-->

Tour de Ski 3. etp. - Kvinner sprint prolog 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski - 3. etappe - Sprint fri teknikk, prolog
Lenzerheide, Sveits - 31. desember 2013

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid
 1  29 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   2:52.99
 2  68 LAURENT Greta  1992  ITA   2:55.24
 3  25 BJOERGEN Marit  1980  NOR   2:55.76
 4  2 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   2:55.98
 5  22 HERRMANN Denise  1988  GER   2:56.33
 6  20 LAHTEENMAKI Krista  1990  FIN   2:56.52
 7  5 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   2:56.57
 8  7 CEBASEK Alenka  1989  SLO   2:57.96
 9  24 CALDWELL Sophie  1990  USA   2:58.23
 10  26 KOLB Hanna  1991  GER   2:58.44
 11  13 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   2:58.93
 12  17 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   2:59.61
 13  10 ERIKSON Hanna  1990  SWE   2:59.72
 14  60 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   2:59.80
 15  21 JEAN Aurore  1985  FRA   2:59.91
 16  1 DIGGINS Jessica  1991  USA   2:59.92
 17  30 SETTLIN Evelina  1992  SWE   3:00.15
 18  27 VUERICH Gaia  1991  ITA   3:00.32
 19  28 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   3:00.82
 20  63 GROHOVA Karolina  1990  CZE   3:00.94
 21  9 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   3:01.02
 22  31 RINGWALD Sandra  1990  GER   3:01.24
 23  12 ZELLER Katrin  1979  GER   3:01.42
 24  18 WENG Heidi  1991  NOR   3:01.49
 25  47 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   3:01.86
 26  43 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   3:02.18
 27  19 JOHAUG Therese  1988  NOR   3:02.49
 28  8 BOEHLER Stefanie  1981  GER   3:02.74
 29  58 CARL Victoria  1995  GER   3:02.85
 30  23 VRABCOVA - NYVLTOVA Eva  1986  CZE   3:03.23
 31  55 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS   3:03.38
 32  39 MEDVEDEVA Polina  1989  RUS   3:03.88
 33  75 MUSGRAVE Rosamund  1986  GBR   3:03.89
 34  65 MAN Dandan  1989  CHN   3:04.06
 35  36 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN   3:04.08
 36  3 AYMONIER Celia  1991  FRA   3:04.14
 37  34 BROOKS Holly  1982  USA   3:04.28
 38  16 HUGUE Coraline  1984  FRA   3:04.32
 39  33 JONES Perianne  1985  CAN   3:05.75
 40  4 ANGER Lucia  1991  GER   3:05.76
 41  11 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   3:05.89
 42  35 BROCARD Elisa  1984  ITA   3:06.03
 43  41 SMUTNA Katerina  1983  AUT   3:06.12
 44  37 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   3:06.14
 45  14 GAIAZOVA Daria  1983  CAN   3:06.42
 46  51 SCARDONI Lucia  1991  ITA   3:06.80
 47  15 NYSTAD Claudia  1978  GER   3:06.93
 48  73 TIKHONOVA Yulia  1986  RUS   3:06.98
 49  40 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA   3:07.14
 50  64 ISHIDA Masako  1980  JPN   3:07.24
 51  62 TANYGINA Alevtina  1989  RUS   3:07.82
 52  42 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR   3:08.13
 53  44 SCHWARZ Nathalie  1993  AUT   3:08.23
 54  66 LI Hongxue  1984  CHN   3:08.32
 55  46 HAAG Anna  1986  SWE   3:08.39
 56  48 JEZERSEK Barbara  1986  SLO   3:08.47
 57  50 PILLER Marina  1984  ITA   3:08.52
 58  52 MACIUSZEK Paulina  1985  POL   3:08.80
 59  71 IVANOVA Julia  1985  RUS   3:08.83
 60  45 RYDQVIST Maria  1983  SWE   3:09.44
 61  49 SVAN Julia  1993  SWE   3:09.48
 62  76 SHAIDUROVA Larisa  1987  RUS   3:09.53
 63  38 SKOFTERUD Vibeke W  1980  NOR   3:10.00
 64  74 MANNIMA Tatjana  1980  EST   3:10.03
 65  72 KUBINSKA Kornelia  1985  POL   3:11.03
 66  70 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR   3:11.05
 67  57 STADLOBER Teresa  1993  AUT   3:11.30
 68  56 ERMOSHINA Polina  1988  RUS   3:11.83
 69  67 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   3:11.84
 70  69 AGREITER Debora  1991  ITA   3:13.14
 71  59 KHAZOVA Irina  1984  RUS   3:13.66
 72  77 CHI Chunxue  1998  CHN   3:16.89
 73  54 WIKEN Emma  1989  SWE   3:16.96
 74  32 LINDBORG Sara  1983  SWE   3:25.58

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut