-->
50 min. med Petter Eliassen

Tour de Ski 2. etp. - Menn sprint prolog 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Sprint fri teknikk, prolog
Oberhof, Tyskland - 29. desember 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid
 1  16 HARVEY Alex  1988  CAN   2:49.76
 2  3 ERIKSSON Jens  1987  SWE   2:52.10
 3  18 RAZYM Ales  1986  CZE   2:52.15
 4  5 LEGKOV Alexander  1983  RUS   2:52.17
 5  1 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:52.84
 6  14 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   2:53.16
 7  13 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:53.28
 8  7 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   2:54.13
 9  89 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI   2:54.18
 10  9 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:54.45
 11  24 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:55.15
 12  21 NEWELL Andrew  1983  USA   2:55.92
 13  86 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:56.02
 14  80 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:56.03
 15  2 BELOV Evgeniy  1990  RUS   2:56.42
 16  17 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   2:56.52
 17  10 DUVILLARD Robin  1983  FRA   2:56.69
 18  27 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:56.75
 19  56 TSCHARNKE Tim  1989  GER   2:57.09
 20  102 WENZL Josef  1984  GER   2:57.10
 21  11 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   2:57.14
 22  6 LEHTONEN Lari  1987  FIN   2:57.20
 23  23 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   2:58.52
 24  50 DOBLER Jonas  1991  GER   2:58.61
 25  77 QUICKLUND Carl  1992  SWE   2:58.90
 26  4 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:59.10
 27  87 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   2:59.20
 28  90 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   2:59.56
 29  12 JESPERSEN Chris   1983  NOR   2:59.57
 30  70 STAREGA Maciej  1990  POL   2:59.91
 31  37 BING Thomas  1990  GER   3:00.22
 32  26 LARKOV Andrey  1989  RUS   3:00.48
 33  20 REHEMAA Aivar  1982  EST   3:00.82
 34  65 RANKEL Raido  1990  EST   3:00.84
 35  42 HAMILTON Simeon  1987  USA   3:00.90
 36  58 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   3:01.04
 37  47 TOENSETH Didrik  1991  NOR   3:01.11
 38  44 WURM Harald  1984  AUT   3:01.24
 39  63 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   3:01.83
 40  67 DOTZLER Hannes  1990  GER   3:02.00
 41  34 KUEHNE Andy  1987  GER   3:02.08
 42  75 NIZZI Enrico  1990  ITA   3:02.27
 43  8 JAKS Martin  1986  CZE   3:02.35
 44  15 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   3:02.37
 45  55 ROETHE Sjur  1988  NOR   3:02.50
 46  33 TEICHMANN Axel  1979  GER   3:02.62
 47  69 GOERING Franz  1984  GER   3:02.73
 48  32 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   3:03.20
 49  88 YOUNG Andrew  1992  GBR   3:03.31
 50  19 ANGERER Tobias  1977  GER   3:03.43
 51  91 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO   3:03.80
 52  62 KOZISEK Dusan  1983  CZE   3:04.21
 53  95 RAGOZIN Roman  1993  KAZ   3:04.24
 54  59 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   3:04.30
 55  79 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   3:04.37
 56  64 TAMMJARV Karel  1989  EST   3:04.51
 57  38 BAUMANN Jonas  1990  SUI   3:04.92
 58  73 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   3:04.93
 59  106 SUN Qinghai  1988  CHN   3:05.01
 60  48 JOHANSSON Martin  1984  SWE   3:05.06
 61  92 MLYNAR Peter  1988  SVK   3:05.37
 62  98 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   3:05.72
 63  25 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   3:05.75
 64  46 DUERR Johannes  1987  AUT   3:05.80
 65  22 WIBAULT Mathias  1985  FRA   3:05.89
 66  54 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   3:06.10
 67  39 UTKIN Alexander  1986  RUS   3:06.34
 68  30 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   3:06.35
 69  45 PERL Curdin  1984  SUI   3:06.59
 70  99 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   3:06.69
 71  49 HOFER David  1983  ITA   3:06.93
 72  71 WICK Thomas  1991  GER   3:07.16
 73  81 PASINI Fabio  1980  ITA   3:07.17
 74  68 HORYNA Ondrej  1987  CZE   3:07.28
 75  52 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   3:07.49
 76  40 SEMENOV Michail  1986  BLR   3:07.67
 77  72 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   3:07.77
 78  36 FISCHER Remo  1981  SUI   3:08.12
 79  83 RASTELLI Maicol  1991  ITA   3:08.61
 80  94 ANTOLEC Jan  1990  POL   3:09.07
 80  35 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   3:09.07
 82  96 MOELLER Martin  1980  DAN   3:09.10
 83  41 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   3:09.79
 84  61 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   3:09.80
 85  101 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   3:10.56
 86  93 KARP Algo  1985  EST   3:10.84
 87  31 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   3:10.99
 88  43 FILBRICH Jens  1979  GER   3:11.07
 89  57 GULLO Giovanni  1983  ITA   3:11.57
 90  28 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   3:11.70
 91  53 LIVERS Toni  1983  SUI   3:12.39
 92  76 MORIGGL Thomas  1981  ITA   3:12.64
 93  97 GAZUREK Sebastian  1990  POL   3:13.25
 94  60 BAUER Lukas  1977  CZE   3:13.51
 95  82 HOFFMAN Noah  1989  USA   3:14.46
 96  78 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   3:14.63
 97  51 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   3:14.75
 98  105 SEDOV Petr  1990  RUS   3:15.08
 99  84 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA   3:15.57
 100  103 XU Wenlong  1987  CHN   3:16.23
 101  29 BABIKOV Ivan  1980  CAN   3:16.37
 102  74 BAJCICAK Martin  1976  SVK   3:16.44
 103  104 ZHOU Hu  1989  CHN   3:17.37
 104  85 MAGAL Jiri  1977  CZE   3:21.37
 105  100 MOELGAARD Lasse  1986  DAN   3:24.37
Did not start
   66 PEIFFER Arnd  1987  GER   

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut