-->

Strindheimstafetten 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

                Strindheimstafetten09    
                Resultatliste    
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
J 17-20 år 3x5 km                    
1   Steinkjer Skiklubb lag 1 (81)                
  1   Hanne Bøgseth   15:45 2       00:08
  2   Tina Bøgseth   14:54 2       00:08
  3   Hild Riseth Fjone   14:43 1       00:00
2   BSK/Børsa/Lundamo lag 1 (87)                
  1   Tine Aagaard   15:50 3       00:13
  2   Tonje Uvsløkk Haugen   14:46 1       00:00
  3   Anne Kjersti Kalvå   14:58 2       00:15
3   Inderøy IL lag 1 (82)                
  1   Julie Gausen   15:37 1       00:00
  2   Tonje S. Gausen   15:02 3       00:16
  3   Anniken Jørgensen   16:26 6       01:43
4   Team Villsau lag 1 (85)                
  1   Berit Mogstad   16:13 4       00:36
  2   Johanna Skånøy   16:05 4       01:19
  3   Tonje Skjelstadås   15:59 4       01:16
                     
5   Byåsen IL lag 2 (86)                
  1   Julie Arnesen   16:37 5       01:00
  2   Marit Skoglund   16:35 7       01:49
  3   Heidi Langen   16:17 5       01:34
                     
6   Byåsen IL lag 1 (83)                
  1   Tina Fremo   18:17 7       02:40
  2   Frida Stokken   16:20 6       01:34
  3   Silje Dahl Benum   15:03 3       00:20
                     
7   Malvik/Selbu/Ranheim lag 1 (88)                
  1   Ragnhild Øye Langåker   18:15 6       02:38
  2   Mali Galaaen Røsseth   16:16 5       01:30
  3   Trude Nonstad Fornes   17:35 7       02:52
                     
DNS   Leksdal/Leirådal lag 1 (84)                
  1   Hanna Elise Steinsli              
  2   Ingvild Aksnes              
  3   Margunn Aksnes              
                     
                     
                     
                     
eTiming versjon 3.0               31.12.2009 16:47:16    
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
D Senior 3x5 km                    
1   Budal/Sokna lag 1 (73)                
  1   Heidi Hytthaug   15:44 2       00:06
  2   Silje Kant Bjørnli   15:08 3       00:29
  3   Heidi Kant Bjørnli   14:52 2       00:34
2   Strindheim IL lag 1 (71)                
  1   Magnhild Roe   17:34 3       01:56
  2   Ingrid Lorvik   14:39 1       00:00
  3   Kjersti Bø   14:18 1       00:00
3   Strindheim IL lag 2 (72)                
  1   Marit Ulsund   15:38 1       00:00
  2   Christine Dahl   15:05 2       00:26
  3   Ida Engan   15:50 3       01:32
                     
                     
                     
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:16  
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
G 13-14 år 3x3 km                    
1   Klæbu IL lag 1 (165)                
  1   Kristoffer By Vollset   11:37 1       00:00
  2   Øystein Ellefsen Sjøli   11:05 3       00:06
  3   Magnus Telebond   11:18 3       00:33
2   Steinkjer Skiklubb lag 1 (163)                
  1   Roar Hatling Jystad   12:08 5       00:31
  2   Marius Landsem Melhus   11:41 6       00:42
  3   Iver Anton Aune   10:45 1       00:00
3   Hommelvik IL lag 1 (183)                
  1   Ole Morten Flataker   11:38 2       00:01
  2   John Magnus Haugen   11:47 7       00:48
  3   Jan Thomas Jenssen   11:17 2       00:32
4   Inderøy IL lag 1 (184)                
  1   Jonas Austad   12:05 4       00:28
  2   Jørgen Sundfær Stubbe   11:27 4       00:28
  3   Lars Olav Flakkenberg   11:36 4       00:51
                     
5   Leik IL lag 1 (162)                
  1   Andre Steinsvoll   12:53 9       01:16
  2   Petter N Kjeldsberg   10:59 1       00:00
  3   Aksel Eid   11:56 6       01:11
                     
6   IL Varden lag 1 (166)                
  1   Gaute Iversen   12:03 3       00:26
  2   Morten Torvik   12:22 12       01:23
  3   Torstein Buan Røvik   12:23 9       01:38
                     
7   Malvik IL lag 1 (167)                
  1   Ludvik Bjørnstad   12:52 8       01:15
  2   Sivert Størseth   11:58 8       00:59
  3   Ola Hepsø Aassve   12:14 8       01:29
                     
8   Ranheim skiklubb lag 1 (169)                
  1   Kristoffer Darell Lurvik   13:40 15       02:03
  2   Alexander Wisløff   11:01 2       00:02
  3   Magne Undebakke   13:17 18       02:32
                     
9   Heimdal ski lag 2 (170)                
  1   Ole Kristian Haugen   12:45 7       01:08
  2   Stian Spakmo   12:40 13       01:41
  3   Tobias Eid Løvås   12:41 11       01:56
                     
10   Byåsen IL lag 2 (176)                
  1   Johannes Høsflot Klæbo   12:11 6       00:34
  2   Christian Aasved   12:57 15       01:58
  3   Øyvind Wiggen   12:59 16       02:14
                     
11   Byaasen Skiklub lag 1 (185)                
  1   Erik Holmen   13:15 10       01:38
  2   Kornelius Grøv   11:27 4       00:28
  3   Halvor Melkid   13:49 24       03:04
                     
12   Orkdal IL lag 1 (181)                
  1   Vegard Selvnes   13:34 14       01:57
  2   Martin Lund   12:06 10       01:07
  3   Øystein Berdal   13:08 17       02:23
                     
13   Sokna IL lag 1 (172)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:17  
  1   Rune Børset   14:40 22       03:03
  2   Joar Staverløkk   12:09 11       01:10
  3   Erik Børset   12:35 10       01:50
                     
14   IL Fjellørnen/Skauga IL lag 1 (178)                
  1   Jon Einar Føll Flytør   13:33 13       01:56
  2   Joachim Dyrendahl   13:38 20       02:39
  3   Ole Petter Volden   12:45 13       02:00
                     
15   Jonsvatnet IL lag 1 (186)                
  1   Arvid Lyngstad   15:09 24       03:32
  2   Sebastian Aas   11:58 8       00:59
  3   Simen Rolfsen   12:50 15       02:05
                     
16   Byåsen IL lag 3 (180)                
  1   Christian Drøyvold   13:19 11       01:42
  2   Rasmus Sætrum Bjerkan   13:05 16       02:06
  3   Fredrik Almås   13:34 20       02:49
                     
17   Byåsen IL lag 1 (164)                
  1   Mikkel Hofsli Flott   14:19 20       02:42
  2   Henrik Haanæs   13:40 22       02:41
  3   Anders Quist Nyrnes   12:00 7       01:15
                     
17   IL Fjellørnen lag 1 (173)                
  1   Halvard Heide   15:14 25       03:37
  2   Borgar Føll Flytør   12:52 14       01:53
  3   Vegar Vårheim   11:53 5       01:08
                     
19   Steinkjer Skiklubb lag 2 (175)                
  1   Ola Brosveet Rannem   13:19 11       01:42
  2   Martin Giskås Sætre   13:06 18       02:07
  3   Anders Melhus Hovik   13:36 21       02:51
                     
20   Selbu IL/Øverbygda IL lag 1 (168)                
  1   Kristian Skrødal   13:45 16       02:08
  2   Håvard Lien   13:51 24       02:52
  3   Fredrik Øverbø Trondseth   12:43 12       01:58
                     
21   Melhus IL lag 1 (161)                
  1   Elias Landmark   15:02 23       03:25
  2   Lars Bakk Stjern   13:05 16       02:06
  3   Fillip Ekren   12:45 13       02:00
                     
22   Tiller IL lag 1 (174)                
  1   Eivind Thorvaldsen   14:00 17       02:23
  2   Magnus Bleivik Wist   14:05 25       03:06
  3   Sigbjørn Martin Næss   13:27 19       02:42
                     
23   Strindheim IL lag 2 (179)                
  1   Kristian Bygland-Hansen   14:11 19       02:34
  2   Brage Bugten   13:43 23       02:44
  3   Jonas B. Øye   13:45 23       03:00
                     
24   Malvik IL lag 2 (177)                
  1   Sindre Thorsnes   14:31 21       02:54
  2   Ola Martin Gåsvær   13:09 19       02:10
  3   Paal Erik Ballestad   14:17 25       03:32
                     
25   Orkdal IL lag 2 (182)                
  1   Anders Bredesen Garberg   15:24 26       03:47
  2   Jørgen Nyhus Solli   14:55 26       03:56
  3   Espen Løfshus Staveli   13:41 22       02:56
                     
    Strindheim IL lag 1 (171)                
  1   Amund Blikra   14:01 18       02:24
  2   Morten Forbord   13:38 20       02:39
  3                  
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
G 15-16 år 3x3 km                    
1   IL Varden lag 1 (102)                
  1   Truls Torvik   11:15 7       00:33
  2   Håkon Livik   10:15 3       00:18
  3   Espen Sonflå   10:16 4       00:03
2   Hommelvik IL lag 1 (120)                
  1   Erling Flataker   11:01 2       00:19
  2   Sondre Bjørkli   10:34 9       00:37
  3   Tomas Renå   10:13 1       00:00
3   Skogn/Mosvik lag 1 (123)                
  1   Svein Berg Fines   11:01 2       00:19
  2   Even Northug   10:33 6       00:36
  3   Martin Aune   10:15 3       00:02
4   Stjørdalsblink Ski lag 1 (105)                
  1   Øivind Haugen Furunes   11:14 6       00:32
  2   Vegard Rønning Valstadsve   10:13 2       00:16
  3   Sigve Gederaas Denstad   10:38 7       00:25
                     
5   Melhus IL lag 2 (116)                
  1   Martin Hovin   11:28 9       00:46
  2   Thomas Asphaug   10:33 6       00:36
  3   Thomas Ekren   10:13 1       00:00
                     
6   Melhus IL lag 1 (103)                
  1   Fredrik Riseth   11:15 7       00:33
  2   Aleksander Riseth   11:04 14       01:07
  3   Sivert Grøtan Eriksen   10:21 6       00:08
                     
7   Byåsen IL lag 1 (101)                
  1   Severin Lilleberg   10:42 1       00:00
  2   Håvard Garli   11:55 21       01:58
  3   Severin Lilleberg   10:19 5       00:06
                     
8   Strindheim IL lag 2 (124)                
  1   Øyvind Larsen   11:49 13       01:07
  2   Eirik Fjær Skåre   10:22 4       00:25
  3   Jørgen Blokkum   10:51 8       00:38
                     
9   Leinstrand IL lag 1 (110)                
  1   Trond Einar Pedersli   11:05 4       00:23
  2   Johannes Svendsen   10:33 6       00:36
  3   Anders Lauglo   11:29 13       01:16
                     
10   Heimdal ski lag 1 (111)                
  1   Hallgeir Haugen   11:10 5       00:28
  2   Johannes Singstad   10:23 5       00:26
  3   Sindre Bach Sørås   12:03 18       01:50
                     
11   IL Fjellørnen lag 1 (106)                
  1   Martin Vangen   11:28 9       00:46
  2   Jan Petter Føll   10:54 12       00:57
  3   Sindre Grønflaten   11:17 12       01:04
                     
12   Strindheim IL lag 1 (109)                
  1   Are Ringheim   12:23 20       01:41
  2   Alexander Trøen   10:40 11       00:43
  3   Espen Haugen   11:11 10       00:58
                     
13   Byåsen IL lag 3 (117)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:17  
  1   Simon Larsen Mikaelsen   11:36 11       00:54
  2   Bendik Standal   09:57 1       00:00
  3   Vemund Sjøvold Sundal   12:43 21       02:30
                     
14   Byåsen IL lag 2 (115)                
  1   Jonas Berg   12:40 22       01:58
  2   Sindre Schive   11:06 15       01:09
  3   Mads Hågensen Neegård   11:05 9       00:52
                     
15   Skogn IL lag 1 (108)                
  1   Erlend Aune Krogstad   12:16 19       01:34
  2   Anders Johan Sandberg   10:56 13       00:59
  3   Lars Kristian Aunet   11:42 15       01:29
                     
15   Leik IL lag 1 (113)                
  1   Ingebrigt Eid   11:51 15       01:09
  2   Mats Eid   11:33 19       01:36
  3   Andreas Sølberg   11:30 14       01:17
                     
17   Steinkjer Skiklubb lag 1 (107)                
  1   Kristian Melhus Hovik   11:50 14       01:08
  2   Truls Trøan Aune   11:52 20       01:55
  3   Sondre Møller Schiefloe   11:13 11       01:00
                     
18   Byaasen Skiklub lag 1 (122)                
  1   Bjørn Moe   12:01 16       01:19
  2   Torgeir Tyssedal   11:12 17       01:15
  3   Jakob Graabak   11:43 16       01:30
                     
19   Lånke Ski lag 1 (112)                
  1   John Gunnar Hoås   12:11 18       01:29
  2   Steffen Dybvad   11:21 18       01:24
  3   Erik Aune.   11:55 17       01:42
                     
20   Byåsen IL lag 4 (118)                
  1   Christoffer Røkke   12:23 20       01:41
  2   Samuel Lilleberg Suphellen   10:38 10       00:41
  3   Petter Almås   12:31 20       02:18
                     
21   Hommelvik IL lag 2 (121)                
  1   Andreas Tjernvoll   12:02 17       01:20
  2   Simon Asp   11:11 16       01:14
  3   Sindre Øwre Haugan   13:25 22       03:12
                     
22   Selbu IL lag 1 (104)                
  1   Krister Rotvold   11:43 12       01:01
  2   Svein Olav Røstum   12:56 22       02:59
  3   Tomas Stokke   12:24 19       02:11
                     
DNS   Leksvik IL lag 1 (114)                
  1   Sture Ramdal              
  2   Lars Kristian Tronstad              
  3   Joakim Tangstad              
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
J1 3-14 år x3 km                    
1   Steinkjer Skiklubb lag 1 (222)                
  1   Solveig Bøgseth   13:42 2       00:11
  2   Sigrid Aune   12:08 3       00:07
  3   Nora Sørensen Overrein   13:49 9       01:04
2   Røros IL lag 1 (223)                
  1   Kristina Skjerdal   13:31 1       00:00
  2   Ida Ø. Solli   13:02 6       01:01
  3   Anne Katrine Tønset   13:37 8       00:52
3   Nessegutten lag 1 (228)                
  1   Ingrid Gustavssen   14:22 12       00:51
  2   Maren Grande   13:10 8       01:09
  3   Anne Strid   12:47 2       00:02
4   Byaasen Skiklub lag 1 (236)                
  1   Frida Sæter   13:59 7       00:28
  2   Kristine Nakstad   13:21 9       01:20
  3   Gina Mølnvik   13:00 4       00:15
                     
5   Byåsen IL lag 2 (230)                
  1   Marte Lysaker Heggem   13:51 4       00:20
  2   Kristine Solem Michelsen   13:47 12       01:46
  3   Julie Myhre   12:45 1       00:00
                     
6   Strindheim IL lag 2 (231)                
  1   Marte Skaanes   13:52 5       00:21
  2   Guro Bostad   12:01 1       00:00
  3   Synne Alette Fjær Skåre   14:32 12       01:47
                     
7   Røros IL lag 2 (235)                
  1   Silje Gløtheim   14:09 9       00:38
  2   Karianne Holden   13:30 11       01:29
  3   Kristine Hermo   12:47 2       00:02
                     
8   Leik IL lag 1 (226)                
  1   Maren Unsgård   14:09 9       00:38
  2   Thea Elise Estenstad   13:24 10       01:23
  3   Silje Bakken   13:08 5       00:23
                     
9   Byåsen IL lag 1 (221)                
  1   Ingvild Ytterhus Utengen   14:39 14       01:08
  2   Emma S Schjetlein   12:53 4       00:52
  3   Emilie Lien   13:53 10       01:08
                     
10   Nidelv IL lag 1 (227)                
  1   Trine Moslett Holden   13:56 6       00:25
  2   Mari Moslett Holden   14:40 14       02:39
  3   Hanne Skulbru   13:26 6       00:41
                     
11   Skjelstadmark/Varden lag 1 (229)                
  1   Embla Stol Øyan   14:22 12       00:51
  2   Sigrid Livik   12:59 5       00:58
  3   Hege Kristin Moen   15:03 14       02:18
                     
12   Byåsen IL lag 3 (232)                
  1   Johanne Schive   15:00 15       01:29
  2   Ingeborg Eide   14:08 13       02:07
  3   Emma Arnesen   13:30 7       00:45
                     
13   Strindheim IL lag 1 (225)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:18  
  1   Åshild Vognild Volden   14:15 11       00:44
  2   Thea Enge Gravdal   13:05 7       01:04
  3   Astrid Kristiansen Røsvoll   16:22 15       03:37
                     
14   Hommelvik IL lag 1 (234)                
  1   Trude Sand   13:48 3       00:17
  2   Eiril Fuglem Renå   12:04 2       00:03
  3   Sanne Wiik   17:54 16       05:09
                     
15   Byåsen IL lag 4 (233)                
  1   Emma Lysø Sommerseth   14:06 8       00:35
  2   Ina Leonhardsen   15:33 16       03:32
  3   Dina Evjen Røset   14:45 13       02:00
                     
16   Selbu IL/Øverbygda IL lag 1 (224)                
  1   Julie Moslet   15:29 16       01:58
  2   Maria Rotvold   14:58 15       02:57
  3   Karen Stokke   14:28 11       01:43
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
J 15-16 år 3x3 km                    
1   IL Varden lag 1 (201)                
  1   Liv Kaja Eriksson   13:11 2       00:32
  2   Margrethe Lillevold   11:28 2       00:34
  3   Charlotte Myhre   12:00 1       00:00
2   Melhus IL lag 1 (208)                
  1   Guro Lund Berg   13:45 11       01:06
  2   Mari Øyås Håbrekke   10:54 1       00:00
  3   Julie Stendahl Spets   12:07 2       00:07
3   Steinkjer Skiklubb lag 1 (204)                
  1   Mia Govasmark   13:13 3       00:34
  2   Ingebjørg Øksnes   11:54 3       01:00
  3   Astrid Lægran   12:35 3       00:35
4   Børsa IL/Krokstadøra IL lag 1 (202)                
  1   Ida Uvsløkk Normann   12:39 1       00:00
  2   Wenche Aune Snildalsli   12:42 9       01:48
  3   Marthe Berg   12:51 5       00:51
                     
5   Skjelstadmark/Varden/Mosvik lag 1 (209)                
  1   Guro Gresseth   13:35 7       00:56
  2   Ida Sonflå   12:15 4       01:21
  3   Vilde Schei Bakkhaug   12:55 6       00:55
                     
6   Byåsen IL lag 2 (213)                
  1   Mette Røseth   13:32 5       00:53
  2   Marie Lien   12:32 6       01:38
  3   Mari Dahl Benum   12:46 4       00:46
                     
7   Selbu IL lag 1 (203)                
  1   Jenny Stokke   13:32 5       00:53
  2   Anne Beate Guldseth   12:32 6       01:38
  3   Greta Moen   12:58 7       00:58
                     
8   Skogn/Frol/Ekne lag 2 (210)                
  1   Tina Ringstad   14:11 12       01:32
  2   Line Sundsvik   12:33 8       01:39
  3   Helene Albertsen Dahlen   13:33 9       01:33
                     
8   Sokna IL lag 1 (212)                
  1   Elisabeth Børset   13:27 4       00:48
  2   Heidi Grytdal   13:34 12       02:40
  3   Oda Fagerbekk   13:16 8       01:16
                     
10   Hommelvik IL lag 1 (214)                
  1   Sunniva Renå Hamre   14:33 13       01:54
  2   Anja Østgård   12:19 5       01:25
  3   Tine Marit Renå   13:54 10       01:54
                     
11   Heimdal/Tiller ski lag 1 (205)                
  1   Marianne Mathisen   13:40 8       01:01
  2   Tonje Romundstad   13:45 13       02:51
  3   Christine Finsrud   14:08 11       02:08
                     
12   Strindheim IL lag 1 (206)                
  1   Kristin Haugland   13:44 9       01:05
  2   Tone Fanavoll   13:18 10       02:24
  3   Åsne Røsvoll   14:44 12       02:44
                     
13   Orkdal IL lag 1 (215)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:19  
  1   Thea Schei   13:44 9       01:05
  2   Gøril Bredesen Garberg   13:30 11       02:36
  3   Hege Garberg   14:59 13       02:59
                     
DNF   Byåsen IL lag 1 (207)                
  1   Løper Byåsen   13:32         00:53
  2   Sunniva Storrønning   13:23         02:29
  3   Martine Fredriksen   15:09         03:09
                     
DNF   Selbu IL lag 2 (211)                
  1   Løper Selbu   13:32         00:53
  2   Anja Ofstad   13:54         03:00
  3   Anette Dyrdal   14:09         02:09
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
G 17-20 år 3x5 km                    
1   Strindheim IL lag 1 (32)                
  1   Ola Berg Fines   13:08 1       00:00
  2   Jørgen Bye Brevik   11:57 2       00:02
  3   Tomas Northug   12:24 2       00:10
2   Steinkjer Skiklubb lag 1 (33)                
  1   Pål Trøan Aune   13:09 3       00:01
  2   Magne Øksnes   12:19 7       00:24
  3   Morten Vannebo   12:14 1       00:00
3   Byåsen IL lag 1 (31)                
  1   Fredrik Holthe   13:46 8       00:38
  2   Sondre Oldervoll   11:57 2       00:02
  3   Didrik Tønseth   12:26 3       00:12
4   Klæbu IL lag 1 (35)                
  1   Anders Kjeka Broen   13:10 4       00:02
  2   Eirik Telebond   11:55 1       00:00
  3   Kenneth Flaaøien   13:22 12       01:08
                     
5   IL Varden lag 1 (43)                
  1   Mats Iversen   14:01 15       00:53
  2   Magnus Gjemse   12:10 6       00:15
  3   Emil Iversen   12:28 4       00:14
                     
6   Kyrksæterøra IL lag 1 (36)                
  1   Lars Ove Aunli   13:46 8       00:38
  2   Mats Erik Berg   12:09 5       00:14
  3   Eirik Kvernstad   12:47 6       00:33
                     
7   Byaasen Skiklub lag 1 (55)                
  1   Kristoffer Grøv   13:48 11       00:40
  2   Mathias Rundgreen   12:08 4       00:13
  3   Eivind Moe   12:55 8       00:41
                     
8   Ranheim skiklubb lag 1 (39)                
  1   Vidar Undebakke   13:08 1       00:00
  2   Emil Vedvik   12:33 8       00:38
  3   Martin Aasen   13:24 13       01:10
                     
9   Byåsen IL lag 2 (47)                
  1   Marius Geving   13:14 5       00:06
  2   Henrik Olsen   13:02 14       01:07
  3   Sondre Mæhre   13:04 9       00:50
                     
9   IK Rindals-Troll lag 1 (42)                
  1   Gjermund Løfald   13:48 11       00:40
  2   Lars Bakken Røen   12:47 9       00:52
  3   Hallvard Løfald   12:45 5       00:31
                     
11   Lundamo IL lag 1 (38)                
  1   Magnus Stensås   13:40 7       00:32
  2   Olav Kregnes   12:57 13       01:02
  3   Tor Håkon Skogstad   12:50 7       00:36
                     
12   Selbu IL lag 1 (54)                
  1   Torkjell Dyrdal   13:55 13       00:47
  2   Gaute Solem Haugen   13:05 17       01:10
  3   Anton Killi Ringen   13:13 11       00:59
                     
13   Steinkjer Skiklubb lag 2 (49)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:20  
  1   Eskil Smith Sørhøy   14:02 16       00:54
  2   Halvard Riseth Fjone   13:02 14       01:07
  3   Daniel Wæge   13:24 13       01:10
                     
14   Lundamo IL lag 2 (50)                
  1   Torleif Syrstad   14:09 18       01:01
  2   Per Harald Skogstad   13:14 19       01:19
  3   Anders Stensås   13:06 10       00:52
                     
15   Inderøy IL lag 1 (34)                
  1   Sindre Aftret Løseth   13:31 6       00:23
  2   Petter Farbu Berfjord   13:03 16       01:08
  3   Magnus Tronstad   13:57 18       01:43
                     
15   Stjørdalsblink Ski lag 1 (40)                
  1   Sondre Reitan   14:17 20       01:09
  2   Anders Sætherø   12:47 9       00:52
  3   Andreas Sæterøy Johansen   13:27 15       01:13
                     
17   Byåsen IL lag 3 (51)                
  1   Martin Sommerseth   13:56 14       00:48
  2   Joakim Danielsen   13:06 18       01:11
  3   Andreas Helgemo   13:40 16       01:26
                     
18   Fjellørnen/Malvik lag 1 (46)                
  1   Erik Simonsen   13:46 8       00:38
  2   Ola Hoseth Kosberg   12:52 11       00:57
  3   Martin Pettersen   14:50 23       02:36
                     
19   Byåsen IL lag 4 (52)                
  1   Henrik Kippernes   14:05 17       00:57
  2   Christian Olsen   13:28 20       01:33
  3   Stian Aune   14:17 19       02:03
                     
20   Leik IL lag 1 (37)                
  1   Morten Rikstaddal   14:15 19       01:07
  2   Rune K Talsnes   13:36 22       01:41
  3   Erlend Konstad   14:20 20       02:06
                     
21   Levanger Mix lag 1 (45)                
  1   Vegard Hoem   15:27 23       02:19
  2   Espen Sundsvik   12:52 11       00:57
  3   Magnus Ressem Gustavsen   13:53 17       01:39
                     
22   Inderøy/Varden lag 1 (56)                
  1   Truls Snerting   15:08 22       02:00
  2   Anders T. Lyngstad   13:35 21       01:40
  3   Kåre Johan Eriksson   14:30 21       02:16
                     
23   Strindheim IL lag 2 (48)                
  1   Vemund Volden   14:58 21       01:50
  2   Martin A. Rindalsholt   14:45 23       02:50
  3   Tarjei Bakken   14:48 22       02:34
                     
DNS   IL Trønder-Lyn lag 1 (44)                
  1   Anders Kregnes              
  2   Tommy Grøtte              
  3   Sivert Eidsmo              
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
M Senior 3x10 km                    
1   Byåsen IL lag 1 (1)                
  1   Chris Jespersen   25:34 2       00:01
  2   Ole-Marius Bach   23:37 1       00:00
  3   Daniel M Helgestad   24:01 1       00:00
2   Henning Skilag lag 1 (8)                
  1   Eirik Lorentsen   25:35 3       00:02
  2   Jonas H Sæther   24:32 4       00:55
  3   Jonas Austmo Kolstad   24:20 2       00:19
3   Leksvik IL lag 1 (19)                
  1   Andreas Myran Steen   25:54 5       00:21
  2   Thomas Fremo   24:13 2       00:36
  3   Kristian Tettli Rennemo   24:28 3       00:27
4   Byåsen IL lag 2 (11)                
  1   Kristian Riseth Hammer   27:06 6       01:33
  2   Tore B. Berdal   24:37 5       01:00
  3   Einar Ulsund   25:00 4       00:59
                     
5   Byåsen IL lag 3 (14)                
  1   Arve Lien Johnsen   27:45 12       02:12
  2   Henrik Brovoll   24:40 6       01:03
  3   Espen Forsell   25:05 5       01:04
                     
6   Klæbu IL lag 2 (4)                
  1   Stein Vidar Thun   25:33 1       00:00
  2   Ronny Fredrik Ansnes   24:19 3       00:42
  3   Erlend By Vollset   28:06 14       04:05
                     
7   Tydal IL lag 1 (3)                
  1   Niklas Dyrhaug   25:35 3       00:02
  2   Jo Vegard Hilmo   26:49 14       03:12
  3   Christer Storrønning   25:53 8       01:52
                     
8   Skogn IL lag 1 (2)                
  1   Anders Myrland   27:21 8       01:48
  2   Bernhard Rønning   25:41 9       02:04
  3   Johan Kjølstad   25:19 6       01:18
                     
9   Strindheim IL lag 1 (7)                
  1   Audun Thonstad   27:26 9       01:53
  2   Simen Bækken   26:22 12       02:45
  3   Frode Jermstad   25:27 7       01:26
                     
10   Follo Flyers lag 1 (9)                
  1   Johan Riseth Hammer   27:30 10       01:57
  2   Erlend Aune   25:33 8       01:56
  3   Runar Flønes   27:26 12       03:25
                     
11   IL Trønder-Lyn lag 1 (5)                
  1   Lars Jensen   28:03 13       02:30
  2   Per Egil Bjørgen   25:58 11       02:21
  3   Jakob Jensen Haugen   27:11 11       03:10
                     
12   Bratsberg/NTNUI lag 1 (10)                
  1   Sindre Sandbakk   28:10 14       02:37
  2   Marius Bjørseth   25:08 7       01:31
  3   Ronny Ingebrigtsen   28:33 15       04:32
                     
13   Skogn IL/Mix lag 1 (12)                
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:20  
  1   Tarjei Solli   29:13 16       03:40
  2   Anders Folleraas   26:22 12       02:45
  3   Magnus Schei Bakkhaug   27:03 9       03:02
                     
14   Strindheim IL lag 3 (15)                
  1   Lars Hyttehaug   27:44 11       02:11
  2   Øivind Aunøyen   27:31 16       03:54
  3   Trond Einar Elden   27:35 13       03:34
                     
15   Strindheim IL lag 2 (13)                
  1   Øyvind Skaanes   27:06 6       01:33
  2   Bård Balto   28:59 18       05:22
  3   Trygve Ellingsen   27:05 10       03:04
                     
16   Lundamo IL lag 1 (6)                
  1   Bjørn Horg   28:13 15       02:40
  2   Ole Hartvik Skogstad   25:49 10       02:12
  3   Anders Kregnes   30:52 19       06:51
                     
17   Melhus IL lag 1 (18)                
  1   Martin Riseth   29:48 17       04:15
  2   Sondre Engan   26:54 15       03:17
  3   Eirik Engan   29:24 17       05:23
                     
18   Byaasen Skiklub lag 1 (16)                
  1   Kristian Grøv   30:13 18       04:40
  2   Martin Myhre   27:55 17       04:18
  3   Thomas Ekrem   29:09 16       05:08
                     
19   Strindheim IL lag 4 (17)                
  1   Lars Kristian Hagen   34:14 19       08:41
  2   Magnus Jakobsen   29:50 19       06:13
  3   Sindre Osland   30:39 18       06:38
                     
                     
                     
                     
                  Strindheimstafetten09  
                  Resultatliste  
          Etappe          
Plass   Lag     Tid   Etter      
M Veteran 3x5 km                    
1   Byåsen IL lag 1 (61)                
  1   Tor Michelsen   13:46 1       00:00
  2   Bjarne Valås   12:52 1       00:00
  3   Terje Drøyvold   13:58 1       00:00
DNS   Byaasen Skiklub lag 1 (62)                
  1   Nils Kristian Nakstad              
  2   Kjetil Lehn              
  3                  
                     
                     
eTiming versjon 3.0                 31.12.2009 16:47:21  
            Strindheimstafetten09        
            Resultatliste        
      Etappe         Total    
Plass Lag   Tid Etter       Tid Etter Endring
eTiming versjon 3.0           31.12.2009 16:47:21        


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut