Svarstadrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Ulrik Stathelle og Omegn IL 07:00 + 00:00
2 Abrahamsen,Eirik Stokke IL 07:12 + 00:12
3 Kjennerud,Eivind Sande Sportsklubb 07:45 + 00:45
4 Hegna,Jon Olav Gransherad IL 07:53 + 00:53
5 Sønsterud,Lars Bækkelagets SK 07:54 + 00:54
6 Vadder,Halvor Høydalsmo IL 07:55 + 00:55
7 Teien,Eirik Sande Sportsklubb 08:16 + 01:16
8 Skjeldal,Peder Hof IL 08:23 + 01:23
9 Knotten,Sivert Svarstad IL 08:32 + 01:32
10 Gran,Magnus Vold Sande Sportsklubb 08:41 + 01:41
11 Nygaard,Anders Stiansen Ås IL 08:55 + 01:55
12 Myhre,Christoffer Saga Svarstad IL 09:18 + 02:18
13 Sælid Sell,Richard Svarstad IL 09:27 + 02:27
14 Vedler,Ales Nøtterøy IF 09:30 + 02:30
15 Eknæs,Andreas Botne SK 09:36 + 02:36
16 Backe,Marius Botne SK 09:38 + 02:38
17 Christiansen,Lars N. Botne SK 09:46 + 02:46
18 Killingdalen,Marius Sande Sportsklubb 09:47 + 02:47
19 Fredriksen,Marius Brunvand Botne SK 10:35 + 03:35
20 Karlsen,Andreas Erik Skoppum IL 11:41 + 04:41
DNS Drangsland,Håkon S. Gulset IF  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Meyer,Emily IL Runar 09:05 + 00:00
2 Riis-Johansen,Ida Ørn, IF 09:16 + 00:11
3 Kristiansen,Ella Otterdal IL Runar 09:30 + 00:25
4 Bugge,Marie Christine Svarstad IL 09:38 + 00:33
5 Kalager,Karoline Elise Ivrig, IL 10:21 + 01:16
DNS Hermansen,Marianne Rein, IL  
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aabrekk,Eirik Bergene IL Runar 08:32 + 00:00
2 Unneberg,Markus Maurtvedt Oseberg Skilag 08:35 + 00:03
2 Knotten,Iver Ivrig, IL 08:35 + 00:03
4 Solberg,Sigve Ansgard Botne SK 08:52 + 00:20
5 Aasrum Midtgarden,Torjus Hei, IL 08:57 + 00:25
6 Weseth,Vetle Hof IL 09:02 + 00:30
7 Hegg,Kristian G. Botne SK 09:04 + 00:32
7 Moland,Mathias Andebu IL 09:04 + 00:32
9 Kjennerud,Markus Hof IL 09:06 + 00:34
10 Halvorsen,Erik Gellein Botne SK 09:10 + 00:38
11 Sælid Sell,Wiliam Svarstad IL 09:14 + 00:42
12 Wåden,Kjell Thomas Hof IL 09:17 + 00:45
13 Amundsen,Simen Åmodt Hof IL 09:19 + 00:47
14 Feen,Anders Solhaug IL Runar 09:20 + 00:48
15 Riis-Johansen,Espen Ørn, IF 09:22 + 00:50
15 Teien,Petter Sande Sportsklubb 09:22 + 00:50
15 Olsen,Henrik Myrvang IL Runar 09:22 + 00:50
18 Granstrøm,Andreas Hei, IL 09:24 + 00:52
19 Teien,Herman Sande Sportsklubb 09:33 + 01:01
20 Nelson,Håkon Svarstad IL 09:44 + 01:12
21 Foss,Halvard Arntzen IL Runar 09:46 + 01:14
22 Sogn Sørlie,Henrik Svarstad IL 09:52 + 01:20
23 Frislid,Idar IL Runar 09:55 + 01:23
24 Lie,Jon Eivind Ivrig, IL 09:56 + 01:24
25 Hegg,Hermann Glasius Botne SK 10:01 + 01:29
26 Gustavsen,Niklas Botne SK 10:07 + 01:35
26 Brathagen,Anund Oseberg Skilag 10:07 + 01:35
28 Haug,Per Olav Stryken Botne SK 10:09 + 01:37
29 Lødemel,Morten Botne SK 10:10 + 01:38
DNS Kvam-Hansen,Vemund Nanset IF  
DNS Klophmann,Jørgen Oseberg Skilag  
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pettersen,Kristina B. IL Runar 09:15 + 00:00
2 Jacobsen,Marit Melby Svarstad IL 09:28 + 00:13
3 Gravningen,Elise Sande Sportsklubb 09:29 + 00:14
4 Thrane,Emilie Hof IL 09:42 + 00:27
5 Roso,Linn Hege Svarstad IL 09:54 + 00:39
6 Davidsen,Emma IL Runar 11:08 + 01:53
7 Valen,Emma Mælum IL 11:09 + 01:54
8 Smedrud,Tuva Gjerstad Larvik Ski 11:12 + 01:57
9 Myrvang,Kamilla Hei, IL 11:45 + 02:30
10 Johansson,Linn Cecilie Nanset IF 12:42 + 03:27
11 Bårnes Hansen,Hanna Nanset IF 13:21 + 04:06
DNS Kaldråstøyl,Silje Høydalsmo IL  
DNS Mortensen,Helle Allum Svarstad IL  
Resultatliste G 10 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bertelsen,Henrik Hei, IL 11:26
  Burud,Hans Bernhard Sande Sportsklubb 09:53
  Elnan,Amund Hof IL 10:04
  Elverum,Halvor Stokke IL 08:39
  Frislid,Markus IL Runar 10:58
  Landsrød,Henrik Stokke IL 08:17
  Marthinsen,Kjell Olav Bø Heddal IL 14:58
  Meyer,Thomas IL Runar 09:45
  Moen,Sigurd Oseberg Skilag 10:39
  Solheim,Eivind Stokke IL 09:50
  Tallakstad,Ole Reidar Svarstad IL 11:34
  Aabrekk,Vegard Bergene IL Runar 09:39
Resultatliste J 10 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bekken,Elena Stokke IL 11:23
  Berge,Kaja Botne SK 11:28
  Bjørbæk,Stine Mælum IL 10:04
  Borgen,Hanne Sofie Ullensaker Skiklubb 12:49
  Duvholt,Guro Nalum Nanset IF 10:36
  Nicolaysen,Stine IL Runar 11:46
  Norli,Stine IL Runar 10:10
  Saastad,Viktoria IL Runar 11:24
  Vadder,Anne Høydalsmo IL 11:28
Resultatliste G 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Amundsen,Sivert Åmodt Hof IL 08:04
  Anholt,Martin Stokke IL 08:16
  Borge-Moe,Sigurd Botne SK 07:04
  Brathagen,Eskild Oseberg Skilag 08:11
  Christiansen,Marius Botne SK 08:19
  Danielsen,Simen Myhra Ørn, IF 06:56
  Fredriksen,Nikolai Botne SK 07:59
  Granstrøm,Erland Hei, IL 07:12
  Inderhaug,Kasper Botne SK 07:05
  Karlsen,Mathias Skoppum IL 13:48
  Løvik,Adrian Stokke IL 09:58
  Moland,Mons Kjærås Andebu IL 06:59
  Pettersen,Hermann Berge IL Runar 08:35
  Polsrød,Magnus Gulset IF 07:34
  Polsrød,Marius Gulset IF 07:35
  Skjørdal,Lars Ole Sande Sportsklubb 09:42
  Solberg,Eivind Botne SK 07:39
  Solli,Lars Martin Dokken IL Runar 08:00
Resultatliste J 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Clarke,Benedicte Skoppum IL 11:06
DNS Drangsland,Hilde Stubhaug Gulset IF  
DNS Fremstad,Andrine Harriet Nanset IF  
  Riis-Johansen,Astrid Ørn, IF 09:15
  Skjeldal,Sunniva Hof IL 08:06
DNS Vassend,Hanne Ørn, IF  
Resultatliste G 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Burud,Ole Conrad Sande Sportsklubb 08:41
  Gravningen,Even Stokke IL 09:02
  Skau,Henrik Botne SK 12:19
  Skjørdal,Jon Einar Sande Sportsklubb 10:57
  Sønsterud,Sander Nordstrand IF 08:24
Resultatliste J 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Andersen,Andrea Opstad Stokke IL 08:14
  Hegna,Mona Gransherad IL 07:22
  Knotten,Tiril Ivrig, IL 07:25
  Myrvang,Thea Hei, IL 10:41
DNS Vadder,Ingerid Høydalsmo IL  
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag 07:23 + 00:00
2 Landsverk,Halvor Dagssøn Ørn, IF 08:00 + 00:37
3 Kolstad,Kjetil Siljan IL 08:10 + 00:47
4 Teien,Henrik Sande Sportsklubb 08:15 + 00:52
5 Solberg,Trygve Andre Botne SK 08:31 + 01:08
6 Nelson,Arvid Svarstad IL 09:09 + 01:46
7 Heggen,Henrik IL Runar 09:13 + 01:50
8 Tanum,Henrik Sørbø Larvik Ski 09:16 + 01:53
9 Johansen,Eirik Andreas Skoppum IL 09:31 + 02:08
10 Kjennerud,Mats Daniel Hof IL 09:34 + 02:11
11 Thrane,Marius Hof IL 09:39 + 02:16
12 Fredriksen,Simen Fredrik B. Botne SK 09:41 + 02:18
12 Bergstå,Thorbjørn Svarstad IL 09:41 + 02:18
14 Roso,Jon Erik Svarstad IL 09:54 + 02:31
15 Van Leeuwen,Silvester Hei, IL 11:05 + 03:42
DNS Bergan,Sivert Halfdan Larvik Ski  
DNS Finsrud,Martin Siljan IL  
DNS Haga,Håvard Larvik Ski  
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bonden,Inger Sande Sportsklubb 08:13 + 00:00
2 Ringsjø Tufte,Kristine Stathelle og Omegn IL 08:52 + 00:39
3 Kristiansen,Larisa Stathelle og Omegn IL 08:59 + 00:46
4 Amundsen,Amalie Næss Stathelle og Omegn IL 09:08 + 00:55
5 Simonsen Finkenhagen,Marte Stathelle og Omegn IL 09:32 + 01:19
6 Mørk,Malin Emilie IL Runar 09:50 + 01:37
7 Hegg,Katrine Lind Botne SK 09:51 + 01:38
8 Gohli,Silje Christine Heddal IL 09:52 + 01:39
9 Skjeldal,Liv Mari Hof IL 09:57 + 01:44
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Abrahamsen,Magnus Stokke IL 07:42 + 00:00
2 Skau,Eirik Ivrig, IL 08:11 + 00:29
3 Christensen,Joakim Ekornrød Siljan IL 08:37 + 00:55
4 Vataker,Eilert IL Runar 08:45 + 01:03
5 Olsen,Nicolai Myrvang IL Runar 09:00 + 01:18
6 Sjulstad,Simen Svarstad IL 09:01 + 01:19
7 Omholt,Even Skrim, IL 09:08 + 01:26
8 Gjerstad Smedsrud,Trym Larvik Ski 09:17 + 01:35
9 Lloyd,William Gulset IF 09:19 + 01:37
10 Helgeland,Even Sande Sportsklubb 09:25 + 01:43
11 Gudbrandsen,Haakon Gulset IF 09:26 + 01:44
12 Lid,Erlend Hallenstvet Ivrig, IL 09:28 + 01:46
13 Pettersen,Sander Nikolai B. IL Runar 09:36 + 01:54
13 Feen,Thomas Solhaug IL Runar 09:36 + 01:54
15 Aalvik,Hermann Larvik Ski 09:37 + 01:55
16 Lund,Andreas Larvik Ski 09:40 + 01:58
17 Jacobsen,Sondre IL Runar 09:49 + 02:07
18 Fremstad,Karl Larvik Ski 09:59 + 02:17
19 Polsrød,Michael Gulset IF 10:09 + 02:27
20 Høifødt,Even Stokke IL 10:15 + 02:33
21 Johansson,Joakim Nanset IF 10:33 + 02:51
22 Breiseth,Sebastian Hof IL 10:40 + 02:58
23 Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 10:48 + 03:06
24 Elnan,Rune Hof IL 10:50 + 03:08
25 Høifødt,Nils Henning Stokke IL 11:19 + 03:37
DNS Otterdal,Thomas Larsen Larvik Ski  
DNS Schøn,Benjamin M. K. Oseberg Skilag  
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørbæk,Rikke Mælum IL 08:49 + 00:00
2 Knotten,Silje Svarstad IL 09:41 + 00:52
3 Gunhildstad,Mari Ivrig, IL 10:13 + 01:24
3 Vassend,Tonje Ørn, IF 10:13 + 01:24
5 Bertelsen,Emilie Hei, IL 10:24 + 01:35
6 Myrvang,Anette Hei, IL 10:37 + 01:48
7 Duvholt,Pernille Nalum Nanset IF 10:56 + 02:07
8 Fremstad,Lovise Larvik Ski 11:06 + 02:17
9 Hana Zimmermann,Vilde Ivrig, IL 11:31 + 02:42
10 Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 11:54 + 03:05
Resultatliste Menn senior 15km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Horntvedt,Kristian Stokke IL 30:40 + 00:00
2 Fenre,Tobias Dahl Røa IL / Team Hovden 32:14 + 01:34
3 Moland,Stig Andebu IL 32:58 + 02:18
4 Moslet,Kristoffer Robin Stokke IL 33:03 + 02:23
5 Stokke,Sindre Stokke IL 33:18 + 02:38
6 Lille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 34:39 + 03:59
7 Lia,Magnus Hof IL 34:45 + 04:05
8 Storkås,Annfinn Kilebygda IL 39:53 + 09:13
9 Jensen,Knud Levi Skoppum IL 43:51 + 13:11
10 Sørhaug,Ragnar Andebu IL 44:33 + 13:53
Resultatliste M 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Henriksen,Jørgen Skoppum IL 26:42 + 00:00
2 Fuglerud,Fredrik Gjerdrum IL 27:10 + 00:28
3 Løberg,Martin Kihle Ørn, IF / Team Grenland Ski 28:41 + 01:59
4 Norseng,Nicolay Ivrig, IL 29:03 + 02:21
5 Bergstå,Stian Svarstad IL 29:08 + 02:26
6 Gohli,Ole Kristian Heddal IL 29:43 + 03:01
DNF Lie,Christoffer Stokke IL  
Resultatliste M 18 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjær,Thomas NTG-G/ Stokke IL 25:50 + 00:00
2 Hansen,Magne Lund IL Runar 26:12 + 00:22
3 Lanes,Simen Mørk Oseberg Skilag 26:18 + 00:28
4 Madsgård,Mads O. G. NTG-L/ Konnerud IL 27:08 + 01:18
5 Klungseth,Joachim Oseberg Skilag 27:27 + 01:37
6 Skjønsfjell,Daniel Carløy NNS/ Nordreisa IL 27:32 + 01:42
7 Barland,Jørgen HSG/ Sannidal IL 27:41 + 01:51
8 Haug,Ola Stokke IL 30:15 + 04:25
9 Wåle,Ole Edvard Stokke IL 31:08 + 05:18
DNF Bergstå,Robert Svarstad IL  
DNS Strande,Ola Doksrød Gjerpen IF / Team Grenland Ski  
DNS Randby,Simen Oseberg Skilag  
Resultatliste M 17 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hoel,Alexander Oseberg Skilag 27:40 + 00:00
2 Salmon,Martin Haugan Heddal IL 27:56 + 00:16
3 Granerød,Bjørnar Stokke IL 28:43 + 01:03
4 Braathen,Lars IL Runar 29:12 + 01:32
5 Lie,Håkon Åmdal IL 29:31 + 01:51
6 Gunhildstad,Simen Ivrig, IL 29:41 + 02:01
7 Ribsskog Lie,Victor Oseberg Skilag 31:16 + 03:36
8 Bertelsen,Håvard Hei, IL / Team Grenland Ski 31:35 + 03:55
9 Kjøniksen,Emil Stokke IL 31:47 + 04:07
10 Frøystvedt,Sondre Nanset IF 33:33 + 05:53
11 Nervik,Odd Einar Stokke IL 36:23 + 08:43
DNF Skei,Vigleik Stathelle og Omegn IL  
Resultatliste Kvinner senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vermelid,Randi Ivrig, IL 32:51 + 00:00
2 Bruflot,Mari K. Siljan IL 33:51 + 01:00
Resultatliste K 19/20 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Asprusten,Marie IL Runar 23:11 + 00:00
Resultatliste K 18 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Antonsen,Kristin Sauland IL 24:37 + 00:00
2 Gohli,Tone Kjersti Heddal IL 26:44 + 02:07
3 Jensen,Catrine IL Runar 28:11 + 03:34
Resultatliste K 17 år 7,5km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindstrøm,Ingrid Marie Gulset IF / Team Grenland Ski 24:09 + 00:00
2 Svadberg,Silje Andrea IL Runar 26:19 + 02:10
3 Jonassen,Ingvild Heddal IL 26:30 + 02:21
4 Hana,Mari Zimmermann Ivrig, IL / Team Statkraft Gautefall 28:40 + 04:31
5 Hagen,Olaug Johanne Frøland Sauland IL 29:20 + 05:11
Resultatliste G 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Marthinsen,Vegard Bø Heddal IL 13:26 + 00:00
2 Drangsland,Olav Stubhaug Gulset IF / Team Grenland Ski 14:12 + 00:46
3 Gunnulfsen,Mikael Hei, IL / Team Grenland Ski 14:28 + 01:02
4 Midtgarden,Eivind Aasrum Hei, IL / Team Grenland Ski 14:29 + 01:03
5 Sell,Joachim Svarstad IL 14:45 + 01:19
6 Strand,Jørgen Gulset IF 14:50 + 01:24
7 Lie,Fredrik Stokke IL 14:53 + 01:27
8 Haughem,Stian IL Runar 15:15 + 01:49
9 Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 15:24 + 01:58
10 Mysen,Eirik Oseberg Skilag 15:29 + 02:03
11 Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 16:25 + 02:59
12 Lie,Kristian O. Ivrig, IL 17:46 + 04:20
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 15:25 + 00:00
2 Sem,Marthe Stathelle og Omegn IL 15:48 + 00:23
3 Gohli,Anne Jorunn Heddal IL 17:26 + 02:01
DNS Kvande,Karoline Stokke IL  
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Henrik Stokke IL 14:09 + 00:00
2 Moen,Eirik Oseberg Skilag 15:19 + 01:10
3 Iversen,Andreas Skatvedt Oseberg Skilag 15:36 + 01:27
4 Haug,Eirik Stryken Botne SK 15:50 + 01:41
5 Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL 16:09 + 02:00
6 Osmundsen,Peder William Stokke IL 16:27 + 02:18
7 Mortensen,Sindre A Svarstad IL 16:40 + 02:31
8 Halvorsen,Lars Gellein Botne SK 18:55 + 04:46
9 Haraldsen,Magnus E Nanset IF 20:19 + 06:10
10 Sletsjøe,Anders Thon Nanset IF 20:45 + 06:36
DNS Klungseth,Kristoffer Oseberg Skilag  
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakkalia,Oda Amalie Sauland IL 17:20 + 00:00
2 Jensen,Marte IL Runar 18:18 + 00:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut