-->
BLINK direktelinker rett under nyhet nr. 2
RESULTATER: Lysebotn Opp| BLINK (alle renn)| Andre konkurranser

Svarstadrennet 2009

På grunn av sterk kulde ble det ikke noe renn for de yngste klassene.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste Menn senior 10km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Johansson,Martin IFK Mora SK 30:45 + 00:00
2 Laugaland,Audun Hjelmeland IL 32:50 + 02:05
3 Moslet,Kristoffer Robin Stokke IL 33:19 + 02:34
4 Lia,Magnus Hof IL 36:24 + 05:39
5 Fossdal,Lars Larvik Ski 39:41 + 08:56
6 Løberg,Erik Kilebygda IL 40:18 + 09:33
DNS Moen,Arild Oseberg Skilag  
DNS Myhre,Magne Vegårshei IL  
DNS Stokke,Sindre Clementsen Stokke IL  
DNS Cappelen,Johan Diderik Ulefoss Sportsforening  
DNS Ottesen,Bruno Sandefjord OK  
DNS Blix,Thomas Sandefjord OK  
Resultatliste M 19/20 år 7,5km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mølmen,Knut Sindre Birkebeineren, IF 24:06 + 00:00
DNS Ankersen,Kristian Oseberg Skilag  
DNS Løberg,Martin Kihle Ørn, IF / Team Grenland Ski  
DNS Barland,Jørgen Sannidal IL  
DNS Klungseth,Joachim Oseberg Skilag  
DNS Skjønsfjell,Daniel Carløy Nordreisa IL  
DNS Granrud Madsgård,Mads Konnerud IL  
DNS Lanes,Simen Oseberg Skilag  
Resultatliste M 18 år 10km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lie,Håkon Åmdal IL 25:30 + 00:00
2 Bertelsen,Håvard Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski 25:54 + 00:24
3 Søreid Pedersen,Robert Kilebygda IL / Team Grenland Ski 28:52 + 03:22
DNS Granerød,Bjørnar Skjold Stokke IL  
DNS Skei,Vigleik Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski  
DNS Hoel,Alexander Rød Oseberg Skilag  
DNS Gunhildstad,Simen Ivrig, IL  
DNS Rinde Øverland,Petter Sannidal IL  
DNS Kjøniksen,Emil Stokke IL  
DNS Nilsen,Gjermund Gran IL  
DNS Bergsholm,Haakon Stokke IL  
DNS Salmon,Martin Haugan Heddal IL  
DNS Skaug,Joakim Granlund Stokke IL  
Resultatliste M 17 år 7,5km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gunnulfsen,Mikael Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski 24:35 + 00:00
2 Midtgarden,Eivind Aasrum Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski 26:05 + 01:30
3 Aaserud,August Sande Sportsklubb 27:24 + 02:49
DNS Mysen,Eirik Oseberg Skilag  
DNS Lie,Fredrik Stokke IL  
DNS Marthinsen,Vegard Bø Heddal IL  
DNS Strand,Jørgen Gulset IF / Team Grenland Ski  
DNS Fjeld,Didrik Oseberg Skilag  
DNS Grut,Ingebrigt Rennebu IL  
Resultatliste Kvinner senior 7,5km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Weltzien,Ingunn Hultgreen Kjelsås IL - ski 27:06 + 00:00
2 Breda,Tille Marie Sande Sportsklubb 31:55 + 04:49
DNS Damgaard,Ingrid Ivrig, IL  
DNS Moland,Signe Andebu IL  
DNS Damgaard,Randi Ivrig, IL  
Resultatliste K 19/20 år 5,0km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Antonsen,Kristin Sauland IL 20:36 + 00:00
DNS Jensen,Catrine Runar, IL  
Resultatliste K 18 år 5,0km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindstrøm,Ingrid Marie Gulset IF / Team Grenland Ski 21:31 + 00:00
2 Jonassen,Ingvild Heddal IL 22:56 + 01:25
3 Knutsen,Maja F. Kilebygda IL 24:45 + 03:14
Resultatliste K 17 år 5,0km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 20:54 + 00:00
2 Mølmen,Dina Kristine Birkebeineren, IF 22:54 + 02:00
DNS Kvande,Karoline Stokke IL  
DNS Olsen,Christiane H Mjøndalen IF  
DNS Vassend,Guro Ørn, IF / Team Grenland Ski  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut