-->
50 min. med Petter Eliassen

Testrenn Alta - Fristil

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste Gutter 12 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thomassen,Tor Magne Alta IF 07:33 + 00:00
2 Dahler,Eirik Skoglund BUL ski og skiskyting 09:19 + 01:46
3 Lyngstad,Severin BUL ski og skiskyting 09:46 + 02:13
4 Forsberg,Ruben Alta IF 10:02 + 02:29
5 Thomassen,Leykun Kviby IL 10:09 + 02:36
Resultatliste Gutter 11 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Esben Alta IF 09:34 + 00:00
2 Witte,Mathias Alta IF 10:51 + 01:17
Resultatliste Jenter 12 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strøm,Anna Odine Alta IF 08:39 + 00:00
Resultatliste Jenter 11 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Holsbø,Johanne Alta IF 10:51 + 00:00
Resultatliste Gutter 14 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vik,David Alta IF 06:23 + 00:00
2 Haukland,Tobias BUL ski og skiskyting 06:39 + 00:16
3 Thomassen,Agnar Nikolai Alta IF 06:58 + 00:35
4 Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta IF 07:50 + 01:27
4 Thomassen,Eirik Strøm Alta IF 07:50 + 01:27
6 Strøm,Fredrik Andrè Alta IF 08:19 + 01:56
7 Witte,Marius Alta IF 09:02 + 02:39
Resultatliste Gutter 13 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svendsen Esjeholm,Magne Alta IF 07:36 + 00:00
2 Johansen,Eirik BUL ski og skiskyting 07:47 + 00:11
3 Skaret Monsen,Thor Eirik BUL ski og skiskyting 08:15 + 00:39
Resultatliste Jenter 14 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Ane Kristine BUL ski og skiskyting 10:04 + 00:00
Resultatliste Jenter 13 år (1 runde)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Sirin Elisabet Alta IF 08:00 + 00:00
Resultatliste Gutter 16 år (2 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Johansen,Gjermund BUL ski og skiskyting 14:08 + 00:00
2 Pedersen,Vebjørn Selnes BUL ski og skiskyting 18:14 + 04:06
Resultatliste Jenter 16 år (2 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF 15:26 + 00:00
Resultatliste Jenter 15 år (2 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Larsen,Karianne M. Alta IF 15:33 + 00:00
2 Foldvik,Åsta Eikeland Alta IF 16:23 + 00:50
3 Olaussen,Ida Holm BUL ski og skiskyting 18:46 + 03:13
4 Pedersen,Vilde Johanne BUL ski og skiskyting 24:22 + 08:49
DNS Thomassen,Ida Kristine Alta IF  
Resultatliste Kvinner 19 - 20 år (3 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Emilie Alta IF 21:04 + 00:00
2 Suhr,Ann Kristin Alta IF 24:06 + 03:02
Resultatliste Kvinner senior (3 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørnstad,Anne Strand Tverrelvdalen IL 23:25 + 00:00
DNF Kvammen,Vilde Tverrelvdalen IL  
Resultatliste Menn 17 år (4 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Suhr,Bjørn Vidar Alta IF 24:13 + 00:00
DNS Henriksen,Magne Alta IF  
Resultatliste Menn 18 år (4 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Nilsen,Håkon A. Alta IF  
Resultatliste Menn 19 - 20 år (4 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørknes,Ove Alta IF 23:27 + 00:00
2 Krogh,Finn Hågen Tverrelvdalen IL 24:26 + 00:59
3 Andersen,Vegard Alta IF 25:03 + 01:36
Resultatliste Menn senior (4 runder)    
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eliassen,Petter Byåsen IL 23:06 + 00:00
2 Strand,Daniel Kviby IL 23:37 + 00:31
3 Olsen,Tore Viddelaget 25:43 + 02:37
4 Jakobsen,Per Kåre Alta IF 26:49 + 03:43
5 Nilsen,Sven-Tore Rafsbotn IL 27:04 + 03:58

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut