Sulisrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst


    Resultatliste
    Sulisrennet klassisk  -  Klungsetmarka  13.12.2008  -  Fauske IL

    Plass    Navn    Klubb    Tid    Etter

    JENTER 9ÅR 1KM
        Maja Kristiansen    Innstrandens IL    09:39       
   
    GUTTER 9ÅR 1KM
        Johan Mannvik Holm    Innstrandens IL    07:11       
   
        Eirik Andrè Sundquist    Innstrandens IL    08:38       
    JENTER 10ÅR 1KM
        Andrea Karoline Holmstrøm    Fauske IL    06:50       
   
    GUTTER 10ÅR 1KM
        Øyvind Johansen    Innstrandens IL    07:36       
   
        Stian Stormo    IL Splint    05:47       
        Sjur Kvisle    Innstrandens IL    05:51       
        Preben Presteng    IL Splint    06:08       
        Vegard Gaustad Larsen    Innstrandens IL    08:39       
        Kristian Sandnes    IL Splint    05:35       
        Håkon Nystadbakk Pedersen    Fauske IL    07:20       
    JENTER 11ÅR 2KM
    1        Malin Beate Sundquist    Innstrandens IL    11:49       
   
    2        Marianne Johansen    Innstrandens IL    12:28    00:39   
    3        Ingfrid Skjevik    Fauske IL    12:31    00:42   
    GUTTER 11ÅR 2KM
    1        Eivind Willumsen    Fauske IL    09:22       
   
    2        Joakim Støre Kristiansen    IL Siso    09:31    00:09   
    3        Aron Rolandsen    Fauske IL    09:44    00:22   
    4        Lars-Petter Jørgensen Fure    Innstrandens IL    10:19    00:57   
    5        Øyvind Nystadbakk Pedersen    Fauske IL    10:39    01:17   
    JENTER 12ÅR 2KM
    1        Inga Haukland Eide    Innstrandens IL    09:58       
   
    2        Emilie Næss Helskog    Fauske IL    10:11    00:13   
    3        Hennie Stornes    Fauske IL    10:22    00:24   
    4        Martha Kalvig Skogan    Valnesfjord IL    13:39    03:41   
    GUTTER 12ÅR 2KM
    1        Magnus Sandnes    IL Splint    08:17       
   
    2        Martin Olai Jonassen    Fauske IL    08:39    00:22   
    3        Sebastian Loraas    Valnesfjord IL    09:04    00:47   
    4        Magnus Johansen    IL Vinger    09:44    01:27   
    5        Brian Holmstrøm    Fauske IL    10:32    02:15   

    JENTER 13ÅR 3KM
    1        Ingrid Mathisen    Fauske IL    13:12       
   
    2        Frida Navjord    Fauske IL    13:33    00:21   
    3        Siri Willumsen    Fauske IL    16:20    03:08   
    GUTTER 13ÅR 3KM
    1        Erlend Kvisle    Innstrandens IL    11:41       
   
    2        Jørgen Jakola    Innstrandens IL    11:48    00:07   
    3        Håvard Irgens    Innstrandens IL    13:07    01:26   
    4        Fredrik Hanssen Mosti    IL Splint    15:06    03:25   
    JENTER 14ÅR 3KM
    1        Christina Rolandsen    Fauske IL    12:39       
   
    2        Mette Bjune Sveen    Innstrandens IL    13:13    00:34   
    3        Vilde Edvardsen    Rognan IL    13:32    00:53   
    GUTTER 14ÅR 3KM
    1        Peter Skarheim    IL Vinger    11:54       
   
    2        Joakim V. Thomassen    Innstrandens IL    11:56    00:02   
    3        Johan Vangberg Jensen    Valnesfjord IL    11:59    00:05   
    4        Christian Staurbakk    Innstrandens IL    12:05    00:11   
    5        Bjørnar Unhjem    Valnesfjord IL    12:49    00:55   
    6        Victor Meisler    Innstrandens IL    12:53    00:59   
    7        Sondre Stormo    IL Splint    13:03    01:09   
    8        Thomas Hansen Loe    Fauske IL    14:12    02:18   


    GUTTER 15ÅR 5KM
    1        Markus E. Holm    Innstrandens IL    15:37       
   
    2        Fredrik Kristiansen    Innstrandens IL    15:50    00:13   
    3        Ola Kvisle    Innstrandens IL    16:17    00:40   
    4        Anders Stensland    Innstrandens IL    17:31    01:54   
    5        Lars Erik Eriksen    Rognan IL    18:20    02:43   
    6        Adrian Danielsen    IL Vinger    21:55    06:18   
    JENTER 16ÅR 5KM
    1        Emilie Næss Olsen    IL Siso    18:23       
   
    2        Tine Bergkvist    Valnesfjord IL    18:37    00:14   
    3        Marte Pedersen    Tverlandet IL    19:02    00:39   
    4        Julie Værnes Navjord    Fauske IL    22:41    04:18   
    GUTTER 16ÅR 5KM
    1        Petter Jakola    Innstrandens IL    15:00       
   
    2        Ruben Rolandsen    Fauske IL    15:12    00:12   
    3        Eirik Solvang    Innstrandens IL    15:22    00:22   
    4        Aleksander Bremnes    Innstrandens IL    15:38    00:38   
    5        Eirik Willumsen    Fauske IL    15:40    00:40
   
    6        Andre Rolandsen    Fauske IL    15:47    00:47   
    7        Jakob Kalvig Skogan    Valnesfjord IL    17:53    02:53   
    KVINNER 17ÅR 5KM
    1        Regine Grimstad    Innstrandens IL    17:00       
   
    2        Marie H. Evjenth    IL Siso    17:45    00:45   
    3        Anja Meisler    Innstrandens IL    18:09    01:09   
    KVINNER 18ÅR 5KM
    1        Jeanette Elisabeth Støvset    Skjerstad IL    15:56       
   
    KVINNER 19/20ÅR 5KM
    1        Åshild Jonassen    Fauske IL    16:22       
   
    2        Vilde Amundsen    Fauske IL    16:44    00:22   
    MENN 17ÅR 10KM
    1        Kenneth Støre Kristiansen    IL Siso    29:49       
   
    2        Jarle Jensen    Valnesfjord IL    33:42    03:53   
    3        Danny Nilsen    Fauske IL    36:32    06:43   
    MENN 18ÅR 10KM
    1        Benn Inge Alvestad    Fauske IL    32:48       
   
    MENN SENIOR 10KM
    1        Arild Hegreberg    Innstrandens IL    31:24       
   
    2        Jostein Stige    Valnesfjord IL    37:49    06:25   
    eTiming


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut