020. Foto: Martin Riseth / Toppidrettsveka.

Johannes Høsflot Klæbo under Toppidrettsveka 2020. Foto: Martin Riseth / Toppidrettsveka.

STARTLISTER: Holmenkollen Skishow 2021

OPPDATERT – NÅ OGSÅ MED SKISKYTING

Startlister for Holmenkollen Skishow 2021.

Tips en venn  Skriv ut

HOLMENKOLLEN SKISHOW

9. juni 2021

Oslo

--- --- ---

STARTLISTER PER KONKURRANSE

nb! Nedenfor langrenn følger skiskyting

KVINNER - LANGRENN - 6,3 KM FRI

Amundsen, Hedda Østberg - Asker Skiklubb

Andreassen, Margrethe Wettre - Asker Skiklubb

Bergane, Margrethe - Konnerud IL

Fosnæs, Kristin Austgulen - Fossum IF

Fossesholm, Helene Marie - Eiker Skiklubb

Haga, Ragnhild - Åsen IL

Johaug, Therese - IL Nansen

Johnsen, Elena Rise - Asker Skiklubb

Myhrvold, Mathilde Skjærdalen - Vind IL

Ous, Amalie Håkonsen - Nes Ski

Slind, Silje Øyre - Oppdal IL

Svendsen, Anna - Tromsø Skiklubb

Theodorsen, Silje - Kvaløysletta Skilag

Weng, Tiril Udnes - Nes Ski

Weng, Heidi - Bul IL

--- --- ---

MENN - LANGRENN - 10,5 KM FRI

Amundsen, Harald Østberg- Asker Skiklubb

Arnesen, Harald Astrup - IL Heming

Botterud, Hermann Skram - Bærums Skiklub

Evensen, Ansgar - Vind IL

Golberg, Pål - Gol IL

Hjelmeset, Lars Agnar - Gjelleråsen IF

Holund, Hans Christer - Lyn Ski

Hope, Jon Rolf Skamo - Hyen IL

Jenssen, Jan Thomas - Hommelvik IL

Johnsrud, Fredrik - Oseberg Skilag

Korsæth, Amund August - Trøsken IL

Kristoffersen, Patrick Fossum - Gjerdrum IL

Krüger, Simen Hegstad - Lyn Ski

Kvisle, Erland - Asker Skiklubb

Larsen, Thomas Helland - Fossum IF

Moseby, Håvard - Kjelsås IL

Myhre, Simen - IL Heming

Mørk, Martin Kirkeberg - Drammens Ballklubb

Nyenget, Martin Løwstrøm - Lillehammer Skiklub

Skar, Sindre Bjørnestad - Bærums Verk Hauger IF

Stock, Daniel - Vadsø Skiklubb

Valnes, Erik - Bardufoss og Omegn IF

Zechel, Maks Peter - Asker Skiklubb

--- --- ---

KVINNER - SKISKYTING

Ida Lien (Simostranda IL)

Karoline Offigstad Knotten (Vingrom IL)

Marte Olsbu Røiseland (Froland IL)

Ragnhild Femsteinevik (Hålandsdal IL)

Jenny Enodd (Budal IL)

Juni Arnekleiv (Dombås IL)

Karoline Erdal (Førde IL)

Marthe Kråkstad Johansen (Bossmo og Ytteren IL)

Åsne Skrede (Geilo IL) – deltar på skytekonkurranse, ikke jaktstart

Emilie Ågheim Kalkenberg (Skonseng UL) – deltar på skytekonkurranse, ikke jaktstart

MENN - SKISKYTING

Erlend Øvereng Bjøntegaard (IL Beveren)

Johannes Dale (Fet Skiklubb)

Johannes Thingnes Bø (Markane IL)

Sturla Holm Lægreid (Bærums Skiklub)

Tarjei Bø (Markane IL)

Vetle Sjåstad Christiansen (Geilo IL)

Filip Fjeld Andersen (Geilo IL)

Endre Strømsheim (Bærums Skiklub)


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse