-->

Tour de Ski 2. etp. - Menn sprint finale 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Sprint fri teknikk, finale
Oberhof, Tyskland - 29. desember 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
 1  5 HALFVARSSON Calle  1989  SWE 
 2  13 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 3  26 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 4  2 ERIKSSON Jens  1987  SWE 
 5  20 WENZL Josef  1984  GER 
 6  6 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR 
 7  14 EISENLAUER Sebastian  1990  GER 
 8  15 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 9  4 LEGKOV Alexander  1983  RUS 
 10  12 NEWELL Andrew  1983  USA 
 11  1 HARVEY Alex  1988  CAN 
 12  3 RAZYM Ales  1986  CZE 
 13  19 TSCHARNKE Tim  1989  GER 
 14  24 DOBLER Jonas  1991  GER 
 15  28 KINDSCHI Joeri  1986  SUI 
 16  30 STAREGA Maciej  1990  POL 
 17  9 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI 
 18  10 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 19  23 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS 
 20  27 COLOGNA Gianluca  1990  SUI 
 21  7 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 22  8 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN 
 23  21 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 24  22 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 25  25 QUICKLUND Carl  1992  SWE 
 26  11 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT 
 27  16 MANIFICAT Maurice  1986  FRA 
 28  17 DUVILLARD Robin  1983  FRA 
 29  18 KROGH Finn Haagen  1990  NOR 
 30  29 JESPERSEN Chris   1983  NOR 
 31  31 BING Thomas  1990  GER 
 32  32 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 33  33 REHEMAA Aivar  1982  EST 
 34  34 RANKEL Raido  1990  EST 
 35  35 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 36  36 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR 
 37  37 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 38  38 WURM Harald  1984  AUT 
 39  39 PENTSINEN Anssi  1986  FIN 
 40  40 DOTZLER Hannes  1990  GER 
 41  41 KUEHNE Andy  1987  GER 
 42  42 NIZZI Enrico  1990  ITA 
 43  43 JAKS Martin  1986  CZE 
 44  44 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA 
 45  45 ROETHE Sjur  1988  NOR 
 46  46 TEICHMANN Axel  1979  GER 
 47  47 GOERING Franz  1984  GER 
 48  48 DYRHAUG Niklas  1987  NOR 
 49  49 YOUNG Andrew  1992  GBR 
 50  50 ANGERER Tobias  1977  GER 
 51  51 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO 
 52  52 KOZISEK Dusan  1983  CZE 
 53  53 RAGOZIN Roman  1993  KAZ 
 54  54 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS 
 55  55 TURYSHEV Sergey  1985  RUS 
 56  56 TAMMJARV Karel  1989  EST 
 57  57 BAUMANN Jonas  1990  SUI 
 58  58 ERIKSSON Gustav  1991  SWE 
 59  59 SUN Qinghai  1988  CHN 
 60  60 JOHANSSON Martin  1984  SWE 
 61  61 MLYNAR Peter  1988  SVK 
 62  62 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 63  63 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE 
 64  64 DUERR Johannes  1987  AUT 
 65  65 WIBAULT Mathias  1985  FRA 
 66  66 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 67  67 UTKIN Alexander  1986  RUS 
 68  68 SOEDERGREN Anders  1977  SWE 
 69  69 PERL Curdin  1984  SUI 
 70  70 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS 
 71  71 HOFER David  1983  ITA 
 72  72 WICK Thomas  1991  GER 
 73  73 PASINI Fabio  1980  ITA 
 74  74 HORYNA Ondrej  1987  CZE 
 75  75 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS 
 76  76 SEMENOV Michail  1986  BLR 
 77  77 LASUTKIN Alexander  1983  BLR 
 78  78 FISCHER Remo  1981  SUI 
 79  79 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 80  81 ANTOLEC Jan  1990  POL 
 80  80 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA 
 82  82 MOELLER Martin  1980  DAN 
 83  83 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 84  84 DI CENTA Giorgio  1972  ITA 
 85  85 IVANOU Aliaksei  1980  BLR 
 86  86 KARP Algo  1985  EST 
 87  87 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 88  88 FILBRICH Jens  1979  GER 
 89  89 GULLO Giovanni  1983  ITA 
 90  90 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN 
 91  91 LIVERS Toni  1983  SUI 
 92  92 MORIGGL Thomas  1981  ITA 
 93  93 GAZUREK Sebastian  1990  POL 
 94  94 BAUER Lukas  1977  CZE 
 95  95 HOFFMAN Noah  1989  USA 
 96  96 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 97  97 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR 
 98  98 SEDOV Petr  1990  RUS 
 99  99 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA 
 100  100 XU Wenlong  1987  CHN 
 101  101 BABIKOV Ivan  1980  CAN 
 102  102 BAJCICAK Martin  1976  SVK 
 103  103 ZHOU Hu  1989  CHN 
 104  104 MAGAL Jiri  1977  CZE 
 105  105 MOELGAARD Lasse  1986  DAN 
Did not start
   1001 PEIFFER Arnd  1987  GER 

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut