-->

Student-VM - Menn - 30 km klassisk 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Student-VM/Universiade - 30 km klassisk fellesstart, kvinner
Trentino, Italia - 21. desember 2013

Plass Navn Nasjon Tid bak Tid Note
1 SKOBELEV Vladislav  RUS   1:23:14.2  
2 VOKUEV Ermil  RUS +2.4 1:23:16.6  
3 FELLER Andrey  RUS +4.6 1:23:18.8  
4 PELLEGRIN Mattia  ITA +7.8 1:23:22.0  
5 OEDEGAARD Rune Malo  NOR +11.1 1:23:25.3  
6 SEMENOV Michail  BLR +37.0 1:23:51.2  
7 TSINZOV Veselin  BUL +46.0 1:24:00.2  
8 FJELD Oeyvind Moen  NOR +46.2 1:24:00.4  
9 MAISEYENKA Ihar  BLR +1:43.5 1:24:57.7  
10 KORPELA Heikki  FIN +2:00.4 1:25:14.6  
11 MELNICHENKO Andrey  RUS +2:16.2 1:25:30.4  
12 NIKANDER Aku  FIN +2:17.6 1:25:31.8  
13 SHAKIRZIANOV Raul  RUS +2:23.9 1:25:38.1  
14 MATVIYENKO Gennadiy  KAZ +2:25.3 1:25:39.5  
15 NISHIDA Jumpu  JPN +2:32.0 1:25:46.2  
16 VELICHKO Yevgeniy  KAZ +2:41.4 1:25:55.6  
17 SUTHER Lars  SWE +3:16.7 1:26:30.9  
18 HUHTA Jari  FIN +3:45.1 1:26:59.3  
19 HALLBERG Martin  NOR +4:06.9 1:27:21.1  
20 ASTAPENKA Yury  BLR +4:08.1 1:27:22.3  
21 MARKSET Trygve  NOR +4:14.8 1:27:29.0  
22 RYPL Miroslav  CZE +4:25.3 1:27:39.5  
23 BELLINGHAM Phillip  AUS +4:29.2 1:27:43.4  
24 STAROSTIN Mark  KAZ +4:42.7 1:27:56.9  
25 KAMBARBAEV Kuanysh  KAZ +4:46.1 1:28:00.3  
26 KRASOVSKYI Oleksii  UKR +4:51.3 1:28:05.5  
27 MIKKOLAINEN Juha-Matti  FIN +5:00.4 1:28:14.6  
28 SEZEMOV Jakov  RUS +5:13.1 1:28:27.3  
29 LENTING Akira  JPN +5:29.0 1:28:43.2  
30 URGELA Erik  SVK +5:44.9 1:28:59.1  
31 KOZACHOK Dmytro  UKR +5:52.5 1:29:06.7  
32 EBNER Lukas  GER +6:14.4 1:29:28.6  
33 SILFVER Erik  SWE +6:14.5 1:29:28.7  
34 BILOSYUK Myroslav  UKR +6:56.0 1:30:10.2  
35 DYVIK Karl-Johan  SWE +7:10.8 1:30:25.0  
36 SEATON Harry  CAN +8:00.5 1:31:14.7  
37 UDA Takatsugu  JPN +8:06.9 1:31:21.1  
38 ESCHER Toni  GER +8:13.1 1:31:27.3  
39 MOLLIET Clement  FRA +8:20.5 1:31:34.7  
40 KLISZ Pawel  POL +8:37.5 1:31:51.7  
41 HYVARINEN Perttu  FIN +8:40.6 1:31:54.8  
42 HAMMER Reto  SUI +8:44.4 1:31:58.6  
43 RAJAS Janari  EST +8:57.5 1:32:11.7  
44 SMAGIN Nikita  KAZ +9:49.4 1:33:03.6  
45 KODAMA Shohei  JPN +10:05.1 1:33:19.3  
46 SHVIDKIY Oleksiy  UKR +10:36.7 1:33:50.9  
47 HWANG Jun-Ho  KOR +10:38.4 1:33:52.6  
48 KARDIN Oskar  SWE +10:56.8 1:34:11.0  
49 WEISHAEUPL Andreas  GER +11:12.1 1:34:26.3  
50 SHANG Jincai  CHN +11:18.9 1:34:33.1  
51 BRUNN David  SVK +11:20.8 1:34:35.0  
52 CASCAGNETTE Jordan  CAN +11:22.4 1:34:36.6  
53 DU PASQUIER Arnaud  SUI +11:29.5 1:34:43.7  
54 PURDON Matthias  CAN +11:35.9 1:34:50.1  
55 BEISEL Peter  CAN +12:35.2 1:35:49.4  
56 KOVACS Paul  AUS +12:49.7 1:36:03.9  
57 YAREMENKO Kostyantyn  UKR +13:21.4 1:36:35.6  
58 LIU Mingtao  CHN +14:25.0 1:37:39.2  
59 FENG Liqiang  CHN +15:20.5 1:38:34.7  
60 ZHAO Dalong  CHN +16:58.5 1:40:12.7  
61 BYAMBADORJ Bold  MGL +17:08.8 1:40:23.0  
62 HA Tae Bok  KOR +18:01.6 1:41:15.8  
63 JEON Jong-Yeon  KOR +18:09.0 1:41:23.2  
64 HAWKINGS Lee  CAN +19:05.6 1:42:19.8  
65 LI Qiang  CHN +19:19.6 1:42:33.8  
66 KIM Min-Uk  KOR +19:35.0 1:42:49.2  
67 VIGNAROLI Taylor  USA +22:27.0 1:45:41.2  
68 GERELT-OD Bayaraa  MGL +25:54.6 1:49:08.8  
69 RODGERS Patrick  USA +28:19.9 1:51:34.1  
  SRAIL Jan  CZE     DNF
  BELLET Noe  FRA     DNF
  OSSIPOV Aleksandr  KAZ     DNF
  WATSON Callum  AUS     DNF
  LINDEGGER Janis  SUI     DNF
  BELOMAZHEV Stanimir  BUL     DNF
  SIEBER Manuel  GER     DNF
  DORJGOTOV Tumur  MGL     DNF
  BOCHANSKI Kyle  USA     DNF
  VIA William  USA     DNF
  FELLNER Adam  CZE     DNS
  KAPSO Martin  SVK     DNS
  WISWELL Sam  USA     DNS

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut