Størenrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste G 10 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakken,Sondre Singsås IL 05:40
  Bruvoll,Simen Undlien Melhus IL 04:58
  Fagerbekk,Thomas Sokna IL 05:32
  Fløttum,Erlend Våga Skaun IL 05:09
  Frøseth,Håkon Støren Sportsklubb 04:28
  Heggem,Torbjørn Byåsen IL 04:07
DNS Håbrekke,Magnus Øyaas Melhus IL  
  Krognes,Håkon Melhus IL 05:08
  Kvernstad,Brynjar Kyrksæterøra IL 04:29
DNS Langørgen,Lasse Melhus IL  
  Myrmo,Andreas Rennebu IL 05:28
  Olsen,Sondre Nikolai Byåsen IL 05:12
DNS Storseth,Erlend K Singsås IL  
  Undlien,Atle Melhus IL 05:08
Resultatliste J 10 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakken,Henriette Leik, IL 05:10
  Børseth,Siri Sokna IL 05:10
  Hinseth,Vilde Emilie Klæbu IL 04:52
DNS Kregnes,Ingrid Trønder-Lyn  
  Trønsdal Bævre,Mali Rindals-Troll, IK 05:29
  Vagnild,Malin Sokna IL 05:37
Resultatliste G 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brækken,Ole Andreas Byåsen IL 04:45
  Digre,Ola Singsås IL 06:03
  Enodd,Simen Sokna IL 06:05
  Fjorden Ree,Andreas Støren Sportsklubb 05:00
  Halvorsen,Håkon Støren Sportsklubb 05:26
  Kvam,Simon Melhus IL 07:53
  Lien,Petter Byåsen IL 04:56
  Lillebudal,Sander Leik, IL 04:57
  Michelsen,Even Solem Byåsen IL 05:33
  Sundli,Arnt Tomas Sokna IL 05:58
  Vestermo-Reitan,Bjørn Hovin IL 05:22
Resultatliste J 9 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Fagerbæk,Elise Sokna IL 05:24
  Heggem,Synnøve Byåsen IL 05:12
  Hovin,Jenny Margarita Lundamo IL 06:10
  Kalvå,Marianne Hovin IL 09:04
DNS Vagnild,Malin Sokna IL  
Resultatliste G 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Arvidsson,Trym Joel Støren Sportsklubb 13:59
  Berg,Magnus Grønning Klæbu IL 05:42
  Eid,Fredrik Leik, IL 05:43
DNS Jensen Haugen,Benjamin Trønder-Lyn  
  Kjelstad,Sander Støren Sportsklubb 06:26
  Riseth,Andreas Børsa IL-ski 05:52
DNS Storseth,Sigurd Knutsen Singsås IL  
DNS Vagnild,Kristian Sokna IL  
Resultatliste J 8 år 1,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Arvidsson,Tuva Jeanett Støren Sportsklubb 09:03
  Eid,Elise Leik, IL 06:51
DNS Fløttum,Helene Sokna IL  
  Folstad,Nora Buseth Singsås IL 06:13
DNS Halvorsen,Elise Støren Sportsklubb  
  Lund,Nora Orkanger IF 10:25
DNS Ree,Vilde Fjorden Støren Sportsklubb  
Resultatliste G 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Ole Kristian Heimdal Ski 05:25 + 00:00
2 Stav,Vegard Flå IL 05:27 + 00:02
3 Størseth,Sivert Malvik IL 05:36 + 00:11
4 Sødal,Joakim Kyrksæterøra IL 05:46 + 00:21
5 Remmen,Olav Andreas Tiller IL 05:48 + 00:23
6 Stjern,Lars Bakk Melhus IL 05:57 + 00:32
7 Berdal,Øystein Kråkstadøra IL 06:00 + 00:35
8 Helgemo,Daniel Lundamo IL 06:09 + 00:44
9 Lund,Martin Orkanger IF 06:11 + 00:46
10 Åsrønning,Andreas Trønder-Lyn 06:13 + 00:48
11 Ekren,Filip Melhus IL 06:14 + 00:49
12 Skjærvold,Robin Hovin IL 06:18 + 00:53
13 Lyng,Vegard Byåsen IL 06:29 + 01:04
14 Hovin,Freddy Lundamo IL 06:31 + 01:06
15 Sæther,Joakim Trønder-Lyn 06:33 + 01:08
16 Storbekkrønning,Per Stian Singsås IL 06:36 + 01:11
17 Breen,Sivert Ålen IL 06:42 + 01:17
18 Berdal,Tore Kyrksæterøra IL 06:45 + 01:20
19 Røkke,Anders Uhlin Byåsen IL 06:46 + 01:21
19 Havdal,Eskil Melhus IL 06:46 + 01:21
21 Digre,Petter Singsås IL 07:24 + 01:59
22 Hammer,Vegard Trønder-Lyn 07:41 + 02:16
Resultatliste J 12 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vestermo-Reitan,Helga Hovin IL 06:43 + 00:00
2 Michelsen,Kristine Solem Byåsen IL 06:59 + 00:16
3 Wingan,Ragnhild Kyrksæterøra IL 07:19 + 00:36
4 Sødal,Ane Kyrksæterøra IL 07:45 + 01:02
5 Andersen,Oda Esphaug Hovin IL 08:03 + 01:20
DNS Vigen,Anne-Marlene Skaun IL  
DNS Sundli,Lise Sokna IL  
DNS Trøen,Oda Ålen IL  
Resultatliste G 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Landsem,Eivind Orkdal IL 06:20 + 00:00
2 Enodd,Nils Budal IL 06:28 + 00:08
2 Sivertsgård,Vegard Ålen IL 06:28 + 00:08
4 Åsrønning,Lars Trønder-Lyn 06:36 + 00:16
5 Michler,Simen Stenersen Ziel Byaasen Skiklub 06:46 + 00:26
6 Moholdt,Eivind Ålen IL 06:50 + 00:30
7 Hovin,Ove Løvseth Trønder-Lyn 07:07 + 00:47
8 Holthe,Ådne Flå IL 07:22 + 01:02
9 Skålholdt,Jo Amund Orkdal IL 07:33 + 01:13
10 Nybjerkan Laugsand,Erik Støren Sportsklubb 07:59 + 01:39
10 Grøset,Morten Orkdal IL 07:59 + 01:39
10 Grøset,Espen Orkdal IL 07:59 + 01:39
13 Holthe,Sondre Flå IL 08:05 + 01:45
14 Strømhylden,Adrian Lyngen Støren Sportsklubb 08:45 + 02:25
DNS Landsem,Eivind Orkdal IL  
Resultatliste J 11 år 2,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sølberg,Line Leik, IL 06:26 + 00:00
2 Røset,Dina Evjen Byåsen IL 06:30 + 00:04
3 Myhren,Anne Sokna IL 06:31 + 00:05
4 Schive,Tiril Sundfør Byåsen IL 06:53 + 00:27
5 Oda,Enge Gravdal Strindheim IL Ski 06:54 + 00:28
6 Langmo,Siri Ålen IL 07:07 + 00:41
7 Solbergløkk,Siri Beate Sokna IL 07:14 + 00:48
7 Johansen,Lone Melhus IL 07:14 + 00:48
9 Tronsaune,Maja Engan Byåsen IL 07:24 + 00:58
10 Fagerbæk,Ellen Sokna IL 07:27 + 01:01
11 Hammer,Pia Trønder-Lyn 07:54 + 01:28
12 Hegseth,Ingrid Ålen IL 07:57 + 01:31
13 Fløttum,Julie Sokna IL 08:12 + 01:46
14 Rogstad,Mari Dyrvik Støren Sportsklubb 08:24 + 01:58
15 Solem,Guro Budal IL 08:29 + 02:03
16 Skårvold,Maja Lyngen Støren Sportsklubb 08:53 + 02:27
Resultatliste G 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ekren,Thomas Melhus IL 07:39 + 00:00
2 Mikaelsen,Simon Larsen Byåsen IL 07:58 + 00:19
3 Riseth,Fredrik Melhus IL 08:23 + 00:44
4 fløttum,Arild Sokna IL 08:44 + 01:05
5 Asphaug,Thomas Melhus IL 08:54 + 01:15
6 Riseth,Aleksander Melhus IL 08:55 + 01:16
7 Sølberg,Andreas Leik, IL 09:15 + 01:36
8 Jensås,Even Ålen IL 09:38 + 01:59
9 Haugen,Kristian Kyrksæterøra IL 10:22 + 02:43
DNS Eriksen,Sivert Grøtan Melhus IL  
Resultatliste G 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vollset,Kristoffer By Klæbu IL 08:05 + 00:00
2 Telebond,Magnus Klæbu IL 08:30 + 00:25
3 Sjøli,Øystein Ellefsen Klæbu IL 08:53 + 00:48
4 Klæbo,Johannes Høstflot Byåsen IL 08:56 + 00:51
5 Bævre,Vebjørn Trønsdal Rindals-Troll, IK 08:59 + 00:54
6 Bjørnstad,Ludvik Malvik IL 09:07 + 01:02
7 Hepsø Aassve,Ola Malvik IL 09:17 + 01:12
8 Kjelsberg,Petter Leik, IL 09:25 + 01:20
9 Steinsvoll,André Leik, IL 09:31 + 01:26
9 Hinseth,Sindre Klæbu IL 09:31 + 01:26
11 Eid,Aksel Leik, IL 09:34 + 01:29
11 Staverløkk,Joar Sokna IL 09:34 + 01:29
13 Børset,Erik Sokna IL 09:40 + 01:35
14 Johansen,Simen Melhus IL 09:49 + 01:44
15 Børset,Rune Sokna IL 09:59 + 01:54
16 Larsen,Petter Støren Sportsklubb 10:53 + 02:48
17 Ervik,Håvard Hveding Klæbu IL 11:04 + 02:59
DNS Elvrum,Espen Orkdal IL  
DNS Selvnes,Vegard Orkdal IL  
DNS Storø,Even Klæbu IL  
DNS Bellika,Jens Rune Fjellørnen IL  
DNS Storli,Magnus Osmarka IL  
DNS Tangvik,Martin Jonsvatnet IL  
Resultatliste J 14 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mathisen,Marianne Tiller IL 09:14 + 00:00
2 Håbrekke,Mari Øyaas Melhus IL 09:23 + 00:09
3 Lien,Marie Byåsen IL 09:29 + 00:15
4 Røset,Mette Evjen Byåsen IL 09:37 + 00:23
5 Benum,Mari Dahl Byåsen IL 09:41 + 00:27
6 Grytdal,Heidi Sokna IL 10:46 + 01:32
7 Fagerbekk,Oda Sokna IL 11:18 + 02:04
8 Bakken,Astrid Singsås IL 15:17 + 06:03
DNS Wollan,Karoline Byåsen IL  
Resultatliste J 13 år 3,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken,Silje Leik, IL 09:42 + 00:00
2 Enodd,Jenny Budal IL 09:45 + 00:03
3 Fløttum,Kristin Våga Skaun IL 10:16 + 00:34
3 Gravdal,Thea Strindheim IL Ski 10:16 + 00:34
5 Enodd,Sara Budal IL 10:31 + 00:49
6 Volden,Åshild Vognild Strindheim IL Ski 10:37 + 00:55
7 Sommerseth,Emma Marie Lysø Byåsen IL 10:41 + 00:59
8 Solem,Marit Budal IL 11:07 + 01:25
9 Heggem,Marte Lysaker Byåsen IL 11:10 + 01:28
DNS Holum,Rebecka Wanvik Melhus IL  
DNS Spets,Julie Stendahl Melhus IL  
Resultatliste G 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Engan,Sondre Melhus IL 11:37 + 00:00
2 Moholt,Even Ålen IL 11:50 + 00:13
3 Stensås,Anders Lundamo IL 11:52 + 00:15
4 Aunli,Lars Ove Kyrksæterøra IL 12:05 + 00:28
5 Røen,Lars Bakken Rindals-Troll, IK 12:07 + 00:30
6 Danielsen,Joakim Byåsen IL 12:08 + 00:31
7 Riseth,Martin Melhus IL 12:18 + 00:41
8 Løfald,Gjermund Rindals-Troll, IK 12:19 + 00:42
9 Kregnes,Olav Lundamo IL 12:31 + 00:54
10 Bævre,Jo Trønsdal Rindals-Troll, IK 12:32 + 00:55
11 Sommerseth,Martin Byåsen IL 12:37 + 01:00
12 Pettersen,Martin Malvik IL 12:39 + 01:02
13 Nesvold,Ola Ålen IL 12:44 + 01:07
14 Myhren,Terje Sokna IL 13:01 + 01:24
15 Olsen,Christian M. Byåsen IL 13:03 + 01:26
16 Jensås,Lars Peder Ålen IL 13:06 + 01:29
17 Bellingmo,Ola Røstum Flå IL 13:39 + 02:02
DNS Erichsen,Kristian Byåsen IL  
DNS Stensås,Magnus Lundamo IL  
Resultatliste G 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lilleberg,Severin Byåsen IL 11:59 + 00:00
2 Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL 12:08 + 00:09
3 Hjeldnes,Joakim Klæbu IL 12:42 + 00:43
4 Neegård,Mads Hågensen Byåsen IL 12:54 + 00:55
5 Syrstad,Torleif Lundamo IL 13:10 + 01:11
6 Arnesen,Joachim Byåsen IL 13:31 + 01:32
6 Haugen,Hallgeir Heimdal Ski 13:31 + 01:32
8 Schive,Sindre Byåsen IL 13:33 + 01:34
9 Wingan,Lars Kolbjørn Kyrksæterøra IL 14:17 + 02:18
10 Eid,Ingebrigt Leik, IL 14:32 + 02:33
11 Røkke,Christoffer U. Byåsen IL 14:50 + 02:51
12 Solbergløkk,Ole Eskil Sokna IL 14:55 + 02:56
13 Sundal,Vemund Sjøvold Byåsen IL 15:42 + 03:43
Resultatliste K 18 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fløttum,Lena Sokna IL 14:45 + 00:00
Resultatliste K 17 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lehn,Martine Ranum Byaasen Skiklub 13:41 + 00:00
2 Hyttehaug,Heidi Budal IL 13:48 + 00:07
3 Fossum,Åshild Orkanger IF 14:17 + 00:36
4 Arnesen,Julie Byåsen IL 14:41 + 01:00
DNF Endalsvoll,Tove Budal IL  
DNS Benum,Julie Dahl Byåsen IL  
Resultatliste J 16 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken,Stine Leik, IL 14:55 + 00:00
2 Bjørnli,Silje Kant Sokna IL 15:11 + 00:16
3 Røset,Ingrid Evjen Byåsen IL 15:24 + 00:29
4 Langåker,Ragnhild Øie Malvik IL 15:54 + 00:59
Resultatliste J 15 år 5,0km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lian,Oda Ålen IL 14:04 + 00:00
2 Snildalsli,Wenche Kråkstadøra IL 14:23 + 00:19
3 Langmo,Hege Ålen IL 14:43 + 00:39
4 børset,elisabeth Sokna IL 16:01 + 01:57
4 Andersskog,Thea Malvik IL 16:01 + 01:57
6 Berg,Marthe Kråkstadøra IL 16:32 + 02:28
7 Andersskog,Ida Malvik IL 17:27 + 03:23
DNS Grinde,Kari Hovin IL  
Resultatliste M 18 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tønseth,Didrik Byåsen IL 22:35 + 00:00
2 Rundgreen,Mathias Byaasen Skiklub 22:40 + 00:05
3 Brevik,Jørgen Bye Strindheim IL Ski 23:12 + 00:37
4 Berg,Mads Erik Kråkstadøra IL 24:30 + 01:55
5 Lefdal,Martin Byåsen IL 26:47 + 04:12
DNS Broen,Anders Kjeka Klæbu IL  
Resultatliste M 17 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løfald,Hallvard MVS/ Rindals-Troll, IK 23:49 + 00:00
2 Skogstad,Tor Håkon Lundamo IL 24:09 + 00:20
3 Helgemo,Andreas Byåsen IL 24:52 + 01:03
4 Skogstad,Per Harald Lundamo IL 25:13 + 01:24
5 Talsnes,Rune Kjøsen Leik, IL 25:29 + 01:40
6 Sætherø,Anders MVS/ Stjørdals-Blink, IL 25:40 + 01:51
7 Volden,Vemund Vognild Strindheim IL Ski 26:29 + 02:40
8 Aune,Stian Byåsen IL 26:46 + 02:57
9 Stav,Ole Kristian Flå IL 27:32 + 03:43
10 Vatten,Tormod MVS/ Surnadal IL 27:33 + 03:44
Resultatliste Kvinner senior 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakketun,Kjersti Solvoll Viljar, IL 27:59 + 00:00
2 Lorvik,Ingrid Strindheim IL Ski 29:59 + 02:00
DNS Aas,Sigrid J. Byåsen IL  
Resultatliste K 19/20 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Benum,Silje Dahl Byåsen IL 26:37 + 00:00
2 Bjørnli,Heidi Kant Sokna IL 27:20 + 00:43
3 Ulsund,Marit Askevold Strindheim IL Ski 28:31 + 01:54
4 Hegseth,Tove Ålen IL 28:33 + 01:56
DNF Hyttehaug,Gyda Kristin Budal IL  
DNS Hammer,Ingeborg Meistad Byåsen IL  
Resultatliste Menn senior 15km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rennemo,Kristian Tettli Leksvik IL 32:38 + 00:00
2 Eilifsen,Morten Henning Skilag / Team Trøndelag 32:48 + 00:10
3 Granmo,Jan Gisle Sokna IL 33:26 + 00:48
4 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen IL 33:42 + 01:04
5 Fremo,Thomas Fjellørnen IL 34:10 + 01:32
6 Hyttehaug,Lars Budal IL 35:35 + 02:57
7 Bjørgen,Per Egil Trønder-Lyn 35:38 + 03:00
8 Berdal,Tore Bjørseth Byåsen IL 35:42 + 03:04
8 Pettersen,Morten Harjo Vadsø SK 35:42 + 03:04
10 Vinsnesbakk,Bård Singsås IL 37:09 + 04:31
11 Horg,Bjørn Lundamo IL 37:47 + 05:09
DNS Hegdahl,Jan Peder Orkdal IL  
DNS Eliassen,Petter Byaasen Skiklub / Team Trøndelag  
DNS Estil,Jens Petter Strindheim IL Ski  
Resultatliste M 19/20 år 15km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ansnes,Ronny Fredrik Klæbu IL 34:16 + 00:00
2 Skogstad,Ole Hartvik Lundamo IL 34:56 + 00:40
2 Størseth,Espen Byåsen IL 34:56 + 00:40
4 Utengen,Øyvind Ytterhus Byåsen IL 35:15 + 00:59
4 Hammer,Kristian Riseth Børsa IL-ski 35:15 + 00:59
6 Horg,Svend Erik Lundamo IL 35:20 + 01:04
7 Telebond,Eirik Klæbu IL 35:36 + 01:20
8 Moholdt,Joachim Ålen IL 35:44 + 01:28
9 Knudtzon,Nicolas Brun-Lie Njård 35:45 + 01:29
10 Bjørseth,Marius Bratsberg IL 35:47 + 01:31
11 Geving,Marius S. Byåsen IL 37:11 + 02:55
12 Osland,Sindre Strindheim IL Ski 37:39 + 03:23
13 Dragmyrhaug,Nils Even Ålen IL 38:00 + 03:44
14 Kippernes,Henrik H. Byåsen IL 38:11 + 03:55
15 Bremvåg,Christoffer Leik, IL 39:09 + 04:53
16 Krognes,Runar Leik, IL 39:24 + 05:08
17 Flaaøien,Kenneth Klæbu IL 40:23 + 06:07
18 Olsen,Henrik André Byåsen IL 40:28 + 06:12
DNS Kvernstad,Eirik MVS/ Kyrksæterøra IL  
Resultatliste Menn veteran 15km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ree,Martin Støren Sportsklubb 38:04 + 00:00
2 Moholdt,Arne Ålen IL 41:11 + 03:07
3 Røstum,Jon Flå IL 43:43 + 05:39

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut