TERMINLISTE: WORLDLOPPET 2021-2022

Terminliste for alle turren og langløp som er med i Worldloppet for langrenn 2021/2022.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Dette er konkurransene som er en del av Worldloppet vinteren 2021-2022

nb! Legg skjermen dersom hele tabellen ikke vises i bredden.

Land Dato Renn Distanse Kategori
ARG 22.08.2021 Ushuaia Loppet
(avlyst)
50 km CT GOLD
ARG 22.08.2021 Ushuaia Loppet
(avlyst)
25 km CT SILVER
AUS 28.08.2021 Kangaroo Hoppet 21 km FT SILVER
AUS 28.08.2021 Kangaroo Hoppet 42 km FT GOLD
NZL 04.09.2021 Merino Muster Main 42 km FT GOLD
NZL 04.09.2021 Merino Muster Snow Rake 21 km FT SILVER
CHN 04.01.2022 Vasaloppet China 50 km CT GOLD
CHN 04.01.2022 Vasaloppet China 25 km CT SILVER
USA 15.01.2022 American Birkebeiner Birkie Tour 46 km FT GOLD
AUT 22.01.2022 Dolomitenlauf FT 42 km FT GOLD
AUT 22.01.2022 Dolomitenlauf Short FT 20 km FT SILVER
AUT 23.01.2022 Dolomitenlauf Main 42 km CT GOLD
AUT 23.01.2022 Dolomitenlauf Short CT 30 km CT SILVER
ITA 27.01.2022 Marcialonga Lavazeloppet 22 km CT SILVER
ITA 30.01.2022 Marcialonga 45 km CT SILVER
ITA 30.01.2022 Marcialonga 70 km CT GOLD
GER 05.02.2022 König Ludwig Lauf 50 km FT GOLD
GER 05.02.2022 König Ludwig Lauf 21 km FT SILVER
GER 06.02.2022 König Ludwig Lauf Main 50 km CT GOLD
GER 06.02.2022 König Ludwig Lauf 21 km CT SILVER
JPN 06.02.2022 Sapporo Int. Ski Marathon 25 km FT SILVER
JPN 06.02.2022 Sapporo Int. Ski Marathon 50 km FT GOLD
CZE 11.02.2022 Jizerská Padesatka Bedrichovska 30 30 km FT SILVER
FIN 12.02.2022 Finlandia-hiihto 32 km CT SILVER
FIN 12.02.2022 Finlandia-hiihto Main 65 km CT GOLD
FIN 12.02.2022 Finlandia-hiihto Short CL 20 km CT SILVER
CZE 12.02.2022 Jizerská Padesatka Jizerska 25 25 km CT SILVER
FRA 12.02.2022 La Transjurassienne Transju`Classic 60 km CT GOLD
FRA 12.02.2022 La Transjurassienne Trans 25 Classic 25 km CT SILVER
FRA 12.02.2022 La Transjurassienne ´Experience Classic 20 km CT SILVER
FIN 13.02.2022 Finlandia-hiihto 65 km FT GOLD
FIN 13.02.2022 Finlandia-hiihto Short FT 20 km FT SILVER
FIN 13.02.2022 Finlandia-hiihto 32 km FT SILVER
CZE 13.02.2022 Jizerská Padesatka Main 50 km CT GOLD
FRA 13.02.2022 La Transjurassienne Trans 25 Skating 25 km FT SILVER
FRA 13.02.2022 La Transjurassienne ´Experience Skating 25 km FT SILVER
FRA 13.02.2022 La Transjurassienne 70 km FT GOLD
FRA 13.02.2022 La Transjurassienne La Transju’Marathon 50 km FT GOLD
EST 13.02.2022 Tartu Maraton Open Track 63 km FT GOLD
EST 13.02.2022 Tartu Maraton Open Track 31 km FT SILVER
CAN 19.02.2022 Gatineau Loppet 27 km CT SILVER
CAN 19.02.2022 Gatineau Loppet Main 50 km CT GOLD
CAN 20.02.2022 Gatineau Loppet Short FT 27 km FT SILVER
CAN 20.02.2022 Gatineau Loppet 50 km FT GOLD
EST 20.02.2022 Tartu Maraton Short 31 km CT SILVER
EST 20.02.2022 Tartu Maraton Main 63 km CT GOLD
USA 23.02.2022 American Birkebeiner Birkie Open Track 50 km FT GOLD
USA 23.02.2022 American Birkebeiner Birkie Open Track 29 km FT SILVER
USA 25.02.2022 American Birkebeiner Kortelopet FT 29 km FT SILVER
USA 25.02.2022 American Birkebeiner Kortelopet CL 29 km CT SILVER
SWE 25.02.2022 Vasaloppet 30 30 km CT SILVER
USA 26.02.2022 American Birkebeiner Birkie FT 50 km FT GOLD
USA 26.02.2022 American Birkebeiner Birkie CL 55 km CT GOLD
SWE 26.02.2022 Vasaloppet TjejVasan 30 km CT SILVER
women only
SWE 27.02.2022 Vasaloppet ÖppetSpar Sunday 90 km CT GOLD
SWE 28.02.2022 Vasaloppet ÖppetSpar Monday 90 km CT GOLD
SWE 01.03.2022 Vasaloppet 45 45 km CT SILVER
POL 04.03.2022 Bieg Piastow Short FT 30 km FT SILVER
SWE 04.03.2022 Vasaloppet Nattvasan 45 45 km FT SILVER
SWE 04.03.2022 Vasaloppet Nattvasan 90 90 km FT GOLD
SWE 04.03.2022 Vasaloppet Nattvasan 30 30 km FT SILVER
POL 05.03.2022 Bieg Piastow Main 50 km CT GOLD
RUS 05.03.2022 Demino Ski Marathon 50 km FT GOLD
POL 06.03.2022 Bieg Piastow Short CT 25 km CT SILVER
RUS 06.03.2022 Demino Ski Marathon 25 km CT SILVER
SUI 06.03.2022 Engadin Skimarathon Women`s Race 17 km FT SILVER
women only
SWE 06.03.2022 Vasaloppet Main 90 km CT GOLD
SUI 10.03.2022 Engadin Skimarathon Night Race 17 km FT SILVER
SUI 13.03.2022 Engadin Skimarathon Short 21 km FT SILVER
SUI 13.03.2022 Engadin Skimarathon Main 42 km FT GOLD
NOR 18.03.2022 Birkebeinerrennet TurBirken C/F 54 km CT GOLD
NOR 18.03.2022 Birkebeinerrennet SkoyteBirken 54 km FT GOLD
NOR 18.03.2022 Birkebeinerrennet TurBirken C/F 27 km CT SILVER
NOR 19.03.2022 Birkebeinerrennet Main 54 km CT GOLD
ISL 31.03.2022 Fossavatnsgangan Short FT 25 km FT SILVER
ISL 02.04.2022 Fossavatnsgangan Short CL 25 km CT SILVER
ISL 02.04.2022 Fossavatnsgangan Main 50 km CT GOLD

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse