Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Torsby Skifestival 2009 lørdag

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

D 21 - Intervallstart fri stil 6 km
1 9 KALLA Charlotte IFK Tärendö 14:21 0
2 17 LINDBORG Sara Östersunds SK 14:45 24
3 5 FALK Hanna Ulricehamns IF 15:07 46
4 12 SVENSSON Therese Järpens SK 15:13 52
5 7 SIMBERG Anna SK Bore 15:14 53
15 GRÄFNINGS Maria Östersunds SK 15:14 53
7 13 NYSTRÖM Susanne IFK Moras SK 15:26 1:05
8 10 LARSEN Lisa Sundbybergs IK 15:29 1:08
9 6 SVENSSON Eva IFK Moras SK 15:49 1:28
10 4 ERIKSSON Emma Falun Borlänge SK 15:50 1:29
11 11 KORSGREN Lina Falun Borlänge SK 15:54 1:33
12 16 STRÖMSTEDT Anna-Karin Vansbro AIK Skidklubb 16:00 1:39
13 18 NILSSON Cecilia Gellivare Skidallians IK 16:26 2:05
14 3 ELIASSON Emilia Gellivare Skidallians IK 17:26 3:05
H 21- Intervallstart fri stil 10 km
1 36 FREDRIKSSON Mathias Axa SC 22:39 0
2 20 SÖDERHIELM Tiio Åsarna IK 22:45 6
3 25 ERIKSSON Jens Dala-Floda IF 23:01 22
4 26 AUKLAND Anders NORGE 23:03 24
5 33 ÖSTBERG Fredrik Falun Borlänge SK 23:13 34
6 32 HAMMARBERG Gunnar Östersunds SK 23:19 40
7 35 UUSITALO Fredrik Sollefteå SK 23:22 43
8 38 ANDREASSON Rikard IFK Moras SK 23:32 53
9 24 LARSSON Martin Arvika IS 23:33 54
10 22 LARSSON Peter Hudiksvalls IF 23:47 1:08
27 HALFVARSSON Calle IFK Moras SK 23:47 1:08
12 21 BYSTRÖM Fredrik Sollefteå SK 23:50 1:11
13 37 KVÅLE Hans-Jörgen IFK Moras SK 24:24 1:45
14 34 WATTERDAL Öyvind Nötteröy IF 24:47 2:08
15 29 LILJEMARK Martin SK Bore 24:52 2:13
16 31 MARTINSSON Johan IFK Skövde SK 24:56 2:17
17 23 MATTSSON Martin SK Bore 26:48 4:09
18 28 FREDRIKSSON Thobias Axa SC 28:13 5:34
19 19 ENGSTRÖM Carl OK Landehof 30:03 7:24
D 17-20 Intervallstart fri stil 6 km
1 42 ÖYJORDET Ingvild Vågå IL 17:04 0
2 56 HJELLBAKK HOLE Anniken Sunnylven IL 17:28 24
3 44 HALLBERG Lisa IFK Moras SK 17:37 33
4 45 CEDERVÄRN Emilie Ulricehamns IF 17:55 51
5 46 SIVERMARK Frida Ulricehamns IF 18:01 57
6 50 THORN Victoria Bengtsfors BOIS 19:14 2:10
7 54 DAHLGREN Emma Filipstads SF 19:15 2:11
8 52 OHLSON Nathalie Filipstads SF 20:29 3:25
9 43 OLSSON Helena Brandsbols SK 22:10 5:06
10 55 GRANQVIST Sara Grava SK 23:26 6:22
H 17-20 år Intervallstart fri stil 10 km
1 86 RUDIN RESALAND Mads Bevern IL 23:58 0
2 75 LINDBLAD Anton OK Landehof 24:06 8
3 66 HAMILTON Edvard Sör-Fron IL Ski 24:14 16
4 60 SVEDER Simon Högbo GIF 25:26 1:28
5 62 ERIKSSON Gustav IK Jarl Rättvik 25:27 1:29
6 59 VALBERG NORDRUM Martin Ringebu/Fåvang Skiklubb 25:28 1:30
7 82 NYENG Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb 25:30 1:32
8 71 FEMLING Peppe Högbo GIF 25:37 1:39
9 69 ANDERSSON Simon Domnarvets GOIF 25:55 1:57
10 92 FRISTEDT Henrik Högbo GIF 26:00 2:02
11 68 IMPOLA Jack Domnarvets GOIF 26:01 2:03
12 89 RINGSBY Johannes Töcksfors IF 26:18 2:20
13 63 OLSEN Björner Ringebu/Fåvang Skiklubb 26:24 2:26
14 73 PERSSON Oscar SK Bore 26:44 2:46
15 61 IMPOLA Bob Domnarvets GOIF 26:48 2:50
16 77 OHLSON Pierre Filipstads SF 26:59 3:01
17 74 SIMBERG Erik SK Bore 27:01 3:03
18 90 JOHANNESSON Per SK Bore 27:02 3:04
19 67 SANDBERG Per Filipstads SF 27:10 3:12
20 64 GRANN Andreas Sunne SLF 27:37 3:39
21 85 SIEBERS David IK Hakarpspojkarna 27:44 3:46
22 91 REMNELAND Joacim Bengtsfors BOIS 27:51 3:53
23 79 TORSTENSSON Sebastian Kopparbergs IF 27:53 3:55
24 76 EKMAN Emil Nässjö SF 27:55 3:57
25 81 JOHANNESSON Pontus Bengtsfors BOIS 27:59 4:01
26 80 HANSSON Viktor Garphyttans IF 28:03 4:05
27 72 SJÖGREN David Töcksfors IF 28:09 4:11
28 84 SLOOF Lucien SK Bore 28:28 4:30
29 58 JONSSON Albin Högbo GIF 29:06 5:08
30 87 SÄILÄ Jesper Nässjö SF 30:33 6:35
31 57 TROMSNES Pål Ringebu/Fåvang Skiklubb 30:41 6:43
32 88 KARLSSON kristoffer Nässjö SF 31:22 7:24
EJ PLACERADE 14 åkare
D 21 - Intervallstart fri stil 6 km
8 RYDQVIST Maria Östersunds SK EJ START
14 ANDERSSON Carolin Gellivare Skidallians IK EJ START
H 21- Intervallstart fri stil 10 km
30 BLOM Rasmus Högsäters GF EJ START
39 OJALA Mikael IFK Umeå EJ START
D 17-20 Intervallstart fri stil 6 km
41 MÅBÖ Pia Sofie Stathelle Ski/Team Grenland Ski EJ START
47 NILSSON Emma Brandsbols SK EJ START
48 NILSSON Josefin Filipstads SF EJ START
49 JOBS Sara Sågmyra SK BRUTIT
51 SIVERMARK Linda Ulricehamns IF EJ START
53 TORSTENSSON Elin Bengtsfors BOIS EJ START
H 17-20 år Intervallstart fri stil 10 km
65 PERSSON Magnus IF Hallby SOK BRUTIT
70 LANGMAN Jonas SK Leksand EJ START
78 RYBERG Tobias SK Leksand EJ START
83 SVEDER Anders Hällefors SK BRUTIT


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut